Malatya Erhaç Havalimanı Havaalanı Airport

Malatya Havalimanı (MLX )
Malatya Airport (MLX )

Malatya  Havaalanı Telefon Numarası

Malatya Havalimanı Telefon Numarası
+90 422 266 00 46


Resmi Web Sitesi
Malatya Havalimanı Müdürlüğü

Güncelleme:20.01.2024

MALATYA HAVAŞ OTOBÜS KALKIŞ NOKTALARI, MALATYA HAVAŞ SEFER SAATLERİ, HAVAŞ İLETİŞİM BİLGİLERİ, HAVAŞ GÜZERGAHI, MALATYA HAVAŞ BİLET ÜCRETİ

Malatya Havalimanı - Malatya Airport


MALATYA HAVALİMANI HAVAŞ OTOBÜSLERİ

Malatya Havalimanı ile Şehir Merkezi arasında karşılıklı olarak sefer yapan Havaş Otobüslerinin hizmeti geçici olarak durdurulmuştur. Havaş servisleri Malatya da hizmet vermemektedir Ancak Türkiye'deki birçok havalimanındaki hizmetleri devam etmektedir.

Malatya Havalimanı ile şehir merkezi arasında ulaşım hizmeti; Malatya Belediyesi denetimli Meydan Turizm Havalimanı otobüsleri ile sağlanmaktadır. Malatya Havalimanı Otobüs servisi hakkında ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz.

Malatya Havaş otobüsleri hakkında güncel bilgileri aşağıdaki telefon numarasından ve web adresinden öğrenebilirsiniz. İyi YolculuklaR...

Malatya Havaş Telefon Numarası:

0850 222 0 487

Malatya Havaş web adresi:

www.havas.net

Havaş otobüslerininin yerine Malatya Havalimanı'na ulaşımınız da Malatya Belediyesi Havalimanı Otobüslerini kullanabilirsiniz.

Malatya Havaalanı hangi otobüs gider?

Malatya Büyükşehir Belediyesi (MOTAŞ) denetimli MEYDAN TURİZM Havalimanı otobüsleri ile şehir merkezine kolayca ulaşabilirsiniz.

Meydan Turizm havaalanı otobüsleri uçak saatlerine göre çalışmaktadır.

Malatya Havalimanı ile Şehir Merkezi arasında karşılıklı olarak hizmet vermektedir.

Malatya Belediye Havaalanı Servisleri, Malatya Havalimanına inen her uçak için servis düzenlenmektedir.

Malatya Havalimanı otobüslerinin Şehir Merkezinden Hareket saatleri

Malatya Meydan Havaalanı Servis Saatleri, Şehir Merkezinden Yolcu servisi uçak saatinden yaklaşık 2 saat önce MEYDAN Turizm Sivas caddesindeki merkez ofisinden hareket etmektedir.

Meydan Taşımacılık Adres: İnönü caddesi No:134/A Öğretmenevi Bitişiği Battalgazi/MALATYA

Malatya Havaalanı otobüslerinin Güncel Hareket Saatlerini aşağıdaki telefonları arayarak öğreniniz..

Malatya Havalimanı Havalimanı Otobüs Ücreti ne kadar?

Malatya Havaalanı Servis ücreti: 80 TL 'dir.

Malatya Havalimanında hizmet veren Yolcu servislerinin güncel hareket saatlerini, havaalanı otobüs ücretini, Meydan Servis güzergahını aşağıdaki telefon numaralarının arayarak öğrenebilirisniz...

Malatya MEYDAN TURİZM Telefon numarası:

0422 325 60 60

Malatya MOTAŞ Havalimanı Servis Telefon numarası:

0533 768 20 39

Malatya Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0(422) 502 25 02


MALATYA MERKEZ -->> MALATYA HAVALİMANI GİDİŞ SERVİS DURAKLARI

SİVAS CAD. ESKİ STADYUM KALKIŞ NOKTASI

RAMADA ALTIN KAYSI OTEL- İSTASYON KAVŞAGI

ESKİ SSK .  KAVŞAĞI

FAHRİ KAYAHAN KAVŞAĞI

MAŞTİ, MALATYA OTOGAR

MAKRO MARKET, BOSTANBAŞI KAVŞAĞI

SİVAS YOL AYRIMI, POLİS OKULU

DİVALİN OTEL ÖZSAN SANAYİ SİTESİ

ANEMON OTEL, ONBİN KONUTLAR KAVŞAĞI

1. ORGANİZE SANAYİ, HAVALİMANI YOL AYRIMI (5 DK. BEKLEME)

MALATYA ERHAÇ HAVALİMANI

MALATAY HAVALİMANI-ŞEHİR MERKEZİ DÖNÜŞ SERVİS DURAKLARI

MALATYA HAVALİMANI ÇIKIŞ

1. ORGANİZE, H.AL. YOL AYRIMI

ANEMON OTEL, ONBİN KONUTLAR KAVŞAĞI

DİVALİN OTEL ÖZSAN SANAYİ SİTESİ

SİVAS YOL AYRIMI, POLİS OKULU

MAKRO MARKET, BOSTANBAŞI KAVŞAĞI

MAŞTİ,OTOGAR

FAHRİ KAYAHAN KAVŞAĞI

ESKİ SSK .  KAVŞAĞI

RAMADA ALTIN KAYSI OTEL- İSTASYON KAVŞAGIÖnemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Malatya Erhaç Havalimanı Havaş Telefon Numarası, iletişim, Malatya Havalimanı Ulaşım ve Otopark Bilgileri, Malatya Erhaç Havalimanı Havaş Hareket saatleri, Malatya Erhaç Havalimanı Havaş Servis saati, Malatya Havalimanı Havaş Saatleri, Malatya Erhaç Havalimanı Havaş Güzergahı, Malatya Havalimanı Havaş iletişim, Malatya Havalimanı Havaş Ücreti, Malatya Erhaç Havalimanı Ulaşım Bilgileri, Malatya havaalanı otobüs, Malatya Havaş, Malatya Havaş saatleri, malatya havas, havaş malatya, Malatya Havalimanı Ulaşım Havaş Bilgileri....MALATYA AIRPORT MAP


Malatya Havalimanı Haritası
Malatya Airport Map
MALATYA HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 422 266 00 46MALATYA HAVALİMANI ULAŞIM VE OTOPARK

Malatya Havalimanı'nda Ulaşım; Malatya Havaalanı Şehir Merkezine 34 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanına Ulaşım Havaş Otobüsleri ve Ticari taksiler ile sağlanmaktadır. Ticari Taksilerde dolmuş taksi hizmeti verilmektedir. Belediyeye ait Havalimanı Otobüsü bulunmamaktadır. Kendi aracınızla gelirseniz havalimanı Otoparklarından uygun bir ücret karşılığı yararlanabilirsiniz.

Malatya Erhaç Havalimanı'na geldiniz ve Araç Kiralamak isterseniz Gelen yolcu Salonları çıkışında Rent A Car şirketlerinin ofislerini görebilrsiniz. Malatya Havalimanı Araç Kiralama şirketlerinden isteğinize ve büteçenize uygun araçları kolayca krialayabilirsiniz.. Ayrıntılı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.... "havalimanlari.net" sizlerer İyi YolculuklaR diler.....

Malatya Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Malatya Havalimanı ile Şehir Merkezi arasında karşılıklı olarak sefer yapan Havaş Otobüslerinin hizmeti geçici olarak durdurulmuştur.

Havaş Otobüsleri yerine Malatya Meydan Turizm tarafından işletilen Havaalanı Otobüslerini kullanabilirsiniz.

Malatya Havaliman'ından Havalanı Otobüslerini kullanarak, Şehir Merkezine, Otogara (MAŞTİ) Beydağı Devlet Hastanesi'ne (SSK), Altın Kayısı Oteline, Eski Garaja rahat bir şekilde gidebilirsiniz.

Malatya Havaalanı Havaş Otobüslerinin Hareket Saatleri, Güzergahları, Durakları ve Bilet fiyatları gibi bilgileri Sitemizin Malatya Havalimanı HAVAŞ sayfasında bulabilirsiniz.

 

Malatya Havaalanı Havaş Havaş Otobüsleri Malatya Havaalanı

Malatya Havalimanı Belediye Otobüsü :

Malatya Havalimanı'nda Belediye otobüsleri hizmet vermektedir.

Malatya Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Malatya Havalimanı'na karşılıklı olarak Havalimanı Otobüsleri hizmet vermektedir.

Malatya Belediye Havaalanı Otobüsleri ile Şehrin pek çok yerine kolayca ulaşabilirsiniz. Malatya Belediyesi Havalimanı Otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgiye Web Sitemizin Malatya Havalimanı OTOBÜS sayfasından ulaşabilirsiniz.

Malatya Havaalanı Taksi :

Malatya Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Malatya Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Malatya Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Taksimetre fiyatlarını, Yaklaşık ücretleri, Telefon Numaralarını Web Sitemizin TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Malatya Havaalanı Taksi / Malatya Airport Taxi


Malatya Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Malatya Havalimanı'na indiğiniz zaman gelen yolcu çıkışlarında Araç Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmalarının ofislerini görebilirsiniz.

Malatya Havalimanında bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın KİRALIK ARAÇ Sayfasındadır....

Malatya Havaalanı Otopark :

Malatya Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Malatya Havalimanı yolcu otoparkı olukça geniştir. Malatya Havalimanı Otoparkı Açık Otopark orlaak hizmet vermektedir.

Malatya Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye