havalimanlari.net / Antalya Havalimanı

Turkish English Россия Flughafenbus Antalya Türkei

Antalya Havalimanı 600 Otobüs Saatleri ve 600 Otobüs Güzergahı:
Antalya Havaalanı Ulaşım

Antalya Havalimanı 600 otobüs ile ilgili faydası olacağını düşündüğümüz 600 Otobüs sefer saatleri, 600 Havalimanı Otobüs güzergahı, Havaalanı Otobüs, 600 Havalimanı Otobüs ücreti gibi bilgileri aşağıda anlatmaya çalıştık umarız sizlere yardımcı olur.

Güncelleme:01.06.2024

antalya havaalanı 600 otobüsü
Antalya Havalimanı 600 Otobüs


Antalya Havalimanı 600 Otobüs Saatleri ve 600 numaralı Otobüs güzergahı, Durakları
Antalya Havaalanına Ulaşım

Antalya Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

Depo AVM'ye, IKEA mağazasına, AGORA Alışveriş merkezine, TEDAŞ kavşağına, Meydana, MarkAntalya AVM'ye, 100. yıl caddesine, Araştırma Hastanesine, Meltem, Akdeniz Üniversitesi, Antalya Öğretmenevi'ne ve Otogara Nasıl Gidilir?

Antalya Havalimanı ile Otogar (Antalya Şehirleri arası Otobüs Terminali) arasında çalışan 600 numaralı Havalanı otobüs sefer saatleri kaçta başlıyor? kaçta bitiyor? nereden geçmektedir ve hangi saatler arasında çalışmaktadır?

600 havaalanı otobüsünün güzergahı nereden geçmektedir? 600 Havalimanı otobüs ücreti ne kadar? 600 otobüs saatleri antalya.

Bu yazımızda yukarıdaki benzer sorulara cevaplar bulmaya ve Antalya Havalimanı ile Şehir Merkezi Otogar arasında ulaşım sağlayan 600 numaralı Havaalanı Otobüs ile ilgili bilgiler paylaşmaya çalışacağız.

Önemli: 600 (Otogar Havaalanı) numaralı otobüs hattı 21.04.2024 tarihi itibari ile gündüz saatlerinde Antalya Otogar - Meltem - 100. yıl caddesi - Meydan - Havalimanı güzergahında hizmet vermeye başlamıştır.

600 numaralı otobüs sadece gündüz saatlerinde çalışmaktadır. 600G numaralı otobüs hattı ise gece hizmet vermektedir.

ANTALYA HAVALİMANI 600 OTOBÜS

Antalya Havalimanı ile Şehir merkezi arasında Antalya Büyükşehir belediyesi tarafından işletilen 600 numaralı otobüsler çalışmaktadır. 600 numaralı hat gündüzleri hizmet vermeye başlamıştır. 600G hat ise gece saatlerinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Antalya Havalimanı 600 otobüsleri ile Antalya Havalimanı İç Hatlar, 1. Dış Hatlar (T1) ve 2. Dış hatlar (T2) Terminallerine çok kolay ve rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Antalya Havalimanı İç Hatlar Otobüs Durağı Numarası: 11525 'dir.

 

600 numaralı Antalya Havaalanı Otobüsü :

600 numaralı Antalya Belediyesi Otobüs : Antalya Havalimanı - Şehir Merkezi - Otogar

HAVALİMANINA GİDİŞ: ANTALYA OTOGAR – YÜZÜNCÜ YIL BULVARI - ASPENDOS BULVARI - ANTALYA HAVALİMANI (AKTARMASIZ)

Antalya Otogar İçi – Dumlupınar Bulvarı. – Antalya Spor Kavşağı – Dumlupınar Bulvarı (Akdeniz Üniversitesi)– Meltem Bulvarı – Tarık Akıltopu Caddesi (Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi ) - Yüzüncü Yıl Bulvarı - Yener Ulusoy Bulvarı – Adnan Menderes Bulvarı – Mevlana Caddesi – Ali Çetinkaya Caddesi – Aspendos Bulvarı – Serik Caddesi – Agora AVM – İKEA – Deepo AVM – Mall of Antalya – Antalya Havalimanı.

HAVALİMANINDAN DÖNÜŞ: Antalya Havaalanı – Mall of Antalya – Deepo AVM – Agora AVM – İKEA – Serik Caddesi – Aspendos Bulvarı – Ali Çetinkaya Caddesi – Mevlana Caddesi – Adnan Menderes Bulvarı – Yener Ulusoy Bulvarı – Yüzüncü Yıl Bulvarı- Tarık Akıltopu Caddesi (Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi ) – Meltem Bulvarı – Dumlupınar Bulvarı (Akdeniz üniversitesi) – Antalya Otogar İçi 

Antalya Otogar 600 Havalimanı Otobüs Durağı
Antalya Otogar 600 Havalimanı Otobüs Durağı

Antalya Havalimanı 600 Otobüs Saatleri:

Antalya Havalimanı 600 Otobüs Hareket saatleri 2024 aşağıdaki tabloda verilmiştir.

600 Havaalanı Otobüsü, gündüz saatlerinde Antalya Otogar Antalya Havaalanı arasında çalışmaya başlamıştır.

İyi Yolculuklar..

600 Havaalanı Otobüs Kalkış saatleri- Antalya Havalimanı Otobüs
600 Havaalanı Kalkış Saatleri   600 Otogar Kalkış Saatleri 
06:30 16:30 05:30 15:30
08:30 18:30 07:30 17:30
10:30 20:30 09:30 19:30
12:30 22:30 11:30 21:30
14:30 00:00 13:30 23:00

600 Havaalanı Otobüs; Antalya Havalimanı'ndan Şehir Merkezi, Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali (Otogar) ve Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminalinden de (Otogardan) Antalya Havalimanı'na karşılıklı olarak hareket etmektedir.

600G Havalimanı otobüs hattı

600G Havalimanı otobüs; Antalya Havaalanı ile Otogar arasında gece saatlerinde hizmet vermektedir.

600G Havaalanı Otogar hattı sefer saatleri (gece saatlerinde çalışmaktadır.)
600G Havaalanı Kalkış Saatleri   600G Otogar Kalkış Saatleri 
01:00 00:00
03:00 02:00
05:00 04:00

Antalya Havalimanı 600 Otobüs Ücreti:

600 numaralı Antalya Havaalani Belediye otobüsünde çift bilet uygulaması yapılmaktadır.

600 Havaalanı Otobüs ücreti : 40 TL - Antalya Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma kartı ile (Antalya Kart ile)

Temazsız Kredi Kartı ile otobüs ücreti:50 TL.

Antalya toplu taşıma kartını nereden alabilirim?

Antalya Otobüs ve Tramvay duraklarındaki otomatik makinelerden kart satışı ve kart dolumu yapılmaktadır.

NOT: Antalya Havalimanı Otobüslerinde Temassız kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Temassız Kredi Kartı Antalyadaki tüm toplu taşıma ( Otobüs - Tramvay) araçlarında geçerlidir.

Antalya Kart ile Şehir içi Otobüslerine biniş ücreti: 20 TL, Temassız Kredi kartı ile 25 TL'dir.


Antalya Havalimanı - Şehir Merkezi - Otogar Yolculuk Süresi :

  600 nolu Otobüs ile
Antalya Havalimanı -Şehir Merkezi Yaklaşık 40-45 dakika
Antalya Havalimanı - Otogar Yaklaşık 50-60 dakika

600 numaralı Antalya Havalimanı - Otogar arası Belediye Otobüsü Güzergahı:
Antalya Havalimanı - Deepo AVM - Mall of Antalya AVM, Altınova Kavşağı, Agora AVM, IKEA, Topçular - Şehir Merkezi - Markantalya AVM -100. yıl caddesi-Güllük, Antalya Araştırma Hastanesi-Meltem-Akdeniz Üniversitesi-Erasta AVM-Otogar


Antalya Havalimanı 600 numaralı Otobüs Güzergahı ve Haritası

Önemli: Yukarıda yer alan bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlı olup değişiklik gösterebilir. Aşağıda yer alan linkten ve telefon numarasından Antalya Büyükşehir Belediyesi Otobüslerinin saatleri, güzergahları ve havalimanına ulaşım ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmanız gerekmektedir. Yanlışlıktan veya Eksiklikten dolayı maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasardan Web sitemiz mesul değildir.

400, 600, 600G ve 800 numaralı Havalimanı Otobüslerinin güzergahı ve 600 hareket saatleri hakkında ayrıntılı bilgileri sitemizin Havalimanı otobüs sayfasında bulabilirsiniz. İyi Yolculuklar..

Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehiriçi Ulaşım Web adresi:

www.antalyaulasim.com.tr

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Çağrı Merkezi Numrası:

0242 606 07 07

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi WhatsApp ihbar hattı:

+90 530 131 39 07


ANTALYA HAVALİMANI ULAŞIM :

Öncelikle Antalya Havalimanı'nın nerede olduğuna bakalım; Antalya Havalimanı (Antalya International Airport - AYT ) şehir merkezinin 13 km doğusundadır. D-400 karayolu ile şehir merkezine bağlanmaktadır. Antalya- Alanya Karayolunun üzerindedir. Antalya şehir merkezinden Alanya istikametine giderken sağ tarfınızda Antalya Havalimanı'nı görebilirsiniz.

Antalya Havalimanı'nın diğer bilinen Turizm merkezlerine olan uzaklığı ise: Alanya 125 km, Serik 30 km, Manavgat 65 km, Side 65 km, Gazipaşa 165 km, Kemer  57 km, Finike 125 km, Kaş 200 km,  Kalkan 230 km’dir.

Antalya Havalimanı ile Şehir Merkezi ve Şehir Merkezinin bir çok noktasından da Antalya Havalimanı'na ulaşım konusunda bir çok şeçenek bulunmaktadır.

Antalya Havalimani Ulasim hizmeti veren toplu taşıma araçları 7 /24 hizmet vermektedir. Günün her saatinde Antalya Havalimanı'na gidebilirsiniz veya Antalya Havalimanından dönebilirsiniz.

Antalya Havalimanı Ulaşım olanakları sırasıyla :

1- 400 numaralı Havalimanı Belediye Otobüsü
2- 600 numaralı Havalimanı Belediye Halk Otobüsü (Deepo AVM, Şehir Merkezi, MarkAntalya, Meltem, Akdeniz Üniversitesi, Otogar. [Gündüz saatlerinde hizmet vermektedir.] )
3- 800 numaralı Havalimanı Belediye Halk Otobüsü (Lara, Terracity AVM, Şirinyalı, Şehir Merkezi, Sampi Kavşağı, B. Onat cad.)
4- Havaş Servisi,
5- Tramvay- Antray
6- Taksi
7- Havalimanı Transfer Firmaları
8- Havalimanı Araç Kiralama
9- Özel araçlarınızla ulaşım sağlanmakatdır.

Öneri ve taleplerinizi e-mail adremize gönderebilirsiniz. İyi ve Mutlu YolculuklaR.....

antalya havalimanı havaş servis
Antalya Havalimanı Havaş Servis Durağı

ANTALYA HAVAALANI HAVAŞ

Antalya Havaş Otobüsleri:

Antalya Havalimanı'ndan Şehir Merkezine , Kepez Belediyesi'ne, 5M Migros'a (Migros AVM), Akdeniz Üniversitesine, Otogar'a gitmek için Havaş Havaalanı Otobüslerinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Antalya Havaş ile ilgili Ayrıntılı Bilgileri sitemizin HAVAŞ sayfasımızda bulabilirsiniz.>>> ANTALYA HAVAŞ Lütfen Tıklayınız..


Antalya Havalimanı Tramvay Hattı
Antalya Havalimanı Tramvay (Antray) Durağı

ANTALYA HAVAALANI TRAMVAY;

Antalya Havalimanı Tramvay- Antray

Antalya Havalimanı'ndan Şehir Merkezi, Deepo AVM, Mall of ANTALYA AVM, Agora AVM, İKEA, Markantalya AVM, Kaleeiçi veya Otogar'a gitmek isterseniz Antalya Havaalanı - Fatih (KEPEZ) arasında karşılıklı çalışan Tramvay hatıını kullanabilirsiniz.

Antalya Tramvay ile ilgili Ayrıntılı Bilgileri sitemizin TRAMVAY sayfasımızda bulabilirsiniz.>>> ANTALYA Havaalanı TRAMVAY >>> Lütfen Tıklayınız..


Antalya Havalimanı Taksi ve Taksi ücretleriAntalya Havalimanı Taksi Durağı

ANTALYA HAVAALANI TAKSİ;

Antalya Havalimanı Taksi

Havalimanı Taksileri Antalya Havalimanı İç hatlar, 1.Dış Hatlar terminali (T1) ve 2. Dış Hatlar (T2) terminallerinin yolcu çıkışlarının önündeki duraklarda 24 saat hizmet vermektedir. Taksiler ile istediğiniz yere rahat, güvenli ve hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Antalya Havalimanı Taksi ve Taksi Ücretleri ile ilgili Ayrıntılı Bilgileri sitemizin HAVAALANI TAKSİ sayfasımızda bulabilirsiniz. >>> ANTALYA HAVALİMANI TAKSİ, Lütfen Tıklayınız..


ANTALYA HAVAALANI Transfer;

Antalya Havalimanı Transfer Firmaları

Antalya'ya ister iş için isterseniz tatil için gelin, Antalya Havalimanı'ndan istediğiniz adrese veya herhangi bir bölgedeki otellere gitmek için veya yine aynı şekilde Tüm çevre bölgelerden ve Otellerden Antalya Havalimanı'na gelmek için Transfer firmalarından hizmet alabilirsiniz,

Antalya Havalimanı Transfer şirketleri ile ilgili Ayrıntılı Bilgileri sitemizin HAVAALANI TRANSFER sayfasımızda bulabilirsiniz. >>> ANTALYA HAVALİMANI TRANSFER FİRMALARI için, Lütfen Tıklayınız..


Antalya Havalimanı Araç Oto Araba Kiralama ŞirketleriAntalya Havalimanı Araç Kiralama Rent A Car Şirketleri

ANTALYA HAVAALANI Rent a Car;

Antalya Havalimanı Araç Kiralama

Antalya Havalimanı İç Hatlar gelen yolcu salonunda ve Dış Hatlar ( T1, T2) gelen yolcu salonlarında Araç kiralama şirketlerinin diğer adıyla rent a car şirketlerinin bürolarını görebilirsiniz. Antalya ve çevresindeki tarihi ve doğal güzellikleri görmek için Araç kiralama iyi bir tercihtir. Antalya Havalimanı Araç kiralama şirketlerinden bütçenize ve zevkinize uygun araçları kolayca kiralayabilirsiniz.

Antalya Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar gelen yolcu salonlarında bulunan araba kiralama firmaları 7/24 sizlere hizmet vermek için çalışmaktadır.

Antalya Havalimanı Rent a car şirketleri ile ilgili Ayrıntılı Bilgileri sitemizin HAVAALANI ARAÇ KİRALAMA sayfasımızda bulabilirsiniz. >>> ANTALYA HAVALİMANI ARABA KİRALAMA FİRMALARI için, Lütfen Tıklayınız..


Antalya Havalimanı Ulaşım, Antalya Havalimanına Nasıl Gidilir?,

>>> Antalya Havalimanı Ulaşım (Antalya Havaalanı Ulaşım) Seçenekleri.

>>> Antalya Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

>>> Antalya Havalimanı'ndan Otogara Nasıl Gidilir?

>>> Antalya Havalimanı'ndan Laraya Nasıl Gidilir?

>>> Şehir Merkezinden Antalya Havalimanı'na Nasıl Gidilir?

>>> Laradan Antalya Havalimanı'na Nasıl Gididlir?

>>> Otogardan Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminalinden Antalya Havalimanı'na Nasıl Gidilir? Antalya Otogar Antalya Havaalanı Ulaşım

Antalya Havalimanı'ndan Kemer'e nasıl gidilir? Antalya Havalimanı Kemer Ulaşım.

Antalya Havalimanı'ndan Kemer'e Nasıl gidilir? Antalya Havalimanı Kemer Ulaşım, Antalya Havalimanı Kemer Ulaşım havaş, Antalya Havalimanı Kemer Transfer, Antalya Havalimanı'ndan Kemere Otobüs ile nasıl gidilir? konusunda merak ettiklerinizi aşağıdaki linki takip ederek öğrenebilirsniz.

>>> Antalya Havalimanı'ndan Kemer'e nasıl gidilir?: Lütfen Tıklayınız...>>>

Antalya Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar Otopark Ücretleri 2024

Antalya Havalimanı Otopark ücretlerini sitemizin Antalya İç Hatlar ve Dış Hatlar Otopark sayfalarından öğrenebilirsiniz aşağıda linkleri verilmiştir.

>>> Antalya Havalimanı İç Hatlar Otoparkı ve Otopark Ücreti >>

>>> Antalya Havalimanı Dış Hatlar (T1 ve T2) Otoparkı ve Otopark Ücretleri >>

>>> Antalya Havalimanı Otopark ücreti nasıl ödenir? >>

Antalya Büyükşehir Belediyesi 600 - 800 OtobüsAntalya Büyükşehir Belediyesi Havalimanı 400, 600 ve 800 Otobüsleri


Antalya Havaalanı Ulaşım, Antalya Airport Transportation

Önemli: Buradaki yayınlan veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir güncel sefer saatleri vekesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız veya web adresinden öğrenmeniz gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net ekibi olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

Antalya Havalimanı Ulaşım otobüs, Antalya Havalimani Ulasim, Antalya Havaalanı Ulaşım, Antalya Havalimanı 600 otobüs, Antalya Havalimanı Servis kalkış saatleri, Antalya Havalimanı 600 Otobüs Saatleri, Antalya Havaalanı 600 Otobüs kalkış saatleri, Antalya Havalimanı Otobüs iletişim, Antalya Havalimanı Seferleri 600, Antalya Havalimani Otobus Saati, Antalya Havaalanı Otogar Otobüs, Antalya havaalanı Otobüs Güzergahı, Antalya Havalimanı Bilgileri....ANTALYA AIRPORT MAP


Antalya Havalimanı Haritası
Antalya Airport map
ANTALYA HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

444 7 423
+90 242 330 36 00


ANTALYA HAVALİMANI-HAVAALANI (AYT) -ANTALYA AIRPORT (AYT)

Antalya Havalimanı (Antalya International Airport) (IATA Kodu:AYT, ICAO kodu: LTAI) ; Türkiye’nin turizm başkenti olan Antalya şehrinde olup şehir merkezinin 13 km doğusundadır. Diğer bilinen Turizm merkezlerine olan uzaklığı ise: Alanya 125 km, Serik 30 km, Manavgat 65 km, Side 65 km, Gazipaşa 165 km, Kemer  57 km, Finike 125 km, Kaş 200 km,  Kalkan 230 km’dir. Bu merkezlere ulaşım tur otobüsleri , Taksi ve Şehirlerarası otobüsler  ile sağlanmaktadır. Diğer sayfalarımzda bu bilgileri kolayca ulaşabilirsiniz.

1960 yılında açılan Antalya Havalimanı bugün Türkiye’nin İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan sonraki en büyük havalimanıdır. Yolcu trafiğine göre değerlendirildiğinde ise Avrupa’nın 15’nci yoğun havalimanıdır (2015 yılı toplam yolcu sayılarına göre). 2021 yılı sonu itibari ile İç hatlar Toplam Yolcu sayısı (gelen-giden): 4.765.985 ve Dış Hatlar Toplam Yolcu sayısı (gelen-giden): 17.247.876 olmak üzere Toplam  Yolcu Sayısı: 22.013.861 olarak gerçekleşmiştir. 2020 yılına göre %127 artış sağlanmıştır.

Antalya Havalimanı (Antalya Airport) yaklaşık olarak 13.000 m2 alan üzerine kuruludur.  Antalya Havalimanı’nda; 3 adet pist bulunmaktadır. 2 adet pistin uzunluğu 3400 metre olup diğer pistin uzunluğu da  2990 metredir.

Antalya Havalimanında İç Hatlar Terminali, 2 adet Dış Hatlar Terminali (T1, T2), VIP ve CIP terminalleri bulunmaktadır ve bu terminallerden yolculara hizmet verilmektedir. Antalya Havalimanı Genişleme Projesi 2022 yılında başlamış ve halen devam etmektedir.

Antalya Havalimanının giriş noktalarında uygulanan güvenlik önlemleri ve araç yoğunluğu nedeniyle terminallere ulaşmak zaman almaktadır. Yolcuların bu durumu dikkate alarak, havalimanına daha erken gelmeleri gerektiğinin bilinmesini isteriz.

Antalya Havalimanından yurtdışı uçuşları 1. Dış Hatlar (T1) Terminalinden ve 2. Dış Hatlar (T2) terminalinden yapılmaktadır.

Antalya Havalimanına ulaşım ise Havaş otobüsleri, 600 ve 800 numaralı Belediye Havaalanı Otobüs seferleri, Tramvay ve taksi ile sağlanmaktadır. Antalya Havaalanının ulaşım imkanları geniş ve kolaydır. Ayrıca, Antalya Havaalanı'nda ve yakın çevresinde bulunan havaalanı Kiralık Araç diğer adıyla Havaalanı Rent a Car şirketlerinin hizmetinden de yararlanarak havalimanına ulaşabilir veya havalimanından istediğini yere çok daha hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Bunların dışında Antalya Havalimanı transfer şirketleri sizlere şöförlü araç da sağlayabilir. Ulaşım ve Otopark ücretleri hakkındaki bilgileri sitemizin Havaalanı Ulaşım ve Otopark sayfasından öğrenebilirsiniz. İyi ve Mutlu yolculuklar...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.www.havalimanlari.net
Copyright © 2024 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye