havalimanlari.net / Diyarbakır Havalimanı

Diyarbakır Havalimanı (DIY)
Diyarbakır Airport (DIY)

Diyarbakır Havaalanı telefon Numarası

Diyarbakır Havalimanı
Telefon Numarası

+90 412 233 27 19
+90 412 233 23 82


Resmi Web Sitesi

Diyarbakır Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:16.03.2024Diyarbakır Havaalanı Ulaşım ve Otopark
Diyarbakır Airport Transfer, Transportation, Parking


Diyarbakır Havalimanı ulaşım ve Otopark, Diyarbakır Havalimanına nasıl gidilir? Diyarbakır Havaalanına nasıl gidilir? Diyarbakır Havalimanı'na ulaşım nasıldır? Diyarbakır Havalimanı şehir merkezine ne kadar uzaktadır? Diyarbakır Havalimanından Şehir merkezine nasıl gidilir? Diyarbakır Havaalanı'ndan Otogara nasıl gidilir? Diyarbakır Havalimanı Otobüs, Diyarbakır Havalimanında taksi fiyatları-ücreti, Diyarbakır Havalimanında Havaş hizmet veriyor mu? Diyarbakır havalimanı araç kiralama (Diyarbakır havalimanı rent a car) firmaları/şirketleri, Diyarbakır Havalimanı'nda transfer şirketleri, Diyarbakır Havalimanında Otopark ve otopark ücretleri. Diyarbakır Havalimanı Taksi ücreti, Diyarbakır Havaalanı Şehir Merkezi Taksi Ücreti ne kadar? Diyarbakır Havaalanı Transfer

Diyarbakir Airport transportation and parking, How do you get to Diyarbakir Airport? How is transportation to Diyarbakır Airport? How far is Diyarbakir Airport from the city center? How to go to the city center from Diyarbakir Airport? How to get to Otogara from Diyarbakir Airport? Diyarbakır Airport Bus, taxi-fare at Diyarbakır Airport, Havaş at Diyarbakır Airport? Diyarbakir airport car rental companies (Diyarbakir airport rent a car), transfer companies in Diyarbakır airport, parking in Diyarbakir Airport and parking fees. Diyarbakir Airport Taxi Fare, Diyarbakir Airport City Center How much is the taxi fare? Diyarbakir Airport TransferDiyarbakır Havalimanı'ndan Şehir merkezine, Şehir Merkezinden Diyarbakır Havalimanı'na rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Uçuş saatlerine göre ayarlanmış önceden kalkış saatleri belli olan Diyarbakır Belediyesi Havaalanı otobüsleri yolculara hizmet vermektedir. Diyarbakır Havalimanı gelen yolcu salonunun hemen dışında Havalimanı Otobüsünün durağı bulunmaktadır. Otobüsle kolaylıkla şehir merkezine ulaşabilirisiniz.

Diyarbakır Havalanı Otobüsü

Diyarbakır Havalimanı'nda bulunan 24 saat hizmet veren Taksiler sayesinde istediğiniz yere kolay bir şekilde ulaşabilirisniz. Taksilerin gelen yolcu salonun önünde durakları bulunmakatdır.

İsterseniz bunların dışında gelen yolcu salonlarında bulunan araç kiralama diğer adıyla rent a car şirketlerinden isteğinize ve bütçenize uygun araç kiralayabilir ve yolculuğunuza devam edebilirsiniz..

Eğer aracınızla geldiyseniz, aracınızı uygun şartlarda Otoparka bırakabilir ve istediğiniz yere uçabilirsiniz. Diyarbakır Havalanı Otopark sayfamızdan her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ulaşım ve Otopark konusundaki bilgilere sitemizin ilgili sayfalarından kolayca öğrenebilirsiniz.

 

havalimanlari.net olarak Sizlere İyi Yolculuklar dileriz...

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Telefon no:

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Telefon NoSantral :(0 412 ) 229 48 80 - (81,82,83,84...,97)   

 Ulaştırma Daire Başkanlığı Santral : (0 412) 229 05 41

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Otobüs Güzergahları: Lütfen tıklayınız...
     

Diyarbakır Havalimanı Taksi Telefon Numarası:

+90 532 760 30 32

+90 412 236 61 61


Diyarbakır Havalimanı
Diyarbakır Havalimanı

Önemli: Burada yayınlananlar bilgilendirme amaçlıdır. Güncel ve ayrıntılı bilgiyi yukarıdaki telefon numaralarından öğrenebilirsiniz.


havalimanlari.net olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

 


WEB SİTEMİZ; Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

Diyarbakır Havalimanı Servis telefon Numarası, Diyarbakır Havaalanı Ulaşım, Diyarbakır Havalimanına Nasıl Gidilir, Diyarbakır Havalimanına Ulaşım, Diyarbakır Havalimanı Otobüs, Taksi iletişim, Diyarbakır Havalimanı Araç Kiralama, Diyarbakır Havalimanı uçuş bilgileri, Diyarbakır havaalanı uçuş bilgisi, Diyarbakır Havalimanı Bilgileri....DİYARBAKIR AIRPORT MAP


Diyarbakır Havalimanı Haritası
Diyarbakır Airport map
DİYARBAKIR HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 412 233 27 19DİYARBAKIR HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Diyarbakır Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Diyarbakır havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Diyarbakır havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Diyarbakır havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Diyarbakır Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Diyarbakır Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Havayolu Şirketlerinden öğreneniniz.

Diyarbakır (DIY) Havalimanı'na İniş yapan ve Diyarbakır (DIY) Havalimanı'ndan Kalkış yapan uçuşları aşağıda görebilirsiniz.

Diyarbakır (DIY) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Diyarbakır (DIY) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.
Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye