havalimanlari.net / Antalya Havalimanı

Turkish English Аэропорт  Анталия Метро трамвай Россия Аэропорт  Анталия Метро трамвай Россия

ANTALYA HAVALİMANI-HAVALANI İÇ VE DIŞ HATLAR UÇUŞ BİLGİLERİ:
ANTALYA AIRPORT FLIGHT INFORMATION

Güncelleme:13.05.2024


ANTALYA HAVALİMANI-HAVALANI İÇ VE DIŞ HATLAR UÇUŞ BİLGİLERİ:

Antalya Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Antalya Havalimanı 'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Antalya Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Antalya havaalanı Uçuş Bilgi Ekranını yenilemek için F5 tuşuna basınız.

Antalya Havaalanı uçuş bilgi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Antalya Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Antalya Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri, Antalya Uçak saatleri, Antalya Uçuşlar.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden, Havalimanı işletmecisinden (Fraport TAV) veya DHMİ Antalya Havalimanı Başmüdürlüğü'den öğrenebilirsiniz.


Antalya (AYT) Havalimanı'na İniş yapan ve Antalya Havalimanı'ndan Kalkış yapan uçuşları aşağıda görebilirisiniz.

Antalya (AYT) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Antalya (AYT) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.
Antalya Havaalanı, Antalya Airport

Antalya Havalimanı Ulaşım, Antalya Havalimanına Nasıl Gidilir?,

>>> Antalya Havalimanı Ulaşım (Antalya Havaalanı Ulaşım) Seçenekleri..

>>> Antalya Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

>>> Antalya Havalimanı'ndan Otogara Nasıl Gidilir?

>>> Antalya Havalimanı'ndan Laraya Nasıl Gidilir?

>>> Şehir Merkezinden Antalya Havalimanı'na Nasıl Gidilir?

>>> Laradan Antalya Havalimanı'na Nasıl Gidilir?

>>> Otogardan Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminalinden Antalya Havalimanı'na Nasıl Gidilir?


Antalya Havalimanı Otobüs :

1- 400 numaralı Havalimanı Belediye Otobüsü (Kalıcı olarak iptal edilmiştir.)
2- 600 numaralı Havalimanı Belediye Halk Otobüsü (Deepo AVM, Şehir Merkezi, Meltem, Akdeniz Üniversitesi, Otogar)
3- 800 numaralı Havalimanı Belediye Halk Otobüsü (Lara, Terracity AVM, Şirinyalı, Şehir Merkezi, Sampi Kavşağı, Burhanettin Onat caddesi)

Önemli: Buradaki yayınlan veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir güncel ve kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız veya web adresinden öğrenmeniz gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


Antalya Havalimanı Uçuş bilgileri, Antalya Havaalanı Uçuş Bilgi Ekranı, Antalya Havalimanı İç Hatlar Gelen Giden Uçaklar, Antalya Havaalanı Uçuş Bilgi Ekranı, Antalya Havalimanı Uçuşlar, Antalya Havalimanı Uçuk Saatleri. Antalya Havaalanı Uçuş Bilgileri, uçuş bilgileri antalya, antalya havalimanı iç hatlar gidiş uçuş bilgileri, antalya havalimanı gelen uçuşlar, antalya inen uçaklar, antalya havalimanı inen uçaklar.

Antalya Airport Flight Information, Antalya Airport Flight Information Screen, Antalya Airport Domestic Flights Departures and Arrivals, Antalya Airport International Flights (T1 and T2) Inbound and Outbound Flight, Antalya Airport Domestic Terminal and International Terminal Departıures and Arrivals Flights, Antalya Airport Arrival and Departure Flight Information

Информация об аэропорте Антальи, информация о рейсах аэропорта Антальи, авиабилеты Антальи, внутренние рейсы из Антальи, авиабилеты и прибытия, международные рейсы Аэропорта Антальи (T1 и T2) Входящий и исходящий рейс, внутренний аэропорт Антальи и международные терминалы вылета и прибытия, прилет и вылет из аэропорта Антальи Информация о полете


havalimanlari.net ekibi olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

Antalya Havalimanı Uçak saatleri, Antalya Havalimanı Uçuşlar, Antalya Havalimanı Ulaşım, Antalya Havalimanı Uçuş bilgi ekranı, Antalya Havaalanı uçuş bilgileri, Antalya havaalanı uçuş bilgisi, Antalya Havaalanı uçuşlar,Antalya gelen uçuşlar, Antalya uçak saatleri, Antalya uçuş saatleri, Antalya gelen uçaklar, Antalya giden uçuşlar, antalya havaalani ucuslar, Antalya Havalimanı Bilgileri....ANTALYA AIRPORT MAP


Antalya Havalimanı Haritası
Antalya Airport map
ANTALYA HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

444 7 423
+90 242 330 36 00


ANTALYA HAVALİMANI-HAVAALANI (AYT) -ANTALYA AIRPORT (AYT)

Antalya Havalimanı (Antalya International Airport) (IATA Kodu:AYT, ICAO kodu: LTAI ); Türkiye’nin turizm başkenti olan Antalya şehrinde olup şehir merkezinin 13 km doğusundadır. Diğer bilinen Turizm merkezlerine olan uzaklığı ise: Alanya 125 km, Serik 30 km, Manavgat 65 km, Side 65 km, Gazipaşa 165 km, Kemer  57 km, Finike 125 km, Kaş 200 km,  Kalkan 230 km’dir. Bu merkezlere ulaşım tur otobüsleri , Taksi ve Şehirlerarası otobüsler  ile sağlanmaktadır. Diğer sayfalarımzda bu bilgileri kolayca ulaşabilirsiniz.

1960 yılında açılan Antalya Havalimanı bugün Türkiye’nin İstanbul Havalimanı’ndan sonraki en büyük havalimanıdır. Yolcu trafiğine göre değerlendirildiğinde ise Avrupa’nın 14’ncü yoğun havalimanıdır(2018 yılı toplam yolcu sayılarına göre). 2021 yılı sonu itibari ile İç hatlar Toplam Yolcu sayısı (gelen-giden): 4.765.985 ve Dış Hatlar Toplam Yolcu sayısı (gelen-giden): 17.247.876 olmak üzere Toplam  Yolcu Sayısı: 22.013.861 olarak gerçekleşmiştir. 2021 yılına göre %127 artış sağlanmıştır.

Antalya Havalimanı (Antalya Airport) yaklaşık olarak 13.000 m2 alan üzerine kuruludur.  Antalya Havalimanı’nda; 3 adet pist bulunmaktadır. 2 adet pistin uzunluğu 3400 metre olup diğer pistin uzunluğu da  2990 metredir. Antalya Havalimanı pistleri güney ve kuzey istikametinde konuşlandırılmıştır.

Antalya Havalimanı nda İç Hatlar Terminali, 2 adet Dış Hatlar Terminali (T1, T2), VIP ve CIP terminalleri bulunmaktadır ve bu terminallerden yolculara hizmet verilmektedir.


Antalya Havalimanı'nın giriş noktalarında uygulanan güvenlik önlemleri nedeniyle terminallere ulaşmak zaman almaktadır. Yolcuların bu durumu dikkate alarak, havalimanına daha erken gelmeleri önemle duyrulur.

Antalya Havalimanı'ndan yapılan tüm yurtdışı uçuşları 1. Dış Hatlar (T1) Terminalinden ve 2. Dış Hatlar (T2) Terminalinden yapılmaktadır.
Not: T1 ve T2 Terminalleri fiziki olarak birbirinden uzakta konumlandıırlmıştır. Bu nedenle uçuşlarınızın hangi terminalden yapılacağını havayolu şirketlerinden öğrenerek gelmeniz size kolaylık sağlayacaktır.

Antalya Havalimanı'na ulaşım ise Havaş otobüsleri, 600 ve 800 numaralı Belediye Havaalanı Otobüs seferleri, Tramvay ve Taksi ile sağlanmaktadır. Antalya Havaalanının ulaşım imkanları geniş ve kolaydır.

Ayrıca, Antalya Havaalanı'nda ve yakın çevresinde bulunan Antalya Kiralık Araç diğer adıyla Rent a Car şirketlerinin hizmetinden de yararlanarak havalimanına ulaşabilir veya havalimanından istediğini yere çok daha hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Ayrıca Antalya Havalimanı Transfer Firmaları ile aracılığıyla tek olarak veya toplu olarak sitediğiniz yere gidebilir istediğiniz yerden de havalimanına gelebilirsiniz.

Antalya Havalimanı Ulaşım ve Antalya Havaalanı Otopark ücretleri hakkındaki bilgileri sitemizin Havalimanı Ulaşım ve Havalimanı Otopark sayfasından öğrenebilirsiniz.
Antalya Havalimanı'ndan Görüntüler

Antalya Havalimanı Ana Giriş Kapsı  Antalya Havalimanı T2 Dış Hatlar   Antalya Havalimanı ICF

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site HaritasıAntalya / Türkiye