havalimanlari.net / Muğla Bodrum Havalimanı

Milas-Bodrum Airport Otopark Turkish Milas-Bodrum Airport Car Park English

Muğla Milas Bodrum Havalimanı (BJV)
Muğla Milas Bodrum Airport (BJV)

Muğla Bodrum Havaalanı telefon Numarası

Muğla Bodrum Havalimanı
Telefon Numarası

+90 252 511 10 00

Resmi Web Siteleri

Muğla Milas Bodrum Havalimanı Başmüdürlüğü


TAV Muğla Milas Bodrum Havalimanı

Güncelleme:21.02.2024MUĞLA MİLAS BODRUM HAVALİMANI OTOPARK, BODRUM HAVAALANI OTOPARK ÜCRETİ 2024:
MUĞLA MILAS BODRUM AIRPORT PARKING, PARKING PRICE 2024


Muğla Milas Bodrum Havaalanı OtoparkMilas/Bodrum Havaalanı Otopark ve Bodrum Otopark Ücreti


Muğla Milas Bodrum Havalimanı Otopark Ücretleri, Muğla Bodrum Milas Havalimanı Otopark, Muğla Bodrum Havalimanı Otopark Ücreti, Muğla Bodrum Havalimanı'nda Otopark Ücreti Ne Kadar? Bodrum Havaalanı 2024 yılı Otopark Ücreti

Muğla Milas Bodrum Airport Transportation, Muğla Bodrum Milas Airport Car Park, Muğla Bodrum Airport Car Park Charge, Muğla Bodrum Airport Parking Charges, Bodrum Airport 2024 Car Parking Fees, Milas-Bodrum (BJV) Airport Parking Prices


Muğla Bodrum Milas Havalimanı'nda araçlar için İç hatlar ve Dış Hatlar terminallerin önünde park alanı mevcut olup uygun fiyatlara park seçenekleri sunulmaktadır.

Muğla Bodrum Havaalanı İç hatlar Terminali ve Dış hatlar Terminali otopark ücretleri (2024) aşağıda görülmektedir.


Bodrum Havalimanı Otopark Ücretleri 2024

MUĞLA MİLAS BODRUM HAVALİMANI İÇ HATLAR OTOPARK TARİFESİ (2024)
Aracın Cinsi Park Süresi (Saat ) / Ücret (TL)
0-1 saat 1-3 saat 3-6 saat 6-12 saat 12-24 saat
Otomobil
50 75 110 125 175
Pikap
Minibüs
70 100 135 160 220
Midibüs
Otobüs
Kamyon
Kamyonet
90 120 155 195 265
Motor
Motorsiklet
25 35 45 50 75

 

Milas Bodrum Havalimanı 1 (bir) Günlük Otopark Ücreti Ne kadar?
Milas Bodrum Havalimanı 1 (bir) Günlük Otopark Ücreti (otomobil) :175 TL,
Milas Bodrum Havalimanı 1 (bir) Günlük Otopark Ücreti (Midibüs, otobüs) :265 TL

Milas Bodrum Havalimanı Otoparkı: Muğla Milas Bodrum Havalimanı İç Hatlar/Dış Hatlar Terminalinde otobüs, minibüs ve otomobillerin rahatlıkla park edebilecekleri şekilde tasarlanmış geniş araç kapasiteli otopark bulunmaktadır. Terminalin hemen ön tarafında yer alan otoparkta, park yerleri güvenliği sürekli denetlenmektedir.

Önemli: Burada yayınlananlar bilgilendirme amaçlıdır. Milas Bodrum Havalimanı Otopark ile ilgili ayrıntılı bilgiyi web adresinden veya aşağıdaki telefon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Bodrum Milas Havalimanı Otopark Telefon Numarası, İletişim:
Bodrum Airport Parking Telephone Number;

+90 252 511 10 00- Dahili: 1575-1571

Muğla Milas Bodrum Airport Parking : Lütfen Tıklayınız....


MUĞLA MİLAS BODRUM HAVALİMANI DIŞ HATLAR OTOPARK TARİFESİ (2024)
Aracın Cinsi 0-1 saat arası 1-3 saat arası 3-6 saat arası 6-12 saat arası 12-24 saat arası
Otomobil
50 75 110 125 175
Pikap
Minibüs
70 100 135 160 220
Midibüs
Otobüs
Kamyon
Kamyonet
90 120 155 195 265
Motor
Motorsiklet
25 35 45 50 75

MİAS BODRUM HAVALİMANI OTOPARK ABONELİK ÜCRETLERİ 2024

ARACIN CİNSİ AYLIK ABONELİK (TL)
  AYLIK
OTOMOBİL 2.240
PICKUP  MINIBUS 2.815
OTOBÜS 3.390
MOTORSİKLET 960

 

Bodrum Havalimanı Otopark Ücret Hesaplayıcı

Hesaplamanın yapılması için Otopark giriş tarih ve saatini ve Otoparktan çıkış tarih ve saatini giriniz.

 

TAV Muğla Milas Bodrum Havalimanı Dış Hatlar Otoparkı Telefon Numarası:

+90 252 511 10 00 Dahili: 1575-1571

Web adresi : TAV Milas Bodrum Havaalanı Otopark

Milas Bodrum Havalimanı Ulaşım, Nasıl Gidilir?

Milas Bodrum Havalimanı'ndan Bodrum Merkeze nasıl gidilir? Bodrum Havalimanı Bodrum Ulaşım; >>>

Milas Bodrum Havalimanı'ndan Muğla Merkeze nasıl gidilir? Bodrum Havalimanı Muğla Ulaşım; >>>

Bodrum'dan Milas Bodrum Havalimanı'na nasıl gidilir? Bodrum'dan Bodrum Havalimanı'na Ulaşım;

Muğla'dan Milas Bodrum Havalimanı'na nasıl gidilir? Muğla'dan Bodrum Havalimanı'na Ulaşım;


havalimanlari.net olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

 

 

Etiketler: Muğla Milas Bodrum Havalimanı Otopark, Bodrum Havalimanı Otopark iletişim, Milas/Bodrum Havalimanı Otoparkı, Muğla Milas Bodrum Havalimanı otopark Ücretleri, Muğla Milas Bodrum Havalimanı Otopark telefon Numarası, Muğla Milas Bodrum Havalimanı Otopark Ücreti, Muğla Milas Bodrum Havalimanı otopark tarifesi 2024, Bodrum Milas Havaaalanı Otopark, Bodrum Havaalanı otopark ücretleri.


MUGLA Milas Bodrum AIRPORT MAP


Muğla Milas Bodrum Havalimanı Haritası
Muğla Milas Bodrum Airport map
MUĞLA Bodrum HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 252 511 10 00MUĞLA Bodrum HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Muğla Bodrum Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Muğla Bodrum havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Muğla Bodrum havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Muğla Bodrum havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Muğla Bodrum Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Muğla Bodrum Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Terminal İşletmecisi olan TAV Bodrum Airport'dan öğrenebilirsiniz.

Bodrum (BJV) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Bodrum (BJV) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.


MUĞLA MİLAS-BODRUM HAVALİMANI-HAVAALANI-AİRPORT

Muğla Bodrum HavalimanıMuğla ilinin Bodrum ve Milas ilçeleri arasında bulunmaktadır. Milas İlçesine 18 km Bodrum İlçesine 35 km, Muğla şehir merkezine 76 km, Didim'e ise 82 km uzaklıkta bulunmaktadır. Milas-Bodrum Havalimanı ICAO kodu:LTFE, IATA kodu:BJV, Coğrafi koordinarları :37°14`50"N, 27°40`53"E şeklindedir.

Milas-Bodrum Havalimanı 1980'li yılların sonunda faaliyete geçmiştir. İlk başlarda sadece küçük kapasiteli uçakların kullanabildiği küçük bir piste sahip olan havalimanı sonraki yıllarda daha da gelişerek bugün en büyük havalimanlarından biri oldu. Havalimanı gün geçtikçe kendini yenileyerek güçlü bir dinamik yapıya sahip olmuştur. Her geçen gün artan yolcu sayısı nedeni ile hem iç hatlar hem de dış hatlar yetersiz kalmış ve bu nedenle 16 Mayıs 2012 yılında 95.683 m2 büyüklüğüne yeni bir dış hatlar terminal binası yapılmıştır. Resmi olarak 1997 yılında açılan Milas-Bodrum havalimanışuanda yılda 3 Milyona yakın yolcuya hizmet vermektedir. Öyle ki; bugün Bodrum, hem turistik anlamda hem de tarihi ve arkeolojik değerleri ile en çok tercih edilen bir yerdir.

Muğla Milas-Bodrum Havalimanı İç hatlar terminalinde bulunan yiyecek ve içecek satan Kantin'de sandviç çeşitleri, kruvasanlar, ızgara çeşitleri, döner, soğuk&sıcak içecekler satın alabilirsiniz. Tickerdaze'de Hoşça vakit geçirecek bir atmosferi bulabilirsinz. 2. Güvenlik noktasından sonraki arınmış salonda yer alan Tadında Anadolu'da Yöresel Anadolu yemekleri ve bu yemeklerde kullanılan yörelere ait  nadide malzemeleri satın alabilirsiniz ve Starbucks Coffee'de dünya kahvelerinin doyumsuz tadlarını deneme fırsatı yakalayabilirsiniz. İşletmelerindeki ücretsiz internet hizmeti ile zamanınızı eğlenceli hale getirebilirsiniz. Yurt dışı uçuşlarınızda hizmet veren DUTY FREE mağazalarında gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz.

Muğla Milas-Bodrum Havalimanı'na ulaşım ise Havaş otobüsleri, Muttaş otobüs seferleri ve taksi ile mümkün olmaktadır. Ayrıca, Kiralık Araç diğer adıyla rent a car hizmetinden de yararlanarak havalimanına ulaşabilir veya havalimanından istediğini yere çok daha hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Bunların dışında şoförlü olarak araç kiralamak, transfer hizmeti almak isterseniz Bodrum Transfer firmaları sizlere hizmet verecektir. Ulaşım ve Otopark ücretleri hakkındaki bilgileri sitemizin Ulaşım ve Otopark sayfasından öğrenebilirsiniz.

 Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye