havalimanlari.net / Muğla Dalaman Havalimanı

TÜRK bayrağı
Muğla Dalaman Havalimanı (DLM)
Muğla Dalaman Airport (DLM)

Muğla Dalaman Havaalanı telefon Numarası

Muğla Dalaman Havalimanı Telefon Numarası

+90 252 792 55 55


Muğla Dalaman Havalimanı Başmüdürlüğü


YDA Muğla Dalaman Havalimanı

Güncelleme:03.02.2020


MUĞLA DALAMAN HAVALİMANI OTOBÜS MUTTAŞ

MUGLA DALAMAN AIRPORT PUBLIC BUS SHUTTLE MUTTAŞ


muttaş dalaman


Muğla Dalaman Havalimanı ulaşım, Muğla Dalaman Havalimanı'na nasıl gidilir?, Fethiye'den Dalaman Havalimanı'na nasıl gidilir? Muğla Dalaman Havalimanı'ndan Marmaris'e nasıl gidilir?, Marmaris'ten Dalaman Havalimanı' na nasıl gidilir? Muğla Dalaman Havaalanı'nından Fethiye'ye nasıl gidilir?

How to get to Muğla Dalaman Airport, How to get to Muğla Dalaman Airport, How to get to Dalaman Airport from Fethiye? How to get to Marmaris from Muğla Dalaman Airport? How to get to Dalaman Airport from Marmaris? How do you get to Fethiye from Muğla Dalaman Airport?


Muğla Dalaman Havalimanı'ndan Marmaris ve Fethiye'ye gitmek için Muğla Belediyesi Toplu Taşıma otobüslerinden MUTTAŞ kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Muttaş Dalaman Havalimanı Otobüs Saatlerini ve ayrıntılı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. Muttaş Muğla Havalimanı Otobüs Fiyatları kamu hizmeti olması nedeniyle uygundur.

From Mugla Dalaman Airport to Marmaris and Fethiye you can easily take advantage of Muğla Municipality Public Transport Buses. The prices are suitable for public service.

Önemli: Burada yayınlananlar bilgilendirme amaçlıdır. Muttaş otobüsleri Hakkında güncel sefer saatlerini ve ayrıntılı bilgiyi web adresinden veya aşağıdaki telefon numaralarından öğrenebilirsiniz. Muğla Büyükşehir Belediyesi'ne bu hizmetinden dolayı teşekkür ediyoruz..Dalaman Havalimanı - Fethiye Otogar; Dönüş saatlari uçak iniş saatlerine göre değişmektedir. Bütün uçakların iniş saatinde MUTTAŞ otobüsleri İç hatlar önünde yolcuları beklemektedir.


FETHİYE (Otogar) - MUĞLA DALAMAN HAVALİMANI OTOBÜSÜ MUTTAŞ

Fethiyeden Muğla Dalaman Havalimanı yönüne MUTTAŞ Otobüsleri Sefer Saatleri :

Fethiye'den Muğla Dalaman Havalimanına MUTTAŞ Otobüsleri Hareket Saatleri için : Lütfen Tıklayınız...>>>Fethiyeden Muğla Dalaman Havalimanı yönüne MUTTAŞ Otobüsleri Ücreti Ne Kadar?

Fethiye OTOGAR Muğla Dalaman Havalimanı arası MUTTAŞ otobüs ücreti: 23,00 TL


Muğla Muttaş Havalimanı Otobüsü Fethiye Otogar Durağı
Muğla Muttaş Havalimanı Otobüsü Fethiye Otogar Durağı


MARMARİS (Otogar) - MUĞLA DALAMAN HAVALİMANI OTOBÜSÜ MUTTAŞ

Dalaman Havalimanı - Marmaris Otogar; Dönüş saatlari uçak iniş saatlerine göre değişmektedir. Bütün uçakların iniş saatinde MUTTAŞ otobüsleri İç hatlar önünde yolcuları beklemektedir.

MARMARİS (Otogar) - MUĞLA DALAMAN HAVALİMANI GİDİŞ

Köyceğiz ve Ortaca'dan Muğla Dalaman Havalimanına gidecek yolcuların Dikkatine; ÖNEMLİ!!! 04 Temmuz 2019 tarihi itibariyle, Marmaris Otogardan Dalaman Havalimanına hareket eden Muttaş Otobüsleri Köyceğiz Örnek market üst yolundan, Ortaca Yücelen Hastanesi ve Adliye önünden yolcularını alarak Dalaman Havalimanına ulaşımları sağlanmaktadır.

Marmaristen Muğla Dalaman Havalimanı yönüne MUTTAŞ Otobüsleri Sefer Saatleri :

Marmaristen Muğla Dalaman Havalimanına MUTTAŞ Otobüsleri Hareket Saatleri için : Lütfen Tıklayınız...>>>

Marmaristen Muğla Dalaman Havalimanı yönüne MUTTAŞ Otobüsleri Ücreti Ne Kadar?

Marmaris OTOGAR Muğla Dalaman Havalimanı arası MUTTAŞ otobüsleri ücreti: 25,00 TL


DATÇA OTOGAR- DALAMAN HAVALİMANI GİDİŞ

Muğla Belediyesine ait MUTTAŞ otobüslerinin seferleri 30.09.2017 tarihi itibari ile sona ermiştir.


Muttaş Dalaman Bodrum Havaalanı Otobüs Fiyat Tarifesi

MENTEŞE OTOGAR-MİLAS BODRUM HAVAALANI 25,00 ₺
YATAĞAN OTOGAR - MİLAS BODRUM HAVAALANI 23,00 ₺
MİLAS ÜÇ YOL - MİLAS BODRUM HAVAALANI 13,00 ₺
MARMARİS - DALAMAN HAVAALANI 25,00 ₺
ORTACA-DALAMAN HAVAALANI 15,00 ₺
BODRUM OTOGAR - MİLAS BODRUM HAVAALANI 23,00 ₺
FETHİYE OTOGAR- DALAMAN HAVAALANI 23,00 ₺
KÖYCEĞİZ-DALAMAN HAVAALANI 22,00 ₺
   

Muğla Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma A.Ş. Resmi Web Sitesi:

www.muttas.com.tr

 

Muttaş Dalaman Bodrum Havaalanı Otobüsleri İletişim Numaraları
Görevi Adı Soyadı Telefon Numarası
Bodrum Otogar Sorumlusu Tuncay Şimşek 0 542 683 48 00
Milas-Bodrum Havalimanı Sorumlusu   0 541 562 48 00
Dalaman Havalimanı Sorumlusu Evren Erol 0 542 792 48 00
Fethiye Otogar Sorumlusu Aslan Çetin 0 541 716 48 00
Marmaris Otogar Sorumlusu Ömer Çapacı 0 535 106 84 87
Muğla-Menteşe Otogar    0 542 578 48 00

Muğla Dalaman Havalimanı'na ulaşım ise oldukça kolaydır. Taksi ve otobüs işletmeleri sayesinde havalimanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sitemizin Ulaşım ve otopark sayfasından ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.

havalimanlari.net olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

Muğla Dalaman Havalimanı Ulaşım
Muğla Dalaman Havalimanı


Muğla Dalaman Havalimanı Ulaşım
Muğla Dalaman Airport

 

 

Muğla Dalaman Havalimanı telefon no, iletişim, Muğla Dalaman Havalimanı IATA kodu, ICAO kodu, Muğla Dalaman Havalimanı statüsü, Coğrafi koordinatları, Muğla Dalaman Havalimanı iletişim, Muğla Dalaman Havalimanı pist uzunluğu, Muğla Dalaman Havalimanı uçuş bilgileri, Muğla Dalaman havaalanı uçuş bilgisi, Havayolu Şirketleri, Yer hizmetleri kuruluşları, Muğla Dalaman Havalimanı Bilgileri....

havalimanlari.net ekibi olarak Sizlere İyi Yolculuklar dileriz....

 


MUGLA DALAMAN AIRPORT MAP


Daha Büyük Görüntüle
Muğla Dalaman Havalimanı Haritası
Muğla Dalaman Airport map
MUĞLA DALAMAN HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 252 792 55 55MUĞLA DALAMAN HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Muğla Dalaman Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Muğla Dalaman havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Muğla Dalaman havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Muğla Dalaman havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Muğla Dalaman Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Muğla Dalaman Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Terminal İşletmecisi olan YDA Dalaman Airport'dan öğrenebilirsiniz.

Muğla Dalaman Havalimanı'na İniş yapan uçaklar için "Varışlar", Dalaman Havalimanından Kalkış yapan uçaklar için ise "Kalkışlar" tabosundan bakabilrsiniz..Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Flight Stats" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 


Muğla Dalaman Havalimanı 1976 yılında kurulmuş olup, 1981 yılında ise hava trafiğine açılmıştır.  Kurulduğu ilk zamanlarda 30 personel ile çıktığı yolda şuanda binlerce elemanı ile devam etmektedir. Havalimanı'nın şehre uzaklığı 6 km' dir. Otopark kapasitesi 1355 araca ev sahipliği yapacak kadar büyük olduğundan yolcuların rahatça park etmeleri mümkündür. Terminal binası toplam büyüklüğü 118.005 m2 olup, iç ve dış hatlar ile hizmet vermeye devam etmektedir. İç hatlar terminali 10.633 m2’lik bir alana kurulmuş olup, yıllık yolcu kapasitesi tam tamına 3.000.000 kişidir. Dış hatlarda ise, 96.417 m2 kapalı alan ve 34.152 m2 yolcu kullanım alanı bulunmaktadır. 2006 tarihinde hizmete açılan dış hatlar terminali yıllık 5.000.000 yolcu kapasitesine sahiptir.

Muğla'nın Dalaman ilçesinde bulunan Muğla Dalaman Havalimanı, hem güvenliği, hem de kaliteli hizmeti ile yolcuların memnuniyetini sağlamaktadır. Dalaman İlçe Merkezine 6 km uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanına gelen yolcuların araçlarını park edebilmeleri için terminalin hemen ön tarafında otopark mevcuttur. Otopark sürekli denetim altında olup, güvenliği sürekli denetlenmektedir. Ayrıca, yolcuların bekleme sürelerinde sıkılmamaları için park cafe bulunmaktadır. Bunların yanı sıra, yolcuların terminaller arası geçişini hızlandırmak ve kolaylaştırmak için de özel bir alan oluşturulmuştur.


MUĞLA DALAMAN HAVALİMANINDAN GÖRÜNTÜLERDalaman Havalimanı İç Hatlar / Dış Hatlar
Dalaman Havalimanı İç Hatlar / Dış HatlarÖnemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye