Malatya Erhaç Havalimanı Havaalanı Airport

Malatya Havalimanı (MLX )
Malatya Airport (MLX )

Malatya  Havaalanı Telefon Numarası

Malatya Havalimanı Telefon Numarası
+90 422 266 00 46


Resmi Web Sitesi
Malatya Havalimanı Müdürlüğü

Güncelleme:20.01.2024MALATYA HAVALİMANI-HAVAALANI BELEDİYE OTOBÜS SEFERLERİ
MALATYA AIRPORT PUBLIC BUS SHUTTLE

Malatya Havalimanı'nda Malatya Büyükşehir Belediyesi MOTAŞ tarafından denetlenen MEYDAN TURİZM Servis firmasına ait otobüsler ile ulaşım hizmeti verilmektedir.

Malatya Havalimanı'nda daha önce ulaşım hizmeti veren Havaş Otobüsleri artık çalışmamaktadır. Havaş otobüslerinin hizmeti geçici olarak durdurulmuıştur.

Malatya Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Malatya Havalimanı'na karşılıklı olarak Meydan Turizm Otobüsleri çalışmaktadır. Meydan Turizm havaalanı otobüsleri aynı HAVAŞ otobüsleri gibi hizmet vermektedir.

Malatya Belediyesi Havalimanı otobüsleri ile şehir merkezine kolayca ulaşabilirsiniz.

MOTAŞ denetimli Malatya MEYDAN Turizm havaalanı otobüsleri; uçak saatlerine göre çalışmaktadır.

Malatya Meydan Turizm otobüsleri, Malatya Havalimanına inen her uçak için servis düzenlenmektedir.

Malatya Meydan Havalimanı otobüslerinin Nerden Hareket etmektedir.

Şehir Merkezinde Sivas caddesi üzerinde bulunan MEYDAN TURİZM ofisinin önünden hareket etmektedir. Meydan Turizm ofisi MALATYA HAVAŞ otobüslerinin eski ofisinin bulunduğu yerdir.

Malatya Havalimanı otobüslerinin Şehir Merkezinden Hareket saatleri

Şehir Merkezinden Yolcu servisi uçak saatinden yaklaşık 2 saat önce meydan Turizim ofisinden hareket etmektedir. Meydan Havaalanı otobüslerinin Güncel hareket saatlerini ve otobüs servis güzergahını aşağıdaki telefonları arayarak öğreniniz..

Malatya Havalimanı Otobüs Ücreti ne kadar ?

Havaalanı otobüs ücreti:80,00 TL 'dir.

Malatya Havalimanında hizmet veren Yolcu servislerinin Güncel Hareket saatlerini, otobüs ücretini, Havalimanı Otobüs güzergahını aşağıdaki telefon numaralarının arayarak öğrenebilirsiniz...

Malatya Meydan Turizm (MOTAŞ denetimli)Telefon numarası:

0422 325 60 60

0533 768 20 39

Malatya Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0(422)502 25 02

MALATYA MERKEZ -->> MALATYA HAVALİMANI GİDİŞ SERVİS DURAKLARI

SİVAS CAD. ESKİ STADYUM KALKIŞ NOKTASI

RAMADA ALTIN KAYSI OTEL- İSTASYON KAVŞAGI

ESKİ SSK .  KAVŞAĞI

FAHRİ KAYAHAN KAVŞAĞI

MAŞTİ, MALATYA OTOGAR

MAKRO MARKET, BOSTANBAŞI KAVŞAĞI

SİVAS YOL AYRIMI, POLİS OKULU

DİVALİN OTEL ÖZSAN SANAYİ SİTESİ

ANEMON OTEL, ONBİN KONUTLAR KAVŞAĞI

1. ORGANİZE SANAYİ, HAVALİMANI YOL AYRIMI (5 DK. BEKLEME)

MALATYA ERHAÇ HAVALİMANI

MALATAY HAVALİMANI-ŞEHİR MERKEZİ DÖNÜŞ SERVİS DURAKLARI

MALATYA HAVALİMANI ÇIKIŞ

1. ORGANİZE, H.AL. YOL AYRIMI

ANEMON OTEL, ONBİN KONUTLAR KAVŞAĞI

DİVALİN OTEL ÖZSAN SANAYİ SİTESİ

SİVAS YOL AYRIMI, POLİS OKULU

MAKRO MARKET, BOSTANBAŞI KAVŞAĞI

MAŞTİ,OTOGAR

FAHRİ KAYAHAN KAVŞAĞI

ESKİ SSK .  KAVŞAĞI

RAMADA ALTIN KAYSI OTEL- İSTASYON KAVŞAGI

İyi Yolculuklar.....

MALATYA HAVALİMANI OTOBÜS/SERVİS SAATLERİ

Malatya Havalimanına giden Otobüslerin saatleri uçuş trafiğine göre belirlenmektedir. Malatya Havalimanı Otobüs sefer saatleri zaman zaman değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle otobüs saatlerini 0422 325 60 60 Meydan Turizm Telefon Numarasını arayarak öğreniniz.

 


Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Malatya Erhaç Havalimanı otobüs Telefon Numarası, Meydan Turzim iletişim, Malatya Havalimanı Ulaşım, Malatya Erhaç Havalimanı Havaş otobüs saatleri, Malatya Erhaç Havalimanı otobüs saatleri, Malatya Havalimanı otobüs Durağı, Malatya Erhaç Havalimanı Meydan Turizm otobüs, Malatya Havalimanı Meydan Turizm Servis iletişim, Malatya Havalimanı Servis Saatleri, Malatya Erhaç Havalimanı otobüs hareket saatleri, Malatya MOTAŞ Havaalanı otobüsü, Malatya Havalimanı Bilgileri.....MALATYA AIRPORT MAP


Malatya Havalimanı Haritası
Malatya Airport Map
MALATYA HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 422 266 00 46MALATYA HAVALİMANI ULAŞIM VE OTOPARK

Malatya Havalimanı'nda Ulaşım; Malatya Havaalanı Şehir Merkezine 34 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanına Ulaşım Havaş Otobüsleri ve Ticari taksiler ile sağlanmaktadır. Ticari Taksilerde dolmuş taksi hizmeti verilmektedir. Belediyeye ait Havalimanı Otobüsü bulunmamaktadır. Kendi aracınızla gelirseniz havalimanı Otoparklarından uygun bir ücret karşılığı yararlanabilirsiniz.

Malatya Erhaç Havalimanı'na geldiniz ve Araç Kiralamak isterseniz Gelen yolcu Salonları çıkışında Rent A Car şirketlerinin ofislerini görebilrsiniz. Malatya Havalimanı Araç Kiralama şirketlerinden isteğinize ve büteçenize uygun araçları kolayca krialayabilirsiniz.. Ayrıntılı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.... "havalimanlari.net" sizlerer İyi YolculuklaR diler.....

Malatya Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Malatya Havalimanı ile Şehir Merkezi arasında karşılıklı olarak çalışan Havaş Otobüslerinin hizmeti geçici olarak durdurulmuştur.

Havaş Otobüsleri yerine Malatya Belediyesi tarafından işletilen Havaalanı Otobüslerini kullanabilirsiniz.

Malatya Havaliman'ından Havalanı Otobüslerini kullanarak, Şehir Merkezine, Otogara (MAŞTİ) Beydağı Devlet Hastanesi'ne (SSK), Altın Kayısı Oteline, Eski Garaja rahat bir şekilde gidebilirsiniz.

Malatya Havaalanı Havaş Otobüslerinin Hareket Saatleri, Güzergahları, Durakları ve Bilet fiyatları gibi bilgileri Sitemizin Malatya Havalimanı HAVAŞ sayfasında bulabilirsiniz.

Malatya Havaalanı Havaş Havaş Otobüsleri Malatya Havaalanı

Malatya Havalimanı Belediye Otobüsü :

Malatya Havalimanı'nda Belediye otobüsleri hizmet vermektedir.

Malatya Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Malatya Havalimanı'na karşılıklı olarak MEYDAN Havalimanı Otobüsleri hizmet vermektedir.

Malatya Belediye Havaalanı Otobüsleri ile şehrin pek çok yerine kolayca ulaşabilirsiniz. Malatya Belediyesi Havalimanı Otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgiye Web Sitemizin Malatya Havalimanı OTOBÜS sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Malatya Havaalanı Taksi :

Malatya Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Malatya Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Malatya Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Malatya Taksimetre açılış ücretini, Malatya Taksi ücretleri, Malatya Havalimanı Taksi Telefon Numarasını Web Sitemizin Malatya Havalimanı TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Malatya Havaalanı Taksi / Malatya Airport Taxi


Malatya Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Malatya Havalimanı'na indiğiniz zaman gelen yolcu salonu çıkışlarında Araç Kiralama Şirketlerini diğer adıyla Rent A Car firmalarının ofislerini görebilirsiniz.

Malatya Havalimanı Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın Havalimanı KİRALIK ARAÇ Sayfasındadır....

Malatya Havaalanı Otopark :

Malatya Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Malatya Havalimanı yolcu otoparkı oldukça geniştir. Malatya Havalimanı Otoparkı Açık Otopark olarak hizmet vermektedir. Malatya Havalimanında kapalı otopark bulunmamaktadır.

Malatya Havalimanı Otopark ücretleri ve Havaaalnı Otopark iletişim bilgileri için sitemizin Havaalanı OTOPARK sayfasına bakabilirsiniz.

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye