Malatya Erhaç Havalimanı Havaalanı Airport

Malatya Havalimanı (MLX )
Malatya Airport (MLX )

Malatya  Havaalanı Telefon Numarası

Malatya Havalimanı Telefon Numarası
+90 422 266 00 46


Resmi Web Sitesi
Malatya Havalimanı Müdürlüğü

Güncelleme:20.01.2024MALATYA HAVALİMANI ARAÇ KİRALAMA ŞİRKETLERİ VE İLETİŞİM BİLGİLERİ
MALATYA AIRPORT RENT A CAR


Malatya Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri ; Malatya Havalimanı'nda İç Hatlar Gelen Yolcu Salonunda bulunan araç kiralama şirketleri diğer ismi ile Rent A Car şirketlerinden isteğinize ve bütçenize uygun araçlar kiralayabilirsiniz.

Malatya Havalimanı araç kiralama şirketlerini telefonla arayarak veya rent a car firmalarının web adreslerini ziyaret ederek kolayca araç rezervasyonunuzu yaptırabilir veya araçları kiralayabilirsiniz.

İyi Yolculuklar... "havalimanlari.net"

Malatya Havalimanı Rent A Car Şirketleri, Malatya Havaalanı Kiralık Araç Şirketleri Telefon Numarası ve Malatya Havalimanı Araç Kiralama şirketleri Web adresleri


avis rent a car Malatya  Havalimanı

AViS Rent A Car Malatya Havalimanı Telefon Numarası :
444 28 47
+90 422 266 00 76

Malatya Havalimanı Avis rent a car web adresi :

www.avis.com.tr


Meydan Rent a Car Malatya Havaalanı

Meydan Rent A Car Malatya Havalimanı

+90 422 324 34 34

www.meydanoto.com.tr/


Malatya Havalimanı Grand rent a car

Grand Rent A Car Malatya Havalimanı
+90 422 266 00 22


Budget rent a car Malatya

Budget Araç Kiralama Malatya
444 4 722
0 850 316 6 316
+90 422 325 15 11

www.budget.com.tr


Malatya Havalimanı Bilgi Telefon Numarası:

+90 422 266 00 46
Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Malatya Erhaç Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri Telefon Numarası, Malatya havalimanı rent a car iletişim, Malatya Erhaç Havalimanı oto kiralama, Malatya Erhaç Havalimanı Araç Kirama, Malatya Havalimanı Kiralık araç şirketleri, Malatya Erhaç Havalimanı Rent A Car, Malatya Havalimanı araba kiralama iletişim, Malatya Havalimanı araç kiralama avis, Malatya araç kiralama Şirketleri, Malatya Havalimanı Bilgileri....MALATYA AIRPORT MAP


Malatya Havalimanı Haritası
Malatya Airport Map
MALATYA HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 422 266 00 46Malatya HAVALİMANI ULAŞIM VE OTOPARK

Malatya Havalimanı'nda Ulaşım; Malatya Havaalanı Şehir Merkezine 34 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanına Ulaşım Havaş Otobüsleri ve Ticari taksiler ile sağlanmaktadır. Ticari Taksilerde dolmuş taksi hizmeti verilmektedir. Belediyeye ait Havalimanı Otobüsü bulunmamaktadır. Kendi aracınızla gelirseniz havalimanı Otoparklarından uygun bir ücret karşılığı yararlanabilirsiniz.

Malatya Erhaç Havalimanı'na geldiniz ve Araç Kiralamak isterseniz Gelen yolcu Salonları çıkışında Rent A Car şirketlerinin ofislerini görebilrsiniz. Malatya Havalimanı Araç Kiralama şirketlerinden isteğinize ve büteçenize uygun araçları kolayca krialayabilirsiniz.. Ayrıntılı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.... "havalimanlari.net" sizlerer İyi YolculuklaR diler.....

Malatya Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Malatya Havalimanı ile Şehir Merkezi arasında karşılıklı olarak çalışan Havaş Otobüslerinin hizmeti geçici olarak durdurulmuştur.

Havaş Otobüsleri yerine Malatya Belediyesi tarafından işletilen Malatya Meydan Turizm Havaalanı Otobüslerini kullanabilirsiniz.

Malatya Havaliman'ından Havalanı Otobüslerini kullanarak, Şehir Merkezine, Otogara (MAŞTİ) Beydağı Devlet Hastanesi'ne(SSK), Altın Kayısı Oteline, Eski Garaja rahat bir şekilde gidebilirsiniz.

Malatya Havaalanı Havaş Otobüslerinin Hareket Saatleri, Güzergahları, Durakları ve Bilet fiyatları gibi bilgileri Sitemizin Malatya Havalimanı HAVAŞ sayfasında bulabilirsiniz.

Malatya Havaalanı Havaş Havaş Otobüsleri Malatya Havaalanı

Malatya Havalimanı tobüsü :

Malatya Havalimanı'nda Belediye otobüsleri hizmet vermektedir.

Malatya Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Malatya Havalimanı'na karşılıklı olarak Havalimanı Otobüsleri hizmet vermektedir.

Malatya Belediye Havaalanı Otobüsleri ile Şehrin pek çok yerine kolayca ulaşabilirsiniz. Malatya Belediyesi Havalimanı Otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgiye Web Sitemizin Malatya Havalimanı OTOBÜS sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Malatya Havaalanı Taksi :

Malatya Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Malatya Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Malatya Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Taksimetre fiyatlarını, Yaklaşık ücretleri, Telefon Numaralarını Web Sitemizin TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Malatya Havaalanı Taksi / Malatya Airport Taxi


Malatya Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Malatya Havalimanı'na indiğiniz zaman gelen yolcu çıkışlarında Araç Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmalarının ofislerini görebilirsiniz.

Malatya Havalimanında bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın KİRALIK ARAÇ Sayfasındadır....

Malatya Havaalanı Otopark :

Malatya Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Malatya Havalimanı yolcu otoparkı olukça geniştir. Malatya Havalimanı Otoparkı Açık Otopark olarak hizmet vermektedir.

Malatya Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye