havalimanlari.net / Antalya Havalimanı Bilgileri

Turkish English Россия Flughafenbus Antalya Türkei

Şehir Merkezinden Antalya Havalimanına Nasıl Gidilir?
Merkezden Antalya Havaalanı'na Nasıl Gidilir? Şehir Merkezinden Havaalanına Nasıl Giderim?

Şehir Merkezinden Antalya Havaalanın Nasıl Gidilir? Merkezden Antalya Havaalanına Ulaşım, Şehir Merkezi Antalya Havaalanı Otobüs, seçeneklerini aşağıda anlatmaya çalıştık umarız sizlere yardımcı olur.

Güncelleme:01.06.2024

antalya havaalanı ulaşım; 600-800 Otobüs, havaş, taksi, tramvay duraklarıAntalya Havaalanı Otobüs, Havaş, Tramvay, Taksi Durakları


Şehir Merkezinden Antalya Havalimanı'na Nasıl Gidilir?
Merkezden Antalya Havaalanı'na Nasıl Giderim?

Antalya Şehir Merkezindesiniz ve Şehir Merkezinden Antalya Havalimanına nasıl gidilir? Merkezden Antalya Havalimanna Nasıl giderim? Şehir Merkezi Antalya Havalimanı Ulaşım seçenekleri nasıldır diye düşünüyorsunuz. Bu yazımızda Şehir Merkezinden Antalya Havalimanı'na Nasıl Gidilir? sorunuza cevaplar bulmaya çalışacağız

Şehir Merkezi Antalya Havalimanı Ulaşım seçeneklerine başlamadan Önce Antalya Havalimanı'nın nerede olduğuna bir bakalım; Antalya Havalimanı (Antalya International Airport - AYT ) şehir merkezinin 13 km doğusundadır. D-400 karayolu ile şehir merkezine bağlanmaktadır. Antalya- Alanya Karayolunun üzerindedir. Antalya Havalimanının diğer bilinen Turizm merkezlerine olan uzaklığı ise: Alanya 125 km, Serik 30 km, Manavgat 65 km, Side 65 km, Gazipaşa 165 km, Kemer  57 km, Finike 125 km, Kaş 200 km,  Kalkan 230 km’dir.

Antalya Şehir Merkezinin bir çok noktasından Antalya Havalimanı'na ve da Antalya Havalimanı'ndan Şehir Merkezine ulaşım konusunda bir çok şeçenek bulunmaktadır. Burada kolay, güvenli ve rahat olan Şehir Merkezinden Antalya Havaalanina Ulasim altrenatiflerini anlatmaya çalışacağız.

Antalya Havalimanına Şehir Merkezinden yani Merkezden ve Şehrin bir çok noktasından direk olarak gitmek ve yine Şehrin birçok noktasından da Antalya Havalimanına ulaşmak oldukça kolay ve sorunsuzdur.

Antalya Havalimani Ulasim hizmeti veren toplu taşıma araçları 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Günün her saatinde Şehir Merkezinden Antalya Havalimanına gidebilir veya Antalya Havalimanından Merkeze dönebilirsiniz.

Şehir Merkezinden Antalya Havalimanı'na Nasıl Gidilir? Havaalanı Ulaşım seçenkleri sırasıyla:

1- 400 numaralı Havalimanı Belediye Otobüsü
2- 600 numaralı Havalimanı Belediye Halk Otobüsü (Deepo AVM, Mall of Antalya, Agora AVM, İKEA, Şehir Merkezi, Markantalya, 100.yıl, Meltem, Akdeniz Üniversitesi, Otogar)
3- 800 numaralı Havalimanı Belediye Halk Otobüsü (Lara, Terracity AVM, Şirinyalı, Şehir Merkezi, Sampi Kavşağı, B. Onat cad.)
4- Havaş Yolcu Servisleri
5- Tramvay-Antray-Metro
6- Taksi
7- Havalimanı Transfer Firmaları
8- Havalimanı Araç Kiralama
9- Özel araçlarınızla

Şimdi bu saydığımız ulaşım seçeneklerine tek tek bakalım umarım sizlere faydalı olur. Öneri ve taleplerinizi e-mail adremize gönderebilirsiniz. İyi ve Mutlu YolculuklaR.....

ANTALYA HAVALİMANI OTOBÜSLERİ;

Şehir merkezi ile Antalya Havalimanı ile arasında Antalya Büyükşehir belediyesi tarafından işletilen 600 ve 800 numaralı otobüsler çalışmaktadır. Antalya Havalimanı İç Hatlar Otobüs Durağı Numarası: 11525 'dir.

400 Numaralı Otobüs ile Kepez Belediyesi, Çallı, Migros Alışveriş Merkezi, Eski İl Sağlık Müdürlüğü, Hurma Sarısu bölgelerine gidebilirsiniz.

600 Numaralı Havalimanı Otobüs İle Antalya Otogardan, Akdeniz Üniversitesinden Meltemden 100. yıl Bulvarından, Markantalya AVM yakın durağından, Mevlana Çaddesinden, Meydandan, Agora AVM, IKEA AVM yakın duraklarından, DEEPO AVM ve Mall of Antalya AVM den Antalya Havalimanına gidebilirsiniz.

600 Havalimanı Otobüsü gündüz saatlerinde hizmet vermektedir.

800 numaralı Havalimanı Otobüsü ile Burhanettin Onat caddesinden, Sampi Kavşağından, AkraBarut otelinin önünden (Eski Dedemen Otel) Laura AVM, SheMAll AVM, Terracaticy AVM, Muratpaşa Belediyesi önünden yani LARA bölgesinden Antalya Havalimanına gidebilirsiniz..

Şehir Merkezinden Antalya Havalimanına Otobüs; 600 ve 800 Belediye Otobüsleri ile ilgili ayrıntılı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

ŞEHİR MERKEZİNDEN ANTALYA HAVALİMANI'NA NASIL GİDİLİR? 1. Seçenek;

400 numaralı Havalimanı Otobüs hattı (Konyaaltı Bölgesi):

400 Havaalanı Sarısu Otobüs hakkında ayrıtılı bilgiler için: Lütfen Tıklayınız.


ŞEHİR MERKEZİNDEN ANTALYA HAVALİMANI'NA NASIL GİDİLİR? 2. Seçenek;

600 numaralı Havalimanı Otobüs hattı (Antalya Havalimanı - Şehir Merkezi - Otogar):

Otogar , Öğretmen Evi, Erasta AVM, Akdeniz Üniversitesi, Meltem, 100.yıl, Markantalya AVM, Şehir Merkezi, Meydan, Topçular, Kışla , TEDAŞ Kavşağı, Altınova Kavşağı, Agora AVM, İKEA, Deepo AVM, Mall of Antalya, Antalya Havalimani güzergahında çalışmaktadır.

600 Havaalanı Otobüs saatleri
600 Havaalanı Kalkış Saatleri   600 Otogar Kalkış Saatleri 
06:30 16:30 05:30 15:30
08:30 18:30 07:30 17:30
10:30 20:30 09:30 19:30
12:30 22:30 11:30 21:30
14:30 00:00 13:30 23:00

600 numaralı Havaalanı Otobüsü ; Antalya Havalimanı'ndan Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminal (Otogar) ve Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminalinden de (Otogardan) Antalya Havalimanı'na karşılıklı olarak 2 saat ara ile hareket etmektedir.


Antalya Havalimanı Ulaşım 400-600-800 otobüs durağı

ŞEHİR MERKEZİNDEN ANTALYA HAVALİMANI'NA NASIL GİDİLİR? 3. Seçenek;

800 numaralı otobüs hattı (Lara bölgesi):

Doğu garajı - Burhanettin Onat, Sampi Kavşağı, Lara Bölgesi, Terrracity AVM - Antalya Havalimanı arasında çalışmaktadır.

800 numaralı Antalya Belediyesi Otobüs Güzergahı: BURHANETTİN ONAT CADDESİ- SAMPİ KAVŞAĞI – DEDEMAN (AKRA BARUT OTEL) - LARA – TERRACITY AVM - HAVALİMANI (AKTARMASIZ)
GİDİŞ /DÖNÜŞ (Antalya Havalimanı - Lara- Sampi Kavşağı)

800 numaralı Antalya Belediyesi Otobüsü Sampi Kavşağı Sefer Saatleri
800 Sampi Kavşağı Kalkış Saatleri 
06:00
08:30
11:00
13:30
16:00
18:30
21:00
 

800 numaralı havaalanı otobüsü ; Antalya Havalimanı'ndan 75 dakika da bir, Sampi Kavşağından da yine her 75 dakika da bir hareket etmektedir.

Antalya Havalimanı Otobüs Ücreti:

600 ve 800 numaralı belediye otobüslerinde çift bilet uygulaması yapılmaktadır.

Havaalanı Otobüs ücreti :40 TL - Antalya Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma kartı ile (Antalya Kart ile)

Temassız Kredi kartı ile otobüs ücreti:50 TL'dir.

Antalya kartı, Otobüs durağındaki otomatik makinadan kart satışı ve kart dolumu yapılmaktadır.

NOT: Antalya Havalimanı Otobüslerinde Temassız kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Temassız Kredi Kartı Antalyadaki tüm toplu taşıma ( Otobüs - Tramvay) araçlarında geçerlidir.

Antalya Havalimanı - Şehir Merkezi - Otogar Yolculuk Süresi :

  600 nolu Otobüs ile 800 nolu Otobüs ile
Antalya Havalimanı -Şehir Merkezi Yaklaşık 40-45 dakika Yaklaşık 40-45 dakika
Antalya Havalimanı - Otogar Yaklaşık 50-60 dakika  
Antalya Havalimanı - Lara   Yaklaşık 20-25 dakika

600 Havaalanı otobüs ve 800 numaralı Havalimanı Otobüslerinin güzergahı ve hareket saatleri hakkında ayrıntılı bilgileri sitemizin Havalimanı otobüs sayfasında bulabilirsiniz. İyi Yolculuklar..

Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehiriçi Ulaşım Web adresi:

www.antalyaulasim.com.tr

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Çağrı Merkezi Telefon no:

0242 606 07 07

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi WhatsApp ihbar hattı:

+90 530 131 39 07


antalya havalimanı havaş servis

ŞEHİR MERKEZİNDEN ANTALYA HAVALİMANI'NA NASIL GİDİLİR? 4. Seçenek;

Antalya Havaş Yolcu Servisleri

Antalya Havaş Otobüsleri; Şehir Merkezi , Kepez Belediyesi, 5M Migros (Migros AVM), Akdeniz Üniversitesi, Otogar Antalya Havalimanı'nı arısında çalışmaktadır. Şehir Merkezinden Antalya Havalimanina Gitmek için Havaş Havaalanı Otobüslerinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Antalya Havaş ile ilgili Ayrıntılı Bilgileri sitemizin HAVAŞ sayfasımızda bulabilirsiniz.>>> ANTALYA HAVAŞ Lütfen Tıklayınız..


Antalya Havalimanı Tramvay Hattı Antray

ŞEHİR MERKEZİNDEN ANTALYA HAVALİMANI'NA NASIL GİDİLİR? 5. Seçenek;

Antalya Havalimanı Tramvay- Antray

Havalimanı Tramvay Hattı Durakları;
Havalimanı Tramvay Hattı Durakları;
1.ANTALYA HAVALİMANI.
2. YONCA KAVŞAK,
3. SİNAN,(DEEPO AVM, Mall Of ANTALYA AVM )
4. YENİGÖL,(TED Koleji)
5. ALTINOVA (AGORA AVM, IKEA)
6. CIRNIK,
7. DEMOKRASİ,
8. TOPÇULAR,
9. KIŞLA,
10. MEYDAN,
11. BURHANETTİN ONAT,
12. DOĞU GARAJI,
13. İSMETPAŞA, (KALEİÇİ - Old Town)
14. MURATPAŞA, (Markantalya AVM)
15. ŞARAMPOL,
16. SİGORTA,(Atatürk Devlet Hastanesi)
17. EMNİYET,
18. ÇALLI,
19. DOKUMA,(Özdilek AVM)
20. PİL FABRİKASI,
21. OTOGAR,
22. VAKIF ÇİFTLİĞİ,
23. FERROKROM,
24. KEPEZALTI,
25. FATİH,

Antalya Havalimanı ile şehir merkezi arasında çalışan Tramvayla şehrin bir çok nokatsına rahat, güvenli ve uygun fiyata gidebilirsiniz.

Tramvayın Şehir merkezinden Antalya Havalimanı yönünde giderken;

Sinan Durağında inerseniz Akdeniz Bölgesinin En büyük Outlet AVM'si Olan Deepo AVM'e gidibilirsiniz. Deepo Alışveriş merkezi Sinan durağının hemen karşısındadır. Ayrıca Mall of Antalya Alışveriş Merkezine, Fiat Birmot Antalya Plazaya, Renault Zamanlar Plazaya, Peugeot Haşim Balaban Plazaya gidebilirsiniz.

Yenigöl Durağında İnerseniz TED Antalya Kolejine ve SunExpres Merkezine rahatça ulaşabilirsiniz. Altınova Durağında İnerseniz Agora Alışveriş Merkezine, İKEA mağazasına, Metro Gros Markete ve Faruk Güllüoğlu Baklava Satış Mağazasına, Opel Antalya Antoto Plazaya, Mitsubishi Plazaya gidebilirsiniz.

Cırnık Durağında inerseniz CK TEDAŞ ve Decathlon Spor Mağazasına gidebilirsiniz.

İsmet Paşa durağı ile Antalya Kaleiçi'ne, Dönerciler Çarşısına, Saat Kulesine, Cumhuriyet Meydanına ve Yat Limanı'na çok kolay ulaşabilirsiniz.

Muratpaşa Durağında da indiğinizde ise hem şehir merkezine ulaşmış olursunuz hemde Markantalya Alışveriş merkezine gidebilirsiniz. 100. yıl caddesine, Kapalı Yol ve Şarampol caddelerine gidebilirsiniz.

Dokuma durağında inerseniz Antalya Özdilek alışveriş merkezine, Kipa AVM'ye, Dokumapark'a ulaşabilirisiniz.

Tramvayın Otogar durağında inerseniz Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs teminaline yani Otogara gidebilirsiniz..

Antalya Havalimanı Tramvay hatları ile ilgili Ayrıntılı Bilgileri sitemizin Tramvay sayfasımızda bulabilirsiniz. >>> ANTALYA HAVALİMANI TRAMVAY Lütfen Tıklayınız..


Antalya Havalimanı Taksi ve Taksi ücretleriAntalya Havaalanı Taksi Durağı

ŞEHİR MERKEZİNDEN ANTALYA HAVALİMANI'NA NASIL GİDİLİR? 6. Seçenek;

Antalya Havalimanı Taksi

Havalimanı Taksileri Antalya Havalimanı İç hatlar, 1.Dış Hatlar terminali (T1) ve 2.Dış Hatlar (T2) terminallerinin yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Taksiler ile istediğiniz yere rahat güvenli ve hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Antalya Havalimanı Taksi ve Taksi Ücretleri ile ilgili Ayrıntılı Bilgileri sitemizin HAVAALANI TAKSİ sayfasımızda bulabilirsiniz. >>> ANTALYA HAVALİMANI TAKSİ, Lütfen Tıklayınız..


ŞEHİR MERKEZİNDEN ANTALYA HAVALİMANI'NA NASIL GİDİLİR? 7. Seçenek;

Antalya Havalimanı Transfer Firmaları

Antalya'ya ister iş için isterseniz tatil için gelin, Antalya Havalimanı'ndan istediğiniz adrese veya herhangi bir bölgedeki otellere gitmek için veya yine aynı şekilde Tüm çevre bölgelerden ve Otellerden Antalya Havalimanı'na gelmek için Transfer firmalarından hizmet alabilirsiniz, Antalya Havalimani Transfer şirketleri ihityacınıza göre şöforlü araç kiralayabilirsinz.

Antalya Havalimanı Transfer şirketleri ile ilgili Ayrıntılı Bilgileri sitemizin HAVAALANI TRANSFER sayfasımızda bulabilirsiniz. >>> ANTALYA HAVALİMANI TRANSFER FİRMALARI için, Lütfen Tıklayınız..


Antalya Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri Avis, Budget, Garenta, Europcar

ŞEHİR MERKEZİNDEN ANTALYA HAVALİMANI'NA NASIL GİDİLİR? 8. Seçenek;

Antalya Havalimanı Araç Kiralama

Antalya Havalimanı İç Hatlar gelen yolcu salonunda ve Dış Hatlar ( T1, T2) gelen yolcu salonlarında Araç kiralama şirketlerinin diğer adıyla rent a car şirketlerinin bürolarını görebilirsiniz. Antalya ve çevresindeki tarihi ve doğal güzellikleri görmek için Araç kiralama iyi bir tercihtir. Antalya Havalimanı Araç kiralama şirketlerinden bütçenize ve zevkinize uygun araçları kolayca kiralayabilirsiniz.

Antalya Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar gelen yolcu salonlarında bulunan araba kiralama firmaları 7/24 sizlere hizmet vermek için çalışmaktadır.

Antalya Havalimanı Rent a car şirketleri ile ilgili Ayrıntılı Bilgileri sitemizin HAVAALANI ARAÇ KİRALAMA sayfasımızda bulabilirsiniz. >>> ANTALYA HAVALİMANI ARABA KİRALAMA FİRMALARI için, Lütfen Tıklayınız..


ŞEHİR MERKEZİNDEN ANTALYA HAVALİMANI'NA NASIL GİDİLİR? 9. Seçenek;

Özel araçlarınızla Antalya Havalimanına Ulaşım

Antalya Havalimanına aracınızla gelmek istediğinizde, Havalimanı yolunu nasıl bulurum, hangi yoldan gitmem gerekiyor diye endişe etmenize hiç gerek yok çünkü Antalya Havalimanı'nın nerede olduğunu gösteren yön levhalarını takip etmeniz yeterli olacaktır.

Antalya Şehir merkezinin hemen hemen bütün yollarında havalimanının nerede olduğunu gösteren bilgilendirme ve yön levhaları bulunmaktadır. Antalya Havalimanı'nı gösteren Yönlendime levhalarının takip etmeniz sizin için yeterli olacaktır. Eğer Havalimanı Yön levhalarını göremez iseniz ALANYA yönüne doğru giderseniz de sizi havalimanına ulaştıracaktır. Antalya Havalimanı Alanya'ya giden D-400 karayolunun üzerindedir.

Aracınızla Antalya Havaalanına geldiniz acaba nereye park edebilirim, park sorun olur mu diye de enidişelenmeyin, Antalya Havalimanı İç Hatlar otoparkı ve Antalya Havalimanı 1.Dış hatlar otoparkı hem de 2. Dış Hatlar otoparkı geniş araç kapasitesine sahiptir.

Antalya Havalimanı İç Hatlar Otoparkı ve Dış Hatlar Otoparkları ile ilgili Ayrıntılı Bilgileri sitemizin HAVAALANI OTOPARK sayfasımızda bulabilirsiniz. >>> ANTALYA HAVALİMANI OTOPARK için, Lütfen Tıklayınız..Antalya Havaalanı, Antalya Airport

Antalya Büyükşehir Belediyesi 600 - 800 OtobüsAntalya Büyükşehir Belediyesi Havalimanı 600 ve 800 Otobüsleri


Antalya Havalimanı Ulaşım

Önemli: Buradaki yayınlan veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir güncel sefer saatleri vekesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız veya web adresinden öğrenmeniz gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net ekibi olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...ANTALYA AIRPORT MAP


Antalya Havalimanı Haritası
Antalya Airport map
ANTALYA HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

444 7 423
+90 242 330 36 00


ANTALYA HAVALİMANI-HAVAALANI (AYT) -ANTALYA AIRPORT (AYT)

Antalya Havalimanı (Antalya International Airport) (IATA Kodu:AYT, ICAO kodu: LTAI) ; Türkiye’nin turizm başkenti olan Antalya şehrinde olup şehir merkezinin 13 km doğusundadır. Diğer bilinen Turizm merkezlerine olan uzaklığı ise: Alanya 125 km, Serik 30 km, Manavgat 65 km, Side 65 km, Gazipaşa 165 km, Kemer  57 km, Finike 125 km, Kaş 200 km,  Kalkan 230 km’dir. Bu merkezlere ulaşım tur otobüsleri , Taksi ve Şehirlerarası otobüsler  ile sağlanmaktadır. Diğer sayfalarımzda bu bilgileri kolayca ulaşabilirsiniz.

1960 yılında açılan Antalya Havalimanı bugün Türkiye’nin İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan sonraki en büyük havalimanıdır. Yolcu trafiğine göre değerlendirildiğinde ise Avrupa’nın 15’nci yoğun havalimanıdır (2015 yılı toplam yolcu sayılarına göre). 2015 yılı sonu itibari ile İç hatlar Toplam Yolcu sayısı (gelen-giden): 6.906.364 ve Dış Hatlar Toplam Yolcu sayısı (gelen-giden): 20.863.040 olmak üzere Toplam  Yolcu Sayısı: 27.769.404 olarak gerçekleşmiştir. 2014 yılına göre %11 artış sağlanmıştır.

Antalya Havalimanı (Antalya Airport) yaklaşık olarak 13.000 m2 alan üzerine kuruludur.  Antalya Havalimanı’nda; 3 adet pist bulunmaktadır. 2 adet pistin uzunluğu 3400 metre olup diğer pistin uzunluğu da  2990 metredir.

Antalya Havalimanı nda İç Hatlar Terminali, 2 adet Dış Hatlar Terminali (T1, T2), VIP ve CIP terminalleri bulunmaktadır ve bu terminallerden yolculara hizmet verilmektedir.

Antalya Havalimanı'nın giriş noktalarında uygulanan güvenlik önlemleri ve rafik yoğunluğu nedeniyle terminallere ulaşmak zaman almaktadır. Yolcuların bu durumu dikkate alarak, havalimanına daha erken gelmeleri gerektiğinin bilinmesini isteriz.

Antalya Havalimanıından yapılan Yurtdışı uçuşları 1. Dış Hatlar (T1)Terminalinden ve 2. Dış Hatlar (T2) Terminalinden yapılmaktadır.

Antalya Havalimanı'na ulaşım ise Havaş otobüsleri, 600 ve 800 numaralı Belediye Havaalanı Otobüs seferleri, Tramvay ve taksi ile sağlanmaktadır. Antalya Havaalanının ulaşım imkanları geniş ve kolaydır. Ayrıca, Antalya Havaalanı'nda ve yakın çevresinde bulunan Kiralık Araç diğer adıyla Rent a Car şirketlerinin hizmetinden de yararlanarak havalimanına ulaşabilir veya havalimanından istediğini yere çok daha hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. 

Ayrıca Antalya Havalimanı Transfer Firmaları ile aracılığıyla tek olarak veya toplu olarak sitediğiniz yere gidebilir istediğiniz yerden de havalimanına gelebilirsiniz.

Antalya Havaalanı (AYT) Ulaşım ve Otopark ücretleri hakkındaki bilgileri sitemizin Ulaşım ve Otopark sayfasından öğrenebilirsiniz.Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye