havalimanlari.net / Antalya Havalimanı

Turkish English  Parkplatz am Flughafen Antalya

ANTALYA HAVALİMANI OTOPARK ve ANTALYA HAVALİMANI OTOPARK ÜCRETLERİ 2023
ANTALYA AIRPORT PARKING PRICE 2023

Güncelleme:27.11.2023Antalya Havalimanı Otoparkı: Antalya Havalimanı'nda 2.000'den fazla araç için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara park seçenekleri sunulmaktadır. Aşağıda 2023 Antalya Havalimanı Otopark Ücretleri verilmiştir.

Antalya Havaalanı otopark alanları konumu itibariyle tüm terminallere ( İç hatlar ve Dış hatlar terminalleri) yakındır. Antalya Havalimanı Otoparkları terminallerin hemen karşısındadır.

Antalya Havalimanı Otoparkı İç Hatlar ve Dış Hatlar Terminallerine yürüme mesafesinde olup bir kaç dakikada Terminallere ulaşabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Otopark alanında hareketi kısıtlı yolcular için özel park alanları mevcuttur. Antalya Havalimanı otoparkı engelsiz hizmet vermektedir.

Antalya Havalimanı genişleme projesi kapsamında iç hatlar ve 1. dışlar karşısına denk gelencek şekilde çok katlı kapalı otopark yapılmaktadır. 2024 yılı itibari ile katlı otoparkın hizmete girmesi beklenmektedir.

Aşağıdaki tablolarda Antalya Havalimanı'nda uygulanmakta olan ANTALYA Havaalanı Otopark tarifesini görebilirsiniz. Telefon ederekte Antalya havalimanı otopark ve Antalya Havalimanı Otopark ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Antalya Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar Otoparkları Ödeme gişelerine ödeme yaptıktan sonra çıkış yapılmaktadır. Havalimanı Otopark Ücreti ödemesi yapıldıktan sonra15 dakika içerisinde çıkış yapılması gerekmektedir. Aksi halde cezai işlem yapılmaktadır.

Antalya Havalimanı Otopark Ödemesi nasıl yapılır?

Antalya Havalimanı Otopark Ödeme işlemleri ve Antalya Havaalanı Otopark Kuralları için tıklayınız..

"havalimanlari.net" ekibi olarak Sizlere İyi ve Mutlu YolculuklaR dileriz....


Antalya Havalimanı İç Hatlar (Antalya Domestic Terminal) Otopark Ücretleri 2023

ANTALYA HAVALİMANI İÇ HATLAR OTOPARK TARİFESİ (2023)
Aracın Cinsi 0-1 saat 1-3 saat 3-6 saat 6-12 saat 12-24 saat
Otomobil
38 TL 36 TL 53 TL 83 TL 134
Pikap
Minibüs
46 TL 46 TL 68 TL 87 TL 161
Midibüs, Otobüs, Kamyon, Kamyonet 53 TL 56 TL 83 TL 100 TL 180
Motor
Motorsiklet
19 TL 18 TL 27 TL 37 TL 60

 


 

Antalya Havalimanı Dış Hatlar (T1 ve T2 Terminalleri) Otopark Ücret Tarifesi

ANTALYA HAVALİMANI DIŞ HATLAR (T1, T2) OTOPARK TARİFESİ (2023)
Aracın Cinsi 0-1 saat 1-3 saat 3-6 saat 6-12 saat 12-24 saat
Otomobil
26 TL 36 TL 56 TL 59 TL 91
Pikap
Minibüs
31 TL 46 TL 59 TL 78 TL 109
Midibüs, Otobüs, Kamyon, Kamyonet 36 TL 56 TL 68 TL 91 TL 122
Motor
Motorsiklet
13 TL 18 TL 25 TL 26 TL 41


Antalya Havalimanı 1 bir günlük otopark ücreti (otomobil): 91,00 TL'dir.

Antalya Havalimanı Dış hatlar Terminalleri ve Antalya Havalimanı İç hatlar terminali
Otopark ücretlerini hesaplama için lütfen tıklayınız.

Antalya Havalimanı Otopark Telefon Numarası:

+90 242 330 36 00

444 7 423


Antalya Havalimanı Ulaşım, Antalya Havalimanına Nasıl Gidilir?,

>>> Antalya Havalimanı Ulaşım (Antalya Havaalanı Ulaşım) Seçenekleri..

>>> Antalya Havalimanından Şehir Merkezine Nasıl Gidilir? Antalya Havalimanı Şehir Merkezi Ulaşım

>>> Antalya Havalimanından Otogara Nasıl Gidilir? Antalya Havalimanı Otogar Ulaşım

>>> Antalya Havalimanından Laraya Nasıl Gidilir? Antalya Havalimanı Lara Ulaşım

>>> Şehir Merkezinden Antalya Havalimanına Nasıl Gidilir? Merkez - Antalya Havaalanı Ulaşım

>>> Laradan Antalya Havalimanına Nasıl Gidilir? Lara - Antalya Havaalanı Ulaşım

>>> Otogardan Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminalinden Antalya Havalimanına Nasıl Gidilir? Antalya Otogar - Antalya Havaalanı Ulaşım

Antalya Havalimanından Kemer'e nasıl gidilir? Antalya Havalimanı Kemer Ulaşım.

Antalya Havalimanından Kemer'e Nasıl gidilir? Antalya Havalimanı Kemer Ulaşım, Antalya Havalimanı Kemer Ulaşım havaş, Antalya Havalimanı Kemer Transfer, Antalya Havalimanından Kemere Otobüs ile nasıl gidilir? konusunda merak ettiklerinizi aşağıdaki linki takip ederek öğrenebilirsniz.

>>> Antalya Havalimanından Kemer'e nasıl gidilir?: Lütfen Tıklayınız...>>>

Antalya Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar Otopark Ücretleri 2023

>>> Antalya Havalimanı İç Hatlar Otoparkı ve Otopark Ücreti >>

>>> Antalya Havalimanı Dış Hatlar (T1 ve T2) Otoparkı ve Otopark Ücretleri >>


Antalya Havalimanı İç Hatlar Otopark kurallarıAntalya Havalimanı Otopark kuralları

Antalya Havalimanı İç Hatlar Ödeme Ücretleri ve Otopark ücreti

Antalya Havalimanı İç Hatlar Otopark ücretiAntalya Havaalanı Otopark Ödeme Gişesi

Antalya Havalimanı İç Hatlar Ödeme Ücretleri ve Otopark ücreti

Önemli: Buradaki yayınlan veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir güncel sefer saatleri vekesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız veya web adresinden öğrenmeniz gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

Antalya Havalimanı Otopark, Antalya Havalimanı Otopark Ücretleri, Antalya Havalimanı 2023ı Otopark ücretleri, Antalya Havaalanı Otoparkları, Antalya Havaalanı otopark ücreti

Antalya Airport Parking, Antalya Airport Parking Fee, Antalya Airport 2023 Car Parking Prices, Antalya Airport Nearby Car Parks

Аэропорт Антальи, парковка в аэропорту Антальи, аэропорт Антальи 2023 Стоимость автостоянки, аэропорт Антальи Рядом с автостоянками


HAVALİMANLARI OTOPARK VE HAVALİMANI OTOPARK ÜCRETLERİ

Adana Havalimanı Otopark ve Adana Havalimanı Otopark Ücretleri

Ankara Esenboğa Havalimanı Otopark ve Ankara Esenboğa Havalimanı Otopark Ücretleri

Sabiha Gökçen Havalimanı otopark ve Sabiha Gökçen Havalimanı Otopark Ücretleri

İstanbul Yeni Havalimanı otopark ve İstanbul Havalimanı Otopark Ücretleri

İzmir Adnan Menderes Havalimanı otopark ve İzmir Adnan Menderes havalimanı Otopark Ücretleri

 

havalimanlari.net ekibi olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

Antalya Havalimanı Otopark Telefon Numarası, Antalya Havalimanı Otopark iletişim, Antalya Havalimanı Otopark, Antalya Havaalanı ootpark ücreti 2023, Antalya havaalanı Otopark, Antalya Havalimanı Otopark Ücreti, Antalya Havalimanı otopark tarifesi, Antalya Havalimanı Otopark ücretleri, Antalya Havalimanı Otopark tarifeleri, Antalya Havalimanı 1 bir günlük otopark ücreti, Antalya Havalimanı uçuş bilgileri, Antalya Havalimani otopark ucreti....ANTALYA AIRPORT MAP


Antalya Havalimanı Haritası
Antalya Airport map
ANTALYA HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

444 7 423
+90 242 330 36 00


ANTALYA HAVALİMANI-HAVAALANI (AYT) -ANTALYA AIRPORT (AYT)

Antalya Havalimanı (Antalya International Airport) (IATA Kodu:AYT, ICAO kodu: LTAI) ; Türkiye’nin turizm başkenti olan Antalya şehrinde olup şehir merkezinin 13 km doğusundadır. Diğer bilinen Turizm merkezlerine olan uzaklığı ise: Alanya 125 km, Serik 30 km, Manavgat 65 km, Side 65 km, Gazipaşa 165 km, Kemer  57 km, Finike 125 km, Kaş 200 km,  Kalkan 230 km’dir. Bu merkezlere ulaşım tur otobüsleri , Taksi ve Şehirlerarası otobüsler  ile sağlanmaktadır. Diğer sayfalarımzda bu bilgileri kolayca ulaşabilirsiniz.

1960 yılında açılan Antalya Havalimanı bugün Türkiye’nin İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan sonraki en büyük havalimanıdır. Yolcu trafiğine göre değerlendirildiğinde ise Avrupa’nın 15’nci yoğun havalimanıdır (2015 yılı toplam yolcu sayılarına göre).2021 yılı sonu itibari ile İç hatlar Toplam Yolcu sayısı (gelen-giden): 4.765.985 ve Dış Hatlar Toplam Yolcu sayısı (gelen-giden): 17.247.876 olmak üzere Toplam Yolcu Sayısı: 22.013.861 olarak gerçekleşmiştir. 2021 yılına göre %127 artış sağlanmıştır.

Antalya Havalimanı (Antalya Airport) yaklaşık olarak 13.000 m2 alan üzerine kuruludur.  Antalya Havalimanı’nda; 3 adet pist bulunmaktadır. 2 adet pistin uzunluğu 3400 metre olup diğer pistin uzunluğu da  2990 metredir.

Antalya Havalimanı nda İç Hatlar Terminali, 2 adet Dış Hatlar Terminali (T1, T2), VIP ve CIP terminalleri bulunmaktadır ve bu terminallerden yolculara hizmet verilmektedir.


Antalya Havalimanı'nın giriş noktalarında uygulanan güvenlik önlemleri nedeniyle terminallere ulaşmak zaman almaktadır. Yolcuların bu durumu dikkate alarak, havalimanına daha erken gelmeleri gerektiğinin bilinmesini isteriz.

Önemli :Antalya Havalimanıından yapılan yurtdışı uçuşları 1. Dış Hatlar (T1) Terminalinden yapılmaktadır. 2. Dış Hatlar (T2) Terminali bakım onarım çalışmaları nedeniyle geçici olarak kapalıdır.

Antalya Havalimanı'na ulaşım ise Havaş otobüsleri, 600 ve 800 numaralı Belediye Havaalanı Otobüs seferleri, Tramvay ve Havaalanı taksi ile sağlanmaktadır. Antalya Havaalanının ulaşım imkanları geniş ve kolaydır.

Ayrıca, Antalya Havaalanı'nda ve yakın çevresinde bulunan Kiralık Araç diğer adıyla Rent a Car şirketlerinin hizmetinden de yararlanarak havalimanına ulaşabilir veya havalimanından istediğini yere çok daha hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Antalya Havalimanı araba kiralama şirketleri bilgilerine Antalya Havalimanı araç kiralama sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Ayrıca Antalya Havalimanı Transfer Firmaları ile aracılığıyla tek olarak veya toplu olarak sitediğiniz yere gidebilir istediğiniz yerden de havalimanına gelebilirsiniz.

Antalya Havalimanı Ulaşım ve Antalya Havalimanı Otopark ücretleri hakkındaki bilgileri sitemizin Antalya Havalimanı Ulaşım ve Antalya Havalimanı Otopark sayfasından öğrenebilirsiniz.Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye