havalimanlari.net / Antalya Havalimanı

Turkish English Россия Flughafenbus Antalya Türkei

Antalya Havalimanı 400 Otobüs Saatleri ve 400 Otobüs Güzergahı:
Antalya Havaalanı Ulaşım

Antalya Havalimanı 400 otobüs ile ilgili faydası olacağını düşündüğümüz Antalya 400 Otobüs sefer saatleri, Antalya 400 Otobüs güzergahı, Antalya 400 Otobüs ücreti, Antalya Havalimanı 400 otobüs saatleri gibi ayrıntılı bilgileri aşağıda anlatmaya çalıştık umarız sizlere yardımcı olur.

Güncelleme:17.05.2024

antalya havaalanı 400 numaralı belediye otobüsü


Antalya Havalimanı 400 Otobüs Saatleri ve 400 numaralı Otobüs güzergahı, Durakları
Antalya Havaalanı Ulaşım

Antalya Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

Kepez Belediyesine, Çallı'ya, Akdeniz Üniversitesine, 5M Migros AVM'ye , Konyaaltına, Sarısu'ya Nasıl Gidilir? Antalya Havalimanı İle Sarısu arasında çalışan 400 numaralı Havalanı otobüs sefer saatleri nasıldır ve hangi saatler arasında çalışmaktadır? otobüs güzergahı nereden geçmektedir? 400 Havalimanı otobüs ücreti ne kadar?

Bu yazımızda yukarıdaki benzer sorulara cevaplar bulmaya çalışacağız ve Antalya Havalimanı Sarısu Konyaaltı arasında hizmet veren 400 numaralı Otobüs ile ilgili bilgiler paylaşmaya çalışacağız.

Öncelikle Antalya Havalimanı'nın nerede olduğuna bakalım; Antalya Havalimanı (Antalya International Airport - AYT ) şehir merkezinin 13 km doğusundadır. D-400 karayolu ile şehir merkezine bağlanmaktadır. Antalya- Alanya Karayolunun üzerindedir. Antalya Havalimanının diğer bilinen Turizm merkezlerine olan uzaklığı ise: Alanya 125 km, Serik 30 km, Manavgat 65 km, Side 65 km, Gazipaşa 165 km, Kemer  57 km, Finike 125 km, Kaş 200 km,  Kalkan 230 kilometredir.

Antalya Havalimanı ile Şehri Merkezi ve Şehir Merkezinin bir çok noktasından da Antalya Havalimanına ulaşım konusunda bir çok şeçenek bulunmaktadır.

Antalya Havalimanına Lara'dan, Muratpaşa'dan, Konyaaltı'ndan, Otogardan, Akdeniz üniversitesinden, Şehir Merkezinden yani Merkezden, 5M migrostan, Sarısudan, Kepez'den, Aksu'dan, Sarısu'dan ve şehrin bir çok noktasından direk olarak gitmek ve yine Şehrin birçok noktasından da Antalya Havalimanına ulaşmak oldukça kolay ve sorunsuzdur.

Antalya Havalimani Ulasim hizmeti veren toplu taşıma araçları 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Günün her saatinde Antalya Havalimanına gidebilirsiniz veya Antalya Havalimanından dönebilirsiniz.

Antalya Havalimanı Ulaşım

1- 400 numaralı Havalimanı Belediye Otobüsü (Geçici olarak iptal edilmiştir.)
2- 600 numaralı Havalimanı Otobüsü (sadece gündüz saatlerinde çalışmaktadır.)
3- 800 numaralı Havalimanı Belediye Halk Otobüsü
4- Havaş Yolcu Servisleri
5- Tramvay- Antray - Metro
6- Taksi
7- Havalimanı Transfer Firmaları
8- Havalimanı Araç Kiralama
9- Özel araçlarınızla ulaşım sağlanmaktadır.

Öneri ve taleplerinizi e-mail adremize gönderebilirsiniz. İyi ve Mutlu YolculuklaR.....

ANTALYA HAVALİMANI 400 OTOBÜS

ÖNEMLİ: Antalya Havalimanı ile Şehir Merkezi arasında hizmet veren 400 numaralı otobüs hatları geçici bir süre için hizmet vermemektedir.

Antalya Havalimanına Ulaşım için Antalya 600 Havaalanı Otobüsünü TRAMVAY ve HAVAŞ otobüslerini kullanabilirsiniz.

Antalya Tramvay Güzergahı, Antalya Tramvay saatleri ve Antalya Tramvay ücreti gibi bilgilere sitemizin Havalimanı TRAMVAY sayfasından ulaşabilirsiniz.

Antalya HAVAŞ hareket satleri, Antalya Havaş Güzergahı, Antalya Havaş saatleri, Havaş ücreti, Havaş Telefon numarası gibi bilgilere sitemizin Antalya Havalimanı HAVAŞ sayfasından ulaşabilirsiniz.

400, 600, 600G ve 800 numaralı Antalya Havalimanı Otobüslerinin güncel bilgileri için aşağıdaki Antalya Büyükşehir Ulaşım Çağrı Merkezi numarasını arayabilirsiniz.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Çağrı Merkezi İletişim,

Antalya Ulaşım Telefon Numarası:

0242 606 07 07


Antalya Havalimanı'na otobüs ile ulaşım

Antalya Havalimanı ile Şehir merkezi arasında Antalya Büyükşehir belediyesi tarafından işletilen 400, 600, 600G ve 800 numaralı otobüsler çalışmaktadır. Antalya Havalimanı 600, 600G ve 800 otobüsleri ile Antalya Havalimanı İç Hatlar, 1. Dış Hatlar (T1) ve 2. Dış hatlar (T2) Terminallerine çok kolay ve rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Antalya Havalimanı İç Hatlar Otobüs Durağı Numarası: 11525 'dir.

Önemli: 800 numaralı Otobüs Havalimanı - Lara - Sampi Kavşağı - Burhanettin Onat Caddesi arasında çalışmaktadır.
Sarısu Konyaaltı bölgesi, Çallı kavşağı, Kepez Belediyesi, Hal kavşağı Havalimanı arasında artık 400 numaralı Havalimanı otobüsü çalışmamaktadır.

400 numaralı ANTALYA HAVALİMANI OTOBÜSÜ

400 numaralı Havalimanı Otobüs hattı (Konyaaltı Bölgesi): Sarısu - Konyaltı - 5M Migros - Çallı - Kepez belediyesi - Hal kavşağı - Antalya Havalimanı Güzergahında çalışmamaktadır.

Önemli: Antalya Havalimanı ile Şehir Merkezi arasında hizmet veren 400 numaralı otobüs hattı artık hizmet vermemektedir.

Antalya Havalimanı 400 Otobüs Saatleri:

Antalya Havalimanı 400 Otobüs Hareket saatleri aşağıdaki tabloda verilmiştir. İyi Yolculuklar..

400 numaralı Antalya Belediyesi Havalimanı Otobüsü Kalkış Saatleri
400 Havalimanı Kalkış Saatleri  400 Sarısu Kalkış Saatleri
       
       

Antalya Havalimanı 400 Otobüs Ücreti:

400 numaralı Antalya Havaalani Belediye otobüsü artık hizmet vermemektedir. Havaalanı otobüslerinde çift bilet uygulaması yapılmaktadır.

Otobüs ücreti :--- TL - Antalya Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma kartı ile (Antalya Kart ve Temassız Kredi kartı ile)

Antalya kartı, Otobüs durağındaki otomatik makinadan kart satışı ve kart dolumu yapılmaktadır.

NOT: Antalya Havalimanı Otobüslerinde Temassız kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Temassız Kredi Kartı Antalyadaki tüm toplu taşıma ( Otobüs - Tramvay) araçlarında geçerlidir.

Antalya Havalimanı - Şehir Merkezi - Sarısu Yolculuk Süresi :

  400 nolu Otobüs ile
Antalya Havalimanı -Şehir Merkezi ----
Antalya Havalimanı -Sarısıu (Konyaaltı) ----

400 numaralı Antalya Havalimanı -Kepez Belediyesi-Çallı-Sarısu arası Belediye Otobüsü Güzergahı:
Antalya-Havaalanı-Altınova-Hal kaşağı-Kepez Belediyesi Kavşağı-Çallı Kavşağı-Akdeniz Üniversitesi-Adliye-5M Migros- Eski İl Sağlık Müdürlüğü-Konyaaltı-Hurma-Sarısu.


Antalya Havalimanı 400 numaralı Otobüs Güzergahı ve Haritası

600 Havaalanı otobüsü ve 800 numaralı Havalimanı Otobüslerinin güzergahı ve hareket saatleri hakkında ayrıntılı bilgileri sitemizin Havalimanı otobüs sayfasında bulabilirsiniz. İyi Yolculuklar..

Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehiriçi Ulaşım Web adresi:

www.antalyaulasim.com.tr

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Çağrı Merkezi Telefon no:

0242 606 07 07

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi WhatsApp ihbar hattı:

+90 530 131 39 07


antalya havalimanı havaş servisAntalya Havalimanı Havaş Otobüs Durağı

ANTALYA HAVAALANI HAVAŞ

Antalya Havaş Otobüsleri:

Antalya Havalimanından Şehir Merkezine, Kepez Belediyesi'ne, 5M Migros'a (Migros AVM), Akdeniz Üniversitesine, Antalya Otogar'a gitmek için Havaş Otobüslerinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Antalya Havaş ile ilgili Ayrıntılı Bilgileri sitemizin HAVAŞ sayfasımızda bulabilirsiniz.>>> ANTALYA HAVAŞ Lütfen Tıklayınız..


Antalya Havalimanı Tramvay Metro DurağıAntalya Havaalanı Tramvay Metro Durağı

ANTALYA HAVAALANI TRAMVAY;

Antalya Havalimanı Tramvay- Antray

Antalya Havalimanı'ndan Şehir Merkezi, Deepo AVM, Mall of ANTALYA AVM, Agora AVM, İKEA, Markantalya AVM, Kaleeiçi veya Otogar'a gitmek isterseniz Antalya Havaalanı - Fatih (KEPEZ) arasında karşılıklı çalışan Tramvay hatıını kullanabilirsiniz.

Antalya Tramvay ile ilgili Ayrıntılı Bilgileri sitemizin TRAMVAY sayfasımızda bulabilirsiniz.>>> ANTALYA Havaalanı TRAMVAY >>> Lütfen Tıklayınız..


Antalya Havalimanı Taksi ve Taksi ücretleriAntalya Havaalanı Taksi Durağı

ANTALYA HAVAALANI TAKSİ;

Antalya Havalimanı Taksi

Havalimanı Taksileri Antalya Havalimanı İç hatlar, 1. Dış Hatlar terminali (T1) ve 2. Dış Hatlar (T2) terminallerinin yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Taksiler ile istediğiniz yere rahat güvenli ve hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Antalya Havalimanı Taksi ve Taksi Ücretleri ile ilgili Ayrıntılı Bilgileri sitemizin HAVAALANI TAKSİ sayfasımızda bulabilirsiniz. >>> ANTALYA HAVALİMANI TAKSİ, Lütfen Tıklayınız..


ANTALYA HAVAALANI Transfer;

Antalya Havalimanı Transfer Firmaları

Antalya'ya ister iş için isterseniz tatil için gelin, Antalya Havalimanı'ndan istediğiniz adrese veya herhangi bir bölgedeki otellere gitmek için veya yine aynı şekilde Tüm çevre bölgelerden ve Otellerden Antalya Havalimanı'na gelmek için Transfer firmalarından hizmet alabilirsiniz,

Antalya Havalimanı Transfer şirketleri ile ilgili Ayrıntılı bilgileri sitemizin HAVAALANI TRANSFER sayfasımızda bulabilirsiniz. >>> ANTALYA HAVALİMANI TRANSFER FİRMALARI için, Lütfen Tıklayınız..


Antalya Havalimanı Araç Oto Araba Kiralama ŞirketleriAntalya Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri

ANTALYA HAVAALANI Rent a Car;

Antalya Havalimanı Araç Kiralama

Antalya Havalimanı İç Hatlar gelen yolcu salonunda ve Dış Hatlar ( T1, T2) gelen yolcu salonlarında Araç kiralama şirketlerinin diğer adıyla rent a car şirketlerinin bürolarını görebilirsiniz. Antalya ve çevresindeki tarihi ve doğal güzellikleri görmek için Araç kiralama iyi bir tercihtir. Antalya Havalimanı Araç kiralama şirketlerinden bütçenize ve zevkinize uygun araçları kolayca kiralayabilirsiniz.

Antalya Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar gelen yolcu salonlarında bulunan araba kiralama firmaları 7/24 sizlere hizmet vermek için çalışmaktadır.

Antalya Havalimanı Rent a car şirketleri ile ilgili Ayrıntılı Bilgileri sitemizin HAVAALANI ARAÇ KİRALAMA sayfasımızda bulabilirsiniz. >>> ANTALYA HAVALİMANI ARABA KİRALAMA FİRMALARI için, Lütfen Tıklayınız..Antalya Havaalanı Ulaşım, Antalya Airport Transportation

Önemli: Yukarıda yer alan bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlı olup değişiklik gösterebilir. Yukarıda yer alan linkten ve telefon numarasından Antalya Büyükşehir Belediyesi Otobüslerinin saatleri, güzergahları ve havalimanına ulaşım ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmanız gerekmektedir. Yanlışlıktan veya Eksiklikten dolayı maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasardan Web sitemiz mesul değildir.

Antalya Büyükşehir Belediyesi 600 - 800 OtobüsAntalya Büyükşehir Belediyesi Havalimanı 400, 600 ve 800 Otobüsleri


Antalya Havalimanı


havalimanlari.net ekibi olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

Antalya Havalimanı Ulaşım, Antalya Havalimanına Ulaşım, Antalya Havalimani Ulasim, Antalya havaalani ulasim, Antalya Havalimanı Otobüs, Antalya Havalimanı 400-600-800 otobüs, Antalya Havalimanı Servis Saatleri, Antalya Havalimanı Servis, Antalya Havalimanı Otobüs Saatleri, Antalya Havaalanı Otobüs kalkış saatleri, Havaalan Otobüs, Antalya Havalimanı Bilgileri....ANTALYA AIRPORT MAP


Antalya Havalimanı Haritası
Antalya Airport map
ANTALYA HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

444 7 423
+90 242 330 36 00


ANTALYA HAVALİMANI-HAVAALANI (AYT) -ANTALYA AIRPORT (AYT)

Antalya Havalimanı (Antalya International Airport) (IATA Kodu:AYT, ICAO kodu: LTAI) ; Türkiye’nin turizm başkenti olan Antalya şehrinde olup şehir merkezinin 13 km doğusundadır. Diğer bilinen Turizm merkezlerine olan uzaklığı ise: Alanya 125 km, Serik 30 km, Manavgat 65 km, Side 65 km, Gazipaşa 165 km, Kemer  57 km, Finike 125 km, Kaş 200 km,  Kalkan 230 km’dir. Bu merkezlere ulaşım tur otobüsleri , Taksi ve Şehirlerarası otobüsler  ile sağlanmaktadır. Diğer sayfalarımzda bu bilgileri kolayca ulaşabilirsiniz.

1960 yılında açılan Antalya Havalimanı bugün Türkiye’nin İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan sonraki en büyük havalimanıdır. Yolcu trafiğine göre değerlendirildiğinde ise Avrupa’nın 15’nci yoğun havalimanıdır (2015 yılı toplam yolcu sayılarına göre). 2021 yılı sonu itibari ile İç hatlar Toplam Yolcu sayısı (gelen-giden): 4.765.985 ve Dış Hatlar Toplam Yolcu sayısı (gelen-giden): 17.247.876 olmak üzere Toplam  Yolcu Sayısı: 22.013.861 olarak gerçekleşmiştir. 2020 yılına göre %127 artış sağlanmıştır.

Antalya Havalimanı (Antalya Airport) yaklaşık olarak 14.000 m2 alan üzerine kuruludur.  Antalya Havalimanı’nda; 3 adet pist bulunmaktadır. 2 adet pistin uzunluğu 3400 metre olup diğer pistin uzunluğu da  2990 metredir.

Antalya Havalimanında İç Hatlar Terminali, 2 adet Dış Hatlar Terminali (T1, T2), VIP ve CIP terminalleri bulunmaktadır ve bu terminallerden yolculara hizmet verilmektedir. Antalya Havalimanı Genişleme projesi ile yeni CIP, VIP Terminalleri, Hangarlar, Apronlar, Taksi yolları, Katlı Otopark yapılmakta aynı zamanda T1 ve T2 terminalleri ile İç hatlar binaları genişletilerek kapasiteleri arttırılacaktır. 2025 yılı başlarında yeni yapılan hizmet binaları, taksi yolları ve apronlar devreye girmiş olacaktır.


Antalya Havalimanı'nın giriş noktalarında uygulanan güvenlik önlemleri nedeniyle terminallere ulaşmak zaman almaktadır. Yolcuların bu durumu dikkate alarak, havalimanına daha erken gelmeleri gerektiğinin bilinmesini isteriz.

Antalya Havalimanıından yapılan yurtdışı uçuşları 1. Dış Hatlar (T1) Terminalinden ve 2. Dış Hatlar (T2) Terminalinden yapılmaktadır.

Antalya Havalimanı'na ulaşım ise Havaş otobüsleri, 600 ve 800 numaralı Belediye Havaalanı Otobüs seferleri, Havaalanı Tramvay ve Havaalanı taksi ile sağlanmaktadır. Antalya Havaalanının ulaşım imkanları geniş ve kolaydır. Ayrıca, Antalya Havaalanı'nda ve yakın çevresinde bulunan Kiralık Araç diğer adıyla Havaalanı Rent a Car şirketlerinin hizmetinden de yararlanarak havalimanına ulaşabilir veya havalimanından istediğini yere çok daha hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. 

Bunların dışında Antalya Havalimanı transfer şirketleri sizlere şöförlü araç da sağlayabilir.

Antalya Havalimanı Ulaşım ve Otopark hakkındaki bilgileri sitemizin Havaalanı Ulaşım ve Otopark sayfalarında öğrenebilirsiniz.Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye