havalimanlari.net / Muğla Bodrum Havalimanı

TÜRK bayrağı
Muğla Milas Bodrum Havalimanı (BJV)
Muğla Milas Bodrum Airport (BJV)

Muğla Bodrum Havaalanı telefon Numarası

Muğla Bodrum Havalimanı
Telefon Numarası

+90 252 511 10 00


Resmi Web Sitesi


Muğla Milas Bodrum Havalimanı Başmüdürlüğü


TAV Muğla Milas Bodrum Havalimanı

Güncelleme:21.02.2024

bodrum milas havalimanı kayıp eşya ofisi


MUĞLA MİLAS BODRUM HAVALİMANI KAYIP EŞYA OFİSİ BÜROSU

MUĞLA MILAS BORUM AIRPORT LOST AND FOUND LUGGAGE BAGGAGE


Muğla Milas Bodrum Havalimanı Kayıp Eşya Ofisi, Muğla Milas Bodrum Havaalanı Kayıp ve Buluntu Eşya Bürosu / Ofisi, Muğla Milas Bodrum Havalimanı Havaş, Çelebi, TGS, THY Kayıp Eşya Büroları Telefon Numaraları

Muğla Milas Bodrum Airport Lost Property, Muğla Milas Bodrum Airport Lost & Found Office, Muğla Milas Bodrum Airport Havas, Çelebi, TGS, THY Lost Property Telephone Numbers


Muğla Milas Bodrum Havalimanını kullanan tüm yolcular, unuttukları veya kaybettikleri bagaj ve eşyaları bulunmaları için aşağıdaki telefon numaralarından yardım alabilirler. Yolcunun başvuru üzerine teslimatı yapılır. Kayıp Eşya Büroları 24 saat hizmet vermektedir.

Bodrum Havaalanı Havaş Yer Hizmetleri Kayıp Eşya Bürosu  

Havaş Kayıp Eşya Bürosu, İç hatlar ve Dış hatlar Terminal binalarının geliş katındadır, kolayca görebilirsiniz

E-mail: bjvll@havas.net
Telefon Numarası : +90 252 523 0040 / 1255
444 0 487

Çalışma Saatleri : 7 gün / 24 saat


Bodrum Havaalanı THY / TGS Kayıp Eşya Bürosu / Ofisi

THY / TGS Kayıp Eşya Bürosu, İç hatlar ve Dış hatlar Terminal binalarının geliş katındadır,

E-mail: bjvlostfound@tgs.aero
TGS Telefon Numarası : +90 252 523 03 60

+90 507 737 37 68

Çalışma Saatleri : 7 gün / 24 saat


Bodrum Havaalanı Çelebi Kayıp Eşya Ofisi:

Terminal binasının iç ve dış hatlar geliş katındadır.

Telefon Numarası: 0 252 523 01 62 Dahili: 1428

+90 252 523 01 60

0 538 423 12 30

Çalışma Saatleri : 7 gün / 24 saat

e-posta : www.celebiaviation.com

 


Milas Bodrum Milas Havalimanı Danışma Telefon Numarası, İletişim:
Milas Bodrum Airport Telephone Number;

+90 252 511 10 00

havalimanlari.net olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

Milas Bodrum Havalimanı Ulaşım, Nasıl Gidilir?

Milas Bodrum Havalimanı'ndan Bodrum Merkeze nasıl gidilir? Bodrum Havalimanı Bodrum Ulaşım; >>>

Milas Bodrum Havalimanı'ndan Muğla Merkeze nasıl gidilir? Bodrum Havalimanı Muğla Ulaşım; >>>

Bodrum'dan Milas Bodrum Havalimanı'na nasıl gidilir? Bodrum'dan Bodrum Havalimanı'na Ulaşım;

Muğla'dan Milas Bodrum Havalimanı'na nasıl gidilir? Muğla'dan Bodrum Havalimanı'na Ulaşım;


Milas-Bodrum Havalimanı / Milas-Bodrum AirportMilas-Bodrum Havalimanı / Milas-Bodrum Airport

Etiketler: Muğla Milas Bodrum Havalimanı Telefon Numarası, Bodrum Havalimanı Danışma iletişim, Muğla Milas Bodrum Havalimanı Kayıp Eşya Telefon Numarası, Muğla Milas Bodrum Havalimanı kayıp eşya ofisi, Muğla Milas Bodrum Havalimanı havaş kayıp eşya iletişim, Muğla Milas Bodrum Havalimanı TGS kayıp eşya, Muğla Milas Bodrum Havalimanı Çelebi kayıp eşya ofisi telefon no, Muğla Milas Bodrum Havalimanı uçuş bilgileri, Muğla Milas Bodrum havaalanı uçuş bilgisi, Havaalanı kayıp buluntu eşya telefon, Muğla Milas Bodrum Havalimanı Bilgileri....MUGLA Milas Bodrum AIRPORT MAP


Muğla Milas Bodrum Havalimanı Haritası
Muğla Milas Bodrum Airport map
MUĞLA Bodrum HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 252 511 10 00MUĞLA MİLAS-BODRUM HAVALİMANI-HAVAALANI-AİRPORT

Muğla Bodrum HavalimanıMuğla ilinin Bodrum ve Milas ilçeleri arasında bulunmaktadır. Milas İlçesine 18 km Bodrum İlçesine 35 km, Muğla şehir merkezine 76 km, Didim'e ise 82 km uzaklıkta bulunmaktadır. Milas-Bodrum Havalimanı ICAO kodu:LTFE, IATA kodu:BJV, Coğrafi koordinarları :37°14`50"N, 27°40`53"E şeklindedir.

Milas-Bodrum Havalimanı 1980'li yılların sonunda faaliyete geçmiştir. İlk başlarda sadece küçük kapasiteli uçakların kullanabildiği küçük bir piste sahip olan havalimanı sonraki yıllarda daha da gelişerek bugün en büyük havalimanlarından biri oldu. Havalimanı gün geçtikçe kendini yenileyerek güçlü bir dinamik yapıya sahip olmuştur. Her geçen gün artan yolcu sayısı nedeni ile hem iç hatlar hem de dış hatlar yetersiz kalmış ve bu nedenle 16 Mayıs 2012 yılında 95.683 m2 büyüklüğüne yeni bir dış hatlar terminal binası yapılmıştır. Resmi olarak 1997 yılında açılan Milas-Bodrum havalimanışuanda yılda 3 Milyona yakın yolcuya hizmet vermektedir. Öyle ki; bugün Bodrum, hem turistik anlamda hem de tarihi ve arkeolojik değerleri ile en çok tercih edilen bir yerdir.

Muğla Milas-Bodrum Havalimanı İç hatlar terminalinde bulunan yiyecek ve içecek satan Kantin'de sandviç çeşitleri, kruvasanlar, ızgara çeşitleri, döner, soğuk&sıcak içecekler satın alabilirsiniz. Tickerdaze'de Hoşça vakit geçirecek bir atmosferi bulabilirsinz. 2. Güvenlik noktasından sonraki arınmış salonda yer alan Tadında Anadolu'da Yöresel Anadolu yemekleri ve bu yemeklerde kullanılan yörelere ait  nadide malzemeleri satın alabilirsiniz ve Starbucks Coffee'de dünya kahvelerinin doyumsuz tadlarını deneme fırsatı yakalayabilirsiniz. İşletmelerindeki ücretsiz internet hizmeti ile zamanınızı eğlenceli hale getirebilirsiniz. Yurt dışı uçuşlarınızda hizmet veren DUTY FREE mağazalarında gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz.

Muğla Milas-Bodrum Havalimanı'na ulaşım:

Bodrum Havaş otobüsleri, Muttaş otobüs seferleri ve taksi ile mümkün olmaktadır. Ayrıca, Kiralık Araç diğer adıyla rent a car hizmetinden de yararlanarak havalimanına ulaşabilir veya havalimanından istediğini yere çok daha hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Bunların dışında şoförlü olarak araç kiralamak, transfer hizmeti almak isterseniz Bodrum Transfer firmaları sizlere hizmet verecektir.

Bodrum Havalimanı Ulaşım ve Otopark ücretleri hakkındaki bilgileri sitemizin Ulaşım ve Otopark sayfasından öğrenebilirsiniz.

 Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye