Malatya Erhaç Havalimanı Havaalanı Airport

Malatya Havalimanı (MLX )
Malatya Airport (MLX )

Malatya  Havaalanı Telefon Numarası

Malatya Havalimanı Telefon Numarası
+90 422 266 00 46


Resmi Web Sitesi
Malatya Havalimanı Müdürlüğü

Güncelleme:08.09.2019MALATYA HAVAŞ OTOBÜS KALKIŞ NOKTALARI, SEFER SAATLERİ, HAVAŞ İLETİŞİM BİLGİLERİ, HAVAŞ GÜZERGAHI, HAVAŞ BİLET ÜCRETLERİ

Havalimanı Adı Malatya Erhaç Havalimanı - Malatya Airport
İşletme Sorumlusu Ali Şeker
Mobil (0 422) 323 98 08
(0 555) 985 11 76
(0 530) 976 78 44
E-Posta malatyabus@havas.net
Otobüs İşletmesi Telefon 0850 222 0 487
Otobüs İşletmesi Malatya Havalimanı Otobüs İşletmesi

Malatya Havalimanı - Malatya Airport


Malatya Şehir Merkezinden Malatya Havalimanı'na Havaş otobüsleri Kalkış Saatleri ve Servis Durakları :

Şehir Merkezi’nden Malatya Havalimanı'na Kalkış Saatleri:

Havaş Otobüsleri Malatya Şehir Merkezi'nden - Malatya Havalimanı’na Güncel Kalkış Saatleri : >>>> Lütfen Tıklayınız.....

İnteraktif Ulaşım Haritası için  Lütfen tıklayınız.....

Malatya Havaş Otobüsleri Servis Güzergahları ve Servis Hareket Yerleri:

Şehir Merkezinden; Havaş Şehir Ofisi (Sivas Caddesi), Çevre Yolu, MAŞTİ (Otogar), Malatya Erhaç Havalimanı

Not:
- Havaş otobüsleri Malatya Havalimanı'ndan şehre tüm dönüşlerde şehir merkezine kadar gitmektedir.
- Havaş Servislerinin kalkış saatlerinden 15 dakika önce kalkış noktasında bulunulması gerekmektedir.
- Havaş Servisinden güzergah içerisinde binilecekse kalkış saatinden önce telefon ile bilgi vermesi gerekmektedir.

Malatya Havaş Otobüsleri Yolcu İndirme Noktaları :

Onbin Konut, Polis Kantini, Polis Okulu, AFRA, MAŞTİ, 2.Ordu TSK Lojman Kavşağı, Beydağı Devlet Hastanesi (SSK), Altın Kayısı, Eski Garaj, Emeksiz Kavşağı, Doğu Garajı, İnönü Stad Karşısı Havaş Ofisi

Havaş Otobüsleri Malatya Havalimanı'ndan - Malatya Şehir Merkezi Kalkış Saatleri :

Malatya Havaalanı'na inen tüm uçuşlar için Havaş Otobüs servisi düzenlenmektedir. Havaş Servisleri uçağın inişinden 25 dk. sonra Malatya Havalimanından şehir merkezine hareket etmektedir.

Havaş Otobüs ile Yaklaşık olarak yolculuk Süresi :

Yaklaşık 45 dakika olup, hava durumuna ve trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

Malatya Havaş Otobüsleri bilet fiyatı :

12,00 TL (KDV dahil)

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Malatya Erhaç Havalimanı Telefon Numarası, iletişim, Malatya Havalimanı Ulaşım ve Otopark Bilgileri, Malatya Erhaç Havalimanı IATA kodu, Malatya Erhaç Havalimanı ICAO kodu, Malatya Havalimanı statüsü, Malatya Erhaç Havalimanı Coğrafi koordinatları, Malatya Havalimanı iletişim, Malatya Havalimanı pist uzunluğu, Malatya Erhaç Havalimanı uçuş bilgileri, Malatya havaalanı uçuş bilgisi, Havayolu Şirketleri, Yer hizmetleri kuruluşları, Malatya Havalimanı Bilgileri....MALATYA AIRPORT MAP


Malatya Havalimanı Haritası
Malatya Airport Map
MALATYA HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 422 266 00 46MALATYA HAVALİMANI ULAŞIM VE OTOPARK

Malatya Havalimanı'nda Ulaşım; Malatya Havaalanı Şehir Merkezine 34 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanına Ulaşım Havaş Otobüsleri ve Ticari taksiler ile sağlanmaktadır. Ticari Taksilerde dolmuş taksi hizmeti verilmektedir. Belediyeye ait Havalimanı Otobüsü bulunmamaktadır. Kendi aracınızla gelirseniz havalimanı Otoparklarından uygun bir ücret karşılığı yararlanabilirsiniz.

Malatya Erhaç Havalimanı'na geldiniz ve Araç Kiralamak isterseniz Gelen yolcu Salonları çıkışında Rent A Car şirketlerinin ofislerini görebilrsiniz. Malatya Havalimanı Araç Kirlama şirketlerinden isteğinize ve büteçenize uygun araçları kolayca krialayabilirsiniz.. Ayrıntılı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.... "havalimanlari.net" sizlerer İyi YolculuklaR diler.....

Malatya Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Malatya Havalimanı'ndan Şehir Merkezine gitmek için Havaş Otobüslerini kullanabilirsiniz. Havaş Otobüsleri Malatya Havaalanına inen her uçak için hizmet vermektedir.

Malatya Havaliman'ından Havaş Otobüslerini kullanarak, Şehir Merkezine, Otogara (MAŞTİ) Beydağı Devlet Hastanesi'ne(SSK), Altın Kayısı Oteline, Eski Garaja rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Malatya Havaalanı Havaş Otobüslerinin Hareket Saatleri, Güzergahları, Durakları ve Bilet fiyatları gibi ayrıntılı bilgileri Sitemizin HAVAŞ sayfasında bulabilirsiniz.

Malatya Havaalanı Havaş Havaş Otobüsleri Malatya Havaalanı

Malatya Havalimanı Belediye Otobüsü :

Malatya Havalimanı'nda Belediye otobüsleri hizmet vermemektedir. Malatya Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Malatya Havalimanı'na karşılıklı olarak Havaş Otobüsleri Hizmet vermektedir.

Malatya Havaş Servis Otobüsleri ile Şehrin pek çok yerine kolayca ulaşabilirsiniz. Malatya Havaş Havalimanı Otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgiye Web Sitemizin HAVAŞ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Malatya Havaalanı Taksi :

Malatya Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Malatya Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Malatya Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Taksimetre fiyatlarını, Yaklaşık ücretleri, Telefon Numaralarını Web Sitemizin TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Malatya Havaalanı Taksi / Malatya Airport Taxi


Malatya Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Malatya Havalimanı'na indiğiniz zaman gelen yolcu çıkışlarında Araç Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmalarının ofislerini görebilirsiniz.

Malatya Havalimanında bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın KİRALIK ARAÇ Sayfasındadır....

Malatya Havaalanı Otopark :

Malatya Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Malatya Havalimanı yolcu otoparkı olukça geniştir. Malatya Havalimanı Otoparkı Açık Otopark orlaak hizmet vermektedir.

Malatya Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye