Mardin Havalimanı Havaalanı/Airport

Mardin Havalimanı (MQM)
Mardin Airport (MQM)

Mardin  Havaalanı Telefon Numarası

Mardin Havalimanı Telefon Numarası
+90 482 313 34 00


Resmi Web Sitesi
Mardin Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:29.04.2024


MARDİN HAVALİMANI OTOPARK, OTOPARK ÜCRETİ 2024
MARDİN AIRPORT PARKING, PARKING PRICE

Mardin Havalimanı Otopark
Mardin Havaalanı Otopark / Mardin Airport Parking

Mardin Havalimanı Otopark, Mardin Havalimanı Otopark Ücreti, Mardin Havalimanı Otopark Ücreti 2024, Mardin Havaalanı Otopark Telefon Numarası, Mardin Havalimanı'nda Otopark ücreti ne kadardır?

Mardin Airport Car Park, Mardin Airport Parking Fee, Mardin Airport 2024 Parking Price, Mardin Airport Car park Phone Number, How much is the parking fee at Mardin Airport?


Mardin Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri sunulmaktadır.

Mardin Havalimanı yolcu otoparkı 701 araç kapasitelidir. Mardin Havalimanı Otopark ücretleri 2024 araç sınıflarına göre değişmektedir. Aşağıdaki tablodan otopark ücretlerini görebilirsiniz.

Mardin Havalimanı otoparkı konumu itibariyle İç hatlar terminaline yakındır.

Mardin Havalimanı otoparkı içerisinde hareketi kısıtlı yolcular için 20 adet özel otopark alanları mevcuttur.

Mardin Havalimanı Otopark ücretleri 2024, aşağıda görülmektedir. Buradaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı bilgileri aşağıdaki telefon numarasından öğrenebilirsiniz.Mardin Havalimanı Otopark Ücretlendirme Tarifesi 2024
ARAÇ CİNSİ PARK SÜRESİ / SAAT (TL)
0-1 Saat 1-3 Saat 3-6 Saat 6-12 Saat 12-24 Saat
Otomobil, Pikap, Minibüs 30 35 45 55 80
Midibüs, Otobüs, Kamyon, Kamyonet 35 40 55 80 110
Motor, Motosiklet 15 20 25 30 40

Mardin Havaalanı Otoparkı Aylık Personel Abonman Ücretleri 2024 Ücreti (TL)
Otomobil, Pikap, Minibüs 225
Midibüs, Otobüs, Kamyon, Kamyonet  
Motor, Motosiklet 205
Şirket Kiracısı,Taksi İşletmeleri ve Nakliyeciler;Havalimanında görevli Personel/Personel Servis Araçları  


Mardin Havalimanı Telefon Numarası:

+90 482 313 34 00

+90 543 296 17 56
Mardin Havalimanı Otopark / Mardin Airport Car ParkMardin Havaalanı Otopark ve Mardin Havaalanı Otopark Ücretleri / Mardin Airport Parking

Mardin Havalimanı Otopark ücreti / Mardin Airport Car Park PricesMardin Havaalanı Otopark ve Mardin Havaalanı Otopark Ücretleri / Mardin Airport Parking Prices

Mardin Havaalanı Otopark / Mardin Airport Car ParkMardin Havaalanı Otopark / Mardin Airport Car Park


 

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Mardin Havalimanı Otopark Telefon Numarası, Havalimı otopark iletişim, Mardin Havalimanı Ulaşım ve Otopark Bilgileri, Mardin Havalimanı Otopark ücretleri 2024, Mardin Havalimanı otopark ücretleri, Mardin havalimanı Otopark, Mardin Havaalanı otopark, Mardin Havalimanı Otopark Tarifesi, Mardin Havalimanı otopark iletişim, Mardin Havalimanı araç parkı, MARDİN Havaalanı otopark ücreti, Mardin Havalimanı otopark ücreti ne kadar?....Mardin AIRPORT MAP


Mardin Havalimanı Haritası
Mardin Airport map
MARDİN HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 482 313 34 00MARDİN HAVAALANI ULAŞIM VE OTOPARK

Mardin Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Mardin Havalimanı'nda Havaş Otobüsleri hizmet vermektedir. Mardin Havalimanına gidiş ve gelişlerinizde Havaş Otobüslerinden yararlanabilirsiniz. Web Sayfamızın HAVAŞ sayfasından ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

mardin havalimanı havaş servis otobüs taksiMardin Havaalanı Dolmuş Otobüs

Mardin Havalimanı Otobüs :

Mardin Havaalanından hem Mardin Şehir Merkezine hem de Kızıltepeye gitmek için Mardin Havalimanı Nizamiyesi önünden geçen Mardin Kızıltepe arasında çalışan dolmuş ve otobüsleri kullanabilirsiniz. Mardin Havalimanına dönüşleriniz içinde bu dolmuşları kullanabilirsiniz.

Mardin Havaliman'ından Havaalanı Otobüslerini kullanarak, Mardin Şehir Merkezine, Otogara, Kızıltepeye rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Mardin Havaalanı Havaalanı Otobüslerinin Hareket Saatleri, Güzergahları, Durakları ve Bilet fiyatları gibi ayrıntılı bilgileri Sitemizin OTOBÜS sayfasında bulabilirsiniz.

Mardin Havaalanı Taksi :

Mardin Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Mardin Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Mardin Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Taksimetre fiyatlarını, Yaklaşık ücretleri, Telefon Numaralarını Web Sitemizin TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Mardin Havaalanı Taksi / Mardin Airport Taxi


Mardin Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Mardin Havalimanı'na indiğiniz zaman gelen yolcu çıkışlarında Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmalarının ofislerini görebilirsiniz.

Mardin Havalimanında bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın KİRALIK ARAÇ Sayfasındadır....

Mardin Havaalanı Otoparkı :

Mardin Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Mardin Havalimanı yolcu otoparkı oldukça geniştir. Mardin Havalimanı Otoparkı Açık Otopark orlaak hizmet vermektedir.

Mardin Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye