havalimanlari.net / Antalya Havalimanı

Turkish English  Parkplatz am Flughafen Antalya

ANTALYA HAVALİMANI İÇ HATLAR OTOPARKI ve HAVAALANI OTOPARK ÜCRETLERİ 2024
ANTALYA AIRPORT DOMESTIC TERMNAL PARKING AND AYT PARKING PRICE 2024

Güncelleme:17.05.2024Antalya Havalimanı İç hatlar Otoparkı İç hatlar terminalin hemen karşısındadır. İç Hatlar Otoparkı Antalya Havalimanı İç Hatlar Terminali Gelen Yolcu ve Giden yolcu salonlarına çok yakındır, yürüyüş mesafesinde olup yürüyerek en fazla 3 dakikanızı alır.

Antalya Havalimanı Otoparklarının işletmesi TAV Fraport Airport tarafından yapılmaktadır. TAV FRAPORT işletmesi Antalya havaalanı otoparklarında gerekli bütün güvenlik tedbirlerini almaktadır. Araçlarınızı güvenli bir şekilde otoparka bırakabilirsiniz.

Antalya Havaalanı İç Hatlar Otoparkı oldukça geniş bir araç park kapasitesine sahiptir. Antalya Havalimanında toplamda 2.000'den fazla her türlü araç için otopark alanı mevcuttur.

Antalya Havalanı Otoparkı içerisnde hareketi kısıtlı yolcular için özel park alanları mevcuttur.

Antalya Havalimani Otopark ücreti araç cinsine göre değişmektedir. Her yıl yılbaşında belirlenen otopark tarifesi yıl boyunca geçerli olmaktadır.

Antalya Havalimanı Genişleme Projesi kapsamında İç Hatlar Terminalinin karşısına katlı (kapalı) otopark yapılmış ve 2024 yılında hizmete girmiştir.

Antalya Havalimanı İç Hatlar Kapalı otoparkı
Antalya Havalimanı İç Hatlar Kapalı otoparkı

Aşağıdaki tabloda 2024 yılı Antalya Havalimanı İç hatlar Açık Otopark ve Kapalı (katlı) Otopakr ücretlerini görebilirsiniz. Antalya Havalimanı Otopark Ücretleri hakkında ayrıntılı bilgileri Telefon ederekte öğrenebilirisniz. Antalya Havalimanı İç Hatlar Otopark Telefon numarası aşağıda verilmiştir..

havalimanlari.net ekibi olarak Sizlere İyi YolculuklaR dileriz....Antalya Havalimanı İç Hatlar (Antalya Domestic Terminal) Açık Otopark Ücreti 2024

ANTALYA HAVALİMANI İÇ HATLAR AÇIK OTOPARK TARİFESİ (2024)
Aracın Cinsi Park Süresi (Saat)
Ücret (TL)
0-1 saat 1-3 saat 3-6 saat 6-12 saat 12-24 saat
Otomobil
50 70 110 115 180
Pikap
Minibüs
60 90 115 155 215
Midibüs, Otobüs, Kamyon, Kamyonet 70 110 135 180 245
Motor
Motorsiklet
25 35 50 55 80


ANTALYA HAVALİMANI İÇ HATLAR KAPALI (KATLI) OTOPARK TARİFESİ 2024
Aracın Cinsi Park Süresi (Saat)
Ücret (TL)
0-1 saat 1-3 saat 3-6 saat 6-12 saat 12-24 saat
Otomobil
80 100 145 180 250
Pikap
Minibüs
100 120 190 240 305
Midibüs, Otobüs, Kamyon, Kamyonet          
Motor
Motorsiklet
35 45 65 80 120

Antalya Havalimanı İç hatlar açık otopark 1 günlük otopark ücreti 2024:
Otomobil 1 günlük otopark ücreti : 180 TL
Pikap, Minibüs için 1 günlük otopark üceti :215 TL
Midibüs, Otobüs, Kamyon, Kamyonet için 1 günlük otopark üceti:245 TL
Motor, Motorsiklet için 1 günlü otopark üceti :80 TL

Antalya Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar Otopark Ücretleri 2024

Antalya Havalimanı Otopark ücretlerini sitemizin Antalya İç Hatlar ve Dış Hatlar Otopark sayfalarından öğrenebilirsiniz aşağıda linkleri verilmiştir.

>>> Antalya Havalimanı İç Hatlar Otoparkı ve Otopark Ücreti >>

>>> Antalya Havalimanı Dış Hatlar (T1 ve T2) Otoparkı ve Otopark Ücretleri >>

>>> Antalya Havalimanı Otopark ücreti nasıl ödenir? >>

Antalya Havalimanı Otopark Ücret Ödemesi

- Yukarıda tabloda yazan Antalya Havalimanı İç Hatlar Otopark ücretlerine KDV dahildir.

- 1 saatten az park etmelerde 1 saat üceti alınır.

- Otopark Ücret ödemeleri girişte aldığınız giriş kartı/bileti üzerinden yapılmaktadır. Bu kartı kaybetmeyiniz. Ödeme noktalarında Otopark ücretini ödedikten sonra çıkış yapılmaktadır.

- Otopak ücret ödemesi yapıldıktan sonra 15 dakika içerisinde çıkış yapılması geremektedir aksi takdirde geçen sürelerinde ücreti tahsil edilmektedir.

- Antalya Havalimanı İç Hatlar otoparkında ilk 15 dakika ücretsizdir. Sonrasında ücrete tabidir.

- Antalya havalimanı otoparklarında Engelli ve Gazilerin (Gazilerin 1.derece yakınları dahil) belgelerini ibraz etmeleri kaydıyla kullandığı / bulunduğu araçlar ile şehit ailelerinin 1.derece yakınlarının özel araçları süre göz önünde bulundurmaksızın otopark hizmetlerinden ücretsiz faydalanır.

Antalya Havalimanı Otopark Telefon Numarası:

+90 242 330 36 00

444 7 423


Antalya Havalimanı Ulaşım, Antalya Havalimanına Nasıl Gidilir?,

>>> Antalya Havalimanı Ulaşım (Antalya Havaalanı Ulaşım) Seçenekleri..

>>> Antalya Havalimanından Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

>>> Antalya Havalimanından Otogara Nasıl Gidilir?

>>> Antalya Havalimanından Laraya Nasıl Gidilir?

>>> Şehir Merkezinden Antalya Havalimanına Nasıl Gidilir?

>>> Laradan Antalya Havalimanına Nasıl Gidilir?

>>> Otogardan Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminalinden Antalya Havalimanına Nasıl Gidilir?

Antalya Havalimanından Kemer'e nasıl gidilir? Antalya Havalimanı Kemer Ulaşım.

Antalya Havalimanından Kemer'e Nasıl gidilir? Antalya Havalimanı Kemer Ulaşım, Antalya Havalimanı Kemer Ulaşım havaş, Antalya Havalimanı Kemer Transfer, Antalya Havalimanından Kemere Otobüs ile nasıl gidilir? konusunda merak ettiklerinizi aşağıdaki linki takip ederek öğrenebilirsniz.

>>> Antalya Havalimanından Kemer'e nasıl gidilir?: Lütfen Tıklayınız...>>>

 

Antalya Havalimanı Otopark ve Otopark ÜcretleriAntalya Havalimanı Otopark ve Otopark Ücretleri

Antalya Havalimanı İç Hatlar Ödeme Ücretleri ve Otopark ücretiAntalya Havalimanı İç Hatlar Otopark


Antalya Havalimanı İç Hatlar Otopark ücreti ödeme noktasıAntalya Havaalanı Otopark Ücreti Ödeme Noktası


Antalya Havaalanı, Antalya Airport

Önemli: Buradaki yayınlan veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir güncel sefer saatleri vekesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız veya web adresinden öğrenmeniz gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

 

Antalya Havalimanı İç Hatlar Otopark, Antalya Havalimanı İç Hatlar Otopark Ücretleri, Antalya Havalimanı 2024 Otopark ücretleri, Antalya Havaalanı Yakın Otoparklar,

Antalya Airport Parking, Antalya Airport Parking Fee, Antalya Airport 2024 Car Parking Prices, Antalya Airport Nearby Car Parks

Аэропорт Антальи, парковка в аэропорту Антальи, аэропорт Антальи 2024 Стоимость автостоянки, аэропорт Антальи Рядом с автостоянками


havalimanlari.net ekibi olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

Antalya Havalimanı Otopark Telefon Numarası, Antalya Havalimanı iç hatlar otopark ücretleri, Antalya Havalimanı iç hatlar otopark, Antalya Havalimanı Otopark ücretleri 2024, Antalya Havalimanı Otopark ücreti hesaplama, Antalya Havalimanı Otopark iletişim, Antalya Havalimanı iç hatlar otopark telefon numarası, Antalya Havalimanı iç hatlar otopark tarifesi, Antalya Havalimanı Bilgileri....ANTALYA AIRPORT MAP


Antalya Havalimanı Haritası
Antalya Airport map
ANTALYA HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

444 7 423
+90 242 330 36 00


ANTALYA HAVALİMANI-HAVAALANI (AYT) -ANTALYA AIRPORT (AYT)

Antalya Havalimanı (Antalya International Airport) (IATA Kodu:AYT, ICAO kodu: LTAI) ; Türkiye’nin turizm başkenti olan Antalya şehrinde olup şehir merkezinin 13 km doğusundadır. Diğer bilinen Turizm merkezlerine olan uzaklığı ise: Alanya 125 km, Serik 30 km, Manavgat 65 km, Side 65 km, Gazipaşa 165 km, Kemer  57 km, Finike 125 km, Kaş 200 km,  Kalkan 230 km’dir. Bu merkezlere ulaşım tur otobüsleri , Taksi ve Şehirlerarası otobüsler  ile sağlanmaktadır. Diğer sayfalarımzda bu bilgileri kolayca ulaşabilirsiniz.

1960 yılında açılan Antalya Havalimanı bugün Türkiye’nin İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan sonraki en büyük havalimanıdır. Yolcu trafiğine göre değerlendirildiğinde ise Avrupa’nın 15’nci yoğun havalimanıdır (2015 yılı toplam yolcu sayılarına göre). 2021 yılı sonu itibari ile İç hatlar Toplam Yolcu sayısı (gelen-giden): 4.765.985 ve Dış Hatlar Toplam Yolcu sayısı (gelen-giden): 17.247.876 olmak üzere Toplam  Yolcu Sayısı: 22.013.861 olarak gerçekleşmiştir. 2020 yılına göre %127 artış sağlanmıştır.

Antalya Havalimanı (Antalya Airport) yaklaşık olarak 13.000 m2 alan üzerine kuruludur.  Antalya Havalimanı’nda; 3 adet pist bulunmaktadır. 2 adet pistin uzunluğu 3400 metre olup diğer pistin uzunluğu da  2990 metredir.

Antalya Havalimanı nda İç Hatlar Terminali, 2 adet Dış Hatlar Terminali (T1, T2), VIP ve CIP terminalleri bulunmaktadır ve bu terminallerden yolculara hizmet verilmektedir.


Antalya Havalimanı'nın giriş noktalarında uygulanan güvenlik önlemleri nedeniyle terminallere ulaşmak zaman almaktadır. Yolcuların bu durumu dikkate alarak, havalimanına daha erken gelmeleri gerektiğinin bilinmesini isteriz.

Önemli :Antalya Havalimanıından yapılan yurtdışı uçuşları 1. Dış Hatlar (T1) Terminalinden yapılmaktadır. 2. Dış Hatlar (T2) Terminali bakım çalışmaları nedeniyle geçici olarak kapalıdır.

Antalya Havalimanı'na ulaşım ise Havaş otobüsleri, 600 ve 800 numaralı Belediye Havaalanı Otobüs seferleri, Havalimanı Tramvay ve Havalimanı ile sağlanmaktadır. Antalya Havaalanının ulaşım imkanları geniş ve kolaydır.

Ayrıca, Antalya Havaalanı'nda ve yakın çevresinde bulunan Antalya Kiralık Araç diğer adıyla Antalya Rent a Car şirketlerinin hizmetinden de yararlanarak havalimanına ulaşabilir veya havalimanından istediğini yere çok daha hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. 

Ulaşım ve Otopark ücretleri hakkındaki bilgileri sitemizin Antalya Havalimanı Ulaşım ve Otopark sayfasından öğrenebilirsiniz.Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye