havalimanlari.net / Antalya Havalimanı

ANTALYA HAVALİMANINDAN KEMERE NASIL GİDİLİR?
How can go to Kemer from Antalya Airport

Antalya Havalimanından Kemere Nasıl Gidilir? Antalya Havalimanı Kemer Ulaşım, Antalya Havalimanı Kemer Transfer, Antalya Havalimanı Kemer Ulaşım Havaş, Antalya Havalimanından Kemere Nasıl Giderim? ile ilgli Kemer Antalya Havalimanı ulaşım seneklerini aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz. Umarız sizlere yardımcı olur. İyi YolculuklaR...

Güncelleme: 27.03.2020

ANTALYA HAVALİMANI KEMER ULAŞIM
Antalya Havaalanından Kemere Ulaşım

Kemer ilçesi Antalya'nın yaklaşık 40 km. batısında yer almaktadır. Kemer, dünya çapında oldukça popüler tatil beldelerinden biridir. Türkiye'nin önemli turizm ve tatil merkezlerinden birisi olan Kemer ilçesine ulaşım oldukça kolay ve pek çok seçenek bulunmaktadır.

Antalya Havalimanı ile Kemer arası yaklaşık 59 km'dir. Antalya Havalimanından Kemere gitmek istediğimizde Antalya Havalimanından Kemere Ulaşım konusunda bir çok alternatif bulunmaktadır. Bu yazımızın ilk kısmında ekonomik ve uygun seçeneklerden bahsedeceğiz sonrasında ise daha kolay ve hızlı olan Antalya Havalimanı Kemer Transfer, Antalya Havalimanı Shuttle Firmaları hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Umarım sizlere faydası olur.

Antalya Havalimanından Kemere gitmek için öncelikle Antalya Havalimanından Otogara gitmeniz gerekmektedir. Antalya Otogarı'ndan ise otobüs veya minibüsler ile Kemer ve tatil beldelerine (Çamyuva, Beldibi, Göynük, Ollimpos..) ulaşım sağlanmaktadır. Her zaman Antalya Otogarı'ndan Kemer"e çok kolay araç bulunabilmektedir.

Şimdi Antalya Havalimanından Otograra nasıl gideceğimize bakalım.Antalya Havalimanı Otorgar Ulaşım konusunda 4 farklı seçeneğimiz bulunmaktadır.
1. Seçenek; 600 numaralı Havalimanı otobüsü ile,
2. Seçenek; Antalya Havaş otobüsleri ile,
3. Seçenek; Antalya Havalimanı - Fatih arasında çalışan Tramvay ile,
4. Seçenek; Taksi ile.

Antalya Havaalanından Otogara Ulaşım ayrıntılarını aşağıda birlikte bakalım.Şimdiden İyi Yolculuklar..

Antalya Havaalanı Otogar UlaşımAntalay Havalimanı Toplu Taşıma Durağı Havaş, 600 Otobüs, Taksi

 

Antalya Havalimanından Otogara Nasıl Gidilr? Antalya Havaalanı Otogar ulaşım

1. Seçenek :600 Havalimanı Otobüsü ile >>>

Antalya Havaalanından Otogara gitmek için Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen 600 numaralı Havalimanı Otobüslerini kullanabilirsiniz.

600 nolu Havaalanı Otobüsü Antalya Havalimanı ile Otogar arasında karşılıklı olarak çalışmaktadir. 600 nolu Havaalanı Otobüsünün son durağı Otogardır. (Antalya Şehirlerarası Otobüs terminali). 600 nolu otobüsün hareket saatlerini güzergahını ve ayrıntılı bilgileri sitemizin otobüs sayfasından öğrenebilirisniz. Otogarda ise ilçe terminaline gidirek Kemer'e giden otobüslere binip Kemer'e, Beldibine, Göynük, Çamyuva'ya gidebilirsiniz.

600 Otobüs saatleri, 600 Havalimanı Otobüs güzergahı, 600 Otobüs ücreti, 600 kalkış saatleri ile ilgili bilgiler için aşağıdaki linki takip edebilirsiniz.

>>>> 600 Antalya Havalimanı Otobüs : Lütfen Tıklayınız...>>>

2. Seçenek : Antalya Havalimanı Tramvay ile >>>

Antalya Havalimanı'nda hizmet veren Tramvayı (Antray) kullanarak Otogara kadar gidebilirsiniz. Tramvay Antalya Havalimanı ile Fatih durakları arasında çalışmaktadır. Tramvayın otogar durağında inmeniz gerekmektedir. Otogarda ise ilçe terminaline gidilerek Kemer'e giden otobüslere binip Kemer'e Beldibine, Göynük, Çamyuva'ya gidebilirsiniz.

Web sitemizin Tramvay sayfasından tramvayın güzergahını, tramvay hareket saatlerini, Tramvay duraklarını öğrenebilirsiniz.

>>>> Antalya Havalimanı Tramvay (Antray): Lütfen Tıklayınız...>>>

3. Seçenek : Antalya Havaş ile >>>

Antalya Havalimanından Otogara Ulaşım için Antalya Havalimanı'nda hizmet veren Havaş otobüslerini kullanarak Otogara kadar gidebilirsiniz. Antalya Havaş otobüslerinin hareket saatlerini güzergahını ve ayrıntılı bilgileri sitemizin Havaş sayfasından öğrenebilirsiniz. Otogarda ise ilçe terminaline gidirek Kemer'e giden otobüslere binip Kemer'e, Beldibine, Göynük, Çamyuva'ya gidebilirsiniz.

Havaş saatleri, Havaş Otobüs güzergahı, Havas ücreti, Havaş kalkış saatleri, Havaş durakları, Havas Telefon, Havaş iletişim ile ilgili bilgiler için aşağıdaki linki takip edebilirsiniz.

>>>> Antalya Havaş : Lütfen Tıklayınız...>>>

4. Seçenek : Taksi ile >>>

Antalya Havalimanından Otogara Ulaşım için Antalya Havalimanı'nda hizmet veren Taksileri kullanarak Otogara kadar gidebilirsiniz. Antalya Taksileri ile ilgili ayrıntılı bilgileri sitemizin Taksi sayfasından öğrenebilirsiniz. Otogarda ise ilçe terminaline gidirek Kemer'e giden otobüslere binip Kemer'e, Beldibine, Göynük, Çamyuva'ya gidebilirsiniz.

Havalimanı Taksi ücreti, Havalimanı Taksi Telefon, Taksi iletişim ile ilgili bilgiler için aşağıdaki linki takip edebilirsiniz.

>>>> Antalya Havalimanı Taksi : Lütfen Tıklayınız...>>>

Antalya Havalimanından Kemer'e nasıl gidilir?
Antalya Havalimanı Kemer Transfer, Antalya Havalimanı Kemer Shuttle

Yukarıda Bahsettiğimiz Antalya Havalimanından Kemere Nasıl gidilir? ile ilgili seçeneklerin dışında; Antalya Havalimanına hizmet veren Antalya Havalimanı Transfer Firmaları, Antalya Havalimanı Shuttle firmalarından da hizmet alabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Transfer Firmaları Sizlere şöfürlü araçlarla havalimanından istediğiniz yere veya bulunduğunuz mevkiden Antalya havalimanına ulaşım hizmeti vermektedir. Rezervasyon yaptırdığınız Transfer Shuttle Firmaları, Antalya Havalimanı Gelen Yolcu Terminali çıkışlarında sizleri bekliyor olacaktır. Transfer Shuttle Firmaları konforlu ve güvenli araçları ile Sizleri Kemere, Çamyuvaya, Beldibine ve bu /bölgedeki istediğiniz otele kadar bırakacaklardır. Antalya Havaalanı transfer firmaları 7/24 hizmet vermektedir.

Antalya Havalimanı Kemer Transfer firmaları, Antalya Kemer Transfer, Antalya Havaalanı Shuttle Hizmtleri ile ilgili bilgiler için aşağıdaki linki takip edebilirsiniz.

>>>>Antalya Havalimanı Kemer Transfer Shuttle : Lütfen Tıklayınız...>>>

 

 

Antalya Havalimanı Ulaşım, Antalya Havalimanına Nasıl Gidilir?,

>>> Antalya Havalimanı Ulaşım (Antalya Havaalanı Ulaşım) Seçenekleri..

>>> Antalya Havalimanından Şehir Merkezine Nasıl Gidilir? Antalya Havalimanı Şehir Merkezi Ulaşım

>>> Antalya Havalimanından Otogara Nasıl Gidilir? Antalya Havalimanı Otogar Ulaşım

>>> Antalya Havalimanından Laraya Nasıl Gidilir? Antalya Havalimanı Lara Ulaşım

>>> Şehir Merkezinden Antalya Havalimanına Nasıl Gididlir? Merkez - Antalya Havaalanı Ulaşım

>>> Laradan Antalya Havalimanına Nasıl Gididlir? Lara - Antalya Havaalanı Ulaşım

>>> Otogardan Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminalinden Antalya Havalimanına Nasıl Gidilir? Antalya Otogar - Antalya Havaalanı Ulaşım

Antalya Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar Otopark Ücretleri 2019

Antalya Havalimanı Otopark ücretlerini sitemizin Antalya İç Hatlar ve Dış Hatlar Otopark sayfalarından öğrenebilirsiniz aşağıda linkleri verilmiştir.

>>> Antalya Havalimanı İç Hatlar Otoparkı ve Otopark Ücreti >>

>>> Antalya Havalimanı Dış Hatlar (T1 ve T2) Otoparkı ve Otopark Ücretleri >>


Antalya Havaalanı, Antalya Airport

Antalya Büyükşehir Belediyesi Tramvay ve Otobüs fiyatları

Antalya Büyükşehir Belediyesi 600 - 800 OtobüsAntalya Büyükşehir Belediyesi Havalimanı 800 Otobüsleri

Önemli: Buradaki yayınlan veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir güncel sefer saatleri vekesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız veya web adresinden öğrenmeniz gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.Bu web sitesinde kullanılan görseller ve bilgiler ICF airport, DHMİ ve TAV Havalimanları, Havaş ve ilgili sitelerden alınmıştır.


havalimanlari.net ekibi olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

Antalya Havalimanı Telefon Numarası, iletişim, Antalya Havalimanı'ndan Kemer'e Nasıl Gidilir? Antalya Havaalanından Kemere nasıl giderim? Antalya Havalimanı Kemer Ulaşım, Antalya Havalimanı IATA kodu, Antalya Havalimanı ICAO kodu, Antalya Havalimanı statüsü, Antalya Havaalanı Coğrafi koordinatları, Antalya Havalimanı iletişim, Antalya Havalimanı pist uzunluğu, Antalya Havalimanı uçuş bilgileri, Antalya havaalanı uçuş bilgisi, Havayolu Şirketleri, Yer hizmetleri kuruluşları, Antalya Havalimanı Bilgileri....ANTALYA AIRPORT MAP


Antalya Havalimanı Haritası
Antalya Airport map
ANTALYA HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

444 7 423
+90 242 330 36 00


ANTALYA HAVALİMANI-HAVAALANI (AYT) -ANTALYA AIRPORT (AYT)

Antalya Havalimanı (Antalya International Airport) (IATA Kodu:AYT, ICAO kodu: LTAI) ; Türkiye’nin turizm başkenti olan Antalya şehrinde olup şehir merkezinin 13 km doğusundadır. Diğer bilinen Turizm merkezlerine olan uzaklığı ise: Alanya 125 km, Serik 30 km, Manavgat 65 km, Side 65 km, Gazipaşa 165 km, Kemer  57 km, Finike 125 km, Kaş 200 km,  Kalkan 230 km’dir. Bu merkezlere ulaşım tur otobüsleri , Taksi ve Şehirlerarası otobüsler  ile sağlanmaktadır. Diğer sayfalarımzda bu bilgileri kolayca ulaşabilirsiniz.

1960 yılında açılan Antalya Havalimanı bugün Türkiye’nin İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan sonraki en büyük havalimanıdır. Yolcu trafiğine göre değerlendirildiğinde ise Avrupa’nın 15’nci yoğun havalimanıdır (2015 yılı toplam yolcu sayılarına göre). 2015 yılı sonu itibari ile İç hatlar Toplam Yolcu sayısı (gelen-giden): 6.906.364 ve Dış Hatlar Toplam Yolcu sayısı (gelen-giden): 20.863.040 olmak üzere Toplam  Yolcu Sayısı: 27.769.404 olarak gerçekleşmiştir. 2014 yılına göre %11 artış sağlanmıştır.

Antalya Havalimanı (Antalya Airport) yaklaşık olarak 13.000 m2 alan üzerine kuruludur.  Antalya Havalimanı’nda; 3 adet pist bulunmaktadır. 2 adet pistin uzunluğu 3400 metre olup diğer pistin uzunluğu da  2990 metredir.

Antalya Havalimanı nda İç Hatlar Terminali, 2 adet Dış Hatlar Terminali (T1, T2), VIP ve CIP terminalleri bulunmaktadır ve bu terminallerden yolculara hizmet verilmektedir.


Antalya Havalimanı'nın giriş noktalarında uygulanan güvenlik önlemleri nedeniyle terminallere ulaşmak zaman almaktadır. Yolcuların bu durumu dikkate alarak, havalimanına daha erken gelmeleri gerektiğinin bilinmesini isteriz.

Antalya Havalimanıından yapılan Yurtdışı uçuşları 1. Dış Hatlar (T1)Terminalinden ve 2. Dış Hatlar (T2) Terminalinden yapılmaktadır.

Antalya Havalimanı'na ulaşım ise Havaş otobüsleri, 600 ve 800 numaralı Belediye Havaalanı Otobüs seferleri, Tramvay ve taksi ile sağlanmaktadır. Antalya Havaalanının ulaşım imkanları geniş ve kolaydır. Ayrıca, Antalya Havaalanı'nda ve yakın çevresinde bulunan Kiralık Araç diğer adıyla Rent a Car şirketlerinin hizmetinden de yararlanarak havalimanına ulaşabilir veya havalimanından istediğini yere çok daha hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Ulaşım ve Otopark ücretleri hakkındaki bilgileri sitemizin Ulaşım ve Otopark sayfasından öğrenebilirsiniz.Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye