havalimanlari.net / Muğla Bodrum Havalimanı

Milas-Bodrum Airport Rent A Car Turkish Milas-Bodrum Airport Rent A Car English

Muğla Milas Bodrum Havalimanı (BJV)
Muğla Milas Bodrum Airport (BJV)

Muğla Bodrum Havaalanı Telefon Numarası

Muğla Bodrum Havalimanı
Telefon Numarası

+90 252 511 10 00


Muğla Milas Bodrum Havalimanı Başmüdürlüğü


TAV Muğla Milas Bodrum Havalimanı

Güncelleme:16.07.2024


MUĞLA MİLAS BODRUM HAVALİMANI KİRALIK ARAÇ ŞİRKETLERİ, ARAÇ KİRALAMA ŞİRKETLER
MILAS BORUM AIRPORT RENT A CAR COMPANY


Muğla Milas Bodrum Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri, Muğla Milas Bodrum Havaalanı Oto Kiralama Firmaları, Muğla Milas Bodrum Havalimanı Rent A Car, Muğla Milas Bodrum Havaalanı , Muğla Milas Bodrum Havalimanı Kiralık Araç Firmaları Telefon Numaraları

Mugla Milas Bodrum Airport Rent A Car, Mugla Milas Bodrum Airport Rental Car, Mugla Milas Bodrum Airport Rent A Car Companies, Mugla Milas Bodrum Airport Rent A Car Company

Аэропорт Мугла Милас Бодрум Прокат автомобилей, Мугла Милас Аэропорт Бодрум Аренда автомобилей


Milas-Bodrum Havalimanı, tarihi Milas şehrine ve Türkiye'nin Ege bölgesindeki hareketli liman kenti Bodrum'a 1998 yılından beri hizmet vermektedir. Bodrum'daki muhteşem sulara ve harika alanlara sadece 35 km mesafede bulunmaktadır. Muğla ilinin Bodrum ve Milas ilçeleri arasında yer almaktadır. Milas İlçesi'ne 18 km, Bodrum İlçesi'ne 35 km, Muğla şehir merkezine 76 km ve Didim'e 82 km uzaklıktadır.

Bodrum ve çevresini gezmek istiyorsanız araba kiralamak iyi bir seçenektir. Muğla Milas-Bodrum Havaalanı araç kiralama şirketleri diğer adı ile Rent A Car şirketleri - Oto kiralama frimalarınından isteğinize ve bütçenize göre araç kiralayabilirsiniz.

Muğla Milas Bodrum Havalimanı'nda bulunan Araç kiralama / Rent a Car şirketlerini telefonla arayarak veya web adreslerini ziyaret ederek isteğinize ve tercihlerinize göre bir arabayı kolayca kiralayabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Aşağıda Bodrum Havalimanı Araç kiralama firmaları telefon nurmaları ve web adresleri verilmiştir. İyi YolculuklaR....


Milas Bodrum Havaalanı Araba Kiralama Şirketleri, Bodrum Airport Rent A carBodrum Milas Havalimanı Rent A Car Ofisleri

Muğla Milas-Bodrum Havalimanı (BJV) ve Yakın çevresi Rent A Car Şirketleri Telefon Numaraları ve Araç Kiralama şirketleri Web adresleri

avis rent a car Milas-Bodrum Havalimanı

AVİS Rent A Car Milas-Bodrum Havalimanı
444 28 47
+90 252 523 02 01

www.avis.com.tr


enterprise rent a car Milas-Bodrum havalimanı

Enterprise Rent A Car Milas-Bodrum Havalimanı
+90 252 523 02 16
44 44 937

www.enterprise.com.tr


Garenta rent a car Milas-Bodrum Havalimanı

Garenta Rent A Car Milas-Bodrum Havalimanı
+90 252 999 11 22
444 5 478

www.garenta.com.tr


Europcar rent a car Milas-Bodrum havaalanı

Europcar Rent A Car Milas-Bodrum Havalimanı
0216 427 0 427
+90 (252) 523 02 12
+90 (252) 523 02 11

www.europcar.com.tr


Almira rent a car Bodrum havaalanı

Almira Rent A Car Milas-Bodrum Havalimanı
0850 811 3 256
444 22 56
0533 503 00 16

www.almiracars.com.tr


Sixt rent a car bodrum havaalanı

Sixt rent A Car Milas-Bodrum Havalimanı
444 00 76
0533 503 00 16
0 850 222 2 000

www.sixt.com.tr


budget oto kiralama bodrum havaalanı

Budget Rent A Car Milas-Bodrum Havalimanı

444 4 722
0 850 316 6 316
0 (252) 523 0271

www.budget.com.tr


Milas Bodrum Milas Havalimanı Danışma Telefon Numarası, İletişim:
Milas Bodrum Airport Telephone Number;

+90 252 511 10 00

havalimanlari.net olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

 

 

Milas Bodrum Havalimanı Ulaşım, Nasıl Gidilir?

Milas Bodrum Havalimanı'ndan Bodrum Merkeze nasıl gidilir? Bodrum Havalimanı Bodrum Ulaşım; >>>

Milas Bodrum Havalimanı'ndan Muğla Merkeze nasıl gidilir? Bodrum Havalimanı Muğla Ulaşım; >>>

Bodrum'dan Milas Bodrum Havalimanı'na nasıl gidilir? Bodrum'dan Bodrum Havalimanı'na Ulaşım;

Muğla'dan Milas Bodrum Havalimanı'na nasıl gidilir? Muğla'dan Bodrum Havalimanı'na Ulaşım;


Etiketler: Muğla Milas Bodrum Havalimanı Araç Kiralama Telefon Numarası, Havalimanı Oto kiralama iletişim, Muğla Milas Bodrum Havalimanı rent A car, Muğla Milas Bodrum Havalimanı Araba Kiralama şirketleri, Muğla Milas Bodrum Havalimanı Avis rent A car iletişim, Muğla Milas Bodrum Havalimanı Otopark, Muğla Milas Bodrum Havalimanı rent a car, Bodrum Havaalanı araç kiralama şirketleri, Milas Havaalanı Rent A Car Şirketleri.


MUGLA Milas Bodrum AIRPORT MAP


Muğla Milas Bodrum Havalimanı Haritası
Muğla Milas Bodrum Airport map
MUĞLA Bodrum HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 252 511 10 00MUĞLA MİLAS-BODRUM HAVALİMANI-HAVAALANI-AİRPORT

Muğla Bodrum HavalimanıMuğla ilinin Bodrum ve Milas ilçeleri arasında bulunmaktadır. Milas İlçesine 18 km Bodrum İlçesine 35 km, Muğla şehir merkezine 76 km, Didim'e ise 82 km uzaklıkta bulunmaktadır. Milas-Bodrum Havalimanı ICAO kodu:LTFE, IATA kodu:BJV, Coğrafi koordinarları :37°14`50"N, 27°40`53"E şeklindedir.

Milas-Bodrum Havalimanı 1980'li yılların sonunda faaliyete geçmiştir. İlk başlarda sadece küçük kapasiteli uçakların kullanabildiği küçük bir piste sahip olan havalimanı sonraki yıllarda daha da gelişerek bugün en büyük havalimanlarından biri oldu. Havalimanı gün geçtikçe kendini yenileyerek güçlü bir dinamik yapıya sahip olmuştur. Her geçen gün artan yolcu sayısı nedeni ile hem iç hatlar hem de dış hatlar yetersiz kalmış ve bu nedenle 16 Mayıs 2012 yılında 95.683 m2 büyüklüğüne yeni bir dış hatlar terminal binası yapılmıştır. Resmi olarak 1997 yılında açılan Milas-Bodrum havalimanışuanda yılda 3 Milyona yakın yolcuya hizmet vermektedir. Öyle ki; bugün Bodrum, hem turistik anlamda hem de tarihi ve arkeolojik değerleri ile en çok tercih edilen bir yerdir.

Muğla Milas-Bodrum Havalimanı İç hatlar terminalinde bulunan yiyecek ve içecek satan Kantin'de sandviç çeşitleri, kruvasanlar, ızgara çeşitleri, döner, soğuk&sıcak içecekler satın alabilirsiniz. Tickerdaze'de Hoşça vakit geçirecek bir atmosferi bulabilirsinz. 2. Güvenlik noktasından sonraki arınmış salonda yer alan Tadında Anadolu'da Yöresel Anadolu yemekleri ve bu yemeklerde kullanılan yörelere ait  nadide malzemeleri satın alabilirsiniz ve Starbucks Coffee'de dünya kahvelerinin doyumsuz tadlarını deneme fırsatı yakalayabilirsiniz. İşletmelerindeki ücretsiz internet hizmeti ile zamanınızı eğlenceli hale getirebilirsiniz. Yurt dışı uçuşlarınızda hizmet veren DUTY FREE mağazalarında gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz.

Muğla Milas-Bodrum Havalimanı'na ulaşım ise Havaş otobüsleri, Muttaş otobüs seferleri ve taksi ile mümkün olmaktadır. Ayrıca, Kiralık Araç diğer adıyla rent a car hizmetinden de yararlanarak havalimanına ulaşabilir veya havalimanından istediğini yere çok daha hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Bunların dışında şoförlü olarak araç kiralamak, transfer hizmeti almak isterseniz Bodrum Transfer firmaları sizlere hizmet verecektir.

Bodrum Havaalanı Ulaşım ve Havaalanı Otopark ücretleri hakkındaki bilgileri sitemizin Ulaşım ve Otopark sayfasından öğrenebilirsiniz.

 Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye