havalimanlari.net / Muğla Bodrum Havalimanı

Milas-Bodrum Airport Havaş Shuttle Otobüs  Turkish Milas-Bodrum Airport Havas Shuttle Bus  English

Muğla Milas Bodrum Havalimanı (BJV)
Muğla Milas Bodrum Airport (BJV)

Muğla Milas Bodrum Havalimanı Telefon Numarası

+90 252 511 10 00

Resmi Web Sitesi:
Muğla Milas Bodrum Havalimanı Başmüdürlüğü
TAV Muğla Milas Bodrum Havalimanı

Güncelleme:21.02.2024

MUĞLA'DAN MİLAS BODRUM HAVALİMANI'NA NASIL GİDİLİR?
MUĞLA MERKEZDEN MİLAS BORUM HAVALİMANI'NA ULAŞIM

Muğla Milas Bodrum Havaalanı Muttaş Otobüsü


Muğla Merkez Milas Bodrum Havalimanı Ulaşım. Muğla'dan Milas Bodrum Havalimanı'na nasıl Gidilir? Muğla Merkezden Milas Bodrum Havaalanı'na (BJV, LTFE) nasıl gidilir? Muğla Şehir Merkezinden Milas Bodrum Havaalanı'nına nasıl gidilir? Muğla Menteşe'den Bodrum Havalimanına Ulaşım, Muğla Otogardan Milas Bodrum Havaalanı'nına nasıl gidilir? Milas Bodrum Havalimanı Otobüs Saatleri, Bodrum Havaalanı Muttaş Otobüs Sefer Saatleri.

Muğla City Center Milas Bodrum Airport Transportation. How to get to Milas Bodrum Airport from Muğla? How to get to Milas Bodrum Airport (BJV, LTFE) from Muğla Center? How to get to Milas Bodrum Airport from Muğla Menteşe? Transportation from Muğla Menteşe to Bodrum Airport, How to get from Muğla Bus Station to Milas Bodrum Airport? Milas Bodrum Airport Bus(Muttaş) Schedules, Bodrum Airport Muttas Bus Schedule Times.

Аэропорт Мугла Милас Бодрум Транспорт. Как добраться до аэропорта Милас-Бодрум из Муглы? Как добраться до аэропорта Милас-Бодрум (BJV, LTFE) от центра Муглы? Как добраться до аэропорта Милас Бодрум от Муглы Ментеше? Трансфер из Муглы Ментеше в аэропорт Бодрума. Как добраться от автовокзала Муглы до аэропорта Милас Бодрум? Расписания автобусов в аэропорту Милас-Бодрум (Muttaş), расписание автобусов Muttas в аэропорту Бодрум,


Muğla Milas Bodrum Airport (BJV)

Çoğunlukla Bodrum Havalimanı (BJV) olarak bilinen Milas-Bodrum Havalimanı, tarihi Milas şehrine ve Türkiye'nin Ege bölgesindeki hareketli liman kenti Bodrum'a 1998 yılından beri hizmet vermektedir. Bodrum'daki muhteşem sulara ve harika alanlara sadece 35 km mesafede bulunmaktadır. Muğla ilinin Bodrum ve Milas ilçeleri arasında yer almaktadır. Milas İlçesi'ne 18 km, Bodrum İlçesi'ne 35 km, Muğla şehir merkezine 76 km ve Didim'e 82 km uzaklıktadır.

Muğla'dan Milas Bodrum Havalimanı'na Ulaşım Seçenekleri:

Muğla'dan Milas Bodrum Havalimanı'na ulaşım için bir çok seçeneğiniz bulunmaktadır. Burada bahsedeceklerimiz kolay olduğunu düşündüğümüz ulaşım seçenekleridir. Şimdi Muğla Merkezden Milas Bodrum Havalimanı'na Nasıl Gidilir? Muğla Bodrum Havalimanı Ulaşım, alternatiflerine bir bakalım. Umarız bu yazımız sizlere yardımcı olur?

1. Alternatif : Muğla Muttaş Belediye otobüsü ile;
2. Alternatif : Muğla Taksileri ile
3. Alternatif : Diğer Ulaşım seçenekleri ile;

Muttaş Havaalanı Otobüsü Bodrum
Mutaş- Muğla Milas Bodrum Havalimanı Otobüsü

1 - Muğla'dan Milas Bodrum Havalimanı'na Ulaşım; MUTTAŞ Otobüsleri ile;

Muğla'dan Milas Bodrum Havalimanı'na gitmek için birinci ve en kolay seçeneğimiz MUTTAŞ havalimanı otobüsleridir.

Muttaş Havalimanı Otobüsleri Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilmektedir. Muttaş Otobüsleri ile Muğla Şehir Merkezinden Bodrum Milas Havalimanı' na ve Bodrum Havalimanı'ndan da Muğla Merkeze yani Muğla Menteşe'ye ve çok rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Muttaş Otobüsleri ile Bodrum Havalimanından Bodrum Merkeze (Otogar) de gidebilirsiniz. Muğla Milas Bodrum Havalimanı Otobüs Fiyatları kamu hizmeti olması nedeniyle uygundur.

İyi ve mutlu Yolculuklar...

Muğla'dan Milas Bodrum Havalimanı'na Muttaş Otobüsleri sefer saatleri:

Muğla Muttaş otobüsleri Milas-Bodrum Havalimanı inen ve kalkış yapan tüm uçuşlara göre sefer düzenlenmektedir.

Muttaş MENTEŞE (MUĞLA)'dan >>> Milas Bodrum Havalimanı Yönüne Güncel Sefer Saatleri: için aşağıdaki linki takip ediniz.

Muttaş MENTEŞE (MUĞLA)'dan Milas Bodrum Havalimanı Yönüne Sefer Saatleri için : >>> Lütfen Tıklayınız..

Muğla Muttaş Havalimanı Otobüsleri 19.01.2019 tarihi itibari ile Yeni Otogardan hareket ederek Atatürk bulvarı üzerinde bulunan Dentalp Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi karşısında yer alan duraktan yolcularını alarak Milas-Bodum Havalimanı'na gitmektedir.

Muttaş Havalimanı Otobüsleri Muğla Menteşe Otogarı Şehirler arası Otobüs Terminali 7 nolu perondan hareket etmektedir.

Muttaş Havalimanı Otobüsleri Menteşe Otogarı Kalkış saatinden yaklaşık 30 dakika sonra Yatağan Otogar girişinde yolcu almak için durmaktadır.

Muttaş Yolcu Servisleri Menteşe Otogarı Kalkış saatinden yaklaşık 55 dk sonra Milas Üç Yolda yolcu almak için durmaktadır.

Muğla Menteşe (yeni otogar ) Bodrum Havalimanı arası Muttaş Otobüslerinin ücreti ne kadar?

Milas Bodrum Havalimanı ile Muğla Menteşe otogar arası Muttaş otobüs üceti: 135,00 TL'dir.
(Ödeme nakit olarak yapılmaktadır. Kredi kartı geçmemektedir.)

Muğla ile Milas Bodrum Havalimanı arası yolculuk süresi kaç saat?

Muğla Menteşe ile Milas Bodrum Havalimanı arası yolculuk süresi yaklaşık 1 saat 20 dakika sürmektedir.

Ayrıca Muttaş çağrı merkezini arayarak otobüslerin güncel sefer saatlerini ve ayrıntıları öğrenebilirsiniz...

Muttas Otobüsleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası:
444 48 01

Muğla Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma A.Ş. Resmi Web Sitesi:

www.muttas.com.tr


milas bodrum havalimanı taksi, bodrum havalimanı taksi ücretleri

2 - Muğla'dan Milas Bodum Havalimanı'na Ulaşım; TAKSİ ile;

Muğla Yeni Otogarındaki taksiler 7/ 24 saat ulaşım hizmeti vermektedir.

Muğla Otogardan, Milas Bodrum Havalimanı'na taksi ile gitmek istediğinizde yaklaşık taksi ücretini taksi şöförlerinden öğrenebilirsiniz.

Muğla Şehir Merkezi ile Muğla Milas Bodrum Havalimanı Taksi Ücreti (89 km): 2.250 - 2.350 TL'dir

Muğla Otogar Taksi Telefon numarası:

+90 252 316 15 15

Milas Bodrum Havalimanı Taksi Telefon Numarası, Taksi iletişim:
Milas Bodrum Airport Taxi Telephone Number;

+90 252 523 0024

+90 252 523 0010

Muğla Milas Bodrum Airport Taxi : Lütfen Tıklayınız....

3- Milas Bodum Havalimanı'ndan Muğlaya Ulaşım için diğer alternatifler

Muğla'dan Milas Bodrum Havalimanı'na veya civar belde ve otellere gitmek için Bodrum Havalimanında hizmet veren araç kiralama firmalarından dilediğiniz aracı kiralayabilir, gönlünüzce Bodrum ve Bodrumun eşsiz koylarını gezebilirsiniz. Bodrumda eşsiz ege koyları arası mesafeler uzak olduğundan araç kiralamak işinizi oldukça kolaylaştırır ve gönlünüzce gezebilirsiniz.

Bodrum Havalimanı Araç Kiralama firmaları ile ilgili bilgileri Bodrum Havalimanı araç kiralama sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Muğla Merkezden Milas Bodrum Havalimanı'na gitmek için transfer firmalarından da hizmet alabilir zahmetsiz ve kolay bir şekilde ulaşımı çözebilirsiniz. Milas Bodrum Havalimanı ve yakınlarındaki Transfer Firmaları hakkındaki bilgilere sitemizin Bodrum Havalimanı Transfer sayfasından ulaşabilirsiniz.

İyi ve Mutlu Yolculuklar...

Milas Bodrum Havalimanı Ulaşım, Nasıl Gidilir?

Milas Bodrum Havalimanı'ndan Bodrum Merkeze nasıl gidilir? Bodrum Havalimanı Bodrum Ulaşım; >>>

Milas Bodrum Havalimanı'ndan Muğla Merkeze nasıl gidilir? Bodrum Havalimanı Muğla Ulaşım; >>>

Bodrum'dan Milas Bodrum Havalimanı'na nasıl gidilir? Bodrum'dan Bodrum Havalimanı'na Ulaşım;

Muğla'dan Milas Bodrum Havalimanı'na nasıl gidilir? Muğla'dan Bodrum Havalimanı'na Ulaşım;


ÖNEMLİ: Bu sitede yayınlananlar sadece bilgilendirme amaçlıdır. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

havalimanlari.net ekibi olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

Etiketler: Muğla Milas Bodrum Havalimanı Havaş telefon no, Bodrum Havaş iletişim, Muğla Milas Bodrum Havalimanı Havaş, menteşe Muttaş Saatleri, Muğla Muttaş Sefer Saatleri, Muğla'da Milas Bodrum Havalimanı'na nasıl gidilir? Muttaş İletişim, Muğla Muttaş telefon, Muttaş Havalimanı Ulaşım, Havaalanı Otobüs sefer saatleri, Muğla Milas Bodrum Havalimanı iletişim, Muğla Milas Bodrum Havalimanı otobüs saatleri, Havaalanı Muğla Merkez Ulaşım, Bodrum Havalimanı Muğla Ulaşım.MUGLA Milas Bodrum AIRPORT MAP


Muğla Milas Bodrum Havalimanı Haritası
Muğla Milas Bodrum Airport map
MUĞLA Bodrum HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 252 511 10 00MUĞLA Bodrum HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Muğla Bodrum Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Muğla Bodrum havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Muğla Bodrum havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Muğla Bodrum havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Muğla Bodrum Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Muğla Bodrum Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Terminal İşletmecisi olan TAV Bodrum Airport'dan öğrenebilirsiniz.

Bodrum (BJV) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Bodrum (BJV) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.


MUĞLA MİLAS-BODRUM HAVALİMANI-HAVAALANI-AİRPORT

Muğla Bodrum HavalimanıMuğla ilinin Bodrum ve Milas ilçeleri arasında bulunmaktadır. Milas İlçesine 18 km Bodrum İlçesine 35 km, Muğla şehir merkezine 76 km, Didim'e ise 82 km uzaklıkta bulunmaktadır. Milas-Bodrum Havalimanı ICAO kodu:LTFE, IATA kodu:BJV, Coğrafi koordinarları :37°14`50"N, 27°40`53"E şeklindedir.

Milas-Bodrum Havalimanı 1980'li yılların sonunda faaliyete geçmiştir. İlk başlarda sadece küçük kapasiteli uçakların kullanabildiği küçük bir piste sahip olan havalimanı sonraki yıllarda daha da gelişerek bugün en büyük havalimanlarından biri oldu. Havalimanı gün geçtikçe kendini yenileyerek güçlü bir dinamik yapıya sahip olmuştur. Her geçen gün artan yolcu sayısı nedeni ile hem iç hatlar hem de dış hatlar yetersiz kalmış ve bu nedenle 16 Mayıs 2012 yılında 95.683 m2 büyüklüğüne yeni bir dış hatlar terminal binası yapılmıştır. Resmi olarak 1997 yılında açılan Milas-Bodrum havalimanışuanda yılda 3 Milyona yakın yolcuya hizmet vermektedir. Öyle ki; bugün Bodrum, hem turistik anlamda hem de tarihi ve arkeolojik değerleri ile en çok tercih edilen bir yerdir.

Muğla Milas-Bodrum Havalimanı İç hatlar terminalinde bulunan yiyecek ve içecek satan Kantin'de sandviç çeşitleri, kruvasanlar, ızgara çeşitleri, döner, soğuk&sıcak içecekler satın alabilirsiniz. Tickerdaze'de Hoşça vakit geçirecek bir atmosferi bulabilirsinz. 2. Güvenlik noktasından sonraki arınmış salonda yer alan Tadında Anadolu'da Yöresel Anadolu yemekleri ve bu yemeklerde kullanılan yörelere ait  nadide malzemeleri satın alabilirsiniz ve Starbucks Coffee'de dünya kahvelerinin doyumsuz tadlarını deneme fırsatı yakalayabilirsiniz. İşletmelerindeki ücretsiz internet hizmeti ile zamanınızı eğlenceli hale getirebilirsiniz. Yurt dışı uçuşlarınızda hizmet veren DUTY FREE mağazalarında gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz.

Muğla Milas-Bodrum Havalimanı'na ulaşım ise Havaş otobüsleri, Muttaş otobüs seferleri ve taksi ile mümkün olmaktadır. Ayrıca, Kiralık Araç diğer adıyla rent a car hizmetinden de yararlanarak havalimanına ulaşabilir veya havalimanından istediğini yere çok daha hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Bunların dışında şoförlü olarak araç kiralamak, transfer hizmeti almak isterseniz Bodrum Transfer firmaları sizlere hizmet verecektir. Ulaşım ve Otopark ücretleri hakkındaki bilgileri sitemizin Ulaşım ve Otopark sayfasından öğrenebilirsiniz.

 Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye