havalimanlari.net / Muğla Bodrum Havalimanı

Milas-Bodrum Airport Transfers Company Turkish Milas-Bodrum Airport Transfers Companies English

Muğla Milas Bodrum Havalimanı (BJV)
Muğla Milas Bodrum Airport (BJV)

Muğla Bodrum Havalimanı
Telefon Numarası

+90 252 511 10 00


Muğla Milas Bodrum Havalimanı Başmüdürlüğü


TAV Muğla Milas Bodrum Havalimanı

Güncelleme:21.02.2024MUĞLA MİLAS BODRUM HAVALİMANI TRANSFER SHUTTLE ŞİRKETLERİ,
MUĞLA MILAS BORUM AIRPORT TRANSFERS SHUTTLE COMPANY


Muğla Milas Bodrum Havalimanı Transfer Şirketleri, Muğla Milas Bodrum Havaalanı Transfer Firmaları, Muğla Milas Bodrum Havalimanı Transfer Shuttle, Muğla Milas Bodrum Transfer, Muğla Milas Bodrum Havalimanı Transfer Firmaları Telefon Numaraları

Mugla Milas Bodrum Airport Transfers Companies, Muğla Milas Bodrum Airport Transfer Firms, Muğla Milas Bodrum (BJV) Airport Transfers Shuttle, Mugla Milas Bodrum Transfer, Muğla Milas Bodrum Airport Transfers Companies Telephone Numbers


Yakında güzel Bodrum şehrine doğru yola çıkacak mısınız? Eğer konaklama hariç tatiliniz için her şeyi ayarladıysanız. Bodrum transfer şirketleri sizin tatilinizi kolaylaştırmak için hazırdır..

Bodrum Havalimanı (BJV) olarak bilinen Milas-Bodrum Havalimanı, tarihi Milas şehrine ve Türkiye'nin Ege bölgesindeki hareketli liman kenti Bodrum'a 1998 yılından beri hizmet vermektedir. Bodrum'daki muhteşem sulara ve harika alanlara sadece 35 km mesafede ideal bir konuma sahiptir. Muğla ilinin Bodrum ve Milas ilçeleri arasında yer almaktadır. Milas İlçesi'ne 18 km, Bodrum İlçesi'ne 35 km, Muğla şehir merkezine 76 km ve Didim'e 82 km uzaklıktadır.

Milas-Bodrum Havaalanı ve çevresinde bulunan Transfer şirketlerinin telefon numaraları ve web adresleri aşağıda görülmektedir.

Muğla Milas Bodrum Havalimanı ve çevresinde bulunan Transfer şirketlerini telefonla arayarak veya web adreslerini ziyaret ederek isteğinize ve tercihlerinize göre bir arabayı kolayca kiralayabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. İyi YolculuklaR....


Muğla Milas-Bodrum Havalimanı ve Çevresi Transfer Şirketleri Telefon Numaraları ve Web adresleri


Bodrum Transfer Muğla Milas Bodrum Havalimanı havalimanı

Bodrum Transfer Muğla Milas Bodrum Havalimanı Telefon Numarası
+90 532 620 00 70
+90 252 319 27 72

bodrumtransfers.com


Mavi Transfer Muğla Milas Bodrum Havalimanı havalimanı

Mavi Transfer Muğla Milas Bodrum Havalimanı Telefon Numarası
+90 542 801 48 00
+90 536 233 29 66

www.mavitransfer.com


Ege Transfer Muğla Milas Bodrum Havalimanı havalimanı

Ege Transfer Muğla Milas Bodrum Havalimanı Telefon Numarası
0533 133 06 48
www.egetransfer.com


Naifoğlu Transfer Muğla Milas Bodrum Havalimanı

Naifoğlu Transfer Muğla Milas Bodrum Havalimanı Telefon Numarası
+90 252 316 07 70
90 532 131 35 47

www.naifoglu.com

Bodrum Havalimanı ile bazı bölgeler arasındaki yaklaşık transfer zamanı

Seyahatinizi planlamanıza yardımcı olmak için, Bodrum ve çevresindeki en popüler bölgelere ortalama transfer sürelerinin listesi.

Transfer Firmaları, Bodrum Havalimanı'ndan sizi doğrudan otelinize veya tatil köyünüze götürür, isteğinize göre araç seçebilirsiniz, vip servis, özel araç, minibüs veya otobüs talep edebilirsiniz. Gümbet'e sadece 50 dakikada, Bitez'e 45 dakikada ve Marmaris'e 2 saatte ulaşabilirsiniz. Havaalanı transferlerinizi transfer şirketleri aracılığı ile önceden ayırtın ve Bodrum tatilinin tadını çıkarın.

Destination

Time

Bodrum

40 mins

Kusadası

130 mins

Didim

70 mins

Gumbet

50 mins

Turgutreis

60 mins

Torba

30 mins

 Milas Bodrum Milas Havalimanı Danışma Telefon Numarası, İletişim:
Milas Bodrum Airport Telephone Number;

+90 252 511 10 00

havalimanlari.net olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

Milas Bodrum Havalimanı Ulaşım, Nasıl Gidilir?

Milas Bodrum Havalimanı'ndan Bodrum Merkeze nasıl gidilir? Bodrum Havalimanı Bodrum Ulaşım; >>>

Milas Bodrum Havalimanı'ndan Muğla Merkeze nasıl gidilir? Bodrum Havalimanı Muğla Ulaşım; >>>

Bodrum'dan Milas Bodrum Havalimanı'na nasıl gidilir? Bodrum'dan Bodrum Havalimanı'na Ulaşım;

Muğla'dan Milas Bodrum Havalimanı'na nasıl gidilir? Muğla'dan Bodrum Havalimanı'na Ulaşım;


Etiketler: Muğla Milas Bodrum Havalimanı En uygun En ekonomik Transfer Şirktleri, Telefon Numarası, Bodrum Havalimanı Transfer iletişim, Muğla Milas Bodrum Havalimanı Transfer Şirketleri, Bodrum Havaalanı Transfer, Muğla Milas Bodrum Havalimanı Ulaşım, Bodrum Havaş Telefon Numarası, Muğla Milas Bodrum Havalimanı iletişim, Muğla Milas Bodrum havaalanı uçuş bilgisi, Bodrum Havaalanı Transfer firma bilgileri.MUGLA Milas Bodrum AIRPORT MAP


Muğla Milas Bodrum Havalimanı Haritası
Muğla Milas Bodrum Airport map
MUĞLA Bodrum HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 252 511 10 00MUĞLA MİLAS-BODRUM HAVALİMANI-HAVAALANI-AİRPORT

Muğla Bodrum HavalimanıMuğla ilinin Bodrum ve Milas ilçeleri arasında bulunmaktadır. Milas İlçesine 18 km Bodrum İlçesine 35 km, Muğla şehir merkezine 76 km, Didim'e ise 82 km uzaklıkta bulunmaktadır. Milas-Bodrum Havalimanı ICAO kodu:LTFE, IATA kodu:BJV, Coğrafi koordinarları :37°14`50"N, 27°40`53"E şeklindedir.

Milas-Bodrum Havalimanı 1980'li yılların sonunda faaliyete geçmiştir. İlk başlarda sadece küçük kapasiteli uçakların kullanabildiği küçük bir piste sahip olan havalimanı sonraki yıllarda daha da gelişerek bugün en büyük havalimanlarından biri oldu. Havalimanı gün geçtikçe kendini yenileyerek güçlü bir dinamik yapıya sahip olmuştur. Her geçen gün artan yolcu sayısı nedeni ile hem iç hatlar hem de dış hatlar yetersiz kalmış ve bu nedenle 16 Mayıs 2012 yılında 95.683 m2 büyüklüğüne yeni bir dış hatlar terminal binası yapılmıştır. Resmi olarak 1997 yılında açılan Milas-Bodrum havalimanışuanda yılda 3 Milyona yakın yolcuya hizmet vermektedir. Öyle ki; bugün Bodrum, hem turistik anlamda hem de tarihi ve arkeolojik değerleri ile en çok tercih edilen bir yerdir.

Muğla Milas-Bodrum Havalimanı İç hatlar terminalinde bulunan yiyecek ve içecek satan Kantin'de sandviç çeşitleri, kruvasanlar, ızgara çeşitleri, döner, soğuk&sıcak içecekler satın alabilirsiniz. Tickerdaze'de Hoşça vakit geçirecek bir atmosferi bulabilirsinz. 2. Güvenlik noktasından sonraki arınmış salonda yer alan Tadında Anadolu'da Yöresel Anadolu yemekleri ve bu yemeklerde kullanılan yörelere ait  nadide malzemeleri satın alabilirsiniz ve Starbucks Coffee'de dünya kahvelerinin doyumsuz tadlarını deneme fırsatı yakalayabilirsiniz. İşletmelerindeki ücretsiz internet hizmeti ile zamanınızı eğlenceli hale getirebilirsiniz. Yurt dışı uçuşlarınızda hizmet veren DUTY FREE mağazalarında gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz.

Muğla Milas-Bodrum Havalimanı'na ulaşım ise Havaş otobüsleri, Muttaş otobüs seferleri ve taksi ile mümkün olmaktadır. Ayrıca, Kiralık Araç diğer adıyla rent a car hizmetinden de yararlanarak havalimanına ulaşabilir veya havalimanından istediğini yere çok daha hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Bunların dışında şoförlü olarak araç kiralamak, transfer hizmeti almak isterseniz Bodrum Transfer firmaları sizlere hizmet verecektir.

Bodrum Havalimanı Ulaşım: Bodrum Havaalanı Ulaşım ve Bodrum Havaalanı Otopark ücretleri hakkındaki bilgileri sitemizin Ulaşım ve Otopark sayfasından öğrenebilirsiniz.

Mutlu ve İyi yolculuklar...

 Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye