Malatya Erhaç Havalimanı Havaalanı Airport

Malatya Havalimanı (MLX )
Malatya Airport (MLX )

Malatya  Havaalanı Telefon Numarası

Malatya Havalimanı Telefon Numarası
+90 422 266 00 46


Resmi Web Sitesi
Malatya Havalimanı Müdürlüğü

Güncelleme:20.01.2024


MALATYA HAVALİMANI ULAŞIM VE HAVAALANI OTOPARK

Malatya Havalimanı'nda Ulaşım; Malatya Havaalanı Şehir Merkezine 34 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanına Ulaşım Havaş Otobüsleri ve Ticari taksiler ile sağlanmaktadır. Ticari Taksilerde dolmuş taksi hizmeti verilmektedir. Belediyeye ait Havalimanı Otobüsü bulunmamaktadır. Kendi aracınızla gelirseniz havalimanı Otoparklarından uygun bir ücret karşılığı yararlanabilirsiniz.

Malatya Erhaç Havalimanı'na geldiniz ve Araç Kiralamak isterseniz Gelen yolcu Salonları çıkışında Rent A Car şirketlerinin ofislerini görebilrsiniz. Malatya Havalimanı Araç Kiarlama şirketlerinden isteğinize ve büteçenize uygun araçları kolayca krialayabilirsiniz.. Ayrıntılı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.... "havalimanlari.net" sizlerer İyi YolculuklaR diler.....

Malatya Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Malatya Havalimanı ile Şehir Merkezi arasında karşılıklı olarak sefer yapan Havaş Otobüslerinin hizmeti geçici olarak durdurulmuştur.

Havaş Otobüsleri yerine Malatya Belediyesi tarafından denetlenen Meydan Havaalanı Otobüslerini kullanabilirsiniz.

Malatya Havaliman'ından Havaalanı Otobüslerini kullanarak, Şehir Merkezine, Otogara (MAŞTİ) Beydağı Devlet Hastanesi'ne(SSK), Altın Kayısı Oteline, Eski Garaja rahat bir şekilde gidebilirsiniz.

Malatya Havaalanı Havaş Otobüslerinin Hareket Saatleri, Güzergahları, Durakları ve Bilet fiyatları gibi bilgileri Sitemizin Malatya Havalimanı HAVAŞ sayfasında bulabilirsiniz.

 

Malatya Havaalanı Havaş Havaş Otobüsleri Malatya Havaalanı

Malatya Havalimanı Belediye Otobüsü :

Malatya Havalimanı'nda Belediye otobüsleri hizmet vermektedir.

Malatya Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Malatya Havalimanı'na karşılıklı olarak Havalimanı Otobüsleri hizmet vermektedir.

Malatya Belediyesi MOTAŞ denetimli Meydan Havaalanı Otobüsleri ile Şehrin pek çok yerine kolayca ulaşabilirsiniz. Malatya Belediyesi Havalimanı Otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgiye Web Sitemizin Malatya Havalimanı OTOBÜS sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Malatya Havaalanı Taksi :

Malatya Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Malatya Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Malatya Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Taksimetre fiyatlarını, Yaklaşık ücretleri, Telefon Numaralarını Web Sitemizin TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Malatya Havaalanı Taksi / Malatya Airport Taxi


Malatya Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Malatya Havalimanı'na indiğiniz zaman gelen yolcu çıkışlarında Araç Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmalarının ofislerini görebilirsiniz.

Malatya Havalimanında bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın KİRALIK ARAÇ Sayfasındadır....

Malatya Havaalanı Otopark :

Malatya Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Malatya Havalimanı araç otoparkı oldukça geniştir. Malatya Havalimanı Otoparkı Açık Otopark olarak hizmet vermektedir.

Malatya Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...
Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Malatya Erhaç Havalimanı Telefon Numarası, iletişim, Malatya Havalimanı Ulaşım ve Otopark Bilgileri, Malatya Erhaç Havalimanı OTOBÜS, Malatya Erhaç Havalimanı Ulaşım, Malatya Havalimanı otobüs, Malatya Erhaç Havalimanı Havaş, Malatya Havalimanı iletişim, Malatya Havalimanı rent a car, Malatya Erhaç Havalimanı uçuş bilgileri, Malatya havaalanı uçuş bilgisi, Havaalanı Taksi, Malatya Havalimanı Bilgileri....MALATYA AIRPORT MAP


Malatya Havalimanı Haritası
Malatya Airport Map
MALATYA HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 422 266 00 46MALATYA HAVALİMANI-HAVAALANI UÇUŞ BİLGİLERİ
MALATYA AIRPORT FLIGHT INFORMATION

Malatya Havalimanı Uçuş Bilgileri, Malatya Havalimanı Uçuş Bilgisi, Malatya Havalimanı Uçuş Ekranı, Malatya Havaalanı Uçak Seferleri, Malatya Havalimanı İç Hatlar Uçak Saatleri, Malatya Havalimanı Dış Hatlar Uçak Saatleri, Malatya Havalimanı Uçuşlar

Malatya Airport Flight Information, Malatya Airport Flight Screen, Malatya Airport Flight Services, Malatya Airport Domestic Flight, International Flight Timetables


Malatya Erhaç Havalimanı - Malatya Erhaç Airport Uçuş Bilgileri

Malatya Erhaç Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Malatya Erhaç Havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Malatya Erhaç Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Malatya Erhaç Havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Malatya Erhaç Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Malatya Erhaç Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) öğrenebilirsiniz.Malatya Havalimanı'na İniş yapan uçaklar için "Varışlar", Malatya Havalimanından Kalkış yapan uçaklar için ise "Kalkışlar" tabosundan bakabilrsiniz..

Malatya (MLX) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Malatya (MLX) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.

 

Malatya Erhaç Havalimanı Bilgi Telefon Numarası:

0422 266 00 46
0422 266 00 47
Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye