havalimanlari.net / Antalya Havalimanı

Antalya Airport flight information Turkish Antalya Airport flight information English Аэропорт  Анталия Метро трамвай Россия Аэропорт  Анталия Метро трамвай Россия

ANTALYA HAVALİMANI, ANTALYA ULUSLARARASI HAVALANI İÇ VE DIŞ HATLAR:
ANTALYA INTERNATIONAL AIRPORT

Güncelleme:17.05.2024


Antalya Havalimanı (AYT), Antalya International Airport(AYT)

Antalya Havalimanı Telefon Numarası:

+90 242 330 30 30

Resmi Web Siteleri:

Antalya Havalimanı Başmüdürlüğü

+90 444 7 423
+90 242 330 36 00

TAV Fraport Airports

TAV Fraport E-posta: info@antalya-airport.aero

TAV Antalya Havaalanı Danışma

Danışma İrtibat Telefon Numaraları
İç Hatlar ve Dış Hatlar Telefon Numarası 444 7 423
+90 242 330 36 00

TAV ANTALYA HAVALİMANI EMANET EŞYA DOLABI / BÜROSU / OFİSİ:

Antalya Havalimanı'nda geçici bir süre ile eşyalarınızı, bagajınızı emanet eşya dolaplarına bırakabilirsiniz. Emanet Eşya Dolabı İç Hatlar Gelen yolcu salonu çıkışında, Araç kiralama şirketlerinin bulunduğu alanda bulunmaktadır. Emanet Dolapları otomatik olduğundan 24 saat hizmet vermektedir. Günün her saattinde hizmet alabilirsiniz.

Antalya Havaalanı Emanet Eşya Dolaplarına eşyalarınızı kendiniz yerleştirmeli ve Emanet eşya ücretinide kendiniz otomat makinesine ödemelisiniz.

Emanet Eşya Dolaplarıının Kullanım talimatı dolabın üzerinde yazmaktadır. Talimatı adım adım takip ederseniz kolay bir şekilde bagajınızı dolaba koyabilirsiniz. Aşağıda TAV Antalya Havalimanı Emanet Eşya Dolabı fiyatlarını ve gecikme durumunda ödeyeceğiniz emanet eşya ücretini görebilirsiniz.


Detaylı bilgi ve güncel fiyatlar için, aşağıdaki telefondan irtibata geçilmesi gerekmektedir.

Antalya Havalimanı Emanet Eşya Dolabı Yardım Telefon Numarası:

0 532 277 84 36

0 533 928 95 34

Antalya Havaalanı Emanet Eşya Dolabı Antalya Havaalanı Emanet Eşya Dolabı


Antalya Havalimanı Emanet Bagaj Ücretleri:

Küçük Boy (S) Dolap: 80 TL ( 24 saat )

Orta Boy (M) Dolap: 110 TL ( 24 saat )

Geniş Boy (L) Dolap : 210 TL ( 24 saat )

Büyük Boy (XL) Dolap : 270 TL ( 24 saat )

Büyük Boy (XXL) Dolap : 330 TL ( 24 saat )

Ücrelendirme her 24 saat için geçerlidir. / Pricing is valid for every 24 hours.

Bagaj Kabin Boyutları GxYxD
Küçük Bagaj 351x457x855
Büyük Bagajl 351x457x855
En Büyük Bagaj 525x945x855


Antalya Havaalanı Emanet Eşya Dolabı Fiyatları
Antalya Havaalanı Emanet Eşya Dolabı Ücretleri

Antalya Havalimanı (Antalya International Airport) (IATA Kodu:AYT, ICAO kodu: LTAI) ; Türkiye’nin turizm başkenti olan Antalya şehrinde olup şehir merkezinin 13 km doğusundadır. Diğer bilinen Turizm merkezlerine olan uzaklığı ise: Alanya 125 km, Serik 30 km, Manavgat 65 km, Side 65 km, Gazipaşa 165 km, Kemer  57 km, Finike 125 km, Kaş 200 km,  Kalkan 230 km’dir. Bu merkezlere ulaşım tur otobüsleri, Taksi ve Şehirlerarası otobüsler  ile sağlanmaktadır. Antalya Havalimanı Ulaşım sayfmzda bu bilgileri kolayca ulaşabilirsiniz.

1960 yılında açılan Antalya Havalimanı bugün Türkiye’nin İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan sonraki en büyük havalimanıdır. Yolcu trafiğine göre değerlendirildiğinde ise Avrupa’nın 15’nci yoğun havalimanıdır (2015 yılı toplam yolcu sayılarına göre). 2021 yılı sonu itibari ile İç hatlar Toplam Yolcu sayısı (gelen-giden): 4.765.985 ve Dış Hatlar Toplam Yolcu sayısı (gelen-giden): 17.247.876 olmak üzere Toplam Yolcu Sayısı: 22.013.861 olarak gerçekleşmiştir. 2020 yılına göre %127 artış sağlanmıştır.

Antalya Havalimanı (Antalya Airport) yaklaşık olarak 14.000 m2 alan üzerine kuruludur.  Antalya Havalimanı’nda; 3 adet pist bulunmaktadır. 2 adet pistin uzunluğu 3400 metre genişliği 45 mt olup diğer pistin uzunluğu da  2990 metre genişliğide 45 mt dir.

Antalya Havalimanı’nda İç Hatlar Terminali, 2 adet Dış Hatlar Terminali (T1, T2), VIP ve CIP terminalleri bulunmaktadır ve bu terminallerden yolculara hizmet verilmektedir.

Antalya Havalimanı'nın giriş noktalarında uygulanan güvenlik önlemleri ve trafik yoğunluğu nedeniyle terminallere ulaşmak zaman almaktadır. Yolcuların bu durumu dikkate alarak, havalimanına daha erken gelmeleri gerektiğinin bilinmesini isteriz.

Antalya Havalimanıından yapılan yurtdışı uçuşları 1. Dış Hatlar (T1) Terminalinden ve 2. Dış Hatlar (T2) Terminalinden yapılmaktadır.

Daha Ayrıntılı Bilgi için e-posta adresimizle bize ulaşabilirsiniz..

Antalya Havalimanı Ulaşım, Antalya Havalimanına Nasıl Gidilir?,

>>> Antalya Havalimanı Ulaşım (Antalya Havaalanı Ulaşım) Seçenekleri..

>>> Antalya Havalimanından Şehir Merkezine Nasıl Gidilir? Antalya Havalimanı Şehir Merkezi Ulaşım

>>> Antalya Havalimanından Otogara Nasıl Gidilir? Antalya Havalimanı Otogar Ulaşım

>>> Antalya Havalimanından Laraya Nasıl Gidilir? Antalya Havalimanı Lara Ulaşım

>>> Şehir Merkezinden Antalya Havalimanına Nasıl Gidilir? Merkez - Antalya Havaalanı Ulaşım

>>> Laradan Antalya Havalimanına Nasıl Gidilir? Lara - Antalya Havaalanı Ulaşım

>>> Otogardan Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminalinden Antalya Havalimanına Nasıl Gidilir? Antalya Otogar - Antalya Havaalanı Ulaşım

Antalya Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar Otopark Ücretleri 2024

Antalya Havalimanı Otopark ücretlerini sitemizin Antalya İç Hatlar ve Dış Hatlar Otopark sayfalarından öğrenebilirsiniz aşağıda linkleri verilmiştir.

>>> Antalya Havalimanı İç Hatlar Otoparkı ve Otopark Ücreti 2024 >>

>>> Antalya Havalimanı Dış Hatlar (T1 ve T2) Otoparkı ve Dış hatlar Otopark Ücretleri >>Antalya Havalimanı Ulaşım ve Otopark
( Antalya Airport Transportation and Parking )

Antalya Havalimanı'na ulaşım ise Havaş otobüsleri, 400, 600 ve 800 numaralı Belediye Havaalanı Otobüs seferleri, Tramvay ve Taksi ile sağlanmaktadır. Antalya Havaalanının ulaşım imkanları geniş ve kolaydır.

Ayrıca, Antalya Havaalanı'nda ve yakın çevresinde bulunan Kiralık Araç diğer adıyla Rent a Car şirketlerinin hizmetinden de yararlanarak havalimanına ulaşabilir veya havalimanından istediğini yere çok daha hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. 

Yine Antalya Havalimanı Transfer firmalarından hizmet alarak Antalya Havalimanına kolay bir şekide gelebilir veya Antalya Havalimanından istedğiniz yere gidebilirsiniz.

Antalya Havalimanı Ulaşım ve Otopark ücretleri hakkındaki bilgileri sitemizin Antalya haalimanı Ulaşım ve Havalimanı Otopark sayfasından öğrenebilirsiniz.


Antalya Havalimanı'ndan Görüntüler - Images from Antalya Airport

Antalya Havalimanı Ana Giriş Kapsı  Antalya Havalimanı T2 Dış Hatlar   Antalya Havalimanı ICF

Antalya Havalimanı Ana Giriş Kapsı  Antalya Havalimanı T2 Dış Hatlar   Antalya Havalimanı ICF

Antalya Havalimanı Giriş Gece  Antalya Havalimanı Hava Trafik Kulesi Gece  Antalya Havalimanı Hava Trafik Kulesi 

Antalya Havalimanı Dış Hatlar İç Hatlar Terminali_Antalya Airport İnternational Terminal
Antalya Havalimanı - Antalya AirportAntalya Havalimanı - Antalya Airport


Antalya Havalimanı telefon no, Antalya Havalimanı emanet eşya, Antalya Havalimanı emanet eşya kabini, Antalya Havalimanı kayıp eşya ofisi telefon numarası, Antalya Havalimanı Coğrafi koordinatları, Antalya Havalimanı kayıp eşya iletişim, Antalya Havalimanı pist uzunluğu, Antalya Havalimanı uçuş bilgileri, Antalya Havaalanında Kayıp eşya ofisi var mı? Antalya Havalimanı Bilgileri....


Antalya Havaalanı, Antalya Airport

Önemli: Buradaki yayınlan veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir güncel ve kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız veya web adresinden öğrenmeniz gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.ANTALYA AIRPORT MAP


Antalya Havalimanı Haritası
Antalya Airport map
ANTALYA HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

444 7 423
+90 242 330 36 00


ANTALYA HAVALİMANI-HAVAALANI (AYT) -ANTALYA AIRPORT (AYT)

Antalya Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Antalya Havalimanı 'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Antalya Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Antalya Havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Antalya Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Antalya Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden, Havalimanı işletmecisinden (Fraport TAV) veya Antalya Havalimanı Başmüdürlüğü DHMİ'den öğrenebilirsiniz.Antalya (AYT) Havalimanı'na İniş yapan ve Antalya Havalimanı'ndan Kalkış yapan uçuşları aşağıda görebilirisiniz.

Antalya (AYT) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Antalya (AYT) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.

Antalya Havalimanı'ndan Görüntüler

Antalya Havalimanı Ana Giriş Kapsı  Antalya Havalimanı T2 Dış Hatlar   Antalya Havalimanı ICF

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye