Mardin Havalimanı Havaalanı/Airport

Mardin Havalimanı (MQM)
Mardin Airport (MQM)

Mardin  Havaalanı Telefon Numarası

Mardin Havalimanı Telefon Numarası
+90 482 313 34 00


Resmi Web Sitesi
Mardin Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:29.04.2024


Mardin Havalimanı-Havaalanı Taksi, Mardin Taksi Ücreti


Mardin Havaalanı Taksi / Mardin Airport TaxiMardin Havaalanı Taksi, Mardin Airport Taxi

MARDİN HAVALİMANI-HAVAALANI TAKSİ, Mardin TAKSİ ÜCRETİ
Mardin AIRPORT TAXI, Mardin AIRPORT TAXI PRICE


Mardin Havalimanı taksi: Havalimanında Taksiler İç hatlar Ve Dış Hatlar terminallerinin yolcu çıkışlarının önünden hizmet vermektedir.

Mardin Havalimanı Taksi ücreti başlangıç fiyatının üzerine km fiyatı eklenmesiyle hesaplanmaktadır.

Mardin Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde taksi fiyatlarını yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Mardin Havalimanı taksi ücretleri Mardin Havalimanı taksilerinde günün 24 saati aynı tarife geçerlidir.

Mardin Havalimanı Taksi hizmetleri; Mardin Havalimanı Taksi Hizmetleri Taşıma Kooperatifi tarafından hizmet verilmektedir.

Mardin Havalimanı Taksi Telefon No:

+90 541 647 20 14

Mardin Havalimanı Taksi Mardin Havalimanı Taksi, Mardin Havaalanı Taksi Durağı


Mardin Havalimanı Taksi Ücretleri 2024

Mardin Taksi Açılış Ücreti 2024: 15 TL 
Mardin Taksimetre Km başına ücreti :15 TL / kmMardin Havalimanı Taksi Durağı Mardin Havalimanı Taksi , Mardin Havaalanı Taksi Durağı
Mardin Havaalanı TaksiMardin Havaalanı Taksi / Mardin MQM Airport Taxi

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Mardin Havalimanı taksi telefon numarası, Mardin havalimanı taksi iletişim, Mardin Havalimanı Ulaşım ve Otopark Bilgileri, Mardin Havalimanı taksi durağı, Mardin Havalimanı taksi ücretleri 2024, Mardin Havalimanı taksi iletişim, Mardin Havalimanı şehir merkezi taksi ücreti ne kadar?, mardin taksi, mardin taksi ücretleri, Havaalanı taksi, Mardin airport taxi, MQM airport taxi.Mardin AIRPORT MAP


Mardin Havalimanı Haritası
Mardin Airport map
MARDİN HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 482 313 34 00MARDİN HAVAALANI ULAŞIM VE OTOPARK

Mardin Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Mardin Havalimanı'nda Havaş Otobüsleri hizmet vermektedir. Mardin Havalimanına gidiş ve gelişlerinizde Havaş Otobüslerinden yararlanabilirsiniz. Web Sayfamızın HAVAŞ sayfasından ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

mardin havalimanı Kızıltepe otobüs dolmuşMardin Havaalanı Dolmuş Otobüs

Mardin Havalimanı Otobüs :

Mardin Havaalanından hem Mardin Şehir Merkezine hem de Kızıltepeye gitmek için Mardin Havalimanı Nizamiyesi önünden geçen Mardin Kızıltepe arasında çalışan dolmuş ve otobüsleri kullanabilirsiniz. Mardn Havalimanına dönüşler içinde bu dolmuşları kullanabilirsiniz.

Mardin Havaliman'ından Havaalanı Otobüslerini kullanarak, Mardin Şehir Merkezine, Otogara, Kızıltepeye rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Mardin Havaalanı Havaalanı Otobüslerinin Hareket Saatleri, Güzergahları, Durakları ve Bilet fiyatları gibi ayrıntılı bilgileri Sitemizin OTOBÜS sayfasında bulabilirsiniz.

Mardin Havaalanı Taksi :

Mardin Havalima'nı Taksileri, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Mardin Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Mardin Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Taksimetre fiyatlarını, Yaklaşık ücretleri, Telefon Numaralarını Web Sitemizin Havaalanı TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Mardin Havaalanı Taksi / Mardin Airport Taxi


Mardin Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Mardin Havalimanı'na indiğiniz zaman gelen yolcu çıkışlarında Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmalarının ofislerini görebilirsiniz.

Mardin Havalimanında bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın KİRALIK ARAÇ Sayfasındadır....

Mardin Havaalanı Otopark :

Mardin Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Mardin Havalimanı otoparkı oldukça geniştir. Mardin Havalimanı Otoparkı Açık Otopark orlaak hizmet vermektedir.

Mardin Havalimanı Otopark ücretleri ve Mardin Havaalanı otopark iletişim bilgileri için sitemizin OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Mardin Havalimanı Otopark ve Otopark ücretleri
Mardin Havalimanı Otopark ve Otopark ücretleri

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye