Batman Havalimanı Havaalanı Airport

Batman Havalimanı (BAL)
Batman Airport (BAL)

Batman Havaalanı Telefon Numarası

Batman Havalimanı Telefon Numarası

+90 488 294 75 10


Resmi Web Sitesi

Batman Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:02.01.2024

BATMAN (BAL) HAVAALANI KAYIP EŞYA, KAYIP BAGAJ OFİSLERİ

Batman Havalimanı'nda unuttuğunuz veya kaybettiğiniz bagaj ve eşyalar için DHMİ Batman Kayıp Eşya ofisinden ve Yer Hizmetleri şirketlerinden (HAVAŞ) yardım alabilirsiniz..

Aşağıda Batman Havalimanı Kayıp Eşya ofislerinin iletişim bilgileri verilmiştir. Umarız sizlere yardımcı olur. İyi ve Mutlu Yolculuklar...


Batman Havalimanı Kayıp Eşya ve Buluntu Eşya, Batman Havaalanı Kayıp BagajBatman Havaalanı Kayıp ve Buluntu Eşya


Batman Havalimanı Kayıp ve Buluntu Eşya, Batman Havalimanı Kayıp Eşya Ofisi, Batman Havalimanı Havaş Kayıp Bagaj telefon, Batman Havaalanı Kayıp Bagaj Telefon Numarası, Batman Havalimanı Kayıp Eşya Ofisi iletişim, Batman Havaalanı Kayıp Eşya ve Buluntu Eşya ofisi,

Batman Airport Lost and Found Luggage, Batman Airport Lost Property, Batman Airport Lost Baggage Office, Batman Airport Lost Luggage Phone Number, Batman Airport Lost Bagaj office phone number.


BATMAN (BAL) HAVALİMANI KAYIP VE BULUNTU EŞYA OFİSLERİ

Batman Havalimanı'nda herhangi bir eşyanızı mı kaybettiniz? DHMİ Batman Havaalanı Kayıp ve Buluntu Eşya Bürosu kayıp eşyalarınızı bulma konusunda size yardımcı olacaktır. Kaybolan tüm eşyalar yolcular tarafından alınana kadar güvenli bir yerde saklanır. DHMİ Batman Havaalanı Kayıp eşya ofislerinden hafta içi mesai saatlerinde hizmet alabilirsiniz.

Batman Havalimanı'nı kullanan tüm yolcular, unuttukları veya kaybettikleri bagaj ve eşyaları bulmaları için aşağıdaki telefon numaralarından yardım alabilirler. Yolcunun başvurusu üzerine teslimatı yapılır.

Havaş Yer Hizmetleri Kayıp Eşya Bürosu

E-mail: balpax@havas.net
E-mail: lostbag@havas.net
Havaş Kayıp Eşya, Kayıp Bagaj Telefon Numarası : +90 850 222 0 487

Batman Havalimanı Havaş istasyon Şefliği Numarası: +90 488 218 05 70


THY Kayıp ve Hasarlı Bagaj

E-mail:  balops@thy.com
THY Batman Ofisi Telefon Numarası : +90 212 463 63 63
THY Çağrı Merkezi : +90 212 444 08 49

THY kayıp ve hasarlı bagaj başvuru web adresi: https://www4.thy.com/baggage/

THY kayıp ve hasarlı bagaj takibi web adresi: https://www.turkishairlines.com/tr-tr/ucak-bileti/kayip-bagaj/bagaj-takip/


DHMİ Batman Havalimanı Telefon Numarası
Tel:+90 488 294 75 10


Batman Havalimanı/Batman Airport
Batman Havalimanı / Batman Airport


BATMAN HAVALİMANI ULAŞIM

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Batman Havalimanı kayıp eşya ofisi telefon Numarası, batman havalimanı kayıp eşya iletişim, Batman Havalimanı kayıp bagaj Bürosu, Batman Havalimanı kayıp bagaj telefon numarası, Batman Havalimanı Kayıp eşya ofisi iletişim, Batman Havalimanı Havaş Kayıp eşya telefon, Batman Havalimanı Ulaşım ve Batman Havalimanı Otopark Bilgileri,Batman Havalimanı Bilgileri....Batman AIRPORT MAP


Batman Havalimanı Haritası
Batman Airport map
BATMAN HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 488 294 75 10Batman HAVAALANI ULAŞIM VE OTOPARK

Batman Havalimanı Türkiye'deki havalimanıları içerisinde şehir merkezine en yakın havalimanlarından iridir. Batman Havalimanı Şehir Merkezine sadece 7 km mesafededir. Batman Havalimanı'na Ulaşım için seçenekleri aşağıda bulabilirsiniz.

" havalimanlari.net ", Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Batman Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Batman Havalimanı'nda Havaş Otobüsleri hizmet vermemektedir.

Batman Havaliman'ında Otobüs hizmeti; Batman Belediyesi tarafından verilmekte olup seferler tarifeli uçak seferlerine bağlı olarak Belediye önü ilk durak olup; Diyarbakır caddesi üzerinde bulunan  duraklardan yolcu almaktadır. Aynı şekilde Batman’a hava yoluyla gelen yolcuları da havalimanından alıp son durak olarak Belediye önüne kadar götürmektedir..

Batman Havalimanı Belediye Otobüsü :

Batman Havalimanına Ulaşımlarınız da Belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Batman Havalimanından Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Batman Havalimanı'na karşılıklı olarak Belediye Otobüsü Hizmet vermektedir.

Batman da Belediye önü ilk durak olup; Diyarbakır caddesi üzerinde bulunan duraklardan yolcu almakta ve Havalimanına ulaşmaktadır. Yine aynı şekilde Batman havalimanından yolcuları alıp şehir merkezine dönmektedir. Ayrıntıları Batman Havalimanı Otobüs safamızdan öğrenebilirsiniz.

Batman Havaalanı Taksi :

Batman Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden uçuş trafiğine göre hizmet vermektedir. Batman Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Ticari Taksi Hizmetini Havalanı Ticari Taksi Koparetifi tarafından verilmekte olup, tarifeli uçak saatlerine göre hizmet verilmektedir. Ayrıntıları Batman Havalimanı Taksi safamızdan öğrenebilirsiniz.

Batman Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Batman Havalimanı'na Gelen yolcu Salonlarında Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmaları bulunmaktadır.

Batman Havalimanında ve yakın çevresinde bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın BATMAN KİRALIK ARAÇ sayfasındadır....

Batman Havaalanı Otopark :

Batman Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Batman Havalimanı yolcu otoparkı olukça geniştir. Batman Havalimanı Otoparkı Açık Otopark olarak hizmet vermektedir.

Batman Havalimanı Otopark ücretleri ve Otopark iletişim bilgileri için sitemizin Havaalanı OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye