Mardin Havalimanı Havaalanı Airport

Mardin Havalimanı (MQM)
Mardin Airport (MQM)

Mardin  Havaalanı Telefon Numarası

Mardin Havalimanı Telefon Numarası
+90 482 313 34 00


Resmi Web Sitesi
Mardin Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:29.04.2024


MARDİN HAVALİMANI BİLGİLERİ
Mardin Havalimanı bulunduğu şehir: Mardin

Mardin Havalimanı Şehre Uzaklığı: 13 kilometre

Artuklu:13 km
Merkez: 13 km
Midyat:84 km
Nusaybin: 64 km
Kızıltepe: 5 km
Yeşilli:23 km
Mazıdağı: 60 km

Mardin Havalimanı Saat Dilimi: Europe/Istanbul (GMT +2:00)
Mardin Havalimanı Coğrafi Koordinatları: 37°13`58"N, 40°38`26"E
Mardin Havalimanı Hizmete giriş yılı: 1999
Mardin Havalimanı ICAO KODU: LTCR
Mardin Havalimanı IATA kodu:MQM
Mardin Havalimanı Pist Boyutları:2500x45 mt.
Mardin Havaalanı Statüsü:Sivil
e-posta: infomardin@dhmi.gov.tr

MARDİN HAVALİMANI
MARDIN AIRPORT

Maridn Havalimanı Türkiyenin Güneydoğusunda Mardin İli sınırları içerisindedir. Mardin Şehir Öerkezine 13 km mesafede, Kızıltepe İlçesinede 5 km uzaklıkta bulunmaktadır. Cografi Koordinatlari 37°13`58"N, 40°38`26"E şeklindedir. Mardin - Kızıltepe Yolu üzerinde bulunmaktdır. Havalimanına Ulaşım oldukça kolaydır. Kızıltepe Mardin arasında çalışan Otobüs, Dolmuş, Havaş servisleri ve Taksilerle ulaşım sağlanmaktadır. Mardin Havalimanı Ulaşım bilgilerinin ayrıntılarını aşağıda bulabilirsiniz.

Mardin Havalimanı 1999 yılında hizmete açılmıştır. 2014 yılında da Terminal binası yenilenerek hizmet vermeye başlamıştır. Terminal binası modern bir tasıram sahip olup yolcuların konforu ön planda tutulmuştur.

Mardin Havalimanı

Mardin Havalimanı ICAO kodu:LTCR, Mardin Havalimanı IATA kodu:MQM. Pist uzunluğu: 2500 metre genişliği 45 metre'dir.

Mardin Havalimanı'ndan karşılıklı olarak Ankara, İstanbul ve İzmir Uçuşları yapılmaktadır. Mardin Havalimanı Uçuş Bilgilerini aşağıda görebilirsiniz...

Mardin Havalimanı / Mardin Airport
Mardin Havalimanı / Mardin Airport

 

MARDİN HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ
MARDİN AIRPORT FLIGHT INFORMATION

Mardin  Havalimanı
Mardin Havaalanı / Mardin Airport

MARDİN HAVALİMANI-HAVAALANI UÇUŞ BİLGİLERİ
MARDİN AIRPORT FLIGHT INFORMATION

Mardin Havalimanı Uçuş Bilgileri, Mardin Havalimanı Uçuş Bilgisi, Mardin Havalimanı Uçuş Ekranı, Mardin Havaalanı Uçak Seferleri, Mardin Havalimanı İç Hatlar, Dış Hatlar Uçak Saatleri

Mardin Airport Flight Information, Mardin Airport Flight Screen, Mardin Airport Flight Services, Mardin Airport Domestic Flight, International Flight Timetables


MARDİN HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Mardin Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Mardin Havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Mardin Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Mardin Havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Mardin Havaalanı canlı uçuş bilgi ekranı. Mardin Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Havayolu Şirketlerinden öğreneniniz.

Mardin Havalimanı'na İniş yapan uçaklar için "Varışlar", Mardin Havalimanından Kalkış yapan uçaklar için ise "Kalkışlar" tabosundan bakabilrsiniz..

Mardin (MQM) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Note:Yukarıda verilen uçuş bilgileri"flightradar.live" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.

Mardin (MQM) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi Ekranı

Note:Yukarıda verilen uçuş bilgileri"flightradar.live" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.

Mardin Havalimanı İç Hatlar Terminali
Mardin Havalimanı İç Hatlar Terminali


Önemli: Burada yayınlananlar bilgilendirme amaçlıdır. Ayrıntılı bilgiyi havayolu şirketlerinin web adresinden veya telefon numaralarından öğreniniz. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. İyi Yolculuklar....Mardin Havaalanı İç Hatlar Terminali / Mardin Airport Domestic Terminal


 

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Mardin Havalimanı telefon Numarası, iletişim, Mardin Havalimanı Ulaşım ve Otopark Bilgileri, Mardin Havalimanı IATA kodu, ICAO kodu, Mardin Havalimanı statüsü, Mardin Havalimanı Coğrafi koordinatları, Mardin Havalimanı iletişim, Mardin Havalimanı pist uzunluğu, Mardin Havalimanı uçuş bilgileri, Mardin havaalanı uçuş bilgisi, Mardin Havalimanı Bilgileri....Mardin AIRPORT MAP


Mardin Havalimanı Haritası
Mardin Airport map
MARDİN HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 482 313 34 00MARDİN HAVAALANI ULAŞIM VE OTOPARK

Mardin Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Mardin Havalimanı'nda Havaş Otobüsleri hizmet vermektedir.

Mardin Havalimanına gidiş ve gelişlerinizde Havaş Otobüslerinden yararlanabilirsiniz. Web Sayfamızın HAVAŞ sayfasından ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

mardin havalimanı otobüs dolmuşMardin Havaalanı Havaş Otobüs, Taksi

Mardin Havalimanı Otobüs :

Mardin Havaalanından hem Mardin Şehir Merkezine hem de Kızıltepeye gitmek için Mardin Havalimanı Nizamiyesi önünden geçen Mardin Kızıltepe arasında çalışan dolmuş ve otobüsleri kullanabilirsiniz. Mardin Havalimanına dönüşleriniz içinde bu dolmuşları kullanabilirsiniz.

Mardin Havaliman'ından Havaalanı Otobüslerini kullanarak, Mardin Şehir Merkezine, Otogara, Kızıltepeye rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Mardin Havaalanı Havaalanı Otobüslerinin Hareket Saatleri, Güzergahları, Durakları ve Bilet fiyatları gibi ayrıntılı bilgileri Sitemizin OTOBÜS sayfasında bulabilirsiniz.

Mardin Havaalanı Taksi :

Mardin Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Mardin Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Mardin Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Taksimetre fiyatlarını, Yaklaşık ücretleri, Telefon Numaralarını Web Sitemizin TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Mardin Havaalanı Taksi / Mardin Airport Taxi


Mardin Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Mardin Havalimanı'na indiğiniz zaman gelen yolcu çıkışlarında Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmalarının ofislerini görebilirsiniz.

Mardin Havalimanında bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın Mardin Havalimanı KİRALIK ARAÇ Sayfasındadır....

Mardin Havaalanı Otopark :

Mardin Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Mardin Havalimanı yolcu otoparkı oludukça geniştir. Mardin Havalimanı Otoparkı Açık Otopark olarak hizmet vermektedir.

Mardin Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin Mardin Havaalanı OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye