havalimanlari.net / Muğla Bodrum Havalimanı

Milas-Bodrum Havalimanı Turkish Milas-Bodrum Airport Havalimanı English

BODRUM HAVALİMANI (BJV) ( MILAS-BODRUM HAVAALANI)

Güncelleme:21.02.2024

milas-bodrum-havalimanı, bjvhavalimanı

Milas-Bodrum Havalimanı (BJV, LTFE)

Milas-Bodrum Havalimanı Telefon Numarası:
+90 252 511 10 00

Official websites:
DHMİ Milas Bodrum Havalimanı Başmüdürlüğü

TAV Muğla Bodrum Airport

MİLAS-BODRUM HAVALİMANI BİLGİLERİ
Milas-Bodrum Havalimanı Nerede? : Bodrum /Muğla/Turkey
Zaman Dilimi: Europe/Istanbul (GMT +2:00)
Bodrum Havalimanı IATA Code : BJV
Bodrum Havalimanı ICAO Code : LTFE
Bodrum Havalimanı CoğrafikKoordinatları : 37°14`50"N, 27°40`53"E
Bodrum Havalimanı Hizmete gişiş tarihi : 30.04.1998
Bodrum Havalimanı Statüsü : Civil
Bodrum Havalimanı Pist Uzunlukları:
Pist 1 (10L/28R) :3000x45 mt
Pist 2 (10R/28L) :3000x45 mt
Milas-Bodrum Havalimanı ile önemli şehirler arası mesafe:
Bodrum Havalimanı ile Bodrum arası mesafe:35 km
Bodrum Havalimanı ile Milas arası mesafe: 18 km
Bodrum Havalimanı ile Bodrum Merkez arası mesafe:35 km
Bodrum Havalimanı ile Muğla arası mesafe: 76 km
Bodrum Havalimanı ile Didim arası mesafe: 82 km
Bodrum Havalimanı ile Kuşasası arası mesafe: 120 km
Bodrum Havalimanı ile Marmaris arası mesafe: 130 km
Bodrum Havalimanı ile Yalıkavak arası mesafe:53 km
Bodrum Havalimanı ile Turgutreis arası mesafe: 55 km
Bodrum Havalimanı ile Gümüşlük arası mesafe: 56 km
Bodrum Havalimanı ile Bitez arası mesafe: 41 km
Bodrum Havalimanı ile Güvercinlik arası mesafe: 20 km
Bodrum Havalimanı ile Gümbet arası mesafe: 40 km

Milas-Bodrum Airport Terminal Operator: TAV Bodrum AirportMUĞLA MİLAS-BODRUM HAVALİMANI-HAVAALANI-BODRUM AIRPORT

Muğla Bodrum Havalimanı Muğla ilinin Bodrum ve Milas ilçeleri arasında bulunmaktadır. Milas İlçesine 18 km Bodrum İlçesine 35 km, Muğla şehir merkezine 76 km, Didim'e ise 82 km uzaklıkta bulunmaktadır. Milas-Bodrum Havalimanı ICAO kodu:LTFE, IATA kodu:BJV, Coğrafi koordinarları :37°14`50"N, 27°40`53"E şeklindedir.

Milas-Bodrum (BJV) Havalimanı 1980'li yılların sonunda faaliyete geçmiştir. İlk başlarda sadece küçük kapasiteli uçakların kullanabildiği küçük bir piste sahip olan havalimanı sonraki yıllarda daha da gelişerek bugün en büyük havalimanlarından biri oldu. Havalimanı gün geçtikçe kendini yenileyerek güçlü bir dinamik yapıya sahip olmuştur. Her geçen gün artan yolcu sayısı nedeni ile hem iç hatlar hem de dış hatlar yetersiz kalmış ve bu nedenle 16 Mayıs 2012 yılında 95.683 m2 büyüklüğüne yeni bir dış hatlar terminal binası yapılmıştır. Resmi olarak 1997 yılında açılan Milas-Bodrum havalimanışuanda yılda 3 Milyona yakın yolcuya hizmet vermektedir. Öyle ki; bugün Bodrum, hem turistik anlamda hem de tarihi ve arkeolojik değerleri ile en çok tercih edilen bir yerdir.

Muğla Milas-Bodrum Havalimanı İç hatlar terminalinde bulunan yiyecek ve içecek satan Kantin'de sandviç çeşitleri, kruvasanlar, ızgara çeşitleri, döner, soğuk&sıcak içecekler satın alabilirsiniz. Tickerdaze'de Hoşça vakit geçirecek bir atmosferi bulabilirsinz. 2. Güvenlik noktasından sonraki arınmış salonda yer alan Tadında Anadolu'da Yöresel Anadolu yemekleri ve bu yemeklerde kullanılan yörelere ait  nadide malzemeleri satın alabilirsiniz ve Starbucks Coffee'de dünya kahvelerinin doyumsuz tadlarını deneme fırsatı yakalayabilirsiniz. İşletmelerindeki ücretsiz internet hizmeti ile zamanınızı eğlenceli hale getirebilirsiniz. Yurt dışı uçuşlarınızda hizmet veren DUTY FREE mağazalarında gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz.

Muğla Milas-Bodrum Havalimanı'na ulaşım ise Havaş otobüsleri, Muttaş otobüs seferleri ve taksi ile mümkün olmaktadır.

Ayrıca, Kiralık Araç diğer adıyla rent a car hizmetinden de yararlanarak havalimanına ulaşabilir veya havalimanından istediğini yere çok daha hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. 

Bunların dışında şoförlü olarak araç kiralamak, transfer hizmeti almak isterseniz Bodrum Transfer firmaları sizlere hizmet verecektir.

Bodrum Milas Havalimanı Ulaşım ve Otopark ücretleri hakkındaki bilgileri sitemizin Ulaşım ve Otopark sayfasından öğrenebilirsiniz.Milas Bodrum Milas Havalimanı Danışma Telefon Numarası, İletişim:
Milas Bodrum Airport Telephone Number;

+90 252 511 10 00

Milas Bodrum Havalimanı Ulaşım, Nasıl Gidilir?

Milas Bodrum Havalimanı'ndan Bodrum Merkeze nasıl gidilir? Bodrum Havalimanı Bodrum Ulaşım; >>>

Milas Bodrum Havalimanı'ndan Muğla Merkeze nasıl gidilir? Bodrum Havalimanı Muğla Ulaşım; >>>

Bodrum'dan Milas Bodrum Havalimanı'na nasıl gidilir? Bodrum'dan Bodrum Havalimanı'na Ulaşım;

Muğla'dan Milas Bodrum Havalimanı'na nasıl gidilir? Muğla'dan Bodrum Havalimanı'na Ulaşım;


havalimanlari.net olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

Muğla Milas Bodrum Havalimanı Telefon Numarası, Bodrum Havalimanı iletişim, Muğla Milas Bodrum Havalimanı Uçuş Bilgisi, Milas Bodrum Havalimanı Uçuş Bilgileri, Bodrum Uçuşlar, Milas-Bodrum havalimanı Bodrum'a ne Kadar uzaklıkta? , Bodrum havalimanı nerede? Bodrum havalimanı Ulaşım bilgileri, Milas-Bodrum Havaalanı Otopark Ücretleri, Bodrum havalimanı Araç Kiralama, BJV Havalimanı, Bodrum havalimanı Muttaş otobüs, Milas-Bodrum Havaalanı Havaş Sefer Saatleri, Bodrum havalimanı Taksi, Tav Bodrum Havalimani, tav uçuş bilgileri bodrum,MUGLA Milas Bodrum AIRPORT MAP


Muğla Milas Bodrum Havalimanı Haritası
Muğla Milas Bodrum Airport map
MUĞLA Bodrum HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 252 511 10 00


MUĞLA MİLAS BODRUM HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ, BODRUM UÇUŞ BİLGİ EKRANI:

MUĞLA MILAS BODRUM AIRPORT FLIGHT INFORMATION


Muğla Milas Bodrum Havalimanı Uçuş Bilgileri, Muğla Milas Bodrum Havaalanı İç Hatlar ve Dış Hatlar Geliş Gidiş Uçuş bilgileri, Uçuş tarifeleri, Uçak Saatleri, Muğla Milas Bodrum Havalimanı Uçuş bilgi ekranı, Muğla Milas Bodrum Havaalanı Uçuş, Uçuşlar, Muğla Milas Bodrum Havalimanı İç hatlar ve Dış Hatlar Uçuş tarifeleri

Mugla Milas Bodrum Airport Flight Information, Mugla Milas Bodrum Airport Flight, Flight, Mugla Milas Bodrum Airport Domestic Flights and Flights Departure Information Flight Information, Flight Timetables, Flight Timetables, International Flights

Информация о рейсе Мугла Милас Бодрум Аэропорт, Мугла Милас Бодрум Аэропорт Полет, Мугла Милас Бодрум Аэропорт Внутренние рейсы и рейсы Информация о вылеты Информация о рейсе, расписание рейсы, расписание полетов, Международные рейсы


MUĞLA MİLAS BOBRUM HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ
MUGLA MILAS BOBRUM AIRPORT FLIGHTS INFORMATION

Muğla Milas Bodrum Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Muğla Milas Bodrum havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Muğla Milas Bodrum havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Muğla Milas Bodrum Havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Muğla Milas Bodrum Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Muğla Bodrum Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.Bodrum Havalimanı Dış Hatlar geliş, Bodrum Havalimanı Dış Hatlar gidiş, Bodrum Havalimanı İç Hatlar geliş, Bodrum Havalimanı İç Hatlar gidiş uçuş bilgilerini aşağıda görebilirsiniz.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Terminal İşletmecisi olan TAV Bodrum Airport'dan öğrenebilirsiniz.

Bodrum (BJV) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Bodrum (BJV) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.

 

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye