havalimanlari.net / Muğla Dalaman Havalimanı

Dalaman Airport Transportation & Parking Turkish Dalaman Airport Transportation & Parking English

Muğla Dalaman (DLM) Havalimanı
Muğla Dalaman (DLM) Airport

Muğla Dalaman Havalimanı
Telefon Numarası

+90 252 792 55 55

Resmi Web Siteleri:
Muğla Dalaman Havalimanı Başmüdürlüğü


YDA Muğla Dalaman Havalimanı

Güncelleme:24.02.2024MUĞLA DALAMAN HAVALİMANI HAVAALANI ULAŞIM
MUĞLA DALAMAN AIRPORT TRANSPORTATION


Muğla Dalaman Havalimanı Ulaşım, Muğla Dalaman Havalimanına nasıl gidilir? Muğla Dalaman Havalimanı'na ulaşım nasıldır? Muğla Dalaman Havaalanı'ndan otogara nasıl gidilir? Muğla Dalaman Havalimanı'nda taksi fiyatları, Muğla Dalaman Havalimanında Havaş hizmet veriyor mu? Muğla Dalaman Havalimanı Havaş Otobüs, Muğla Dalaman Havalimanı Otobüs Muttaş, Muttaş Otobüs Marmaris, Muttaş Fethiye, Muğla Dalaman Havalimanı kiralık araç, Muğla Dalaman havalimanı rent a car firmaları-şirketleri, Muğla Dalaman Havalimanı'nda transfer şirketleri, Muğla Dalaman Havalimanı Otopark ve otopark ücretleri. Muğla Dalaman Havalimanı şehir merkezine ne kadar uzaktadır? Muğla Dalaman Havalimanı'ndan Şehir merkezine nasıl gidilir? Muğla Dalaman Havalimanı'ndan Marmaris'e Nasıl gidilir? Muğla Dalaman Havalimanı'ndan Köyceğiz'e Nasıl gidilir?Muğla Dalaman Havalimanı'ndan Dalyan'a Nasıl gidilir? Muğla Dalaman Havalimanı'ndan İztuzu plajına'a Nasıl gidilir?, Marmaris'ten Dalaman Havalimanı' na nasıl gidilir?

How to get to Muğla Dalaman Airport? How is transportation to Muğla Dalaman Airport? How to get to the Mugla Dalaman Airport from the Bus Terminal? Taxi prices at Muğla Dalaman Airport, Havaş Shuttle at Muğla Dalaman Airport? Muğla Dalaman Airport Havaş Bus, Muğla Dalaman Airport Bus Muttaş, Muttaş Bus Marmaris, Muttaş Fethiye, Mugla Dalaman Airport rental car, Muğla Dalaman airport rent a car companies-transfer companies, Muğla Dalaman Airport transfer companies, Muğla Dalaman Airport parking and parking fees . How far is Muğla Dalaman Airport to the city center? How do you get to the city center from Muğla Dalaman Airport? How to get to Marmaris from Muğla Dalaman Airport? How to get to Muğla Dalaman Airport from Köyceğiz? How to get to Dalyan from Muğla Dalaman Airport? How to get to Iztuzu beach from Muğla Dalaman Airport, How to get to Dalaman Airport from Marmaris? 

Muğla Dalaman Havalimanı Dalaman Şehir Merkezine 6 km uzaktadır. Muğla Dalaman Havalimanı Şehir Merkezi ve Otogara gidiş ve gelişlerinizde şehiriçi dolmuşlarını kullanabilirsiniz.

Dolmuşlar Otogar - Şehir Merkezi - Havalimanı arasında karşılıklı olarak çalışmaktadır. Otogardan hareket eden dolmuş şehir merkezine uğramakta belediye binasının önünden geçerek Havalimanına gitmektedir.

Dalaman Otogar ile Şehir merkezi arası Dolmuş Ücreti : 15,00 TL

Dalaman Otogar ile Dalaman Havaalanı Arası Dolmuş ücreti: 25,00 TL

Dolmuşların Güncel Hareket Saatlerini ve Güzergah Bilgisini aşağıdaki telefondan öğrenmeniz gerekmektedir.

Muğla Dalaman Şehiriçi Minibüscüler Kooperatifi Telefon Numarası:

0252 692 34 94

Dalaman Otogar - Havalimanı Dolmuş

Muğla Dalaman Havalimanı'ndan Marmaris ve Fethiye'ye gitmek için Muğla Belediyesi Toplu Taşıma otobüslerinden (MUTTAŞ) kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Havalimanından Köyceğiz, Göcek, Ortaca, Marmaris, Fethiye ve Dalyan'a Gitmek isterseniz Şehir Merkezine veya Dalaman Otogara gedip buradan Minibüslere binip kolayca istediğiniz yere ulaşabilirsiniz.

Muğla Dalaman Havalimanı'na Geliş ve Gidişlerinizde Muttaş Havaalanı Otobüslerini , Havaş Otobüs Servislerini ve Dalaman Taksileri kullanabilirsiniz.

Muttaş Havaalanı Otobüsleri ile Dalaman Şehir Merkezi, Dalaman otogar, Fethiye ve Marmarise Gidebilir, buralardandan Havaalanına gelebilirsiniz, Kamu hizmeti olması nedeniyle fiyatları uygundur. Ayrıntılı bilgiyi sitemizin MUTTAŞ OTOBÜS sayfasından öğrenebilirsiniz.

Havaş Otobüsleri Marmaris ve Fethiye'ye yönüne servisleri bulunmaktadır. Havaş saatlerini ve ayrıntılı bilgileri sitemizin Havaş sayfasından öğrenebilirsiniz.

İsterseniz havalimanının İç Hatlar ve Dış Halar Terminallerinin geliş katında bulunan araç kiralama diğer adıyla rent a car ofislerinden isteğinize ve bütçenize uygun araçları kiralayabilirsiniz. Bunların yanında transfer firmalarını arayarak şöforlü araçlarla sizler ulaşım hizmeti alabilirsiniz..


Marmaris Dalaman Havaalanı Ulaşım :

>>> Marmaris'ten Dalaman Havalimanı'na Nasıl Gidilir?

>>> Dalaman Havalimanı'ndan Marmaris2e Nasıl Gidilir?

Fethiye Dalaman Havaalanı Ulaşım :

>>> Fethiye'den Dalaman Havalimanına Nasıl Gidilir?

>>> Dalaman Havalimanı2ndan Fethiye'ye Nasıl Gidilir?

Muğla Dalaman Havalimanı Araç kiralama şirketlerinden bütçenize ve zevkinize uygun araçları kolayca kiralayabilirsiniz. Muğla Dalaman Havalimanı'nda ve yakın çevresinde bulunan araç kiralama, Oto kiralama şirketlerini telefonla arayarak veya web adreslerini ziyaret ederek kolayca araç rezervasyonunuzu yaptırabilir veya araçları kiralayabilirsiniz.

Muğla Dalaman Havalimanı'na giderken yol üzerinde birçok araç kiralama, rent a car şirketlerinin ofislerini görebilir buradaki rent a car şirketlerinden de istediğiniz araçları kiralayabilir hatta isterseniz transfer hizmeti de alabilirsiniz.
İyi YolculuklaR...

Muğla Dalaman Havaalanı'nda bulunan araç kiralama şirketleri diğer ismi ile Rent A Car şirketlerinin telefon, iletişim numaraları ve web adresleri aşağıda verilmiştir.

avis rent a car dalaman havalimanı

AViS Rent A Car Dalaman Airport
444 28 47

+90 252 792 51 18

www.avis.com.tr


europcar rent a car dalaman havaalanı  

Europcar Rent A Car Dalaman Havalimanı
0216 427 0 427

+90 252 792 54 14
+90 252 792 51 17

www.europcar.com.tr


Almira rent a car dalaman havaalanı

Almira Rent A Car Dalaman Havalimanı

0850 811 3 256

www.almiracars.com.tr


Sixt rent a car dalaman havaalanı

Sixt rent A Car Dalaman Havalimanı
444 00 76
0 850 222 2 000

www.sixt.com.tr


budget dalaman havaalanı

Budget Rent A Car Dalaman Havalimanı

444 4 722
0 850 316 6 316
0 252 792 51 50

www.budget.com.tr

 

Önemli: Burada yayınlanan dalaman havalimanı ulaşım hakkındaki içerikler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Web sitemiz, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

 


 

mugla dalaman havalimanı otopark otopark ücreti
Muğla Dalaman Havalimanı İç HatlarMuğla Dalaman Havalimanı'na ulaşım ise oldukça kolaydır. Taksi ve otobüs işletmeleri sayesinde havalimanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Sitemizin Havalimanı Ulaşım ve otopark sayfasından ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.

havalimanlari.net olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...


 

ÖNEMLİ: Burada yayınlananlar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kaynak: DHMİ ve YDA Dalaman Airport web sitesidir. Web sitemiz, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


MUGLA DALAMAN AIRPORT MAP


Daha Büyük Görüntüle
Muğla Dalaman Havalimanı Haritası
Muğla Dalaman Airport map
MUĞLA DALAMAN HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 252 792 55 55MUĞLA DALAMAN HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Muğla Dalaman Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Muğla Dalaman havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Muğla Dalaman havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Muğla Dalaman havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Muğla Dalaman Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Muğla Dalaman Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Terminal İşletmecisi olan YDA Dalaman Airport'dan öğrenebilirsiniz.

Muğla Dalaman (DLM) Havalimanı'na İniş yapan ve Muğla Dalaman (DLM) Havalimanı'ndan Kalkış yapan uçuşları aşağıda görebilirsiniz.

Dalaman (DLM) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Dalaman (DLM) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.


MUĞLA DALAMAN HAVALİMANINDAN GÖRÜNTÜLERMuğla Dalaman Havalimanı Ulaşım
Muğla Dalaman Havalimanı - Dalaman Airport

Dalaman Havalimanı İç Hatlar / Dış Hatlar
Dalaman Havalimanı İç Hatlar / Dış HatlarÖnemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye