Mardin Havalimanı Havaalanı / Mardin Airport

Mardin Havalimanı (MQM)
Mardin Airport (MQM)

Mardin  Havaalanı Telefon Numarası

Mardin Havalimanı Telefon Numarası
+90 482 313 34 00


Resmi Web Sitesi
Mardin Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:29.04.2024


MARDİN HAVALİMANI OTOBÜS, DOLMUŞ
MARDİN AIRPORT PUBLIC BUS SHUTTLE

Mardin Havalimanı

MARDİN HAVALİMANI-HAVAALANI OTOBÜS DOLMUŞ, DOLMUŞ GÜZERGAHI
MARDİN AIRPORT BUS

Mardin Havalimanı Otobüs, Mardin Havalimanı Ulaşım, Mardin Havalimanı Otobüs Güzergahı, Mardin Havalimanı Otobüsü Durağı, Mardin Havaalanı Otobüs Dolmuş Seferleri, Mardin Havalimanı İç Hatlar, Dış Hatlar Ulaşım

Mardin Airport Bus, Mardin Airport Public Bus, Mardin Airport Shuttle Services, Mardin Airport Domestic Flight, International Transportation


MARDİN HAVALİMANI OTOBÜS, DOLMUŞ

Mardin Havaalanı'ndan Mardin Şehir Merkezine veya Kızıltepeye gitmek için Mardin Havalimanı Nizamiyesi önünden geçen Mardin - Kızıltepe arasında çalışan dolmuş ve otobüsleri kullanabilirsiniz. Aynı şekilde Havalimanına dönüşleriniz içinde bu dolmuşları kullanabilirsiniz.

Mardin- Kızıltepe Havalimanı Otobüsü Otogar Durağı
Mardin- Kızıltepe Havalimanı Otobüsü Otogar Durağı

Mardin Havalimanından Havaalanı Otobüslerini kullanarak, Mardin Şehir Merkezine, Mardin Otogarına, Kızıltepe'ye rahat bir şekilde gidebilirsiniz.

Mardin Havalimanı Önünden geçen Otobüs/dolmuş hatları:

Mardin Havalimanı Durak no: 40020

K1A- SÜREKLİ-AKZİYARET-OTOGAR-D.HASTANESİ-HAVAALANI

K2A - EYMİRLİ-G.SİTESİ – DEVLET HASTANESİ – HAVAALANI

K5A - GÜNLÜCE MAH - İPEK MAH.- DEVLET HASTANESİ – HAVAALANI

K6A - HOCAKÖY-BAHÇELİEVLER-HAVAALLANI

K8 - MARDİN HAVAALANI-OTOGAR

KA - KIZILTEPE OTOGAR - MARDİN OTOGAR

KA - KIZILTEPE OTOGAR - ARTUKLU OTOGAR

TR2 - MARDİN HAVALANI - OTOGAR

TR3 - KIZILTEPE OTOGAR - ARTUKLU OTOGAR

Mardin Havalimanı Otobüs/Dolmuş Ücreti:
Mardin Havalimanı - Mardin Şehir Merkezi arası: 23 TL,
Mardin Havalimanı - Kızıltepe arası : 10 TL

Mardin Havalimanı Mardin Havaalanı Kızıltepe arası Dolmuş / Mardin Airport Public Bus

Önemli: Burada yayınlananlar bilgilendirme amaçlıdır. Ayrıntılı bilgiyi havayolu şirketlerinin web adresinden veya telefon numaralarından öğreniniz. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. İyi Yolculuklar....Mardin Havalimanı Kızıltepe DolmuşMardin Havaalanı Kızıltepe Dolmuş Otobüs hattı

Mardin Havaalanı Kızıltepe DolmuşMardin Havalimanı Kızıltepe Dolmuş Otobüs hattı

Mardin Havaalanı İç Hatlar Terminali / Mardin Airport Domestic Terminal


 

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Mardin Havalimanı Otobüs, Mardin Havalimanı Ulaşım, Mardin Havalimanı Dolmuş, Mardin Havalimanı Ulaşım, Mardin Havalimanı iletişim, Mardin Havalimanına nasıl gidilir? Mardin Havalimanı dolmuş, Mardin havalimanı otobüs seferleri, Mardin Havalimanı Bilgileri....Mardin AIRPORT MAP


Mardin Havalimanı Haritası
Mardin Airport map
MARDİN HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 482 313 34 00MARDİN HAVAALANI ULAŞIM VE OTOPARK

Mardin Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Mardin Havalimanı'nda Havaş Otobüsleri hizmet vermektedir. Mardin Havalimanına gidiş ve gelişlerinizde Havaş Otobüslerinden yararlanabilirsiniz. Web Sayfamızın HAVAŞ sayfasından ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Mardin Havalimanı Ulaşım Havaş Otobüs, TaksiMardin Havaalanı Ulaşım Havaş Otobüs, Taksi

Mardin Havalimanı Otobüs :

Mardin Havaalanından hem Mardin Şehir Merkezine hem de Kızıltepeye gitmek için Mardin Havalimanı Nizamiyesi önünden geçen Mardin Kızıltepe arasında çalışan dolmuş ve otobüsleri kullanabilirsiniz. aynı şekilde Havalimanına dönüşler içinde bu dolmuşları kullanabilirsiniz.

Mardin Havaliman'ından Havaalanı Otobüslerini kullanarak, Mardin Şehir Merkezine, Otogara, Kızıltepeye rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Mardin Havaalanı Havaalanı Otobüslerinin Hareket Saatleri, Ootbüs Güzergahları, Otobüs Durakları ve Bilet fiyatları gibi ayrıntılı bilgileri Sitemizin Havalimanı OTOBÜS sayfasında bulabilirsiniz.

Mardin Havaalanı Taksi :

Mardin Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Mardin Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Mardin Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Taksimetre fiyatlarını, Yaklaşık ücretleri, Telefon Numaralarını Web Sitemizin Mardin TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Mardin Havaalanı Taksi / Mardin Airport Taxi


Mardin Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Mardin Havalimanı'na indiğiniz zaman gelen yolcu çıkışlarında Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmalarının ofislerini görebilirsiniz.

Mardin Havalimanında bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın KİRALIK ARAÇ Sayfasındadır....

Mardin Havaalanı Otopark :

Mardin Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Mardin Havalimanı araç otoparkı oldukça geniş park sahasına sahiptir. Mardin Havalimanı Otoparkı Açık Otopark olarak hizmet vermektedir.

Mardin Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

mardin havalimanı otopark

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye