havalimanlari.net / Muğla Bodrum Havalimanı

Milas-Bodrum Airport Havaş Shuttle Otobüs  Turkish Milas-Bodrum Airport Havas Shuttle Bus  English

Muğla Milas Bodrum Havalimanı (BJV)
Muğla Milas Bodrum Airport (BJV)

Muğla Milas Bodrum Havalimanı Telefon Numarası

+90 252 511 10 00

Resmi Web Sitesi:
Muğla Milas Bodrum Havalimanı Başmüdürlüğü


TAV Muğla Milas Bodrum Havalimanı

Güncelleme: 13.10.2021MUĞLA MİLAS BODRUM HAVALİMANI HAVAŞ OTOBÜS KALKIŞ NOKTALARI, SEFER SAATLERİ, İLETİŞİM BİLGİLERİ, HAVAŞ GÜZERGAHI, HAVAŞ BİLET ÜCRETLERİ
MUGLA MILAS BODRUM AIRPORT HAVAS BUS SHUTTLE ROUTE PRICE


Muğla Milas Bodrum Havaalanı Havaş Otobüsü


Muğla Milas Bodrum Havalimanı Ulaşım, Muğla Milas Bodrum (BJV) Havaalanı Havaş Otobüsü, Muğla Milas Bodrum Havalimanı Havaş Saatleri, Bodrum Havaş Güzergahı, Muğla Milas Bodrum Havalimanı'na nasıl gidilir?, Bodrum Şehir Merkezinden Bodrum Havalimanı'na nasıl gidilir? Muğla Bodrum Havaalanı'ndan Muğla'ya nasıl gidilir? Muğla Menteşe'den Milas Bodrum Havalimanı' na nasıl gidilir? Muğla Milas Bodrum Havaalanı'nından TurgutReis'e nasıl gidilir?

Muğla Milas Bodrum Airport Transportation, Muğla Milas Bodrum (BJV) Airport Havaş Bus, Muğla Milas Bodrum Airport Havaş Hours, Bodrum Havaş Route, Muğla Milas Bodrum Airport Transportation, How to go to Muğla Bodrum Airport ? How to get to Bodrum Airport from Bodrum City Center? How do you get from Muğla Bodrum Airport to Muğla? How do you get to Bodrum Airport from Muğla Menteşe? How do you get to Turgut Reis from Muğla Bodrum Airport?

Мугла Милас Аэропорт Бодрум, Мугла Милас Аэропорт Бодрум Хаваш Автобус, Мугла Милас Аэропорт Бодрум Хаваш Саатлери, Бодрум Хаваш Маршрут, Мугла Милас Как добраться до аэропорта Бодрума, Как добраться до аэропорта Бодрума от центра Бодрума? Как вы добираетесь от Мугла Бодрум до Мугла? Как добраться до аэропорта Милас-Бодрум от Мугла-Ментесе? Как добраться до Тургутрейса из аэропорта Мугла Милас Бодрум?


Muğla Milas Bodrum Havalimanı'ndan Bodrum'a gitmek için Havaş Havaalanı Otobüslerinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Havaş otobüsleri sizlere bütün uçuşlar için hizmet vermektedir.

From Mugla Milas Bodrum Airport to Bodrum, you can easily take advantage of Havas Airport Buses to Bodrum.Havalimanı Adı Muğla Milas Bodrum Havalimanı - Muğla Milas Bodrum Airport
İşletme Sorumlusu Şafak Boras
E-Posta bodrumbus@havas.net
Otobüs İşletmesi Telefon 0850 222 0 487 - 444 0 487
Otobüs İşletmesi Muğla Milas Bodrum Havalimanı Otobüs İşletmesi

Bodrum Merkezinden Muğla Milas Havalimanı'na Havaş otobüsleri Kalkış Saatleri:

Bodrum Otogarından Muğla Milas Havaalanı'na Servis Kalkış Saatleri:

Havaş Otobüsleri Bodrum Otogar'dan- Muğla Milas Bodrum Havalimanı’na Kalkış Saatleri : >>>> Lütfen Tıklayınız.....

Önemli Bilgilendirme: HAVAŞ otobüs seferleri İç hat uçuşlarına göre düzenlenmektedir. Mağduriyet oluşmaması adına seyahatiniz öncesinde 0850 222 0 487 numaralı HAVAŞ Çağrı Merkezi hattını arayarak Havaş Kalkış Saatleri hakkında bilgi almanızı rica ederiz.

Bodrum Havaş Otobüs Servis Hareket Yerleri

Torba Şehirler Arası Otobüs Terminali

Muğla Milas Havaalanı'ndan Bodrum'a Servis Kalkış Saatleri:

Bodrum Milas Havaalanına' na inen tüm uçaklar için Havaş Otobüs servisi düzenlenmektedir.

İnteraktif Ulaşım Haritası için tıklayınız.

Havaş Otobüsleri Servis Güzergahı ve Durakları :

Bodrum Milas Havalimanı, Güvercinlik, Torba yolu, Torba Otogar.

Havaş Bodrum Yolcu İndirme Noktaları

Havaş Servisleri ile şehir merkezlerine gidişte;

Meşelik Kavşağı,

Güvercinlik,

ve Torba Yeni Otogar da yolcu indirmektedir.

Havaş Otobüsleri Havaalanı Bodrum arası Yolculuk Süresi ne kadar?

Milas Bodrum Havalimanına varış süresi tahmini 35 dakika olup, trafik yoğunluğuna, hava ve yol şartlarına göre değişebilmektedir.

Bodrum Havaş Bilet Fiyatı

Bodrum Havaş Ücreti :25,00 TL (KDV dahil)​​​
Güvercinlik Havaş Ücreti :15,00 TL (KDV dahil)


DİDİM HAVAŞ OTOBÜS SERVİSLERİ

Milas Bodrum Havalimanı - Didim arasında sürdürülen karşılıklı Havaş Otobüs seferleri, 30 Eylül 2017’den itibaren ara vermiştir. Ayrıntılı bilgiyi Havaş telefon numarasından öğrenebilirsiniz.


Önemli: Buradaki yayınlan veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir güncel sefer saatleri ve kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız veya web adresinden öğrenmeniz gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

Milas Bodrum Havalimanı Ulaşım, Nasıl Gidilir?

Milas Bodrum Havalimanı'ndan Bodrum Merkeze nasıl gidilir? Bodrum Havalimanı Bodrum Ulaşım; >>>

Milas Bodrum Havalimanı'ndan Muğla Merkeze nasıl gidilir? Bodrum Havalimanı Muğla Ulaşım; >>>

Bodrum'dan Milas Bodrum Havalimanı'na nasıl gidilir? Bodrum'dan Bodrum Havalimanı'na Ulaşım;

Muğla'dan Milas Bodrum Havalimanı'na nasıl gidilir? Muğla'dan Bodrum Havalimanı'na Ulaşım;


ÖNEMLİ: Bu sitede yayınlananlar sadece bilgilendirme amaçlıdır. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

havalimanlari.net ekibi olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

 

 

Muğla Milas Bodrum Havalimanı Havaş telefon no, Bodrum Havaş iletişim, Muğla Milas Bodrum Havalimanı Havaş, BJV airport shutle, Güvercinlik Havaş, Güvercinlik Bodrum Havalimanı havaş, Bodrum Havaalanı Otobüs Saatleri, Bodrum Havaalanı Havaş Servis Saatleri, Bodrum Airport Bus, Mugla Milas Bodrum Havalimani Havas, Muğla Milas Bodrum Havalimanı Otobüs Muttaş, Muğla Milas Bodrum Havalimanı iletişim, Muğla Milas Bodrum Havalimanı servis kalkış saatleri, Muğla Milas Bodrum Havalimanı uçuş bilgileri, Muğla Milas Bodrum havaalanı uçuş bilgisi, Havaalanı Havaş Saatleri, Muğla Milas Bodrum Havalimanı Bilgileri....


MUGLA Milas Bodrum AIRPORT MAP


Muğla Milas Bodrum Havalimanı Haritası
Muğla Milas Bodrum Airport map
MUĞLA Bodrum HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 252 511 10 00MUĞLA Bodrum HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Muğla Bodrum Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Muğla Bodrum havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Muğla Bodrum havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Muğla Bodrum havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Muğla Bodrum Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Muğla Bodrum Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Terminal İşletmecisi olan TAV Bodrum Airport'dan öğrenebilirsiniz.

Muğla Bodrum Havalimanı'na İniş yapan uçaklar için "Varışlar", Bodrum Havalimanından Kalkış yapan uçaklar için ise "Kalkışlar" tabosundan bakabilrsiniz..

Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Flight Stats" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Flight Stats" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 


MUĞLA MİLAS-BODRUM HAVALİMANI-HAVAALANI-AİRPORT

Muğla Bodrum HavalimanıMuğla ilinin Bodrum ve Milas ilçeleri arasında bulunmaktadır. Milas İlçesine 18 km Bodrum İlçesine 35 km, Muğla şehir merkezine 76 km, Didim'e ise 82 km uzaklıkta bulunmaktadır. Milas-Bodrum Havalimanı ICAO kodu:LTFE, IATA kodu:BJV, Coğrafi koordinarları :37°14`50"N, 27°40`53"E şeklindedir.

Milas-Bodrum Havalimanı 1980'li yılların sonunda faaliyete geçmiştir. İlk başlarda sadece küçük kapasiteli uçakların kullanabildiği küçük bir piste sahip olan havalimanı sonraki yıllarda daha da gelişerek bugün en büyük havalimanlarından biri oldu. Havalimanı gün geçtikçe kendini yenileyerek güçlü bir dinamik yapıya sahip olmuştur. Her geçen gün artan yolcu sayısı nedeni ile hem iç hatlar hem de dış hatlar yetersiz kalmış ve bu nedenle 16 Mayıs 2012 yılında 95.683 m2 büyüklüğüne yeni bir dış hatlar terminal binası yapılmıştır. Resmi olarak 1997 yılında açılan Milas-Bodrum havalimanışuanda yılda 3 Milyona yakın yolcuya hizmet vermektedir. Öyle ki; bugün Bodrum, hem turistik anlamda hem de tarihi ve arkeolojik değerleri ile en çok tercih edilen bir yerdir.

Muğla Milas-Bodrum Havalimanı İç hatlar terminalinde bulunan yiyecek ve içecek satan Kantin'de sandviç çeşitleri, kruvasanlar, ızgara çeşitleri, döner, soğuk&sıcak içecekler satın alabilirsiniz. Tickerdaze'de Hoşça vakit geçirecek bir atmosferi bulabilirsinz. 2. Güvenlik noktasından sonraki arınmış salonda yer alan Tadında Anadolu'da Yöresel Anadolu yemekleri ve bu yemeklerde kullanılan yörelere ait  nadide malzemeleri satın alabilirsiniz ve Starbucks Coffee'de dünya kahvelerinin doyumsuz tadlarını deneme fırsatı yakalayabilirsiniz. İşletmelerindeki ücretsiz internet hizmeti ile zamanınızı eğlenceli hale getirebilirsiniz. Yurt dışı uçuşlarınızda hizmet veren DUTY FREE mağazalarında gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz.

Muğla Milas-Bodrum Havalimanı'na ulaşım ise Havaş otobüsleri, Muttaş otobüs seferleri ve taksi ile mümkün olmaktadır. Ayrıca, Kiralık Araç diğer adıyla rent a car hizmetinden de yararlanarak havalimanına ulaşabilir veya havalimanından istediğini yere çok daha hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Bunların dışında şoförlü olarak araç kiralamak, transfer hizmeti almak isterseniz Bodrum Transfer firmaları sizlere hizmet verecektir. Ulaşım ve Otopark ücretleri hakkındaki bilgileri sitemizin Ulaşım ve Otopark sayfasından öğrenebilirsiniz.

 Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye