havalimanlari.net / Diyarbakır Havalimanı

Diyarbakır Havalimanı (DIY)
Diyarbakır Airport (DIY)

Diyarbakır Havaalanı telefon Numarası

Diyarbakır Havalimanı
Telefon Numarası

+90 412 233 27 19
+90 412 233 23 82


Resmi Web Sitesi

Diyarbakır Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:06.02.2023

DİYARBAKIR HAVALİMANI-HAVAALANI OTOPARK, OTOPARK ÜCRETİ 2023

DİYARBAKIR AIRPORT PARKING


Diyarbakır Havalimanı Otobüs


Diyarbakır Havalimanı Otopark, Diyarbakır Havalimanı 2023 yılı Otopark ücreti, Diyarbakır Havaalanı Yeni Terminal Binası Otopark Ücreti, Diyarbakır Havalimanı Otopark Telefon Numarası, Diyarbakır Havaalanı İç Hatlar Terminali Otopark Ücreti ne kadar?

Diyarbakir Airport Car Park, Diyarbakır Airport 2023 Car Parking Fee, Diyarbakir Airport New Terminal Building Parking Price, Diyarbakir Airport Car Park Telephone Number, Diyarbakir Airport Domestic Terminal Parking Fare?


Diyarbakır Havalimanında araçlar için park alanı mevcut olup uygun fiyatlara park seçenekleri sunulmaktadır.

Diyarbakır Havalimanı otopark alanları konumu itibariyle İç hatlar terminaline yakındır. Ayrıca hareketi kısıtlı yolcular için  özel park alanları mevcuttur.

Diyarbakır Havalimanı Otopark ücretleri (2023 ) aşağıda görülmektedir. Buradaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır değişklik gösterebilir. Ayrıntılı bilgileri aşağıdaki telefon numarasından öğrenebilirsiniz.

Diyarbakır Havalimanı Otopark Ücreti, Otopark Tarifesi - 2023
ARAÇ CİNSİ PARK SÜRESİ / SAAT (TL)
0-1 Saat 1-3 Saat 3-6 Saat 6-12 Saat 12-24 Saat
Otomobil, Pikap, Minibüs 18 21 26 36 52
Midibüs, Otobüs, Kamyon, Kamyonet 21 25 36 52 69

Motor, Motosiklet

9 12 13 19 25

 

Personel Aylık Otopark Abonman Ücretleri 2023 Ücreti (TL)
Otomobil, Pikap, Minibüs 142
Midibüs, Otobüs, Kamyon, Kamyonet  
Motor, Motosiklet 129
Şirket Kiracısı,Taksi İşletmeleri ve Nakliyeciler;Havalimanında görevli Personel/Personel Servis Araçları  


Diyarbakır Havalimanı Otopark Bilgi Telefon No:

0 412 233 27 19


Önemli: Burada yayınlananlar bilgilendirme amaçlıdır. Otoparklar hakkında güncel ve ayrıntılı bilgiyi yukarıdaki ki telefon numaralarından öğrenebilirsiniz.


 


Diyarbakır Havalimanı Ulaşım
Diyarbakır Havalimanı'na Nasıl Gidilir?

Diyarbakır Havalimanı'na ulaşım ise oldukça kolaydır. Taksi ve otobüs işletmeleri sayesinde havalimanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sitemizin Ulaşım ve otopark sayfasından ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Diyarbakır Havalimanı Araç Kiralama Firmaları,

Diyarbakır Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

havalimanlari.net olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

WEB SİTEMİZ; Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

Diyarbakir Havalimanı Otopark, Diyarbakır Havalimanı otopark ücretleri 2023 yılı, Diyarbakır Havalimanı Otopark Telefon Numarası, Diyarbakır Havaalanı Ulaşım, Diyarbakır Havalimanı Otopark tarifesi, Diyarbakır Havalimanı Otopark ücreti 2023, Diyarbakır HavalimanıOtopark iletişim, Diyarbakır Havalimanı otopark, Diyarbakır Havalimanı uçuş bilgileri, Diyarbakır havaalanı uçuş bilgisi, Havaalanı Otopark ücreti ne kadar? Diyarbakır Havalimanı Bilgileri....DİYARBAKIR AIRPORT MAP


Diyarbakır Havalimanı Haritası
Diyarbakır Airport map
DİYARBAKIR HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 412 233 27 19DİYARBAKIR HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Diyarbakır Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Diyarbakır havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Diyarbakır havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Diyarbakır havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Diyarbakır Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Diyarbakır Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Havayolu Şirketlerinden öğreneniniz.

Diyarbakır (DIY) Havalimanı'na İniş yapan ve Diyarbakır (DIY) Havalimanı'ndan Kalkış yapan uçuşları aşağıda görebilirsiniz.

Diyarbakır (DIY) Havalimanı Geliş

Flight information is provided by Airportia, and is subject to the Airportia Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Airportia" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Diyarbakır (DIY) Havalimanı Gidiş

Flight information is provided by Airportia, and is subject to the airportia Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Airportia" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 
Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye