havalimanlari.net / Diyarbakır Havalimanı

Diyarbakır Havalimanı (DIY)
Diyarbakır Airport (DIY)

Diyarbakır Havaalanı telefon Numarası

Diyarbakır Havalimanı
Telefon Numarası

+90 412 233 27 19
+90 412 233 23 82


Resmi Web Sitesi

Diyarbakır Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:16.08.2024

DİYARBAKIR HAVALİMANI-HAVAALANI OTOPARK, HAVAALANI OTOPARK ÜCRETİ 2024
DIYARBAKIR AIRPORT (DIY) PARKING


Diyarbakır Havalimanı Otoparkı
Diyarbakır Havalimanı Otopark / Diyarbakir Airport Car Parking


Diyarbakır Havalimanı Otopark, Diyarbakır Havalimanı Otopark ücreti 2024, Diyarbakır Havaalanı Yeni Terminal Binası Otopark Ücreti, Diyarbakır Havalimanı Otopark Telefon Numarası, Diyarbakır Havaalanı İç Hatlar Terminali Otopark Ücreti ne kadar?

Diyarbakir Airport Car Park, Diyarbakır Airport 2024 Car Parking Fee, Diyarbakir Airport New Terminal Building Parking Price, Diyarbakir Airport Car Park Telephone Number, Diyarbakir Airport Domestic Terminal Parking Fare?


Diyarbakır Havalimanı otopark; Diyarbakır Havalimanında araçlar için park alanı mevcut olup uygun fiyatlara park seçenekleri sunulmaktadır.

Diyarbakır Havalimanı otoparkı konumu itibariyle İç hatlar terminaline çok yakındır. Havalimanı Otoparkında hareketi kısıtlı yolcular için özel park alanları mevcuttur.

Diyarbakır Havalimanı Otopark ücretleri 2024 aşağıda görülmektedir. Buradaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır değişklik gösterebilir. Diyarbakır Havalimanı Otopark ile ilgili ayrıntılı bilgileri aşağıdaki telefon numarasından öğrenebilirsiniz.

Diyarbakır Havalimanı Otopark Ücreti, Otopark Tarifesi - 2024
ARAÇ CİNSİ PARK SÜRESİ / SAAT (TL)
0-1 Saat 1-3 Saat 3-6 Saat 6-12 Saat 12-24 Saat
Otomobil, Pikap, Minibüs 30 35 45 55 80
Midibüs, Otobüs, Kamyon, Kamyonet 35 45 55 80 110

Motor, Motosiklet

15 20 25 30 40

 

Personel Aylık Otopark Abonman Ücretleri 2024 Ücreti (TL)
Otomobil, Pikap, Minibüs 225
Midibüs, Otobüs, Kamyon, Kamyonet  
Motor, Motosiklet 205
Şirket Kiracısı,Taksi İşletmeleri ve Nakliyeciler;Havalimanında görevli Personel/Personel Servis Araçları  


Diyarbakır Havalimanı Otopark Telefon Numarası:
0 532 423 95 62
Diyarbakır Havalimanı Otopark Sosyal Medya Hesabı:
instagram.com/diyarbakir_havalimani_otopark


Diyarbakır Havalimanı Otopark Ücreti Hesaplama Aracı

Hesaplamanın yapılması için Otopark giriş tarih ve saatini ve Otoparktan çıkış tarih ve saatini giriniz.

Önemli: Burada yayınlananlar bilgilendirme amaçlıdır. Diyarbakır Havalimanı Otopark hakkında güncel ve ayrıntılı bilgiyi yukarıdaki ki telefon numaralarından öğrenebilirsiniz.


 


Diyarbakır Havalimanı Ulaşım
Diyarbakır Havalimanı'na Nasıl Gidilir?

Diyarbakır Havalimanı'na ulaşım ise oldukça kolaydır. Taksi ve otobüs işletmeleri sayesinde havalimanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sitemizin Ulaşım ve otopark sayfasından ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Diyarbakır Havalimanı Araç Kiralama Firmaları,

Diyarbakır Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

havalimanlari.net olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

WEB SİTEMİZ; Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

Diyarbakir Havalimanı Otopark, Diyarbakır Havalimanı otopark ücretleri 2024 yılı, Diyarbakır Havalimanı Otopark Telefon Numarası, Diyarbakır Havaalanı Ulaşım, Diyarbakır Havalimanı Otopark tarifesi, Diyarbakır Havalimanı Otopark ücreti 2024, Diyarbakır Havalimanı Otopark iletişim, Diyarbakır Havalimanı otopark, Diyarbakır Havalimanı uçuş bilgileri, Diyarbakır havaalanı uçuş bilgisi, Havaalanı Otopark ücreti ne kadar? Diyarbakır Havalimanı Bilgileri....DİYARBAKIR AIRPORT MAP


Diyarbakır Havalimanı Haritası
Diyarbakır Airport map
DİYARBAKIR HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 412 233 27 19DİYARBAKIR HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Diyarbakır Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Diyarbakır havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Diyarbakır havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Diyarbakır havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Diyarbakır Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Diyarbakır Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Havayolu Şirketlerinden öğreneniniz.

Diyarbakır (DIY) Havalimanı'na İniş yapan ve Diyarbakır (DIY) Havalimanı'ndan Kalkış yapan uçuşları aşağıda görebilirsiniz.

Diyarbakır (DIY) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Diyarbakır (DIY) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.
Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye