havalimanlari.net / Muğla Bodrum Havalimanı

Milas-Bodrum Airport Havaş Shuttle Otobüs  Turkish Milas-Bodrum Airport Havas Shuttle Bus  English

Muğla Milas Bodrum Havalimanı (BJV)
Muğla Milas Bodrum Airport (BJV)

Muğla Milas Bodrum Havalimanı Telefon Numarası

+90 252 511 10 00

Resmi Web Sitesi:
Muğla Milas Bodrum Havalimanı Başmüdürlüğü


TAV Muğla Milas Bodrum Havalimanı

Güncelleme:21.02.2024

MİLAS BODRUM HAVALİMANI'NDAN BODRUM'A NASIL GİDİLİR?
MILAS BORUM HAVALİMANI BODRUM ULAŞIM

Muğla Milas Bodrum Havaalanı Havaş Otobüsü


Milas Bodrum Havalimanı Ulaşım, Muğla Milas Bodrum Havalimanı'ndan Bodrum'a nasıl Gidilir? Muğla Milas Bodrum Havaalanı'nından Merkeze nasıl gidilir? Milas Bodrum Havaalanı'nından Şehir merkezine nasıl gidilir? Havalimanından Bodruma Ulaşım, Milas Bodrum Havaalanı'nından Bodrum Otogara nasıl gidilir? Milas Bodrum Havalimanı Havaş Saatleri, Bodrum Havaalanı Muttaş Otobüs Sefer Saatleri,

Milas Bodrum Airport Transportation. How to get to Bodrum from Milas Bodrum Airport? How to get from Milas Bodrum Airport to the Center? How to get from Milas Bodrum Airport to the city center? How to get to Bodrum from Bodrum Airport, How to get to Bodrum Bus Terminal from Milas Bodrum Airport? Milas Bodrum Airport Havaş Timetable, Bodrum Airport Muttaş Bus Timetable

Мугла Милас Бодрум Аэропорт Транспорт. Как добраться до Бодрума из аэропорта Милас Бодрум? Как добраться из аэропорта Милас-Бодрум в центр? Как добраться из аэропорта Милас-Бодрум до центра города? Как добраться до Бодрума из аэропорта Бодрума, Как добраться до автовокзала Бодрума из аэропорта Милас Бодрум? Расписание аэропорта Милас Бодрум Havaş, расписание аэропорта Бодрум Muttaş Bus


Muğla Milas Bodrum Airport (BJV)

Çoğunlukla Bodrum Havalimanı (BJV) olarak bilinen Milas-Bodrum Havalimanı, tarihi Milas şehrine ve Türkiye'nin Ege bölgesindeki hareketli liman kenti Bodrum'a 1998 yılından beri hizmet vermektedir. Bodrum'daki muhteşem sulara ve harika alanlara sadece 35 km mesafede bulunmaktadır. Muğla ilinin Bodrum ve Milas ilçeleri arasında yer almaktadır. Milas İlçesi'ne 18 km, Bodrum İlçesi'ne 35 km, Muğla şehir merkezine 76 km ve Didim'e 82 km uzaklıktadır.

Milas Bodrum Havalimanı'ndan Bodrum'a Ulaşım Nasıldır?

Milas Bodrum Havalimanı'ndan Bodrum'a ulaşım için bir çok seçeneğiniz bulunmaktadır. Burada bahsedeceklerimiz kolay olduğunu düşündüğümüz ulaşım seçenekleridir. Şimdi Milas Bodrum Havalimanı'ndan Bodrum Merkeze Nasıl Gidilir? Bodrum Havalimanı Ulaşım, alternatiflerine bir bakalım. Umarız bu yazımız sizlere yardımcı olur?

1. Seçenek : Bodrum Havaş Servisleri ile;
2. Seçenek : Bodrum Muttaş Belediye otobüsü ile
3. Seçenek : Bodrum Havalimanı Taksileri ile;
4. Seçenek : Bodrum Havalimanı Diğer Ulaşım seçenekleri;

1 - Milas Bodum Havalimanı'ndan Bodrum'a Ulaşım; Havaş Otobüsleri ile;

Bodrum Havalimanı ile Bodrum Şehir Merkezi ve Güvercinlik arasında hizmet veren HAVAŞ Servisleri tekrar hizmet vermeye başlamıştır.

Bodrum Havalimanında HAVAŞ Servisleri artık çalışmaktadır.

Muğla Milas Bodrum Havalimanı'ndan Bodrum'a gitmek için Havaş Havaalanı Yolcu servislerinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Havaş otobüsleri ile Havalimanından Bodrum Merkeze ve Bodrum Şehir Merkezinden de Bodrum Milas Havalimanına çok rahat bir şekilde gidebilirsiniz.

Milas Bodrum Havalimanı'nda Havaş Yolcu Servisleri iç hatlar gelen yolcu salonunun dışarısından hareket etmektedir. Havaş otobüslerini Terminalden dışarı çıkışınızda rahatça görebilirsiniz.

Bodrum Yalıkavak , Turgutreis, Akyarlar, Türkbükü, Gümbet, Gümüşlük ve Ortakent'e gitmek isterseniz, Öncelikle Havalimanından Havaş veya Muttaş Otobüsleri ile Bodrum Otogara gidebilir ve Bodrum Otogarda da düzenli aralıklarla hizmet veren minibüslerle istediğiniz yere gidebilirsiniz. İyi ve mutlu Yolculuklar...

Muğla Milas Havalimanı'ndan Bodrum'a Servis Kalkış Saatleri:

Bodrum Milas Havalimanı' na inen tüm uçaklar için Havaş Otobüs servisi düzenlenmektedir.

Önemli Bilgilendirme: HAVAŞ otobüs seferleri saatleri İç hat uçuşlarına göre düzenlenenmektedir. Mağduriyet oluşmaması adına seyahatiniz öncesinde 0850 222 0 487 numaralı HAVAŞ Çağrı Merkezi hattını arayarak Havaş Sefer Saatleri ile ilgili bilgi almanız gerekmektedir.

Havaş Otobüsleri Servis Güzergahı ve Durakları :

Bodrum Milas Havalimanı, Güvercinlik, Torba yolu, Torba Otogar.

Havaş Bodrum Yolcu İndirme Durakları

Havaş Servisleri şehir merkezlerine gidişte Meşelik Kavşağı, Güvercinlik Işıklar, Torba Yeni Otogarda yolcu indirmektedir.

Havaş Otobüsleri Havaalanı Bodrum arası Yolculuk Süresi ne kadar?

Milas Bodrum Havalimanına varış süresi tahmini 45 dakika olup, trafik yoğunluğuna, hava ve yol şartlarına göre değişebilmektedir.

Bodrum Havaş Bilet Fiyatı:

Bodrum havaş ücreti : 110 TL (KDV dahil)​
Güvercinlik havaş ücreti : 90 TL (KDV dahil)

Havalimanı Adı Muğla Milas Bodrum Havalimanı - Muğla Milas Bodrum Airport
İşletme Sorumlusu Şafak Boras
E-Posta bodrumbus@havas.net
Otobüs İşletmesi Telefon 0850 222 0 487
Havaş Web Adresi Bodrum HAVAŞ Yolcu Servisi

Muttaş Havaalanı Otobüsü Bodrum

2 - Milas Bodrum Havalimanı'ndan Bodrum'a Ulaşım; MUTTAŞ Otobüsleri ile;

Milas Bodrum Havalimanı'ndan Bodrum'a gitmek için Havaş'ın dışındaki diğer bir seçeneğinizde MUTTAŞ havalimanı otobüsleridir. Muttaş Havalimanı Otobüsleri Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilmektedir. Muttaş Otobüsleri ile Havalimanından Bodrum Merkeze ve Bodrum Şehir Merkezinden de Bodrum Milas Havalimanına çok rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Muttaş Otobüsleri ile Muğla Merkeze (Menteşe) de gidebilirsiniz.

Bodrum Yalıkavak , Turgutreis, Akyarlar, Türkbükü, Gümbet, Gümüşlük ve Ortakent'e gitmek isterseniz, Öncelikle Havalimanından Havaş veya Muttaş Otobüsleri ile Bodrum Otogara gidebilir ve Bodrum Otogarda da düzenli aralıklarla hizmet veren minibüslerle istediğiniz yere gidebilirsiniz. İyi ve mutlu Yolculuklar...

Bodrum Havalimanı Muttaş Sefer Saatleri:

Bodrum Muttaş otobüsleri uçakların iniş saatlerine göre hareket etmektedir. Milas Bodrum Havalimanı'nda Muttaş Otobüsleri İç hatlar gelen yolcu salonunun çıkışında beklemektedir. Muttaş Otobüslerini Terminalden dışarı çıkışınızda rahatça görebilirsiniz.

Bodrum Muttaş Otobüslerinin ücreti ne kadar?

Milas Bodrum Havalimanı ile Bodrum otogar arası Muttaş otobüs üceti: 120 TL'dir.

Milas Bodrum Havalimanı ile Bodrum otogar arası yolculuk süresi ne kadar?

Milas Bodrum Havalimanı ile Bodrum otogar arası yolculuk süresi yaklaşık 45 dakika sürmektedir.

Muttaş çağrı merkezini arayarak otobüslerin güncel sefer saatlerini ve ayrıntıları öğrenebilirsiniz...

Muttas Otobüsleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası:
444 48 01

Muğla Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma A.Ş. Resmi Web Sitesi:

www.muttas.com.tr


milas bodrum havalimanı taksi, bodrum havalimanı taksi ücretleri

3 - Milas Bodum Havalimanı'ndan Bodrum'a Ulaşım; TAKSİ ile;

Milas Bodrum Havalimanı'nda Taksiler İç hatlar Ve Dış Hatlar terminallerinin yolcu çıkışlarının önünden hergün 24 saat hizmet vermektedir. İsterseniz taksi durağını arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Muğla Milas Bodrum Havalimanı'nda gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde taksi fiyatlarını km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Muğla Milas Bodrum Havalimanı Bodrum Şehir Merkezi Arası Taksi Ücreti (37 km) : 920 - 980 TL

Milas Bodrum Havalimanı Taksi Telefon Numarası, İletişim:
Milas Bodrum Airport Taxi Telephone Number;

+90 252 523 0024

+90 252 523 0010

Muğla Milas Bodrum Airport Taxi : Lütfen Tıklayınız....


4- Milas Bodum Havalimanı'ndan Bodrum'a Ulaşım için diğer alternatifler

Milas Bodrum Havalimanı'ndan Bodrum'a, civar belde ve otellere gitmek için Bodrum Havalimanında hizmet veren araç kiralama firmalarından dilediğiniz aracı kiralayabilir, gönlünüzce Bodrum ve Bodrumun eşsiz koylarını gezebilirsiniz. Bodrumda koylar arası mesafeler uzak olduğundan araç kiralamak işinizi oldukça kolaylaştırır ve gönlünüzce gezebilirsiniz. Bodrum Havalimanı Araç Kiralama firmaları ile ilgili bilgileri Enuygun.com'un Bodrum rent a car sayfası gibi güvenilir sayfalara bakarak ve Bodrum Havalimanı araç kiralama sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Milas Bodrum Havalimanı'ndan Merkeze ulaşmak için transfer firmalarından hizmette alabilir zahmetsiz kolay bir şekilde ulaşımı çözebilirsiniz. Milas Bodrum Havalimanı Transfer Firmaları hakkındaki bilgilere sitemizin Bodrum Havalimanı Transfer sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

İyi ve Mutlu Yolculuklar...

Milas Bodrum Havalimanı Ulaşım, Nasıl Gidilir?

Milas Bodrum Havalimanı'ndan Bodrum Merkeze nasıl gidilir? Bodrum Havalimanı Bodrum Ulaşım; >>>

Milas Bodrum Havalimanı'ndan Muğla Merkeze nasıl gidilir? Bodrum Havalimanı Muğla Ulaşım; >>>

Bodrum'dan Milas Bodrum Havalimanı'na nasıl gidilir? Bodrum'dan Bodrum Havalimanı'na Ulaşım;

Muğla'dan Milas Bodrum Havalimanı'na nasıl gidilir? Muğla'dan Bodrum Havalimanı'na Ulaşım;


ÖNEMLİ: Bu sitede yayınlananlar sadece bilgilendirme amaçlıdır. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

havalimanlari.net ekibi olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

Bodrum Havalimanından Havaş, MUTTAŞ otobüsleri ve taksi ile Bodruma nasıl gidilir. Bodrum Havaş iletişim, Milas Bodrum Havalimanı Havaş, Muğla Milas Bodrum Havalimanı Ulaşım, Bodrum Havalimanından Bodrum Şehir Merkrezine Nasıl Gidilir? Muğla Milas Bodrum Havalimanı Muttaş Otobüs iletişim, Milas Bodrum Havalimanı Otobüs saatleri, Muğla Milas Bodrum Havalimanı Muttauş Otobüs, Milas Bodrum havaalanından Bodruma Ulaşım, Havaalanı bodrum ulaşım, Havaalanı Bodrum otobüs, Bodrum Havaalanı Otobüs, Bodrum Muttaş, Bodrum Muttaş Ücreti, Bodrum Muttaş Durağı, Bodrum Muttaş Sefer Saateleri.


MUGLA Milas Bodrum AIRPORT MAP


Muğla Milas Bodrum Havalimanı Haritası
Muğla Milas Bodrum Airport map
MUĞLA Bodrum HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 252 511 10 00MUĞLA Bodrum HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Muğla Bodrum Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Muğla Bodrum havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Muğla Bodrum havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Muğla Bodrum havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Muğla Bodrum Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Muğla Bodrum Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Terminal İşletmecisi olan TAV Bodrum Airport'dan öğrenebilirsiniz.

Bodrum (BJV) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Bodrum (BJV) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.


MUĞLA MİLAS-BODRUM HAVALİMANI-HAVAALANI-AİRPORT

Muğla Bodrum HavalimanıMuğla ilinin Bodrum ve Milas ilçeleri arasında bulunmaktadır. Milas İlçesine 18 km Bodrum İlçesine 35 km, Muğla şehir merkezine 76 km, Didim'e ise 82 km uzaklıkta bulunmaktadır. Milas-Bodrum Havalimanı ICAO kodu:LTFE, IATA kodu:BJV, Coğrafi koordinarları :37°14`50"N, 27°40`53"E şeklindedir.

Milas-Bodrum Havalimanı 1980'li yılların sonunda faaliyete geçmiştir. İlk başlarda sadece küçük kapasiteli uçakların kullanabildiği küçük bir piste sahip olan havalimanı sonraki yıllarda daha da gelişerek bugün en büyük havalimanlarından biri oldu. Havalimanı gün geçtikçe kendini yenileyerek güçlü bir dinamik yapıya sahip olmuştur. Her geçen gün artan yolcu sayısı nedeni ile hem iç hatlar hem de dış hatlar yetersiz kalmış ve bu nedenle 16 Mayıs 2012 yılında 95.683 m2 büyüklüğüne yeni bir dış hatlar terminal binası yapılmıştır. Resmi olarak 1997 yılında açılan Milas-Bodrum havalimanışuanda yılda 3 Milyona yakın yolcuya hizmet vermektedir. Öyle ki; bugün Bodrum, hem turistik anlamda hem de tarihi ve arkeolojik değerleri ile en çok tercih edilen bir yerdir.

Muğla Milas-Bodrum Havalimanı İç hatlar terminalinde bulunan yiyecek ve içecek satan Kantin'de sandviç çeşitleri, kruvasanlar, ızgara çeşitleri, döner, soğuk&sıcak içecekler satın alabilirsiniz. Tickerdaze'de Hoşça vakit geçirecek bir atmosferi bulabilirsinz. 2. Güvenlik noktasından sonraki arınmış salonda yer alan Tadında Anadolu'da Yöresel Anadolu yemekleri ve bu yemeklerde kullanılan yörelere ait  nadide malzemeleri satın alabilirsiniz ve Starbucks Coffee'de dünya kahvelerinin doyumsuz tadlarını deneme fırsatı yakalayabilirsiniz. İşletmelerindeki ücretsiz internet hizmeti ile zamanınızı eğlenceli hale getirebilirsiniz. Yurt dışı uçuşlarınızda hizmet veren DUTY FREE mağazalarında gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz.

Muğla Milas-Bodrum Havalimanı'na ulaşım ise Havaş otobüsleri, Muttaş otobüs seferleri ve taksi ile mümkün olmaktadır. Ayrıca, Kiralık Araç diğer adıyla rent a car hizmetinden de yararlanarak havalimanına ulaşabilir veya havalimanından istediğini yere çok daha hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Bunların dışında şoförlü olarak araç kiralamak, transfer hizmeti almak isterseniz Bodrum Transfer firmaları sizlere hizmet verecektir. Ulaşım ve Otopark ücretleri hakkındaki bilgileri sitemizin Ulaşım ve Otopark sayfasından öğrenebilirsiniz.

 Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye