Batman Havalimanı Havaalanı Airport

Batman Havalimanı (BAL)
Batman Airport (BAL)

Batman Havaalanı Telefon Numarası

Batman Havalimanı Telefon Numarası

+90 488 294 75 10


Resmi Web Sitesi

Batman Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:02.01.2024

BATMAN HAVAALANI ULAŞIM VE BATMAN HAVALİMANI OTOPARK

Bu sayfamızda Batman Havalimanı'ndan Şehir Merkezine nasıl gidilir? Şehir Merkezinden Batman Havalimanı'na nasıl gidilir? Batman Havalimanı Ulaşım imkanları hakkında bilgi vermeye çalıştırk Umarız sizlere yardımcı olur. İyi yolculuklar...

Batman Havalimanı Şehir Merkezine 7 km mesafededir. Havalimanı Şehir Merkezine oldukça yakın sayılır. Batman Havalimanı'na Ulaşım oldukça kolay ve rahattır. Batman Havalimına Ulaşım seçeneklerini aşağıda bulabilirsiniz.

" havalimanlari.net ", Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Batman Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Batman Havalimanı'nda Havaş Otobüsleri hizmet vermemektedir.

Batman Havaliman'ında Otobüs hizmeti; Batman Belediyesi tarafından verilmekte olup seferler tarifeli uçak seferlerine bağlı olarak Belediye önü ilk durak olup; Diyarbakır caddesi üzerinde bulunan  duraklardan yolcu almaktadır. Aynı şekilde Batman’a hava yoluyla gelen yolcuları da havalimanından alıp son durak olarak Belediye önüne kadar götürmektedir..


Batman Havalimanı Otobüs ve Havalimanı Otobüs Sefer SaatleriBatman Havaalanı Otobüs ve Havalimanı Ulaşım

Batman Havalimanı Belediye Otobüsü :

Batman Havalimanına gidiş ve gelişlerinizde Belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Batman Havalimanından Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Batman Havalimanı'na karşılıklı olarak Belediye Otobüsü Hizmet vermektedir.

Batman da Havalimanı otobüsleerinin ilk durağı Belediye önü olup; Diyarbakır caddesi üzerinde bulunan duraklardan yolcu almakta ve Havalimanına ulaşmaktadır. Yine aynı şekilde Batman Havalimanından yolcuları alıp şehir merkezine dönmektedir. Ayrıntıları Batman Havalimanı Otobüs safamızdan öğrenebilirsiniz.

Batman Havaalanı Taksi :

Batman Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünde uçuş trafiğine göre hizmet vermektedir. Batman Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden ücret bilgisi alabilirsiniz.

Ticari Taksi Hizmeti, Havalanı Ticari Taksi Koparetifi tarafından verilmekte olup, tarifeli uçak saatlerine göre çalışmaktadır. Ayrıntıları Batman Havalimanı Taksi sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Batman Havalimanı Taksi ve Havalimanı Taksi ücretleriBatman Havaalanı Otobüs ve Havalimanı Ulaşım

Batman Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Batman Havalimanı'na Gelen yolcu Salonlarında Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmaları bulunmaktadır.

Batman Havalimanında ve yakın çevresinde bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın BATMAN HAVAALANI ARAÇ KİRALAMA sayfasındadır....

Batman Havaalanı Otopark :

Batman Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Batman Havalimanı yolcu otoparkı olukça geniştir. Batman Havalimanı Otoparkı Açık Otopark olarak hizmet vermektedir.

Batman Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

Batman Havalimanı/Batman Airport Batman Havalimanı / Batman Airport


Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Batman Havalimanı TAKSİ, Batman Havalimanı Ulaşım, Batman Havalimanı Otobüs Servis, Batman Havalimanı Otopark, Batman Havalimanı Havaş, Batman Havalimanı Servis Saatleri, Batman havalimanı geliş, Batman Havalimanı gidiş, Batman (BAL) Havaalanı Şehir Merkezi ulaşım, Batman havalimanı Batman havalimanı Nasıl Gidilir?,...Batman AIRPORT MAP


Batman Havalimanı Haritası
Batman Airport map
BATMAN HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 488 294 75 10Batman (Bal) Havalimanı Uçuş Bilgileri
Batman Airport Arrivals and Departures


Batman Havalimanı - Batman Airport
Batman Havaalanı -Batman Airport


BATMAN(BAL) HAVALİMANI
BATMAN (BAL) AIRPORT

Batman Havalimanı sivil ve askeri kategori de bir havalimanıdır.Batman Havalimanı (IATA kodu: BAL, ICAO:LTCJ), Batman ili sınırları içerisindedir. Batman Havalimanı şehir merkezine 7 km uzaklıkta olup Silvan Yolu üzerinde bulunmaktadır. 

Batman Havaalanı 1998 yılında hizmete başlamıştır. Batman Havalimanı’nda 20.741 m²’lik terminal binası, 1.120 m² alana sahip VIP binası, 1.200 m² büyüklüğünde itfaiye binası, 120×162 m boyutlarında apron, 424×24 m boyutlarında taksirut, 13.000 m² ve 350 araçlık otopark bulunmaktadır. 30 Ağustos 2010 tarihinden beri DHMİ Genel Müdürlüğü tarafından işletilmektedir.

BATMAN HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Batman (BAL) Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Batman havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Batman havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Uçuş Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Batman Havaalanı uçuş bilgi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Batman Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı.Batman Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri. Batman Havalimanı Dış Hatlar Geliş, Batman Havalimanı Dış Hatlar Gidiş, Batman Havalimanı İç Hatlar Geliş, Batman Havalimanı İç Hatlar Gidiş uçuş bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Batman Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) öğrenebilirsiniz.

Batman (BAl) Havalimanı'na İniş yapan ve Batman (BAl) Havalimanı'ndan Kalkış yapan uçuşları aşağıda görebilirsiniz.

Batman (BAL) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Batman (BAI) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.

 


Batman Havalimanı Ulaşım:

Batman Havalimanı'ndan Şehir merkezine gitmek için Batman Havalimanı'nda hizmet veren taksileri ve Havalimanı ile Şehri Merkezi arasında karşılıklı olarak çalışmakta olan Belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Ayrıntıları Batman Havalimanı Taksi ve Batman Havalimanı Otobüs Sayfalaımızda bulabilirsiniz

Batman Havalimanı'ndan; İstanbul Yeni Havalimanı, Sabiha Gökçen Havaalanı ve Ankara Esenboğa Havalimanı'na birçok sefer düzenlenmektedir. Batman Havalimanı'na Gelen ve Giden Uçakların anlık uçuş durumunu Batman Uçuş Bilgileri sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Batman Havalimanı Otopark

Batman Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri sunulmaktadır.

Batman Havalimanı yolcu otoparkı 350 araç kapasitelidir. Bu otopark alanları konumu itibariyle İç hatlar terminaline yakındır. Ayrıca hareketi kısıtlı yolcular için 20 adet özel otopark alanları mevcuttur.

Batman havalimanı otopark ücretlerini (2023 yılı) Havalimanı Otopark sayfamızdan öğrenebilirsiniz..

Batman Havalimanı Otopark Bilgi Telefon Numarası:

+90 488 294 75 10Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye