havalimanlari.net / Muğla Dalaman Havalimanı

TÜRK bayrağı
Muğla Dalaman Havalimanı (DLM)
Muğla Dalaman Airport (DLM)

Muğla Dalaman Havalimanı Telefon Numarası
+90 252 792 55 55

Muğla Dalaman Havalimanı Başmüdürlüğü


YDA Muğla Dalaman Havalimanı

Güncelleme: 29.03.2020MUĞLA DALAMAN HAVALİMANI HAVAŞ OTOBÜSLERİ

MUGLA DALAMAN AIRPORT PUBLIC BUS SHUTTLE HAVAŞ

 

Muğla Dalaman Havalimanı ulaşım, Muğla Dalaman Havalimanı'na nasıl gidilir?, Dalaman Havaş, Fethiye'den Dalaman Havalimanı'na nasıl gidilir? Fethiye Havaş, Marmaris Havaş, Marmaris Havaş Hareket Saatleri, Havaş Fethiye, Havaş Marmaris Havaalanı Yolcu Servisi, Muğla Dalaman Havalimanı'ndan Marmaris'e nasıl gidilir?, Dalaman Havas, Marmaris'ten Dalaman Havalimanı' na nasıl gidilir? Muğla Dalaman Havaalanı'nından Fethiye'ye nasıl gidilir?

How to get to Muğla Dalaman Airport, How to get to Muğla Dalaman Airport, Dalaman Havas, Dalaman Public Bus Shuttle, How to get to Dalaman Airport from Fethiye? Fethiye Havas, Marmaris Havas, How to get to Marmaris from Muğla Dalaman Airport? How to get to Dalaman Airport from Marmaris? How do you get to Fethiye from Muğla Dalaman Airport?


HAVAŞ Dalaman Havalimanı otobüs hizmeti:

Havaş, Muğla Dalaman Havalimanı'ndan Marmaris ve Fethiye ilçe merkezlerine karşılıklı seferlerle yolcu taşımaktadır. Muğla Dalaman Havalimanı'ndan şehir merkezlerine ulaşmak isteyen yolcular, Muğla Dalaman Havalimanı İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali önünden hareket eden Havaş otobüs hizmetlerini kullanabilmektedirler.Marmaris'ten Dalaman Havalimanı'na Havaş Otobüs Servis Kalkış Saatleri :

Marmaris'ten Dalaman Havalimanı'na Havaş Otobüs Servislerinin Güncel Kalkış Saatlerini aşağıdaki linki takip ederek ulaşabilirsiniz..

Marmaris'ten Dalaman Havalimanı'na Havaş Otobüs Servis Güncel Sefer Saatleri için : Lütfen Tıklayınız...>>>

Önemli Bilgilendirme: İç hat uçuşlarına göre düzenlenen Havaş otobüs seferlerinin saatlerinde, uçuş iptallerine bağlı olarak değişiklik yada iptaller yaşanabilmektedir. Mağduriyet oluşmaması adına seyahatiniz öncesinde 0850 222 0 487 numaralı HAVAŞ Çağrı Merkezi hattını ulaşarak bilgi almanızı gerekmektedir.

Marmaris'te Havaş Otobüs Hareket Yerleri:

Marmaris Otogar 13 No'lu Peron​

Marmaris Havaş Otagar DurağıHavaş Marmaris Otogar Durağı


Marmaris'ten Dalaman Havalimanı Havaş Otobüs Durakları:

Marmaris Otogar, Gökova, Köyceğiz, Ortaca, Dalaman ve Havalimanı'dır.

Dalaman Havalimanı'ndan Marmaris'e Havaş Otobüs Servis Hizmeti;

Dalaman Havalimanı’na inen tüm iç hat uçakları için Marmaris'e otobüs servisi düzenlenmektedir.​


Havaş Otobüsleri Dalaman Havalimanı - Marmaris Bilet Fiyatı

25,00 TL (KDV dahil)

Havaş Marmaris Dalaman Havaalnı arası Yolculuk Süresi :
90 dakika
(Yolculuk süresi Hava ve yol şartlarına göre değişebilmektedir.)


Fethiye'den Dalaman Havalimanı'na Havaş Otobüs Kalkış Saatleri :Fethiyeden Dalaman Havalimanına Havaş Otobüsleri Sefer Saatleri için: Lütfen Tıklayınız >>>>

Önemli Bilgilendirme: İç hat uçuşlarına göre düzenlenen Havaş otobüs seferlerinin saatlerinde, uçuş iptallerine bağlı olarak değişiklik yada iptaller yaşanabilmektedir. Mağduriyet oluşmaması adına seyahatiniz öncesinde 0850 222 0 487 numaralı HAVAŞ Çağrı Merkezi hattını ulaşarak bilgi almanızı gerekmektedir.

Fethiye Havaş Otobüsü Hareket Yerleri:

Fethiye Otogar ​içi

Fethiye'den Dalaman Havalimanı Havaş Otobüs Durakları:

Fethiye Şehirlerarası Otobüs Terminali, Adnan Menderes Bulvarı, Günlükbaşı, Göcek, Dalaman, Muğla Dalaman Havalimanı'dır.

Muğla Dalaman Havalimanı'ndan Fethiye'ye Havaş Otobüs Servisi;

Dalaman Havalimanı’na inen tüm iç hat uçakları için Havaş otobüs servisi düzenlenmektedir.

Havaş Fethiye Yolcu İndirme Noktaları:

Havaş Havalimanı Yolcu Servis otobüsleri, Dalaman Havalimanı hareketinden sonra, otobüs şoförünü önceden uyarılması durumunda, daha önceden belirlenen ana güzergahlar üzerinde belirtilen noktalarda yolcu indirmektedir. 


Havaş Dalaman Havalimanı - Fethiye Bilet Fiyatı

23,00 TL (KDV dahil)

Havaş Otobüsleri Fethiye Dalaman Havalimanı Yolculuk Süresi :
60 dakika
(Yolculuk süresi Hava ve yol şartlarına göre değişebilmektedir.)


Herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için Fethiye-Marmaris Dalaman Havalimanı Havaş Otobüs servisleri hakkında ayrıntılı bilgi, yolculuk süresi, havaş bilet fiyatı, güncel hareket saatleri ve güzergah bilgisi için aşağıdaki telefonun aranması veya web sitesinin ziyaret edilmesi gerekmektedir.

Havaş Muğla DALAMAN Havalimanı Telefon no:

0850 222 0 487

Havaş Muğla Dalaman Havaalanı Web Sitesi:

www.havas.net.tr

Havalimanı Adı Dalaman Havalimanı
İşletme Sorumlusu Mutlu Özkan
Ofis (0 252) 792 50 77
Mobil (0 555) 985 11 65
Faks (0 252) 792 50 77
E-Posta mozkan@havas.net
Otobüs İşletmesi Dalaman Havalimanı Otobüs İşletmesi
Otobüs İşletmesi Telefon 0850 222 0 487

Muğla Dalaman Havalimanı Havaş güzergah ve saatleri
Muğla Dalaman Havalimanı Havaş Otobüsleri Durağı

 

Önemli: Burada yayınlananlar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kaynak: DHMİ ve YDA Dalaman Airport, Havaş web siteleridir. Web sitemiz, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


From Mugla Dalaman Airport to Marmaris and Fethiye you can easily take advantage of Muğla Municipality Public Transport Buses. The prices are suitable for public service.

Muğla Dalaman Havalimanı'na ulaşım ise oldukça kolaydır. Taksi ve otobüs işletmeleri sayesinde havalimanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sitemizin Ulaşım ve otopark sayfasından ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.

havalimanlari.net olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

Muğla Dalaman Havalimanı Ulaşım
Muğla Dalaman Havalimanı


Muğla Dalaman Havalimanı Ulaşım
Muğla Dalaman Airport

 

 

Muğla Dalaman Havalimanı telefon no, iletişim, Muğla Dalaman Havalimanı IATA kodu, ICAO kodu, Muğla Dalaman Havalimanı statüsü, Coğrafi koordinatları, Muğla Dalaman Havalimanı iletişim, Muğla Dalaman Havalimanı pist uzunluğu, Muğla Dalaman Havalimanı uçuş bilgileri, Muğla Dalaman havaalanı uçuş bilgisi, Havayolu Şirketleri, Yer hizmetleri kuruluşları, Muğla Dalaman Havalimanı Bilgileri....

havalimanlari.net ekibi olarak Sizlere İyi Yolculuklar dileriz....

 


MUGLA DALAMAN AIRPORT MAP


Daha Büyük Görüntüle
Muğla Dalaman Havalimanı Haritası
Muğla Dalaman Airport map
MUĞLA DALAMAN HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 252 792 55 55MUĞLA DALAMAN HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Muğla Dalaman Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Muğla Dalaman havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Muğla Dalaman havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Muğla Dalaman havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Muğla Dalaman Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Muğla Dalaman Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Terminal İşletmecisi olan YDA Dalaman Airport'dan öğrenebilirsiniz.

Muğla Dalaman Havalimanı'na İniş yapan uçaklar için "Varışlar", Dalaman Havalimanından Kalkış yapan uçaklar için ise "Kalkışlar" tabosundan bakabilrsiniz..

Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Flight Stats" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Flight Stats" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 


MUĞLA DALAMAN HAVALİMANINDAN GÖRÜNTÜLERDalaman Havalimanı İç Hatlar / Dış Hatlar
Dalaman Havalimanı İç Hatlar / Dış HatlarÖnemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye