havalimanlari.net / Antalya Havalimanı

Antalya Airport Rent A Car Turkish Antalya Airport rent a car English  Antalya Flughafen Autovermietung Deutsch Antalya Flughafen Autovermietung Russisch

ANTALYA HAVALİMANI ARAÇ KİRALAMA
ANTALYA AIRPORT RENT A CAR

Güncelleme:17.05.2024

Antalya-Havalimanı-kiralık-araç-kiralama-rent-a-carAntalya Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri, Rent A Car

Antalya Havalimanı Kiralık Araç, Antalya Araç Kiralama , Antalya Airport Rent A Car Şirketleri ve Telefon Numaraları

Antalya Havalimanı İç Hatlar gelen yolcu salonunda ve Antalya Havalimanı Dış Hatlar ( T1, T2) gelen yolcu salonunda Araç kiralama şirketlerinin diğer adıyla rent a car şirketlerinin bürolarını görebilirsiniz. Antalya Havalimanı araç kiralama şirketleri bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Antalya ve çevresindeki tarihi ve doğal güzellikleri görmek için Araç kiralama iyi bir tercihtir. Antalya Havalimanı Araba kiralama şirketlerinden bütçenize ve zevkinize uygun araçları kolayca kiralayabilirsiniz.

Antalya Havalimanı'nda ve yakın çevresinde bulunan antalya araç kiralama şirketlerini telefonla arayarak veya web adreslerini ziyaret ederek kolayca araç rezervasyonunuzu yaptırabilir veya araçları kiralayabilirsiniz.

İyi YolculuklaR...

Antalya-Havalimanı-kiralık-araç-kiralama-rent-a-carAntalya Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri/Antalya Airport Rent A CarAntalya Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri Telefon Numaraları ve Web Adresleri :

Antalya Havalimanı Enterprise Rent A Car

Enterprise Rent A Car Antalya Havaalanı, Yes Oto Kiralama

Enterprise Telefon Numarası:0242 330 35 57

Antalya Havaalanı Enterprise Rent A Car Web Adresi : www.enterprise.com.tr


Avis Rent A car Antalya Havalimanı

AVIS Rent a Car Antalya Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar Terminali

Avis Antalya Havalimanı Telefon Numarası:0242 330 30 73

Antalya Havaalanı Avis Rent A Car Web Adresi : www.avis.com.tr


Antalya Havalimanı Hertz Rent A Car

Hertz Rent A Car Antalya Havalimanı

Antalya Havaalanı Hertz araç kiralama Telefon Numarası:
+90 242 330 34 65

Antalya Havalimanı Hertz Rent A Car : www.hertz.com


Antalya Havalimanı Budget Rent A Car

Budget Araç Kiralama / Rent A Car Antalya Havalimanı

Budget Rent A Car Antalya Havaalanı Telefon Numarası:
0242 330 33 95

http://www.budget.com.tr


Antalya Havalimanı Europcar Rent A car

Europcar Araç Kiralama / Rent A Car Antalya Havalimanı

Europcar Rent A Car Antalya Havalimanı Telefon Numarası:0242 330 30 68

Europcar Rent A Car Web Adresi : http://www.europarcar.com.tr

Antalya havalimanı araç kiralama şirketleri / Antalya Airport Rent A CarAntalya Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri


Antalya Havalimanı Ulaşım, Antalya Havalimanına Nasıl Gidilir?,

>>> Antalya Havalimanı Ulaşım (Antalya Havaalanı Ulaşım) Seçenekleri..

>>> Antalya Havalimanından Şehir Merkezine Nasıl Gidilir? Antalya Havalimanı Şehir Merkezi Ulaşım

>>> Antalya Havalimanından Otogara Nasıl Gidilir? Antalya Havalimanı Otogar Ulaşım

>>> Antalya Havalimanından Laraya Nasıl Gidilir? Antalya Havalimanı Lara Ulaşım

>>> Şehir Merkezinden Antalya Havalimanına Nasıl Gidilir? Merkez - Antalya Havaalanı Ulaşım

>>> Lara - Antalya Havaalanı Ulaşım

>>> Otogardan Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminalinden Antalya Havalimanına Nasıl Gidilir? Antalya Otogar - Antalya Havaalanı Ulaşım

Antalya Havalimanından Kemer'e nasıl gidilir? Antalya Havalimanı Kemer Ulaşım.

Antalya Havalimanından Kemer'e Nasıl gidilir? Antalya Havalimanı Kemer Ulaşım, Antalya Havalimanı Kemer Ulaşım havaş, Antalya Havalimanı Kemer Transfer, Antalya Havalimanından Kemere Otobüs ile nasıl gidilir? konusunda merak ettiklerinizi aşağıdaki linki takip ederek öğrenebilirsniz.

>>> Antalya Havalimanından Kemer'e nasıl gidilir? Lütfen Tıklayınız...>>>

 

Antalya Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar Otopark Ücretleri 2024

Antalya Havalimanı Otopark ücretlerini sitemizin Antalya İç Hatlar ve Dış Hatlar Otopark sayfalarından öğrenebilirsiniz .

>>> Antalya Havalimanı İç Hatlar Otoparkı ve Otopark Ücreti 2024 >>

>>> Antalya Havalimanı Dış Hatlar (T1 ve T2) Otoparkı ve Otopark Ücretleri >>

 


Antalya Havaalanı Ulaşım, Antalya Airport Transportation

Önemli: Buradaki yayınlan veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız veya web adresinden öğrenmeniz gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

Antalya Havalimanı Araç Kiralama, Antalya Havalimanı Araç Kiralama Ücretleri, Antalya Havalimanı Rent A Car Şirketleri, Antalya Havaalanı Oto Kiralama, Antalya Havalimanı Araba Kiralama Firmaları

Antalya Airport Rent A Car, Antalya Airport Rent A Car Price, Antalya Airport Nearby Rent A Car Companies

Аэропорт Антальи Аренда автомобиля, аэропорт Антальи Аренда автомобиля Цена, аэропорт Анталии Рядом с отелем Прокат автомобилей


havalimanlari.net ekibi olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

Antalya Havalimanı Rent a Car Telefon Numarası, Antalya Havaalanı araç kiralama iletişim, Avis rent a car Antalya Havalimanı Antalya Havalimanı Oto kiralama firmaları, Antalya Havalimanı araba kiralama garenta, Antalya Havalimanı Ulaşım, Antalya Havalimanı avis iletişim, Antalya Havalimanı enterprise telefon, Antalya Havalimanı uçuş bilgileri, Antalya havaalanı rent a car, Antalya Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri, Antalya Havalimanı rental car, ayt rent a carANTALYA AIRPORT MAP


Antalya Havalimanı Haritası
Antalya Airport map
ANTALYA HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

444 7 423
+90 242 330 36 00


ANTALYA HAVALİMANI-HAVAALANI (AYT) -ANTALYA AIRPORT (AYT)

Antalya Havalimanı (Antalya International Airport) (IATA Kodu:AYT, ICAO kodu: LTAI) ; Türkiye’nin turizm başkenti olan Antalya şehrinde olup şehir merkezinin 13 km doğusundadır. Diğer bilinen Turizm merkezlerine olan uzaklığı ise: Alanya 125 km, Serik 30 km, Manavgat 65 km, Side 65 km, Gazipaşa 165 km, Kemer  57 km, Finike 125 km, Kaş 200 km,  Kalkan 230 km’dir. Bu merkezlere ulaşım tur otobüsleri , Taksi ve Şehirlerarası otobüsler  ile sağlanmaktadır. Diğer sayfalarımzda bu bilgileri kolayca ulaşabilirsiniz.

1960 yılında açılan Antalya Havalimanı bugün Türkiye’nin İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan sonraki en büyük havalimanıdır. Yolcu trafiğine göre değerlendirildiğinde ise Avrupa’nın 15’nci yoğun havalimanıdır (2015 yılı toplam yolcu sayılarına göre). 2021 yılı sonu itibari ile İç hatlar Toplam Yolcu sayısı (gelen-giden): 4.765.985 ve Dış Hatlar Toplam Yolcu sayısı (gelen-giden): 17.247.876 olmak üzere Toplam  Yolcu Sayısı: 22.013.861 olarak gerçekleşmiştir. 2021 yılına göre %127 artış sağlanmıştır.

Antalya Havalimanı (Antalya Airport) yaklaşık olarak 14.000 m2 alan üzerine kuruludur.  Antalya Havalimanı’nda; 3 adet pist bulunmaktadır. 2 adet pistin uzunluğu 3400 metre olup diğer pistin uzunluğu da  2990 metredir.

Antalya Havalimanı nda İç Hatlar Terminali, 2 adet Dış Hatlar Terminali (T1, T2), VIP ve CIP terminalleri bulunmaktadır ve bu terminallerden yolculara hizmet verilmektedir.


Antalya Havalimanı'nın giriş noktalarında uygulanan güvenlik önlemleri nedeniyle terminallere ulaşmak zaman almaktadır. Yolcuların bu durumu dikkate alarak, havalimanına daha erken gelmeleri gerektiğinin bilinmesini isteriz.

Antalya Havalimanıından yapılan yurtdışı uçuşları 1. Dış Hatlar (T1) Terminalinden ve 2. Dış Hatlar (T2) Terminali yapılmaktadır.

Antalya Havalimanı'na ulaşım ise Havaş otobüsleri, 600 ve 800 numaralı Belediye Havaalanı Otobüs seferleri, Tramvay ve taksi ile sağlanmaktadır. Antalya Havaalanının ulaşım imkanları geniş ve kolaydır. Ayrıca, Antalya Havaalanı'nda ve yakın çevresinde bulunan Kiralık Araç diğer adıyla Rent a Car şirketlerinin hizmetinden de yararlanarak havalimanına ulaşabilir veya havalimanından istediğini yere çok daha hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Ayrıca Antalya Havalimanı Transfer Firmaları ile aracılığıyla tek olarak veya toplu olarak sitediğiniz yere gidebilir istediğiniz yerden de havalimanına gelebilirsiniz.

Antalya havaalanı Ulaşım ve Otopark ücretleri hakkındaki bilgileri sitemizin Ulaşım ve Otopark sayfasından öğrenebilirsiniz.


Antalya HavalimanıÖnemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye