havalimanlari.net / Diyarbakır Havalimanı

Diyarbakır Havalimanı (DIY)
Diyarbakır Airport (DIY)

Diyarbakır Havaalanı telefon Numarası

Diyarbakır Havalimanı
Telefon Numarası

+90 412 233 27 19
+90 412 233 23 82


Resmi Web Sitesi

Diyarbakır Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:16.03.2024


Diyarbakır Havalimanı Uçuş Bilgileri


Diyarbakır Havalimanı Uçuş Bilgileri, Diyarbakır Havalimanı Uçuş Saatleri, Diyarbakır Havaalanı Uçak Kalkış İniş Saatleri, Diyarbakır Havalimanı Uçuş Bilgi Ekranı, Diyarbakır Havaalanı Uçuş Tarifeleri, Diyarbakır Uçak saatleri.

Diyarbakır Airport Flight Information, Diyarbakir Airport Flight Times, Diyarbakir Airport Flight Departure Times, Diyarbakir Airport Arrival Times, Diyarbakir Airport Flight Information Screen,


DİYARBAKIR HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

DİYARBAKIR AIRPORT FLIGHT INFORMATION

Diyarbakır Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Diyarbakır havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Diyarbakır havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Diyarbakır havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Diyarbakır Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Diyarbakır Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri aşağıda anlık olarak görülmektedir..

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Havayolu Şirketlerinden öğreneniniz.

Diyarbakır (DIY) Havalimanı'na İniş yapan ve Diyarbakır (DIY) Havalimanı'ndan Kalkış yapan uçuşları aşağıda görebilirsiniz.

Diyarbakır (DIY) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Diyarbakır (DIY) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.

 Diyarbakır Havalimanı / Diyarbakır Airport
Diyarbakır Havalimanı / Diyarbakır Airport


Diyarbakır Havalimanı Ulaşım
Diyarbakır Havalimanı'na Nasıl Gidilir?

Diyarbakır Havalimanı'na ulaşım ise oldukça kolaydır. Taksi ve otobüs işletmeleri sayesinde havalimanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Sitemizin Ulaşım ve otopark sayfasından ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Diyarbakır Havalimanı Araç Kiralama Firmaları,

Diyarbakır Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

havalimanlari.net olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

 

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

Diyarbakır Havalimanı telefon Numarası, Diyarbakır Havaalanı Ulaşım, Diyarbakır Havalimanı Uçuş Saatleri, Diyarbakır Havalimanı İç hat Uçuşlar, Diyarbakır Havalimanı uçuşları, Diyarbakır Havalimanı uçak iniş saatleri, Diyarbakır Havalimanı uçuş saatleri, Diyarbakır Havalimanı uçuş bilgileri, Diyarbakır havaalanı uçuş bilgisi, Diyarbakır Havaalanı uçuş bilgi ekranı, Diyarbakır uçak saatleri, Diyarbakır Havalimanı Bilgileri....DİYARBAKIR AIRPORT MAP


Diyarbakır Havalimanı Haritası
Diyarbakır Airport map
DİYARBAKIR HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 412 233 27 19DİYARBAKIR HAVALİMANI OTOPARKI

Diyarbakır Havalimanında araçlar için park alanı mevcut olup uygun fiyatlara park seçenekleri sunulmaktadır.

Diyarbakır Havalimanında otopark alanları konumu itibariyle İç hatlar terminaline yakındır. Ayrıca hareketi kısıtlı yolcular için  özel park alanları mevcuttur.

Diyarbakır Havalimanı Otopark ücretleri 2024, aşağıda görülmektedir. Buradaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır değişklik gösterebilir. Ayrıntılı bilgileri aşağıdaki telefon numarasından öğrenebilirsiniz.

Diyarbakır Havalimanı Otopark Ücreti, Otopark Tarifesi - 2024
ARAÇ CİNSİ PARK SÜRESİ (SAAT)/ÜCRET (TL)
0-1 Saat 1-3 Saat 3-6 Saat 6-12 Saat 12-24 Saat
Otomobil, Pikap, Minibüs 30 35 45 55 80
Midibüs, Otobüs, Kamyon, Kamyonet 35 40 55 80 110

Motor, Motosiklet

15 20 25 30 40

 

Sıra No Personel Aylık Otopark Abonman Ücretleri Ücreti (TL)
1 Otomobil, Pikap, Minibüs 225
2 Midibüs, Otobüs, Kamyon, Kamyonet  
3 Motor, Motosiklet 205
4 Şirket Kiracısı,Taksi İşletmeleri ve Nakliyeciler;Havalimanında görevli Personel/Personel Servis Araçları  


Diyarbakır Havalimanı Otopark Bilgi Telefon No:

0 412 233 27 19


Önemli: Burada yayınlananlar bilgilendirme amaçlıdır. Diyarbakır Havaalanı Otoparkı hakkında güncel ve ayrıntılı bilgiyi yukarıdaki ki telefon numaralarından öğrenebilirsiniz.


 


Diyarbakır Havalimanı'na ulaşım oldukça kolaydır. Havaalanı Taksi ve havaalanı otobüs işletmeleri sayesinde havalimanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sitemizin Ulaşım ve otopark sayfasından ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.

havalimanlari.net olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

 


WEB SİTEMİZ; Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye