havalimanlari.net / Antalya Havalimanı

Turkish English  Parkplatz am Flughafen Antalya

ANTALYA HAVALİMANI DIŞ HATLAR OTOPARKI ve ANTALYA HAVAALANI OTOPARK ÜCRETLERİ 2024
ANTALYA AIRPORT INTERNATIONAL TERMINAL PARKING AND PARKING PRICE 2024

Güncelleme:17.05.2024Antalya Havalimanı Otopark: Antalya Havalimanı Dış hatlar Otoparkı Dış hatlar terminallerinin hemen karşısındadır. Otoparklar Antalya Havalimanı Dış Hatlar Terminallerinin (1.Dış Hatlar Termimnali (T1) ve 2. Dış Hatlar Terminali ( T2) Gelen Yolcu ve Giden yolcu salonlarına çok yakındır, yürüyüş mesafesinde olup yürüyerek en fazla bir kaç dakikanızı alır.

Antalya Havalimanı KAPALI otopark: Antalya Havalimanı iç hatlar ve 1. Dış Hatlar Terminallerinin hemen karşısına denk gelecek şekilde yeni katlı (kapalı) otopark yapılmış ve hizmete açılmıştır.

Antalya Havalimanı Dış Hatlar Kapalı otoparkı
Antalya Havalimanı Dış Hatlar Kapalı Otoparkı

Antalya Havalimanı Otoparkları TAV Fraport Airport tarafından işletmektedir. TAV-Fraport Airport Antalya havaimanındaki tüm otoparklarda gerekli bütün güvenlik tedbirlerini almaktadır. Antalya Havaalanı Otoparkına Araçlarınızı güvenli bir şekide bırakabilir ve yolculuğa başlayabilirsiniz..

Antalya Havaalanı Dış Hatlar Otoparkı oldukça geniş bir otopark kapasitesine sahiptir. Antalya Havalimanı'nda toplamda 2.000'den fazla her türlü araç için otopark alanı mevcuttur.

Antalya Havalimanı otoparkı, hareketi kısıtlı yolcular için  özel park alanları sağlamaktadır.

Antalya Havalimani Otopark ücreti araç cinsine göre değişmektedir. Her yıl yılbaşında belirlenen antalya havalimanı otopark tarifesi yıl boyunca geçerli olmaktadır ve değişmemektedir.

Antalya Havalimanı Genişleme Projesi kapsamında İç Hatlar Terminalinin karşısına katlı (kapalı) otopark yapılmış ve 2024 yılında hizmete girmiştir.

Aşağıdaki tabloda 2024 yılı Antalya Havalimanı Dış Hatlar (T1 ve T2) Otopark ücretlerini görebilirsiniz. Antalya Havalimanı Otopark Ücretleri hakkında ayrıntılı bilgileri Telefon ederekte öğrenebilirsiniz. Antalya Havalimanı Dş Hatlar Otopark Telefon numarası aşağıda verilmiştir..

havalimanlari.net ekibi olarak Sizlere İyi ve Mutlu YolculuklaR dileriz....Antalya Havalimanı Dış Hatlar (T1, T2 Terminalleri) Otopark Ücretleri 2024

ANTALYA HAVALİMANI DIŞ HATLAR (T1, T2) OTOPARK TARİFESİ (2024)
Aracın Cinsi PARK SÜRESİ (Saat)
Ücret (TL)
0-1 saat 1-3 saat 3-6 saat 6-12 saat 12-24 saat
Otomobil
50 70 110 115 180
Pikap
Minibüs
60 90 115 155 215
Midibüs, Otobüs, Kamyon, Kamyonet 70 110 135 180 245
Motor
Motorsiklet
25 35 50 55 80


ANTALYA HAVALİMANI DIŞ HATLAR (T1, T2) KAPALI (KATLI) OTOPARK TARİFESİ 2024
Aracın Cinsi PARK SÜRESİ (Saat)
Ücret (TL)
0-1 saat 1-3 saat 3-6 saat 6-12 saat 12-24 saat
Otomobil
80 100 145 180 250
Pikap
Minibüs
100 120 190 240 305
Midibüs, Otobüs, Kamyon, Kamyonet          
Motor
Motorsiklet
35 45 65 80 120

Antalya Havalimanı Dış Hatlar günlük AÇIK otopark ücreti 2024:

Antalya Havaalanı Otomobil 1 günlük otopark ücreti : 180 TL
Antalya Havaalanı Pikap, Minibüs için 1 günlük otopark üceti :215 TL
Antalya Havaalanı Midibüs, Otobüs, Kamyon, Kamyonet için 1 günlük otopark üceti :245 TL
Antalya Havaalanı Motor, Motorsiklet için 1 günlük otopark üceti :80 TL

Antalya Havalimanı İç Hatlar Otopark Ücretleri 2024 yılı

Antalya Havalimanı Otopark ücretlerini sitemizin Antalya İç Hatlar Otoparkı sayfasından öğrenebilirsiniz aşağıda linkleri verilmiştir.

>>> Antalya Havalimanı İç Hatlar Otoparkı ve Otopark Ücreti >>

>>> Antalya Havalimanı Dış Hatlar (T1 ve T2) Otoparkı ve Otopark Ücretleri >>

>>> Antalya Havalimanı Otopark ücreti nasıl ödenir? >>

Antalya Havalimanı Otopark Ücret Ödemesi

- Yukarıda tabloda yazan Antalya Havalimanı 1. Dış Hatlar ve 2. Dış Hatlar Otopark ücretilerine KDV dahildir.

- Antalya havalimanı otopark alanına 1 saatten az park etmelerde 1 saat üceti alınır.

- Antalya Havalimanı Ücret ödeme ; Ücret ödemeleri girişte aldığınız giriş kartı/bileti üzerinden yapılmaktadır. Bu kartı kaybetmeyiniz. Ödeme noktalarında Otopark ücretini ödedikten sonra çıkış yapılmaktadır.

-Antalya Havalimanı Otopark Ücret ödemesi yapıldıktan sonra 15 dakika içerisinde çıkış yapılması geremektedir aksi takdirde geçen sürelerinde ücreti tahsil edilmektedir.

- Antalya Havalimanı İç Hatlar otoparkı bütün araçlar için ilk 15 dakika ücretsizdir.

- Antalya Havalimanı Otoparklarında Engelli ve Gazilerin (Gazilerin 1.derece yakınları dahil) belgelerini ibraz etmeleri kaydıyla kullandığı / bulunduğu araçlar ile şehit ailelerinin 1.derece yakınlarının özel araçları süre göz önünde bulundurmaksızın otopark hizmetlerinden ücretsiz faydalanır.

Antalya Havalimanı Otopark Telefon Numarası:

+90 242 330 36 00

444 7 423


Antalya Havalimanı Ulaşım, Antalya Havalimanına Nasıl Gidilir?,

>>> Antalya Havalimanı Ulaşım (Antalya Havaalanı Ulaşım) Seçenekleri..

>>> Antalya Havalimanından Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

>>> Antalya Havalimanından Otogara Nasıl Gidilir?

>>> Antalya Havalimanından Laraya Nasıl Gidilir?

>>> Şehir Merkezinden Antalya Havalimanına Nasıl Gidilir? Merkez - Antalya Havaalanı Ulaşım

>>> Laradan Antalya Havalimanına Nasıl Gidilir?

>>> Otogardan Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminalinden Antalya Havalimanına Nasıl Gidilir?

Antalya Havalimanından Kemer'e nasıl gidilir? Antalya Havalimanı Kemer Ulaşım.

Antalya Havalimanı'ndan Kemer'e Nasıl gidilir? Antalya Havalimanı Kemer Ulaşım, Antalya Havalimanı Kemer Ulaşım havaş, Antalya Havalimanı Kemer Transfer, Antalya Havalimanı'ndan Kemer'e Otobüs ile nasıl gidilir? konusunda merak ettiklerinizi aşağıdaki linki takip ederek öğrenebilirsniz.

>>> Antalya Havalimanından Kemer'e nasıl gidilir?: Lütfen Tıklayınız...>>>Antalya Havalimanı Dış Hatlar kapalı Otoparkı
Antalya Havalimanı Dış Hatlar Kapalı Otoparkı

Antalya Havalimanı Dış Hatlar TerminaliAntalya Havalimanı 1.Dış Hatlar Terminali

Antalya Havalimanı İç Hatlar Otopark ücretiAntalya Havaalanı Otopark Ödeme Gişesi


Antalya Havaalanı, Antalya Airport

Önemli: Buradaki yayınlan veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir güncel sefer saatleri vekesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız veya web adresinden öğrenmeniz gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

 

Antalya Havalimanı İç Hatlar Otopark, Antalya Havalimanı İç Hatlar Otopark Ücretleri, Antalya Havalimanı 2024 yılı Otopark ücretleri, Antalya Havaalanı Yakın Otoparklar,

Antalya Airport Parking, Antalya Airport Parking Fee, Antalya Airport 2024 Car Parking Prices, Antalya Airport Nearby Car Parks

Аэропорт Антальи, парковка в аэропорту Антальи, аэропорт Антальи 2024 Стоимость автостоянки, аэропорт Антальи Рядом с автостоянками


havalimanlari.net ekibi olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

Antalya Havalimanı otopark Telefon Numarası, Havaalanı Otopark iletişim, Antalya Havalimanı Günlük Otopark Ücreti, Antalya Havalimanı Otopark tarifesi 2024, Antalya Havalimanı Otopark ücreti, Antalya Havalimanı otopark iletişim, Antalya Havalimanı Otoparkları, Antalya Havalimanı Otopark Fiyatları, Antalya havaalanı gunluk otopark ucreti, Antalya Havalimanı Bilgileri....ANTALYA AIRPORT MAP


Antalya Havalimanı Haritası
Antalya Airport map
ANTALYA HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

444 7 423
+90 242 330 36 00


ANTALYA HAVALİMANI-HAVAALANI (AYT) -ANTALYA AIRPORT (AYT)

Antalya Havalimanı (Antalya International Airport) (IATA Kodu:AYT, ICAO kodu: LTAI) ; Türkiye’nin turizm başkenti olan Antalya şehrinde olup şehir merkezinin 13 km doğusundadır. Diğer bilinen Turizm merkezlerine olan uzaklığı ise: Alanya 125 km, Serik 30 km, Manavgat 65 km, Side 65 km, Gazipaşa 165 km, Kemer  57 km, Finike 125 km, Kaş 200 km,  Kalkan 230 km’dir. Bu merkezlere ulaşım tur otobüsleri , Taksi ve Şehirlerarası otobüsler  ile sağlanmaktadır. Diğer sayfalarımzda bu bilgileri kolayca ulaşabilirsiniz.

1960 yılında açılan Antalya Havalimanı bugün Türkiye’nin İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan sonraki en büyük havalimanıdır. Yolcu trafiğine göre değerlendirildiğinde ise Avrupa’nın 15’nci yoğun havalimanıdır (2015 yılı toplam yolcu sayılarına göre).2021 yılı sonu itibari ile İç hatlar Toplam Yolcu sayısı (gelen-giden): 4.765.985 ve Dış Hatlar Toplam Yolcu sayısı (gelen-giden): 17.247.876 olmak üzere Toplam  Yolcu Sayısı: 22.013.861 olarak gerçekleşmiştir. 2020 yılına göre %127 artış sağlanmıştır.

Antalya Havalimanı (Antalya Airport) yaklaşık olarak 14.000 m2 alan üzerine kuruludur.  Antalya Havalimanı’nda; 3 adet pist bulunmaktadır. 2 adet pistin uzunluğu 3400 metre olup diğer pistin uzunluğu da  2990 metredir.

Antalya Havalimanı nda İç Hatlar Terminali, 2 adet Dış Hatlar Terminali (T1, T2), VIP ve CIP terminalleri bulunmaktadır ve bu terminallerden yolculara hizmet verilmektedir.


Antalya Havalimanı'nın giriş noktalarında uygulanan güvenlik önlemleri nedeniyle terminallere ulaşmak zaman almaktadır. Yolcuların bu durumu dikkate alarak, havalimanına daha erken gelmeleri gerektiğinin bilinmesini isteriz.

Önemli : Antalya Havalimanıından yapılan yurtdışı uçuşları 1. Dış Hatlar (T1) Terminalinden ve 2. Dış Hatlar (T2) Terminalinden yapılmaktadır.

Antalya Havalimanı'na ulaşım ise Havaş otobüsleri, 600 ve 800 numaralı Belediye Havaalanı Otobüs seferleri, Havalimanı Tramvay ve Havalimanı Taksi ile sağlanmaktadır. Antalya Havaalanının ulaşım imkanları geniş ve kolaydır. Ayrıca, Antalya Havaalanı'nda ve yakın çevresinde bulunan Havalimanı Kiralık Araç diğer adıyla Havalimanı Rent a Car şirketlerinin hizmetinden de yararlanarak havalimanına ulaşabilir veya havalimanından istediğini yere çok daha hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Antalya Havalimanı Ulaşım ve Havalimanı Otopark ücretleri hakkındaki bilgileri sitemizin Havalimanı Ulaşım ve Otopark sayfalarıdan öğrenebilirsiniz.Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye