havalimanlari.net / Antalya Havalimanı

Turkish English Россия Flughafenbus Antalya Türkei

Antalya Havalimanı 800 Otobüs Saatleri ve 800 Otobüs Güzergahı:
Antalya Havaalanı Ulaşım

Antalya Havalimanı 800 otobüs ile ilgili faydası olacağını düşündüğümüz 800 Otobüs saatleri, 800 Havalimanı Otobüs güzergahı, 800 Havalimanı Otobüs ücreti gibi bilgileri aşağıda anlatmaya çalıştık umarız sizlere yardımcı olur.

Güncelleme:01.06.2024

antalya havaalanı 800 numaralı belediye otobüsü
Antalya Havalimanı 800 otobüs


Antalya Havalimanı 800 Otobüs Saatleri ve 800 numaralı Otobüs güzergahı, Durakları
Antalya Havaalanına Ulaşım

Antalya Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir? Laraya, Terracity AVM'ye, Dedemana, Akrabarut Otele, Medical Park, Laura AVM, Burhanettin Onat Caddesine, Sampi Kavaşağına, Merkeze, Doğu Garajına Nasıl Gidilir?

Antalya Havalimanı ile Sampi Kavşağı arasında çalışan 800 numaralı Havalanı otobüs sefer saatleri nasıldır ve hangi saatleri arasında çalışmaktadır? 800 Otobüs güzergahı nereden geçmektedir?

800 havaalanı Otobüsü nereden geçmektedir? 800 Havalimanı otobüs ücreti ne kadar?

Bu yazımızda yukarıdaki benzer sorulara cevaplar bulmaya çalışacağız ve Antalya Havalimanı ile Lara- Şehri Merkezi-Sampi Kavşağı arasında ulaşım sağlayan 800 numaralı Havaalanı Otobüsü ile ilgili bilgiler paylaşmaya çalışacağız.

ANTALYA HAVALİMANI 800 OTOBÜS;

ANTALYA HAVALİMANI - LARA - SAMPİ KAVŞAĞI OTOBÜS

Antalya Havalimanı ile Şehir Merkezi-Lara arasında hizmet veren 800 numaralı otobüs hattı artık hizmet vermektedir.


Antalya Havalimanı ile Şehir merkezi arasında Antalya Büyükşehir belediyesi tarafından işletilen 600 ve 800 numaralı otobüsler çalışmaktadır.

Antalya Havalimanı 800 otobüsleri ile Şehir Merkezinden Lara'dan Antalya Havalimanı İç Hatlar, 1. Dış Hatlar (T1) ve 2. Dış hatlar (T2) Terminallerine çok kolay ve rahat bir şekilde gidebilirsiniz.

Antalya Havalimanı İç Hatlar Otobüs Durağı Numarası: 11525 'dir.

800 numaralı Otobüs, Antalya Havalimanı - Lara - Sampi Kavşağı - Burhanettin Onat Caddesi arasında çalışmaktadır.

800 numaralı Antalya Havalimanı Otobüs:

Antalya Havalimanı - Lara - Terracity AVM, Laura AVM - Akrabarut Otel (Eski Dedeman Otel) - Sampi Kavşağı - Doğu Garajı - Burhanettin Onat Caddesi arasında karşılıklı olarak çalışmaktadır.

ANTALYA HAVALİMANI GİDİŞ: BURHANETTİN ONAT - SAMPİ KAVŞAĞI – DEDEMAN (AKRA BARUT OTEL) - LARA – TERRACITY AVM - HAVALİMANI (AKTARMASIZ)
ANTALYA HAVALİMANI DÖNÜŞ: ANTALYA HAVALİMANI - LARA - TERRACITY AVM - DEDEMAN (AKRA BARUT OTEL) - SAMPİ KAVŞAĞI DOĞU GARAJI - BURHANETTİN ONAT CADDESİ 
GİDİŞ /DÖNÜŞ (Lara - Muratpaşa Bölgesi)
Antalya Havalimanı'ndan Lara Şehir Merkezi yönüne gidiş güzergahı: Antalya Havalimanı – Havalimanı Lara Yolu – Kardeşkentler Caddesi – Rauf Denktaş Caddesi – Barınaklar Bulvarı – Terracity AVM – Tekelioğlu Caddesi - Laura AVM – İsmet Gökşen Caddesi – Dedeman (Akra Barut Otel) – Metin Kasapoğlu Caddesi – Sampi Kavşağı – Cebesoy Caddesi - Balıkçıoğlu Caddesi - Burhanettin Onat Caddesi.

Burhanettin Onat -Şehir Merkezi- Lara - Antalya Havalimanı yönüne dönüş güzergahı : Burhanettin Onat Caddesi – Sampi Kavşağı – Metin Kasapoğlu Caddesi – Dedeman (Akra Barut Otel) – İsmet Gökşen Caddesi – Laura AVM – Tekelioğlu Caddesi – Terracity AVM – Barınaklar Bulvarı – Rauf Denktaş Caddesi – Kardeşkentler Caddesi – Havalimanı Lara Yolu – Antalya Havalimanı

Antalya Havalimanı 800 Otobüs Saatleri:

Antalya Havalimanı 800 Otobüs Hareket saatleri aşağıdaki tabloda verilmiştir. İyi Yolculuklar..

Antalya Havalimanı ile Şehir Merkezi - Lara -Terracity arasında hizmet veren 800 numaralı otobüs hizmet vermektedir.

800 numaralı Antalya Havalimanı Belediye Otobüsü Kalkış Saatleri
800 Havalimanı Kalkış Saatleri  800 Burhanettin Onat Kalkış Saatleri
07:30 06:00
10:00 08:30
12:30 11:00
15:00 13:30
17:30 16:00
20:00 18:30
22:30 21:00

Önemli: Antalya Havaalanı'nda 800 numaralı Havalimanı Otobüsünün İlk Hareket Noktası 2. Dış hatlar (T2) Terminalidir. Daha sonra İç Hatlar terminali durağına gelmektedir. Yukarıda verilen hareket saatleri 2. Dış Hatlar Terminalindeki kalkış saatleridir. İç Hatlar Terminalinden hareket ettikten 5 dakika sonra da 1. Dış Hatlar Terminaliden (T1) hareket etmektedir. İyi Yolculuklar..

800 numaralı havaalanı otobüs saatleri; Antalya Havalimanı'ndan 2,5 saatte bir, Burhanettin Onat Caddesinden de (Sampi Kavşağından) yine 2,5 saat ara ile hareket etmektedir.

Antalya Havaalanı 800 Otobüs Yoculuk Süresi :
Antalya Havalimanı - Doğu Garajı (Şehir Merkezi) arası yaklaşık yolculuk süresi :
45 - 50 dakika
Antalya Havalimanı - Lara arası yaklaşık yolculuk süresi : 25 - 30 dakika
Antalya Havalimanı - Terracity AVM arası yaklaşık yolculuk süresi : 25 - 30 dakika


 

Antalya Havalimanı 800 Otobüs Ücreti:

800 numaralı Antalya Havaalani Belediye otobüsünde çift bilet uygulaması yapılmaktadır.

800 Otobüs ücreti : 40 TL - Antalya Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma kartı ile (Antalya Kart ile )

800 Havaalanı Otobüs ücreti Temassız Kredi kartı ile: 50 TL

Antalya kartı nereden alabilirim? Otobüs ve tramvay duraklarında bulunan otomatik makinelerde kart satışı ve kart dolumu yapılmaktadır.

NOT: Antalya Havalimanı Otobüslerinde Temassız kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Temassız Kredi Kartı Antalyadaki tüm toplu taşıma ( Otobüs - Tramvay) araçlarında geçerlidir.


Önemli: Antalya Havalimanı ile Lara- Şehir Merkezi arasında 800 numaralı havaalanı otobüs hizmet vermektedir.

800 numaralı Antalya Havalimanı - Lara - Doğu Garajı arası Belediye Otobüsü Güzergahı:

Antalya-Havaalanı-Lara-Muratpaşa-Belediyesi-Terracity AVM - Shemall - Laura AVM - Şirinyalı - Akra Barut Otel (Eski Dedeman Otel)-Sampi Kavşağı-Şehirmerkezi - Cebesoy Caddesi - Doğu Garajı-Burhanettin Onat Caddesi


Antalya Havalimanı 800 numaralı Otobüs Güzergahı ve Haritası

Önemli: Yukarıda yer alan bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlı olup değişiklik gösterebilir. Aşağıda yer alan linkten ve telefon numarasından Antalya Büyükşehir Belediyesi Otobüslerinin saatleri, güzergahları ve havalimanına ulaşım ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmanız gerekmektedir. Yanlışlıktan veya Eksiklikten dolayı maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasardan Web sitemiz mesul değildir.

400, 600, 600G numaralı Havalimanı Otobüslerinin güzergahı ve hareket saatleri hakkında ayrıntılı bilgileri sitemizin Havalimanı otobüs sayfasında bulabilirsiniz. İyi Yolculuklar..

Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehiriçi Ulaşım Web adresi:

www.antalyaulasim.com.tr

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Çağrı Merkezi Telefon no:

0242 606 07 07

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi WhatsApp ihbar hattı:

+90 530 131 39 07


ANTALYA HAVALİMANINA ULAŞIM

Öncelikle Antalya Havalimanı'nın nerede olduğuna bakalım; Antalya Havalimanı (Antalya International Airport - AYT ) şehir merkezinin 13 km doğusundadır. D-400 karayolu ile şehir merkezine bağlanmaktadır. Antalya- Alanya Karayolunun üzerindedir.

Antalya Havalimanının diğer bilinen Turizm merkezlerine olan uzaklığı ise: Alanya 125 km, Serik 30 km, Manavgat 65 km, Side 65 km, Gazipaşa 165 km, Kemer  57 km, Finike 125 km, Kaş 200 km,  Kalkan 230 km’dir.

Antalya Havalimanı ile Şehri Merkezi ve Şehir Merkezinin bir çok noktasından da Antalya Havalimanı'na ulaşım konusunda bir çok şeçenek bulunmaktadır.

Antalya Havalimanına Lara'dan, Muratpaşadan, Konyaaltından, Otogardan, Akdeniz üniversitesinden, Şehir Merkezinden yani Merkezden, 5M migros'tan, Kepez2den, Aksu'dan, Sarısu'dan ve şehrin bir çok noktasından direk olarak gitmek ve yine Şehrin birçok noktasından da Antalya Havalimanına ulaşmak oldukça kolay ve sorunsuzdur.

Antalya Havalimani Ulasim hizmeti veren toplu taşıma araçları 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Günün her saatinde Antalya Havalimanına gidebilirsiniz veya Antalya Havalimanından dönebilirsiniz.

Antalya Havalimanı Ulaşım seçenkleri sırasıyla :

1- 400 numaralı Havalimanı Belediye Otobüsü (Kalıcı olarak iptal edilmiştir.)
2- 600 numaralı Havalimanı Belediye Otobüsü (Deepo AVM, Şehir Merkezi, Meltem, Akdeniz Üniversitesi, Otogar)
3- 800 numaralı Havalimanı Belediye Halk Otobüsü (Lara, Terracity AVM, Şirinyalı, Şehir Merkezi, Sampi Kavşağı, B. Onat cad.)
4- Havaş Yolcu Servisleri
5- Tramvay- Antray
6- Taksi
7- Havalimanı Transfer Firmaları
8- Havalimanı Araç Kiralama
9- Özel araçlarınızla ulaşım sağlanmakatdır.

Öneri ve taleplerinizi e-mail adremize gönderebilirsiniz. İyi ve Mutlu YolculuklaR.....

antalya havalimanı havaş servisAntalya Havalimanı Havaş Durağı

ANTALYA HAVAALANI ULAŞIM HAVAŞ;

Antalya Havaş Yolcu Servisleri

Antalya Havalimanı'ndan Şehir Merkezine , Kepez Belediyesi'ne, 5M Migros'a (Migros AVM), Akdeniz Üniversitesine, Otogar'a gitmek için Havaş Havaalanı Otobüslerinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Antalya Havaş ile ilgili Ayrıntılı Bilgileri sitemizin HAVAŞ sayfasımızda bulabilirsiniz.>>> ANTALYA HAVAŞ Lütfen Tıklayınız..


Antalya Havalimanı Tramvay HattıAntalya Havalimanı Tramvay Metro Durağı

ANTALYA HAVAALANI TRAMVAY;

Antalya Havalimanı Tramvay- Antray

Antalya Havalimanı'ndan Şehir Merkezi, Deepo AVM, Mall of ANTALYA AVM, Agora AVM, İKEA, Markantalya AVM, Kaleeiçi veya Otogar'a gitmek isterseniz Antalya Havaalanı - Fatih (KEPEZ) arasında karşılıklı çalışan Tramvay hatıını kullanabilirsiniz.

Antalya Tramvay ile ilgili Ayrıntılı Bilgileri sitemizin TRAMVAY sayfasımızda bulabilirsiniz.>>> ANTALYA Havaalanı TRAMVAY >>> Lütfen Tıklayınız..


Antalya Havalimanı Taksi ve Taksi ücretleriAntalya Havalimanı taksi durağı

ANTALYA HAVAALANI TAKSİ;

Antalya Havalimanı Taksi

Havalimanı Taksileri Antalya Havalimanı İç hatlar, 1.Dış Hatlar terminali (T1) ve 2.Dış Hatlar (T2) terminallerinin yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Taksiler ile istediğiniz yere rahat güvenli ve hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Antalya Havalimanı Taksi ve Taksi Ücretleri ile ilgili Ayrıntılı Bilgileri sitemizin HAVAALANI TAKSİ sayfasımızda bulabilirsiniz. >>> ANTALYA HAVALİMANI TAKSİ, Lütfen Tıklayınız..


ANTALYA HAVAALANI Transfer;

Antalya Havalimanı Transfer Firmaları

Antalya'ya ister iş için isterseniz tatil için gelin, Antalya Havalimanı'ndan istediğiniz adrese veya herhangi bir bölgedeki otellere gitmek için veya yine aynı şekilde Tüm çevre bölgelerden ve Otellerden Antalya Havalimanı'na gelmek için Transfer firmalarından hizmet alabilirsiniz,

Antalya Havalimanı Transfer şirketleri ile ilgili Ayrıntılı Bilgileri sitemizin HAVAALANI TRANSFER sayfasımızda bulabilirsiniz. >>> ANTALYA HAVALİMANI TRANSFER FİRMALARI için, Lütfen Tıklayınız..


Antalya Havalimanı Araç Oto Araba Kiralama ŞirketleriAntalya Havalimanı Araç/Oto Kiralama Şirketleri

ANTALYA HAVAALANI Rent a Car;

Antalya Havalimanı Araç Kiralama

Antalya Havalimanı İç Hatlar gelen yolcu salonunda ve Dış Hatlar ( T1, T2) gelen yolcu salonlarında Araç kiralama şirketlerinin diğer adıyla rent a car şirketlerinin bürolarını görebilirsiniz. Antalya ve çevresindeki tarihi ve doğal güzellikleri görmek için Araç kiralama iyi bir tercihtir. Antalya Havalimanı Araç kiralama şirketlerinden bütçenize ve zevkinize uygun araçları kolayca kiralayabilirsiniz.

Antalya Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar gelen yolcu salonlarında bulunan araba kiralama firmaları 7/24 sizlere hizmet vermek için çalışmaktadır.

Antalya Havalimanı Rent a car şirketleri ile ilgili Ayrıntılı Bilgileri sitemizin HAVAALANI ARAÇ KİRALAMA sayfasımızda bulabilirsiniz. >>> ANTALYA HAVALİMANI ARABA KİRALAMA FİRMALARI için, Lütfen Tıklayınız..


Antalya Havalimanı Ulaşım, Antalya Havalimanına Nasıl Gidilir?,

>>> Antalya Havalimanı Ulaşım (Antalya Havaalanı Ulaşım) Seçenekleri..

>>> Antalya Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir? Antalya Havalimanı Şehir Merkezi Ulaşım

>>> Antalya Havalimanı'ndan Otogara Nasıl Gidilir? Antalya Havalimanı Otogar Ulaşım

>>> Antalya Havalimanı'ndan Laraya Nasıl Gidilir? Antalya Havalimanı Lara Ulaşım

>>> Şehir Merkezinden Antalya Havalimanı'na Nasıl Gididlir? Merkez - Antalya Havaalanı Ulaşım

>>> Laradan Antalya Havalimanı'na Nasıl Gididlir? Lara - Antalya Havaalanı Ulaşım

>>> Otogardan Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminalinden Antalya Havalimanı'na Nasıl Gidilir? Antalya Otogar - Antalya Havaalanı Ulaşım

Antalya Havalimanı'ndan Kemer'e nasıl gidilir? Antalya Havalimanı Kemer Ulaşım.

Antalya Havalimanı'ndan Kemer'e Nasıl gidilir? Antalya Havalimanı Kemer Ulaşım, Antalya Havalimanı Kemer Ulaşım havaş, Antalya Havalimanı Kemer Transfer, Antalya Havalimanından Kemer'e Otobüs ile nasıl gidilir? konusunda merak ettiklerinizi aşağıdaki linki takip ederek öğrenebilirsniz.

>>> Antalya Havalimanı'ndan Kemer'e nasıl gidilir?: Lütfen Tıklayınız...>>>

Antalya Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar Otopark Ücretleri 2024

Antalya Havalimanı Otopark ücretlerini sitemizin Antalya İç Hatlar ve Dış Hatlar Otopark sayfalarından öğrenebilirsiniz aşağıda linkleri verilmiştir.

>>> Antalya Havalimanı İç Hatlar Otoparkı ve Otopark Ücreti >>

>>> Antalya Havalimanı Dış Hatlar (T1 ve T2) Otoparkı ve Otopark Ücretleri >>

>>> Antalya Havalimanı Otopark ücreti nasıl ödenir? >>Antalya Havaalanı, Antalya Airport

Antalya Büyükşehir Belediyesi 600 - 800 OtobüsAntalya Büyükşehir Belediyesi Havalimanı 400, 600, 600G ve 800 Otobüsleri


Antalya Havaalanı Ulaşım, Antalya Airport Transportation

Önemli: Buradaki yayınlan veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir güncel sefer saatleri vekesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız veya web adresinden öğrenmeniz gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.Bu web sitesinde kullanılan görseller ve bilgiler ICF airport, DHMİ ve TAV Havalimanları, Havaş ve ilgili sitelerden alınmıştır.


havalimanlari.net ekibi olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

Antalya Havalimanı Ulaşım, Antalya Havalimanına Ulaşım, Antalya Havalimani Ulasim, Antalya havaalani ulasim, Antalya Havaalanı Ulaşım, Antalya Havalimanı Otobüs, Antalya Havalimanı 800 otobüs, Antalya Havalimanı Otobüs Telefon Numarası, Antalya Havalimanı Otobüs iletişim, Antalya Havalimanı 800 Otobüs saatleri, Antalya Havalimanı otobüsü 800, Antalya 800 çalışma saatleri, Antalya Havaalanı Otobüs 800, Antalya Havalimanı 800, Antalya Havalimanı otobüs 800, Antalya Havalimanı Otobüs Sefer saatleri, Antalya havaalanına giden otobüs, Antalya 800 otobüs saatleri, Antalya Havalimanı Bilgileri....ANTALYA AIRPORT MAP


Antalya Havalimanı Haritası
Antalya Airport map
ANTALYA HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

444 7 423
+90 242 330 36 00


ANTALYA HAVALİMANI-HAVAALANI (AYT) -ANTALYA AIRPORT (AYT)

Antalya Havalimanı (Antalya International Airport) (IATA Kodu:AYT, ICAO kodu: LTAI) ; Türkiye’nin turizm başkenti olan Antalya şehrinde olup şehir merkezinin 13 km doğusundadır. Diğer bilinen Turizm merkezlerine olan uzaklığı ise: Alanya 125 km, Serik 30 km, Manavgat 65 km, Side 65 km, Gazipaşa 165 km, Kemer  57 km, Finike 125 km, Kaş 200 km,  Kalkan 230 km’dir. Bu merkezlere ulaşım tur otobüsleri , Taksi ve Şehirlerarası otobüsler  ile sağlanmaktadır. Diğer sayfalarımzda bu bilgileri kolayca ulaşabilirsiniz.

1960 yılında açılan Antalya Havalimanı bugün Türkiye’nin İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan sonraki en büyük havalimanıdır. Yolcu trafiğine göre değerlendirildiğinde ise Avrupa’nın 15’nci yoğun havalimanıdır (2015 yılı toplam yolcu sayılarına göre). 2021 yılı sonu itibari ile İç hatlar Toplam Yolcu sayısı (gelen-giden): 4.765.985 ve Dış Hatlar Toplam Yolcu sayısı (gelen-giden): 17.247.876 olmak üzere Toplam  Yolcu Sayısı: 22.013.861 olarak gerçekleşmiştir. 2020 yılına göre %127 artış sağlanmıştır.

Antalya Havalimanı (Antalya Airport) yaklaşık olarak 14.000 m2 alan üzerine kuruludur.  Antalya Havalimanı’nda; 3 adet pist bulunmaktadır. 2 adet pistin uzunluğu 3400 metre olup diğer pistin uzunluğu da  2990 metredir. Antalya Havalimanı büyütme çalışmaları 2022 yılı başında başlanmış olup Antalya Havalimanı Genişlem Projesi 2025 yılının başında tamamlanması beklenmektedir.

Antalya Havalimanı nda İç Hatlar Terminali, 2 adet Dış Hatlar Terminali (T1, T2), VIP ve CIP terminalleri bulunmaktadır ve bu terminallerden yolculara hizmet verilmektedir.


Antalya Havalimanı'nın giriş noktalarında uygulanan güvenlik önlemleri ve trafik yoğunluğu nedeniyle terminallere ulaşmak zaman almaktadır. Yolcuların bu durumu dikkate alarak, havalimanına daha erken gelmeleri gerektiğinin bilinmesini isteriz.

Antalya Havalimanıından yapılan yurtdışı uçuşları 1. Dış Hatlar (T1) Terminalinden VE 2. Dış Hatlar (T2) Terminalinden yapılmaktadır.

Antalya Havalimanı'na ulaşım ise Havaş otobüsleri, 400, 600 ve 800 numaralı Belediye Havaalanı Otobüs seferleri,Tramvay ve taksi ile sağlanmaktadır. Antalya Havaalanının ulaşım imkanları geniş ve kolaydır. Ayrıca, Antalya Havaalanı'nda ve yakın çevresinde bulunan Kiralık Araç diğer adıyla Rent a Car şirketlerinin hizmetinden de yararlanarak havalimanına ulaşabilir veya havalimanından istediğini yere çok daha hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Bunların dışında Antalya Havalimanı transfer şirketleri sizlere şöförlü araç da sağlayabilir.

Antalya Havalimanı Ulaşım ve Havalimanı Otopark ücretleri hakkındaki bilgileri sitemizin Ulaşım ve Otopark sayfalarından öğrenebilirsiniz.Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye