Malatya Erhaç Havalimanı Havaalanı Airport

Malatya Havalimanı (MLX )
Malatya Airport (MLX )

Malatya  Havaalanı Telefon Numarası

Malatya Havalimanı Telefon Numarası
+90 422 266 00 46


Resmi Web Sitesi
Malatya Havalimanı Müdürlüğü

Güncelleme:31.03.2020MALATYA ERHAÇ HAVALİMANI-HAVAALANI OTOPARK, OTOPARK ÜCRETİ 2019

MALATYA AIRPORT PARKING

Malatya  Havalimanı Otopark
Malatya Havaalanı Otoparkı ve Otopark Ücretleri


Malatya Havalimanı Otopark, Malatya Havalimanı Otopark Ücreti, Malatya Havalimanı 2020 Otopark Ücreti, Malatya Havaalanı Otopark Telefon Numarası, Malatya Havalimanı'nda Otopark ücreti ne kadardır?

Malatya Airport Car Park, Malatya Airport Parking Fee, Malatya Airport 2020 Parking Price, Malatya Airport Car park Phone Number, How much is the parking fee at Malatya Airport?


Malatya Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri sunulmaktadır.

Malatya Havalimanı yolcu otoparkı 520 araç kapasitelidir.Malatya Havalimanı Otoparkı Özel bir kuruluş tarafından işletilmektedir.

Bu otopark alanları konumu itibariyle İç hatlar terminaline yakındır. Ayrıca hareketi kısıtlı yolcular için 20 adet özel otopark alanları mevcuttur.

Malatya Havalimanı Otopark ücretleri (2020 yılı) aşağıda görülmektedir. Buradaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı bilgileri aşağıdaki telefon numarasından öğrenebilirsiniz.Malatya Havalimanı Otopark Ücretlendirme Tarifesi 2020
Sıra No ARAÇ CİNSİ PARK SÜRESİ / SAAT (TL)
0-1 Saat 1-3 Saat 3-6 Saat 6-12 Saat 12-24 Saat
1 Otomobil, Pikap, Minibüs 9,25 10,50 13,25 18,75 26,50
2 Midibüs, Otobüs, Kamyon, Kamyonet

10,50

12,75 18,75 26,50 35,25
3 Motor, Motosiklet 4,50 6,00 6,50 10 12,75

Sıra No Malatya Havaalanı Otoparkı Aylık Personel Abonman Ücretleri 2020 Ücreti (TL)
1 Otomobil, Pikap, Minibüs 73
2 Midibüs, Otobüs, Kamyon, Kamyonet  
3 Motor, Motosiklet 66
4 Şirket Kiracısı,Taksi İşletmeleri ve Nakliyeciler;Havalimanında görevli Personel/Personel Servis Araçları  


Malatya Havalimanı Bilgi Telefon Numarası:

+90 422 266 00 46
Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Malatya Erhaç Havalimanı Telefon Numarası, iletişim, Malatya Havalimanı Ulaşım ve Otopark Bilgileri, Malatya Erhaç Havalimanı IATA kodu, Malatya Erhaç Havalimanı ICAO kodu, Malatya Havalimanı statüsü, Malatya Erhaç Havalimanı Coğrafi koordinatları, Malatya Havalimanı iletişim, Malatya Havalimanı pist uzunluğu, Malatya Erhaç Havalimanı uçuş bilgileri, Malatya havaalanı uçuş bilgisi, Havayolu Şirketleri, Yer hizmetleri kuruluşları, Malatya Havalimanı Bilgileri....MALATYA AIRPORT MAP


Malatya Havalimanı Haritası
Malatya Airport Map
MALATYA HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 422 266 00 46Malatya HAVALİMANI ULAŞIM VE OTOPARK

Malatya Havalimanı'nda Ulaşım; Malatya Havaalanı Şehir Merkezine 34 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanına Ulaşım Havaş Otobüsleri ve Ticari taksiler ile sağlanmaktadır. Ticari Taksilerde dolmuş taksi hizmeti verilmektedir. Belediyeye ait Havalimanı Otobüsü bulunmamaktadır. Kendi aracınızla gelirseniz havalimanı Otoparklarından uygun bir ücret karşılığı yararlanabilirsiniz.

Malatya Erhaç Havalimanı'na geldiniz ve Araç Kiralamak isterseniz Gelen yolcu Salonları çıkışında Rent A Car şirketlerinin ofislerini görebilrsiniz. Malatya Havalimanı Araç Kirlama şirketlerinden isteğinize ve büteçenize uygun araçları kolayca krialayabilirsiniz.. Ayrıntılı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.... "havalimanlari.net" sizlerer İyi YolculuklaR diler.....

Malatya Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Malatya Havalimanı'ndan Şehir Merkezine gitmek için Havaş Otobüslerini kullanabilirsiniz. Havaş Otobüsleri Malatya Havaalanına inen her uçak için hizmet vermektedir.

Malatya Havaliman'ından Havaş Otobüslerini kullanarak, Şehir Merkezine, Otogara (MAŞTİ) Beydağı Devlet Hastanesi'ne(SSK), Altın Kayısı Oteline, Eski Garaja rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Malatya Havaalanı Havaş Otobüslerinin Hareket Saatleri, Güzergahları, Durakları ve Bilet fiyatları gibi ayrıntılı bilgileri Sitemizin HAVAŞ sayfasında bulabilirsiniz.

Malatya Havaalanı Havaş Havaş Otobüsleri Malatya Havaalanı

Malatya Havalimanı Belediye Otobüsü :

Malatya Havalimanı'nda Belediye otobüsleri hizmet vermemektedir. Malatya Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Malatya Havalimanı'na karşılıklı olarak Havaş Otobüsleri Hizmet vermektedir.

Malatya Havaş Servis Otobüsleri ile Şehrin pek çok yerine kolayca ulaşabilirsiniz. Malatya Havaş Havalimanı Otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgiye Web Sitemizin HAVAŞ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Malatya Havaalanı Taksi :

Malatya Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Malatya Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Malatya Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Taksimetre fiyatlarını, Yaklaşık ücretleri, Telefon Numaralarını Web Sitemizin TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Malatya Havaalanı Taksi / Malatya Airport Taxi


Malatya Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Malatya Havalimanı'na indiğiniz zaman gelen yolcu çıkışlarında Araç Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmalarının ofislerini görebilirsiniz.

Malatya Havalimanında bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın KİRALIK ARAÇ Sayfasındadır....

Malatya Havaalanı Otopark :

Malatya Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Malatya Havalimanı yolcu otoparkı olukça geniştir. Malatya Havalimanı Otoparkı Açık Otopark orlaak hizmet vermektedir.

Malatya Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye