Batman Havalimanı Havaalanı Airport

Batman Havalimanı (BAL)
Batman Airport (BAL)

Batman Havaalanı Telefon Numarası

Batman Havalimanı Telefon Numarası

+90 488 294 75 10


Resmi Web Sitesi

Batman Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:02.01.2024

BATMAN (BAL) HAVAALANI - BATMAN AIRPORT

Batman (Bal) Havalimanı/Havaalanı - Batman Airport


Batman Havalimanı - Batman Airport
Batman (BAL) Havaalanı -Batman Airport


Batman Havalimanı'nın Bulunduğu Şehir: Batman
Saat Dilimi: Europe/Istanbul (GMT +2:00)
Batman Havaalanı IATA Kodu : BAL
Batman Havalimanı ICAO KODU : LTCJ
Batman Havalimanı Coğrafi Koordinatları : 37°55`56"N, 41°06`59"E
Batman Havalimanı Hizmete giriş yılı :2010
Batman Havalimanı Statüsü : Sivil / Askeri
Batman Havalimanı Pist Uzunlukları
Pist (02/20) :3048x45 mt

Batman Havalimanı'nın Şehre Uzaklığı:
Batman Havalimanı - Şehir Merkezi arası uzaklık
:7 km
Batman Havalimanı - Silvan arası uzaklık: 34 km
Batman Havaalanı - Siirt arası uzaklık: 93 km
Batman Havalimanı - Tatvan arası uzaklık: 155 km
Batman Havaalanı - Ahlat arası uzaklık: 192 km

BATMAN (BAL) HAVALİMANI
BATMAN (BAL) AIRPORT

Batman Havalimanı sivil ve askeri kategori de bir havalimanıdır.Batman Havalimanı (IATA kodu: BAL, ICAO:LTCJ), Batman ili sınırları içerisindedir. Batman Havalimanı şehir merkezine 7 km mesafede olup Silvan Yolu üzerinde bulunmaktadır. 

Batman Havaalanı 1998 yılında hizmete başlamıştır. Batman Havalimanı’nda 20.741 m²’lik terminal binası, 1.120 m² alana sahip VIP binası, 1.200 m² büyüklüğünde itfaiye binası, 120×162 m boyutlarında apron, 424×24 m boyutlarında taksirut, 13.000 m² ve 350 araçlık otopark bulunmaktadır. 30 Ağustos 2010 tarihinden beri DHMİ Genel Müdürlüğü tarafından işletilmektedir.

Batman Havalimanı Ulaşım:

Batman Havalimanı'ndan Şehir merkezine gitmek için Batman Havalimanı'nda hizmet veren taksileri ve Havalimanı ile Şehri Merkezi arasında karşılıklı olarak çalışmakta olan Belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Ayrıntıları Batman Havalimanı Taksi ve Batman Havalimanı Otobüs Sayfalaımızda bulabilirsiniz

Batman Havalimanı'ndan; İstanbul Yeni Havalimanı, Sabiha Gökçen Havaalanı ve Ankara Esenboğa Havalimanı'na birçok sefer düzenlenmektedir. Batman Havalimanı'na Gelen ve Giden Uçakların anlık uçuş durumunu Uçuş Bilgileri sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Batman Havalimanı Otopark

Batman Havaalanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri sunulmaktadır.

Batman Havalimanı yolcu otoparkı 350 araç kapasitelidir. Bu otopark alanları konumu itibariyle İç hatlar terminaline yakındır. Ayrıca hareketi kısıtlı yolcular için 20 adet özel otopark alanları mevcuttur.

Batman havalimanı otopark ücretlerini (2023 yılı) Havalimanı Otopark sayfamızdan öğrenebilirsiniz..

Batman Havalimanı Otopark ve otopark ücretleri
Batman Havalimanı Otopark ve otopark ücretleri


Batman Havalimanı Otopark Bilgi Telefon Numarası:

+90 488 294 75 10

Batman Havalimanı/Batman Airport Batman Havalimanı / Batman Airport


Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Batman Havalimanı telefon Numarası, Batman Havaalanı Danışma iletişim, Batman Havalimanı Ulaşım ve Otopark Bilgileri, Batman Havalimanı IATA kodu, ICAO kodu, Batman Havalimanı statüsü, BATMAN HAVALANI Coğrafi koordinatları, Batman Havalimanı iletişim, Batman Havalimanı pist uzunluğu, Batman Havalimanı uçuş bilgileri, Batman havaalanı uçuş bilgisi, Havayolu Şirketleri, Yer hizmetleri kuruluşları, Batman Havalimanı Bilgileri....Batman AIRPORT MAP


Batman Havalimanı Haritası
Batman Airport map
BATMAN HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 488 294 75 10Batman HAVAALANI ULAŞIM VE OTOPARK

Batman Havalimanı Şehir Merkezine 7 km mesafededir. Batman Havalimanı'na Ulaşım için seçenekleri aşağıda bulabilirsiniz.

" havalimanlari.net ", Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Batman Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Batman Havalimanı'nda Havaş Otobüsleri hizmet vermemektedir.

Batman Havaliman'ında Otobüs hizmeti; Batman Belediyesi tarafından verilmekte olup seferler tarifeli uçak seferlerine bağlı olarak Belediye önü ilk durak olup; Diyarbakır caddesi üzerinde bulunan  duraklardan yolcu almaktadır. Aynı şekilde Batman’a hava yoluyla gelen yolcuları da havalimanından alıp son durak olarak Belediye önüne kadar götürmektedir..

Batman Havalimanı Belediye Otobüsü :

Batman Havalimanına Ulaşımlarınız da Belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Batman Havalimanından Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Batman Havalimanı'na karşılıklı olarak Belediye Otobüsü Hizmet vermektedir.

Batman da Belediye önü ilk durak olup; Diyarbakır caddesi üzerinde bulunan duraklardan yolcu almakta ve Havalimanına ulaşmaktadır. Yine aynı şekilde Batman havalimanından yolcuları alıp şehir merkezine dönmektedir. Ayrıntıları Batman Havalimanı Otobüs safamızdan öğrenebilirsiniz.

Batman Havaalanı Taksi :

Batman Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden uçuş trafiğine göre hizmet vermektedir. Batman Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Ticari Taksi Hizmetini Havalanı Ticari Taksi Koparetifi tarafından verilmekte olup, tarifeli uçak saatlerine göre hizmet verilmektedir. Ayrıntıları Batman Havalimanı Taksi safamızdan öğrenebilirsiniz.

Batman Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Batman Havalimanı'na Gelen yolcu Salonlarında Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmaları bulunmaktadır.

Batman Havalimanında ve yakın çevresinde bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın Batman Havalimanı ARAÇ KİRALAMA sayfasındadır....

Batman Havaalanı Otopark :

Batman Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Batman Havalimanı yolcu otoparkı olukça geniştir. Batman Havalimanı Otoparkı Açık Otopark olarak hizmet vermektedir.

Batman Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin Batman Havalimanı OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye