havalimanlari.net / Diyarbakır Havalimanı

Diyarbakır Havalimanı (DIY)
Diyarbakır Airport (DIY)

Diyarbakır Havaalanı telefon Numarası

Diyarbakır Havalimanı
Telefon Numarası

+90 412 233 27 19
+90 412 233 23 82


Resmi Web Sitesi

Diyarbakır Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:16.03.2024DİYARBAKIR HAVALİMANI-HAVAALANI TAKSİ, DİYARBAKIR TAKSİ ÜCRETİ 2024
DIYARBAKIR AIRPORT TAXI


Diyarbakır Havalimanı Otobüs

Diyarbakır Havalimanı Taksi, Diyarbakır Havalimanı Taksi ücreti, Diyarbakır Havaalanı Şehir Merkezi Taksi Ücreti ne kadar? Diyarbakır Havalimanı Taksi Durağı Telefon Numarası, Diyarbakır Havaalanı ile Üniversite arası Taksi ücreti ne kadar? Diyarbakır Havalimanı Ulaşım, Diyarbakır Havaalanı Transfer

Diyarbakir Airport Taxi, Diyarbakir Airport Taxi Fare, Diyarbakir Airport City Center Taxi Price, Diyarbakır Airport Taxi Phone Number, How much is the taxi fare from Diyarbakir Airport to the University? Diyarbakir Airport Transportation, Diyarbakir Airport Transfer


Diyarbakır Havaalanı Taksiler İç hatlar ve Dış Hatlar terminalinin yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir.

DİYARBAKIR Havalimanı-Havaalanı taksi ücretleri başlangıç fiyatının üzerine km fiyatı eklenmesiyle hesaplanmaktadır.

Diyarbakır Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Diyarbakır Havaalanı taksi ücreti ile ilgili bilgileri ücret panolarından da görebilirsiniz.

Diyarbakır Havalimanı taksilerinde günün 24 saati aynı tarife geçerlidir.

Diyarbakır Havalimanı Taksi Ücreti:

Diyarbakır Taksi Açılış Ücreti: 15 TL

Diyarbakır Taksi kilometre başına ücret: 13 TL

Diyarbakır Taksi kısa mesafe ücreti: 60 TL

Diyarbakır Havalimanı Taksi Ücretleri / Diyarbakır Airport Taxi

Diyarbakır Havalimanı Dağkapı arası taksi ücreti: 210 TL - 230 TL

Diyarbakır Havalimanı Otogar (Dişti) arası taksi ücreti: 170 TL - 190 TL

Diyarbakır Yeni Havalimanı Dicle Üniversitesi taksi ücreti: 200 TL - 230 TL

Diyarbakır Havalimanı İstasyon (Tren Garı) arası taksi ücreti: 160 TL - 180 TL

Diyarbakır Havalimanı Memorial Hastanesi taksi ücreti: 160 TL - 1480 TL

Burada verilen fiyatlar yaklaşık fiyatlar olup güncel fiyatları ve ayrıntılı bilgileri lütfen aşağıdaki telefon numrasından öğreniniz..Diyarbakır Havalimanı Taksi Telefon Numarası:

+90 532 760 30 32

Diyarbakır Havalimanı Taksi Durağı
Diyarbakır Havalimanı Taksi Durağı

Önemli: Burada yayınlananlar bilgilendirme amaçlıdır. Diyarbakır Taksileri hakkında güncel ve ayrıntılı bilgiyi yukarıdaki telefon numarasından öğrenebilirsiniz.


DİYARBAKIR HAVALİMANI ULAŞIM

Diyarbakır Havalimanı'na ulaşım ise oldukça kolaydır. Taksi ve otobüs işletmeleri sayesinde havalimanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Sitemizin Ulaşım ve otopark sayfasından ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.

havalimanlari.net olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...


WEB SİTEMİZ; Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

Diyarbakır Havalimanı Taksi telefon Numarası, Diyarbakır Havaalanı Ulaşım, Diyarbakır Havalimanı Taksi, Diyarbakır Havalimanı Taksi Ücreti, Diyarbakır Havalimanı Taksi iletişim, Diyarbakır Havalimanı Taksi Durağı, Diyarbakır Havalimanı uçuş bilgileri, Diyarbakır havaalanı uçuş bilgisi, Diyarbakır Havalimanı Bilgileri....DİYARBAKIR AIRPORT MAP


Diyarbakır Havalimanı Haritası
Diyarbakır Airport map
DİYARBAKIR HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 412 233 27 19DİYARBAKIR HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Diyarbakır Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Diyarbakır havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Diyarbakır havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Diyarbakır havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Diyarbakır Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Diyarbakır Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Havayolu Şirketlerinden öğreneniniz.

Diyarbakır (DIY) Havalimanı'na İniş yapan ve Diyarbakır (DIY) Havalimanı'ndan Kalkış yapan uçuşları aşağıda görebilirsiniz.

Diyarbakır (DIY) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Diyarbakır (DIY) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.

 
Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartlarıİletişim :
facebook havalimanlariInstagramGizlilik Politikasıinfo@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye