Mardin Havalimanı Havaalanı Airport

Mardin Havalimanı (MQM)
Mardin Airport (MQM)

Mardin  Havaalanı Telefon Numarası

Mardin Havalimanı Telefon Numarası
+90 482 313 34 00


Resmi Web Sitesi
Mardin Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:05.04.2022


MARDİN HAVALİMANI HAVAŞ
MARDİN AIRPORT PUBLIC BUS SHUTTLE

Mardin  Havalimanı

MARDİN HAVALİMANI-HAVAALANI HAVAŞ OTOBÜS SEFERLERİ, HAVAŞ GÜZERGAHI
MARDİN AIRPORT BUS SHUTTLE

Mardin Havalimanı Havaş, Mardin Havalimanı Havaş Otobüs Güzergahı, Mardin Havalimanı Havaş Otobüsü Durağı, Mardin Havalimanı Havaş Saatleri, Mardin Havaalanı Havaş Seferleri, Mardin Havalimanı İç Hatlar, Dış Hatlar Ulaşım

Mardin Airport Havas Bus Shuttle, Mardin Airport Public Bus, Mardin Airport Shuttle Services, Mardin Airport Domestic Flight, International Transportation


 

MARDİN HAVALİMANI HAVAŞ OTOBÜSLERİ

Mardin Havalimanı'nda Havaş Otobüsleri hizmet vermeye başlamıştır.

Mardin Havalimanı Havaş otobüsleri kalkış Saatleri

Mardin Havaş Otobüsleri Şehir Merkezinden Havaalanı Yönüne Kalkış Saatleri:

Mardin Havaş Otobüsleri, Hemen hemen tüm iç hat uçuşları öncesi servis düzenlemektedir. Aşağıdaki linki taikip ederek Havaş hareket saatlerini öğrenebilirsiniz.

Havaş Otobüsleri Mardin Şehir Merkezi'nden - Mardin Havalimanı Yönüne Güncel Kalkış Saatleri : >>>> Lütfen Tıklayınız.....

Önemli Bilgilendirme: İç hat uçuşlarına göre düzenlenen HAVAŞ otobüs seferlerinin saatlerinde, uçuş iptallerine bağlı olarak değişiklik yada iptaller yaşanabilmektedir. Mağduriyet oluşmaması adına seyahatiniz öncesinde 0850 222 0 487 numaralı HAVAŞ Çağrı Merkezi hattınıa ulaşarak bilgi almanızı gerekmektedir.

Mardin Havaş Otobüsleri Havalimanından Şehir Merkezi Yönüne Kalkış Saatleri:

Mardin Havalimanı'na inen tüm uçuşlar için Havaş servis düzenlemektedir.

Mardin Havaş Otobüsleri Servis Güzergahları ve Servis Hareket Yerleri:

Şehir Merkezinden; Mardin Otogardan Hareket etmektedir.

Mardin Havaş Otobüsleri Havalimanı Yönüne Servis Güzergahı ve Yolcu Alma Noktaları:
Mardin Otogar, Kız yurdu, Diyarbakır kapı, Cumhuriyet meydanı, Mezopotamya çay bahçesi, Diş hastanesi, Mardin büyük otel önü, Artuklu belediyesi yanı GO petrol, Müftülük, Mardin AVM, Devlet hastanesi, TOKİ kavşağı, Sınav lisesi, Barış caddesi üstü BP önü, MBB Gençlik merkezi, İstasyon mahallesi

Mardin Havaş Yolcu İndirme Noktaları :

Mardin Havalimanı'ndan Mardin Şehir Merkezine kadar gitmektedir,

Havaş Otobüsleri ile Yaklaşık olarak yolculuk Süresi :

Yaklaşık 45 dakika olup, Hava Durumuna ve trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

Mardin Havaş Otobüsleri Bilet fiyatı :

Havaş Ücreti Şehir Merkezi : 12,00 TL (KDV dahil)
Eski Mardin Havaş Ücreti: 15,00 TL (KDV dahil)


Mardin Havalimanına gidiş ve gelişlerinizde Nizamiye önünden geçen Dolmuş ve Otobüslerden yararlanabilirsiniz. Otobüsler hakkında bilgiye aşağıda bulabilirsiniz. İYİ YOLCULUKLAR DİLERİZ...

 

MARDİN HAVALİMANI OTOBÜS, DOLMUŞ

Mardin Havaalanı'ndan hem Mardin Şehir Merkezine hem de Kızıltepeye gitmek için Mardin Havalimanı Nizamiyesi önünden geçen Mardin Kızıltepe arasında çalışan dolmuş ve otobüsleri kullanabilirsiniz. Aynı şekilde Havalimanına dönüşleriniz içinde bu dolmuşları kullanabilirsiniz.

Mardin Havaliman'ından Havaalanı Otobüslerini kullanarak, Mardin Şehir Merkezine, Mardin Otogarına, Kızıltepeye rahat bir şekilde gidebilirsiniz.

Mardin Havalimanı Otobüs/Dolmuş Ücreti:
Mardin Havalimanı Mardin Şehir Merkezi arası: 3,50 TL
Mardin Havalimanı Kızıltepe arası : 1,50 TL

Mardin  Havalimanı Mardin Havaalanı / Mardin Airport

Önemli: Burada yayınlananlar bilgilendirme amaçlıdır. Ayrıntılı bilgiyi havayolu şirketlerinin web adresinden veya telefon numaralarından öğreniniz. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. İyi Yolculuklar....Mardin Havaalanı İç Hatlar Terminali / Mardin Airport Domestic Terminal


 

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Mardin Havalimanı Havaş telefon Numarası, havaş iletişim, Mardin Havalimanı Ulaşım ve Otopark Bilgileri, Mardin Havalimanı Havaş, Mardin Havalimanı Servis saatleri, Mardin Havalimanı Havaş otobüs iletişim, Mardin Havalimanı Otobüs saatleri, Mardin Havalimanı uçuş bilgileri, Mardin havaalanı uçuş bilgisi, Havaş Mardin, Mardin Havaş sefer saatleri, Mardin Havalimanı Bilgileri....Mardin AIRPORT MAP


Mardin Havalimanı Haritası
Mardin Airport map
MARDİN HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 482 313 34 00MARDİN HAVAALANI ULAŞIM VE OTOPARK

Mardin Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Mardin Havalimanı'nda Havaş Otobüsleri hizmet vermektedir. Mardin Havalimanına gidiş ve gelişlerinizde Havaş Otobüslerinden yararlanabilirsiniz. Web Sayfamızın HAVAŞ sayfasından ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

mardin havalimanı otobüs dolmuşMardin Havaalanı Dolmuş Otobüs

Mardin Havalimanı Otobüs :

Mardin Havaalanından hem Mardin Şehir Merkezine hem de Kızıltepeye gitmek için Mardin Havalimanı Nizamiyesi önünden geçen Mardin Kızıltepe arasında çalışan dolmuş ve otobüsleri kullanabilirsiniz. aynı şekilde Havalimanına dönüşler içinde bu dolmuşları kullanabilirsiniz.

Mardin Havaliman'ından Havaalanı Otobüslerini kullanarak, Mardin Şehir Merkezine, Otogara, Kızıltepeye rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Mardin Havaalanı Havaalanı Otobüslerinin Hareket Saatleri, Güzergahları, Durakları ve Bilet fiyatları gibi ayrıntılı bilgileri Sitemizin OTOBÜS sayfasında bulabilirsiniz.

Mardin Havaalanı Taksi :

Mardin Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Mardin Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Mardin Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Taksimetre fiyatlarını, Yaklaşık ücretleri, Telefon Numaralarını Web Sitemizin TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Mardin Havaalanı Taksi / Mardin Airport Taxi


Mardin Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Mardin Havalimanı'na indiğiniz zaman gelen yolcu çıkışlarında Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmalarının ofislerini görebilirsiniz.

Mardin Havalimanında bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın KİRALIK ARAÇ Sayfasındadır....

Mardin Havaalanı Otopark :

Mardin Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Mardin Havalimanı yolcu otoparkı olukça geniştir. Mardin Havalimanı Otoparkı Açık Otopark orlaak hizmet vermektedir.

Mardin Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

mardin havalimanı otopark

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye