havalimanlari.net / Muğla Bodrum Havalimanı

Milas-Bodrum Airport Havaş Shuttle Otobüs  Turkish Milas-Bodrum Airport Havas Shuttle Bus  English

Muğla Milas Bodrum Havalimanı (BJV)
Muğla Milas Bodrum Airport (BJV)

Muğla Milas Bodrum Havalimanı Telefon Numarası

+90 252 511 10 00

Resmi Web Sitesi:
Muğla Milas Bodrum Havalimanı Başmüdürlüğü
TAV Muğla Milas Bodrum Havalimanı

Güncelleme:16.07.2024

MİLAS BODRUM HAVALİMANI'NDAN MUĞLA'YA NASIL GİDİLİR?
MILAS BORUM HAVALİMANI MUĞLA MERKEZE ULAŞIM

Muğla Milas Bodrum Havaalanı Muttaş Otobüsü


Milas Bodrum Havalimanı Ulaşım, Milas Bodrum Havalimanı'ndan Muğla'ya nasıl Gidilir? Muğla Milas Bodrum Havaalanı'nından Muğla Merkeze nasıl gidilir? Milas Bodrum Havaalanı'nından Muğla Şehir merkezine nasıl gidilir? Bodrum Havalimanından Muğla Menteşe'ye Ulaşım, Milas Bodrum Havaalanı'nından Muğla Otogara nasıl gidilir? Milas Bodrum Havalimanı Otobüs Saatleri, Bodrum Havaalanı Muttaş Otobüs Sefer Saatleri,

Milas Bodrum Airport Transportation. How to go to Mugla from Milas Bodrum Airport? How to get from Muğla Milas Bodrum Airport to Muğla Center? How to go from Mugla Airport to the city center of Mugla? Transportation from Bodrum Airport to Muğla Menteşe, How to get to Muğla Bus Terminal from Milas Bodrum Airport? Milas Bodrum Airport Bus Hours, Bodrum Airport Muttaş Bus Timetable,

Милас Бодрум Аэропорт Транспорт. Как добраться до Муглы из аэропорта Милас Бодрум? Как добраться из аэропорта Муглы Милас Бодрум в Мугла Центр? Как добраться из аэропорта Мугла до центра города Мугла? Трансфер из аэропорта Бодрума в Мугла Ментеше, как добраться до автовокзала Муглы из аэропорта Милас Бодрум? Часы в аэропорту Милас Бодрум, Часы в аэропорту Бодрум Мутташ,


Muğla Milas Bodrum Airport (BJV)

Çoğunlukla Bodrum Havalimanı (BJV) olarak bilinen Milas-Bodrum Havalimanı, tarihi Milas şehrine ve Türkiye'nin Ege bölgesindeki hareketli liman kenti Bodrum'a 1998 yılından beri hizmet vermektedir. Bodrum'daki muhteşem sulara ve harika alanlara sadece 35 km mesafede bulunmaktadır. Muğla ilinin Bodrum ve Milas ilçeleri arasında yer almaktadır. Milas İlçesi'ne 18 km, Bodrum İlçesi'ne 35 km, Muğla şehir merkezine 76 km ve Didim'e 82 km uzaklıktadır.

Milas Bodrum Havalimanı'ndan Muğla'ya ulaşım

Milas Bodrum Havalimanı'ndan Muğla'ya ulaşım için bir çok seçeneğiniz bulunmaktadır. Burada bahsedeceklerimiz kolay olduğunu düşündüğümüz ulaşım seçenekleridir. Şimdi Milas Bodrum Havalimanı'ndan Muğla Merkeze Nasıl Gidilir? Bodrum Havalimanı Muğla Ulaşım, alternatiflerine bir bakalım. Umarız bu yazımız sizlere yardımcı olur?

1. Alternatif : Muğla Muttaş Belediye otobüsü ile;
2. Alternatif : Bodrum Havalimanı Taksileri ile
3. Alternatif : Bodrum Havalimanı Diğer Ulaşım seçenekleri ile;

Muttaş Havaalanı Otobüsü Bodrum
Mutaş- Muğla Milas Bodrum Havalimanı Otobüsü

1 - Milas Bodrum Havalimanı'ndan Muğla'ya Ulaşım; MUTTAŞ Otobüsleri ile;

Milas Bodrum Havalimanı'ndan Muğla'ya gitmek için birinci ve en kolay seçeneğimiz MUTTAŞ havalimanı otobüsleridir.

Muttaş Havalimanı Otobüsleri Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilmektedir. Muttaş Otobüsleri ile Havalimanından Muğla Merkeze yani Muğla Menteşe'ye ve Muğla Şehir Merkezinden de Bodrum Milas Havalimanına çok rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Muttaş Otobüsleri ile Bodrum Merkeze (Otogar) de gidebilirsiniz.

Ayrıca Bodrum Yalıkavak , Turgutreis, Akyarlar, Türkbükü, Gümbet, Gümüşlük ve Ortakent'e gitmek isterseniz, Havalimanından Havaş veya Muttaş Otobüsleri ile Bodrum Otogara gidebilir ve Bodrum Otogarda da düzenli aralıklarla hizmet veren minibüslerle istediğiniz yere gidebilirsiniz. İyi ve mutlu Yolculuklar...

Bodrum Havalimanı'ndan Muğla'ya Muttaş Otobüsleri sefer saatleri:

Bodrum Muttaş otobüsleri uçakların iniş saatlerine göre hareket etmektedir. Hemen hemen tüm uçuşlar için Muttaş sefer düzenlemektedir.

Milas Bodrum Havalimanı'nda Muttaş Otobüsleri İç hatlar gelen yolcu salonunun çıkışında beklemektedir. Muttaş Otobüslerini Terminalden dışarı çıkışınızda rahatça görebilirsiniz.

bodrum havalimanı muttaş otobüsBodrum (BJV) Havalimanı muttaş Otobüs Durağı

Bodrum Havalimanı Muğla Menteşe (Merkez) Muttaş Otobüslerinin ücreti ne kadar?

Milas Bodrum Havalimanı ile Muğla Menteşe otogar arası Muttaş otobüs üceti: 170 TL'dir.
(Ödeme nakit veya kredi kartı ile yapılmaktadır. Kredi kartı geçmektedir.)

Milas Bodrum Havalimanı ile Muğla arası yolculuk süresi ne kadar?

Milas Bodrum Havalimanı ile Muğla Menteşe arası yolculuk süresi yaklaşık 1 saat 20 dakika sürmektedir.

Muttaş çağrı merkezini arayarak otobüslerin güncel sefer saatlerini ve ayrıntıları öğrenebilirsiniz...

Muttas Otobüsleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası:
444 48 01

Muğla Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma A.Ş. Resmi Web Sitesi:

www.muttas.com.tr


milas bodrum havalimanı taksi, bodrum havalimanı taksi ücretleri

2 - Milas Bodum Havalimanı'ndan Muğla Merkeze Ulaşım; TAKSİ ile;

Milas Bodrum Havalimanı'nda Taksiler İç hatlar Ve Dış Hatlar terminallerinin yolcu çıkışlarının önünden 7/ 24 saat hizmet vermektedir.

Muğla Milas Bodrum Havalimanı'nda gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde taksi fiyatlarını yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Muğla Milas Bodrum Havalimanı Muğla Şehir Merkezi Arası Taksi Ücreti (89 km): 3.080 - 3.150 TL

Milas Bodrum Havalimanı Taksi Telefon Numarası, İletişim:
MilasBodrum Airport Taxi Telephone Number;

+90 252 523 0024

+90 252 523 0010

Muğla Milas Bodrum Airport Taxi : Lütfen Tıklayınız....


3- Milas Bodum Havalimanı'ndan Muğla'ya Ulaşım için diğer alternatifler

Milas Bodrum Havalimanı'ndan Muğlaya, civar belde ve otellere gitmek için Bodrum Havalimanında hizmet veren araç kiralama firmalarından dilediğiniz aracı kiralayabilir, gönlünüzce Muğla, Bodrum ve Bodrumun eşsiz koylarını gezebilirsiniz. Muğlada tatil noktaları arası mesafeler uzak olduğundan araç kiralamak işinizi oldukça kolaylaştırır, gönlünüzce ve istediğiiz şekilde de gezebilirsiniz. Bodrum Havalimanı Araç Kiralama firmaları ile ilgili bilgileri Bodrum Havalimanı araç kiralama sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Milas Bodrum Havalimanı'ndan Muğla Merkeze ulaşmak için transfer firmalarından hizmette alabilir zahmetsiz kolay bir şekilde ulaşımı çözebilirsiniz. Milas Bodrum Havalimanı Transfer Firmaları hakkındaki bilgilere sitemizin Bodrum Havalimanı Transfer sayfasından ulaşabilirsiniz.

İyi ve Mutlu Yolculuklar...

ÖNEMLİ: Bu sitede yayınlananlar sadece bilgilendirme amaçlıdır. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

havalimanlari.net ekibi olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

Etiketler: Muğla Milas Bodrum Havalimanı Havaş telefon no, Bodrum Havaş iletişim, Muğla Milas Bodrum Havalimanı Havaş, Bodrum Havalimanından Muğla Merkeze nasıl gidilir? Muğla Milas Bodrum Havalimanı Ulaşım, Bodruum Havaalanı Muğla Ulaşım, Muğla Milas Bodrum Havalimanı Muttaş otobüs, Muğla Milas Bodrum Havalimanı Muğla otobüs, Muğla Milas Bodrum Havalimanı Muğla Otobüs saatleri, Bodrum havaalanı Muğla merkez ulaşım, Havaaalanı Menteşe otobüs saatleri.


MUGLA Milas Bodrum AIRPORT MAP


Muğla Milas Bodrum Havalimanı Haritası
Muğla Milas Bodrum Airport map
MUĞLA Bodrum HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 252 511 10 00MUĞLA Bodrum HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Muğla Bodrum Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Muğla Bodrum havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Muğla Bodrum havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Muğla Bodrum havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Muğla Bodrum Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Muğla Bodrum Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Terminal İşletmecisi olan TAV Bodrum Airport'dan öğrenebilirsiniz.

Bodrum Milas (BJV) Havalimanı Geliş

Flight information is provided by Airportia, and is subject to the Airportia Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Airportia" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Bodrum Milas (BJV) Havalimanı Gidiş

Flight information is provided by Airportia, and is subject to the airportia Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Airportia" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 


MUĞLA MİLAS-BODRUM HAVALİMANI-HAVAALANI-AİRPORT

Muğla Bodrum HavalimanıMuğla ilinin Bodrum ve Milas ilçeleri arasında bulunmaktadır. Milas İlçesine 18 km Bodrum İlçesine 35 km, Muğla şehir merkezine 76 km, Didim'e ise 82 km uzaklıkta bulunmaktadır. Milas-Bodrum Havalimanı ICAO kodu:LTFE, IATA kodu:BJV, Coğrafi koordinarları :37°14`50"N, 27°40`53"E şeklindedir.

Milas-Bodrum Havalimanı 1980'li yılların sonunda faaliyete geçmiştir. İlk başlarda sadece küçük kapasiteli uçakların kullanabildiği küçük bir piste sahip olan havalimanı sonraki yıllarda daha da gelişerek bugün en büyük havalimanlarından biri oldu. Havalimanı gün geçtikçe kendini yenileyerek güçlü bir dinamik yapıya sahip olmuştur. Her geçen gün artan yolcu sayısı nedeni ile hem iç hatlar hem de dış hatlar yetersiz kalmış ve bu nedenle 16 Mayıs 2012 yılında 95.683 m2 büyüklüğüne yeni bir dış hatlar terminal binası yapılmıştır. Resmi olarak 1997 yılında açılan Milas-Bodrum havalimanışuanda yılda 3 Milyona yakın yolcuya hizmet vermektedir. Öyle ki; bugün Bodrum, hem turistik anlamda hem de tarihi ve arkeolojik değerleri ile en çok tercih edilen bir yerdir.

Muğla Milas-Bodrum Havalimanı İç hatlar terminalinde bulunan yiyecek ve içecek satan Kantin'de sandviç çeşitleri, kruvasanlar, ızgara çeşitleri, döner, soğuk&sıcak içecekler satın alabilirsiniz. Tickerdaze'de Hoşça vakit geçirecek bir atmosferi bulabilirsinz. 2. Güvenlik noktasından sonraki arınmış salonda yer alan Tadında Anadolu'da Yöresel Anadolu yemekleri ve bu yemeklerde kullanılan yörelere ait  nadide malzemeleri satın alabilirsiniz ve Starbucks Coffee'de dünya kahvelerinin doyumsuz tadlarını deneme fırsatı yakalayabilirsiniz. İşletmelerindeki ücretsiz internet hizmeti ile zamanınızı eğlenceli hale getirebilirsiniz. Yurt dışı uçuşlarınızda hizmet veren DUTY FREE mağazalarında gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz.

Muğla Milas-Bodrum Havalimanı'na ulaşım ise Havaş otobüsleri, Muttaş otobüs seferleri ve taksi ile mümkün olmaktadır. Ayrıca, Kiralık Araç diğer adıyla rent a car hizmetinden de yararlanarak havalimanına ulaşabilir veya havalimanından istediğini yere çok daha hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Bunların dışında şoförlü olarak araç kiralamak, transfer hizmeti almak isterseniz Bodrum Transfer firmaları sizlere hizmet verecektir. Ulaşım ve Otopark ücretleri hakkındaki bilgileri sitemizin Ulaşım ve Otopark sayfasından öğrenebilirsiniz.

 Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye