havalimanlari.net / Antalya Havalimanı

Turkish English Россия Flughafenbus Antalya Türkei

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanına Ulaşım seçeneklerini aşağıda anlatmaya çalıştık umarız sizlere yardımcı olur.

Güncelleme:19.05.2024

antalya havaalanı 600 numaralı belediye otobüsü


Antalya Havalimanı'na Ulaşım Seçenekleri
Antalya Havaalanına Ulaşım

Antalya Havalimanı'na geldiniz ve Havalimanı'ndan Şehir Merkezine, Antalya Havalimanı'ndan Otogara veya Laraya gitmek istiyorsunuz yada Şehir Merkezinden Antalya Havalimanına nasıl gidebilirim? Antalya Havalimanına UIlaşım imkanları nasıldır? diye düşünüyorsunuz. Bu yazımızda Antalya Havalimanı Ulaşım ile ilgili sorularınıza cevaplar bulmaya çalışacağız.

Öncelikle Antalya Havalimanı'nın nerede olduğuna bakalım; Antalya Havalimanı (Antalya International Airport - AYT ) şehir merkezinin 13 km doğusundadır. D-400 karayolu ile şehir merkezine bağlanmaktadır. Antalya- Alanya Karayolunun üzerindedir. Antalya Havalimanının diğer bilinen Turizm merkezlerine olan uzaklığı ise: Alanya 125 km, Serik 30 km, Manavgat 65 km, Side 65 km, Gazipaşa 165 km, Kemer  57 km, Finike 125 km, Kaş 200 km,  Kalkan 230 km’dir.

Antalya Havalimanı ile Şehri Merkezi ve Şehir Merkezinin bir çok noktasından da Antalya Havalimanı'na ulaşım konusunda bir çok şeçenek bulunmaktadır. Burada kolay ve rahat olan Antalya Havaalanına Ulaşım altrenatiflerini anlatmaya çalışacağız.

Antalya Havalimanına Lara'dan, Muratpaşadan, Konyaaltından, Otogardan, Akdeniz üniversitesinden, Şehir Merkezinden yani Merkezden, 5M migrostan, Sarısudan, Kepezden, Aksudan, Sarısudan ve şehrin bir çok noktasından direk olarak gitmek ve yine Şehrin birçok noktasından da Antalya Havalimanına ulaşmak oldukça kolay ve sorunsuzdur.

Antalya Havalimani Ulasim hizmeti veren toplu taşıma araçları 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Günün her saatinde Antalya Havalimanına gidebiilirsiniz veya Antalya Havalimanından dönebilirsiniz.

Antalya Havalimanı Ulaşım olanakları sırasıyla:

1- 600 numaralı Havalimanı Belediye Halk Otobüsü(Deepo AVM, Mall of Antalya AVM, Şehir Merkezi, MarkAntalya, Meltem, Akdeniz Üniversitesi, Otogar)
2- 800 numaralı Havalimanı Belediye Halk Otobüsü (Lara, Terracity AVM, Şirinyalı, Şehir Merkezi, Sampi Kavşağı, B. Onat cad.)
3- Havaş Yolcu Servisleri
4- Tramvay- Antray
5- Havalimanı Taksi
6- Havalimanı Transfer Firmaları
7- Havalimanı Araç Kiralama
8- Özel araçlarınızla

Şimdi bu saydığımız ulaşım seçeneklerine tek tek bakalım umarım sizlere faydalı olur. Öneri ve taleplerinizi e-mail adremize gönderebilirsiniz. İyi ve Mutlu YolculuklaR.....

ANTALYA HAVALİMANI OTOBÜSLERİ;

Antalya Havalimanı ile Şehir merkezi arasında Antalya Büyükşehir belediyesi tarafından işletilen 600 ve 800 numaralı otobüsler çalışmaktadır. Antalya Havalimanı İç Hatlar Otobüs Durağı Numarası: 11525 'dir.

Önemli: 800 numaralı Antalya Havalimanı otobüsü Havalimanı - Lara - Doğu Garajı arasıda çalışmaktadır.


1. Seçenek, ANTALYA HAVAALANI ULAŞIM ;

600 numaralı Havalimanı Otobüs hattı (Şehir Merkezi Otogar): Antalya Otogar, Akdeniz Üniversitesi, Meltem, 100. yıl caddesi, Meydan, DEEPO AVM Antalya Havalimanı güzergahında çalışmaktadır.

600 Havalimanı Otobüsleri artık sadece gece saatlerinde çalışmaktadır.

Antalya 600 Otobüs saatleri
600 Havaalanı Saatleri   600 Otogar Saatleri 
06:30 16:30 05:30 15:30
08:30 18:30 07:30 17:30
10:30 20:30 09:30 19:30
12:30 22:30 11:30 21:30
14:30 00:00 13:30 23:00

Antalya 600 Otobüs saatleri ; Antalya Havalimanı'ndan Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminal (Otogar) ve Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminalinden de (Otogardan) Antalya Havalimanı'na karşılıklı olarak 2 saat ara ile hareket etmektedir.


2. Seçenek, ANTALYA HAVAALANI ULAŞIM ;

Antalya Havalimanı Ulaşım 400-600-800 otobüs durağı


800 numaralı otobüs hattı (Lara bölgesi):

Doğu garajı - Burhanettin Onat, Sampi Kavşağı, Lara Bölgesi, Terrracity AVM Antalya Havalimanı arasında çalışmaktadır.

800 numaralı Antalya Belediyesi Otobüs Güzergahı: Antalya Havalimanı - Lara - Terracity AVM, Laura AVM - Akrabarut Otel (Eski Dedeman Otel) - Sampi Kavşağı - Doğu Garajı 
GİDİŞ:BURHANETTİN ONAT - DOĞU GARAJI – DEDEMAN (AKRA BARUT OTEL) - LARA – TERRACITY AVM - HAVALİMANI (AKTARMASIZ)
DÖNÜŞ:ANTALYA HAVALİMANI - LARA - TERRACITY AVM - DEDEMAN (AKRA BARUT OTEL) - DOĞU GARAJI- BURHANETTİN ONAT CADDESİ 
GİDİŞ /DÖNÜŞ (Sarısu Konyaaltı Bölgesi)

Önemli:Antalya Havaalanı'nda 800 numaralı Havalimanı Otobüsünün İlk Hareket Noktası 2. Dış hatlar (T2) Terminalidir. Antalya Havaalanı İç Hatlar Terminaline uğradıktan 5 dakika sonra da Antalya Havalimanı 1. Dış Hatlar Terminaliden (T1) hareket etmektedir. İyi Yolculuklar..

800 numaralı havaalanı otobüsü ; Antalya Havalimanı'ndan 2,5 saatte bir, BUrhanettin Onat Caddesinden de yine 2,5 saatte bir hareket etmektedir.

Antalya Havalimanı Otobüs Ücreti:

600 ve 800 numaralı belediye havaalanı otobüslerinde çift bilet uygulaması yapılmaktadır.

800 Otobüs ücreti :40 TL - Antalya Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma kartı ile (Antalya Kart ile)

Temassız Kredi kartı ile otobüs ücreti:50 TL'dir.

Antalya kartı, Otobüs durağındaki otomatik makinadan kart satışı ve kart dolumu yapılmaktadır.

NOT: Antalya Havalimanı Otobüslerinde Temassız kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Temassız Kredi Kartı Antalyadaki tüm toplu taşıma ( Otobüs - Tramvay) araçlarında geçerlidir.

Antalya Havalimanı - Şehir Merkezi - Otogar Yolculuk Süresi :

  600 nolu Otobüs ile 800 nolu Otobüs ile
Antalya Havalimanı -Şehir Merkezi Yaklaşık 40-45 dakika Yaklaşık 40-45 dakika
Antalya Havalimanı - Otogar Yaklaşık 50-60 dakika  
Antalya Havalimanı - Lara   Yaklaşık 20-25 dakika

600 ve 800 numaralı Havalimanı Otobüslerinin güzergahı ve hareket saatleri hakkında ayrıntılı bilgileri sitemizin Havalimanı otobüs sayfasında bulabilirsiniz. İyi Yolculuklar..

Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehiriçi Ulaşım Web adresi:

www.antalyaulasim.com.tr

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Çağrı Merkezi Telefon no:

0242 606 07 07

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi WhatsApp ihbar hattı:

+90 530 131 39 07


antalya havalimanı havaş servisAntalya Havalimanı Havaş Servis Durağı

3. Seçenek, ANTALYA HAVAALANI ULAŞIM ;

Antalya Havaş Yolcu Servisleri

Antalya Havalimanı'ndan Şehir Merkezine , Kepez Belediyesi'ne, 5M Migros'a (Migros AVM), Akdeniz Üniversitesine, Otogar'a gitmek için Havaş Havaalanı Otobüslerinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Antalya Havaş ile ilgili Ayrıntılı Bilgileri sitemizin HAVAŞ sayfasımızda bulabilirsiniz.>>> ANTALYA HAVAŞ Lütfen Tıklayınız..


Antalya Havalimanı Tramvay HattıAntalya Havalimanı Tramvay Durağı

4. Seçenek, ANTALYA HAVAALANI ULAŞIM ;

Antalya Havalimanı Tramvay- Antray

Havalimanı Tramvay Hattı Durakları;
1. FATİH,
2. KEPEZALTI,
3. FERROKROM,
4. VAKIF ÇİFTLİĞİ,
5. OTOGAR,
6. PİL FABRİKASI,
7. DOKUMA, (Özdilek AVM)
8. ÇALLI,
9. EMNİYET,
10. SİGORTA,
11. ŞARAMPOL,
12. MURATPAŞA, (Markantalya AVM)
13. İSMETPAŞA, (Kaleiçi - Yat Limanı)
14. DOĞU GARAJI,
15.BURHANETTİN ONAT,
16. MEYDAN,
17. KIŞLA,
18. TOPÇULAR,
19. DEMOKRASİ,
20. CIRNIK,(Decatlon Spor Mağazası)
21. ALTINOVA, (Agora AVM, İKEA)
22. YENİGÖL,
23. SİNAN,(DEEPO, Mall of ANTALYA)
24. YONCA KAVŞAK,
25. ANTALYA HAVALİMANI.

Antalya Havalimanı ile şehir merkezi arasında çalışan Tramvayla şehrin bir çok nokatsına rahat, güvenli ve uygun fiyata gidebilirsiniz.

Tramvayın Antalya Havalimanı'ndan Şehir merkezi yönünde giderken;

Tramvayın 2. durağı olan Sinan Durağında inerseniz Akdeniz Bölgesinin En büyük Outlet AVM'si Olan Deepo AVM'e gidibilirsiniz. Deepo Alışveriş merkezi Sinan durağının hemen karşısındadır. Ayrıca Yeni yapılan 28 Nisan 2017 tarihinde açılışı yapılan Mall of Antalya Alışveriş Merkezine, Fiat Birmot Antalya Plazaya, Renault Zamanlar Plazaya, Peugeot Haşim Balaban Plazaya gidebilirsiniz.

Yenigöl Durağında İnerseniz TED Antalya Kolejine ve SunExpres Merkezine rahatça ulaşabilirsiniz. Altınova Durağında İnerseniz Agora Alışveriş Merkezine, İKEA mağazasına, Metro Gros Markete ve Faruk Güllüoğlu Baklava Satış Mağazasına, Opel Antalya Antoto Plazaya, Mitsubishi Plazaya gidebilirsiniz.

Cırnık Durağında inerseniz CK TEDAŞ ve Decathlon Spor Mağazasına gidebilirsiniz.

İsmet Paşa durağı ile Antalya Kaleiçi'ne, Dönerciler Çarşısına, Saat Kulesine, Cumhuriyet Meydanına ve Yat Limanı'na çok kolay ulaşabilirsiniz.

Muratpaşa Durağında da indiğinizde ise hem şehir merkezine ulaşmış olursunuz hemde Markantalya Alışveriş merkezine gidebilirsiniz. 100. yıl caddesine, Kapalı Yol ve Şarampol caddelerine gidebilirsiniz.

Dokuma durağında inerseniz Antalya Özdilek alışveriş merkezine, Kipa AVM'ye, Dokumapark'a ulaşabilirisiniz.

Tramvayın Otogar durağında inerseniz Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs teminaline yani Otogara gidebilirsiniz..

Antalya Havalimanı Tramvay hatları ile ilgili Ayrıntılı Bilgileri sitemizin Tramvay sayfasımızda bulabilirsiniz. >>> ANTALYA HAVALİMANI TRAMVAY Lütfen Tıklayınız..


Antalya Havalimanı Taksi ve Taksi ücretleriAntalya Havalimanı Taksi Durağı

5. Seçenek, ANTALYA HAVAALANI ULAŞIM ;

Antalya Havalimanı Taksi

Havalimanı Taksileri Antalya Havalimanı İç hatlar, 1.Dış Hatlar terminali (T1) ve 2.Dış Hatlar (T2) terminallerinin yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Taksiler ile istediğiniz yere rahat güvenli ve hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Antalya Havalimanı Taksi ve Taksi Ücretleri ile ilgili Ayrıntılı Bilgileri sitemizin HAVAALANI TAKSİ sayfasımızda bulabilirsiniz. >>> ANTALYA HAVALİMANI TAKSİ, Lütfen Tıklayınız..


6. Seçenek, ANTALYA HAVAALANI ULAŞIM ;

Antalya Havalimanı Transfer Firmaları

Antalya'ya ister iş için isterseniz tatil için gelin, Antalya Havalimanı'ndan istediğiniz adrese veya herhangi bir bölgedeki otellere gitmek için veya yine aynı şekilde Tüm çevre bölgelerden ve Otellerden Antalya Havalimanı'na gelmek için Transfer firmalarından hizmet alabilirsiniz,

Antalya Havalimanı Transfer şirketleri ile ilgili Ayrıntılı Bilgileri sitemizin HAVAALANI TRANSFER sayfasımızda bulabilirsiniz. >>> ANTALYA HAVALİMANI TRANSFER FİRMALARI için, Lütfen Tıklayınız..


Antalya Havalimanı Araç Oto Araba Kiralama ŞirketleriAntalya Havalimanı Rent A Car / Araç Kiralama Şirketleri

7. Seçenek, ANTALYA HAVAALANI ULAŞIM ;

Antalya Havalimanı Araç Kiralama

Antalya Havalimanı İç Hatlar gelen yolcu salonunda ve Dış Hatlar ( T1, T2) gelen yolcu salonlarında Araç kiralama şirketlerinin diğer adıyla rent a car şirketlerinin bürolarını görebilirsiniz. Antalya ve çevresindeki tarihi ve doğal güzellikleri görmek için Araç kiralama iyi bir tercihtir. Antalya Havalimanı Araç kiralama şirketlerinden bütçenize ve zevkinize uygun araçları kolayca kiralayabilirsiniz.

Antalya Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar gelen yolcu salonlarında bulunan araba kiralama firmaları 7/24 sizlere hizmet vermek için çalışmaktadır.

Antalya Havalimanı Rent a car şirketleri ile ilgili Ayrıntılı Bilgileri sitemizin HAVAALANI ARAÇ KİRALAMA sayfasımızda bulabilirsiniz. >>> ANTALYA HAVALİMANI ARABA KİRALAMA FİRMALARI için, Lütfen Tıklayınız..


8. Seçenek, ANTALYA HAVAALANI ULAŞIM ;

Özel araçlarınızla Antalya Havalimanına Ulaşım

Antalya Havalimanına aracınızla gelmek istediğinizde, Havalimanı yolunu nasıl bulurum, hangi yoldan gitmem gerekiyor diye endişe etmenize hiç gerek yok çünkü Antalya Havalimanı'nın nerede olduğunu gösteren yön levhalarını takip etmeniz yeterli olacaktır. Antalya Şehir merkezinin hemen hemen bütün yollarında havalimanının nerede olduğunu gösteren bilgilendirme ve yön levhaları bulunmaktadır. Antalya Havalimanı'nı gösteren Yönlendime levhalarının takip etmeniz sizin için yeterli olacaktır. Eğer Havalimanı Yön levhalarını göremez iseniz ALANYA yönüne doğru giderseniz de sizi havalimanına ulaştıracaktır. Antalya Havalimanı Alanya'ya giden D-400 karayolunun üzerindedir.

Aracınızla Antalya Havaalanına geldiniz acaba nereye park edebilirim, park sorun olur mu diye de enidişelenmeyin, Antalya Havalimanı İç Hatlar otoparkı ve Antalya Havalimanı 1.Dış hatlar otoparkı hem de 2. Dış Hatlar otoparkı geniş araç kapasitesine sahiptir.

Antalya Havalimanı İç Hatlar Otoparkı ve Dış Hatlar Otoparkları ile ilgili Ayrıntılı Bilgileri sitemizin HAVAALANI OTOPARK sayfasımızda bulabilirsiniz. >>> ANTALYA HAVALİMANI OTOPARK için, Lütfen Tıklayınız..


Antalya Havalimanı Ulaşım,

>>> Antalya Havalimanı Ulaşım (Antalya Havaalanı Ulaşım) Seçenekleri..

>>> Antalya Havalimanı Şehir Merkezi Ulaşım

>>> Antalya Havalimanı Otogar Ulaşım

>>> Antalya Havalimanı Lara Ulaşım

>>> Merkez - Antalya Havaalanı Ulaşım

>>> Lara - Antalya Havaalanı Ulaşım

>>> Antalya Otogar - Antalya Havaalanı Ulaşım

Antalya Havalimanından Kemer'e nasıl gidilir? Antalya Havalimanı Kemer Ulaşım.

Antalya Havalimanından Kemer'e Nasıl gidilir? Antalya Havalimanı Kemer Ulaşım, Antalya Havalimanı Kemer Ulaşım havaş, Antalya Havalimanı Kemer Transfer, Antalya Havalimanından Kemere Otobüs ile nasıl gidilir? konusunda merak ettiklerinizi aşağıdaki linki takip ederek öğrenebilirsniz.

>>> Antalya Havalimanından Kemer'e nasıl gidilir?: Lütfen Tıklayınız...>>>

 

Antalya Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar Otopark Ücretleri 2024

Antalya Havalimanı Otopark ücretlerini sitemizin Antalya İç Hatlar ve Dış Hatlar Otopark sayfalarından öğrenebilirsiniz .

>>> Antalya Havalimanı İç Hatlar Otoparkı ve Otopark Ücreti >>

>>> Antalya Havalimanı Dış Hatlar (T1 ve T2) Otoparkı ve Otopark Ücretleri >>


Antalya Havaalanı, Antalya Airport

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi 600 - 800 OtobüsAntalya Büyükşehir Belediyesi Havalimanı 600 ve 800 Otobüsleri


Antalya Havalimanı

Önemli: Buradaki yayınlan veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir güncel sefer saatleri vekesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız veya web adresinden öğrenmeniz gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bu web sitesinde kullanılan görseller ve bilgiler ICF airport, DHMİ ve TAV Havalimanları, Havaş ve ilgili sitelerden alınmıştır.


havalimanlari.net ekibi olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

Antalya Havalimanı Ulaşım, Antalya Havalimanına Ulaşım bilgileri, Antalya Havalimanı hakkında ayrıntılı bilgiler.ANTALYA AIRPORT MAP


Antalya Havalimanı Haritası
Antalya Airport map
ANTALYA HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

444 7 423
+90 242 330 36 00


ANTALYA HAVALİMANI-HAVAALANI (AYT) -ANTALYA AIRPORT (AYT)

Antalya Havalimanı (Antalya International Airport) (IATA Kodu:AYT, ICAO kodu: LTAI) ; Türkiye’nin turizm başkenti olan Antalya şehrinde olup şehir merkezinin 13 km doğusundadır. Diğer bilinen Turizm merkezlerine olan uzaklığı ise: Alanya 125 km, Serik 30 km, Manavgat 65 km, Side 65 km, Gazipaşa 165 km, Kemer  57 km, Finike 125 km, Kaş 200 km,  Kalkan 230 km’dir. Bu merkezlere ulaşım tur otobüsleri , Taksi ve Şehirlerarası otobüsler  ile sağlanmaktadır. Diğer sayfalarımzda bu bilgileri kolayca ulaşabilirsiniz.

1960 yılında açılan Antalya Havalimanı bugün Türkiye’nin İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan sonraki en büyük havalimanıdır. Yolcu trafiğine göre değerlendirildiğinde ise Avrupa’nın 15’nci yoğun havalimanıdır (2015 yılı toplam yolcu sayılarına göre). 2015 yılı sonu itibari ile İç hatlar Toplam Yolcu sayısı (gelen-giden): 6.906.364 ve Dış Hatlar Toplam Yolcu sayısı (gelen-giden): 20.863.040 olmak üzere Toplam  Yolcu Sayısı: 27.769.404 olarak gerçekleşmiştir. 2014 yılına göre %11 artış sağlanmıştır.

Antalya Havalimanı (Antalya Airport) yaklaşık olarak 13.000 m2 alan üzerine kuruludur.  Antalya Havalimanı’nda; 3 adet pist bulunmaktadır. 2 adet pistin uzunluğu 3400 metre olup diğer pistin uzunluğu da  2990 metredir.

Antalya Havalimanı nda İç Hatlar Terminali, 2 adet Dış Hatlar Terminali (T1, T2), VIP ve CIP terminalleri bulunmaktadır ve bu terminallerden yolculara hizmet verilmektedir.


Antalya Havalimanı'nın giriş noktalarında uygulanan güvenlik önlemleri nedeniyle terminallere ulaşmak zaman almaktadır. Yolcuların bu durumu dikkate alarak, havalimanına daha erken gelmeleri gerektiğinin bilinmesini isteriz.

Antalya Havalimanıından yapılan yurtdışı uçuşları 1. Dış Hatlar (T1) Terminalinden ve 2. Dış Hatlar (T2) Terminalinden yapılmaktadır.

Not: T1 ve T2 Dış hatlar terminalleri fiziki olarak birbirinden ayrı yerlerdedir. Yürüyerek gidilcek noktada değildir. Bu nedenle uçuşunuzdan önce uçağınızın hangi terminalden kalkacağınızı havayolu şirketinizden öğreniniz.

Antalya Havalimanı'na ulaşım ise Havaş otobüsleri, 600 ve 800 numaralı Belediye Havaalanı Otobüs seferleri, Tramvay ve taksi ile sağlanmaktadır. Antalya Havaalanının ulaşım imkanları geniş ve kolaydır. Ayrıca, Antalya Havaalanı'nda ve yakın çevresinde bulunan Kiralık Araç diğer adıyla Rent a Car şirketlerinin hizmetinden de yararlanarak havalimanına ulaşabilir veya havalimanından istediğini yere çok daha hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Ayrıca Antalya Havalimanı Transfer Firmaları ile aracılığıyla tek olarak veya toplu olarak sitediğiniz yere gidebilir istediğiniz yerden de havalimanına gelebilirsiniz.

Antalya (AYT) Havalimanı Ulaşım ve Havalimanı Otopark ücretleri hakkındaki bilgileri sitemizin Havalimanı Ulaşım ve Havaalanı Otopark sayfasından öğrenebilirsiniz.Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye