Batman Havalimanı Havaalanı Airport

Batman Havalimanı (BAL)
Batman Airport (BAL)

Batman Havaalanı Telefon Numarası

Batman Havalimanı Telefon Numarası

+90 488 294 75 10


Resmi Web Sitesi

Batman Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:02.01.2024

BATMAN (BAL) HAVAALANI HAVAŞ, BATMAN HAVALİMANI HAVAŞ SAATLERİ

Batman Havalimanı'nda HAVAŞ otobüsleri hizmet vermemektedir.

Havaş otobüslerinin yerine Batman Havalimanı ile şehir merkezi arasında hizmet veren Batman Belediyesi tarafından işletilen Havalimanı Otubüslerini kullanbilirsinz. Batman Havalimanı Otobüs Sefer Saatleri, Havalimanı Otobüs Güzergahı, Havalimanı otobüs iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz. İyi Yolculuklar..

Batman Havalimanı Otobüs, Batman Havaalanı Belediye Otobüsü

Batman   Havalimanı Otobüs ve Havalimanı Otobüs Sefer SaatleriBatman Havaalanı Otobüs ve Havalimanı Ulaşım

Batman Havalimanı Otobüs, Batman Havalimanı Otobüsü, Batman Havalimanı Otobüs Saatleri, Batman Havalimanı Belediye Otobüsü, Batman Havalimanı Belediye Otobüs Saatleri, Batman Havalimanı Belediye Otobüs Saatleri 2024,

Batman Airport Public Bus, Batman Airport Bus, Batman Airport Bus departure times 2024, Batman Airport Bus Phone Number, How to go to Batman Airport by bus?


Batman (BAL) Havalimanı Otobüs
Batman Airport Public Bus

Batman Havalimanı şehir merkezine oldukça yakındır. Batman Havalimanı şehir merkezine sadece 7 km uzaklıktadır. Batman Havalimanına gidiş ve gelişlerinizde Havaalanı Belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Batman Havalimanı'ndan Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Batman Havalimanı'na karşılıklı olarak Belediye Otobüsü hizmet vermektedir.

Batman Havalimanı Belediye Otobüs güzergahı:

Havalimanı otobüsleri ilk durak olan Belediye Binasının önünden hareket etmekte ve Diyarbakır caddesi üzerinde bulunan duraklardan yolcu alarak Havalimanına ulaşmaktadır. Yine aynı şekilde Batman havalimanından yolcuları alıp şehir merkezine dönmektedir.

Şehir Merkezinden Batman Havalimanı'na Gidiş Güzergahı: Belediye önü, Diyarbakır Caddesi, Gültepe Kavşağı, Batman Havaalanı

Batman Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Dönüş Güzergahı: Batman Havalimanı, Gülepe Kavşağı, Eski Devlet Hastanesi, Yeni ilçe otogarı, Acetler, Medicalpark Hastanesi, Belediye önü

Batman Havalimanı Belediye Otobüs Saatleri:

Batman Havalimanı otobüsleri Batman havalimanına iniş ve kalkış yapan tüm uçaklar için servis düzenlemektedir.

Şehir merkezinden Batman Havalimanı Belediye Havaalan Servis Saateri:

Şehir Merkezinden hareket eden havaalanı otobüslerinin sefer saatleri uçukların kalkış saatlerine göre planlanmaktadır. Havalimanı Otobüsleri Uçukların kalkış saatinden yaklaşık olarak 1 saat 20 dakika önce hareket etmektedir.

Güncel Batman Belediyesi Havaalanı Servis saatlerini aşağıdaki linki takip ederek öğrenebilirsiniz.

>>> Batman Belediyesi Havaalanı Servis Saatleri : >> Lütfen Tıklayınız...

Batman Havalimanı'ndan Şehir merkezine Havaalan Otobüs Hareket Saateri:

Batman Havalimanı'na inen tüm uçaklar için servis düzenlenmektedir. Havalimanı Ootbüsleri uçakların iniş yapmasından yaklaşık 15 -20 dakika sonra hareket etmektedir. Güncel Hareket saatleri için aşağıdaki irtibat numarasını arayabilirsiniz..

Batman Havalimanı Otobüs ücreti ne kadar?

Batman Havalimanı Otobüs ücreti :15,00 TL 'dir.

Batman Belediyesi Havaalanı Otobüsü İletişim Numarası :

0488 221 27 17

Batman Belediyesi Web adresi: www.batman.bel.tr

Batman Belediyesi Beyaz masa: 153

Batman Havalimanı/Batman AirportBatman Havalimanı / Batman Airport


BATMAN HAVALİMANI ULAŞIM

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Batman Havalimanı Havaş telefon Numarası, batman havaalanı havaş iletişim, Batman Havalimanı Ulaşım ve Batman Havalimanı Otopark Bilgileri, Batman Havalimanı Havaş Servis, Batman Havalimanı Otobüs, Batman Havalimanı Otobüs iletişim, Batman Havalimanı Havaş Servis Saatleri, Batman Havalimanı uçuş bilgileri, Batman havaalanı uçuş bilgisi, batman Havalimaı Otobüs Saatleri, Batman havalimanı otobüs ücreti, Batman Havalimanı Bilgileri....Batman AIRPORT MAP


Batman Havalimanı Haritası
Batman Airport map
BATMAN HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 488 294 75 10Batman HAVAALANI ULAŞIM VE OTOPARK

Batman Havalimanı Şehir Merkezine 7 km mesafededir. Batman Havalimanı'na Ulaşım için seçenekleri aşağıda bulabilirsiniz.

" havalimanlari.net ", Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Batman Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Batman Havalimanı'nda Havaş Otobüsleri hizmet vermemektedir.

Batman Havaliman'ında Otobüs hizmeti; Batman Belediyesi tarafından verilmekte olup tarifeli uçak seferlerine bağlı olarak harejet saatleri ayarlanmaktadır. Havaalanı otobüsünün ilk durağı Belediye önü olup; Diyarbakır caddesi üzerinde bulunan  duraklardan yolcu almakta ve Havalimanına gitmektedir. Aynı şekilde Batman’a hava yoluyla gelen yolcuları da havalimanından alıp son durak olarak Belediye önüne kadar götürmektedir..

Batman Havalimanı Belediye Otobüsü :

Batman Havalimanına Ulaşımlarınız da Belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Batman Havalimanından Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Batman Havalimanı'na karşılıklı olarak Belediye Otobüsü Hizmet vermektedir.

Batman da Belediye önü ilk durak olup; Diyarbakır caddesi üzerinde bulunan duraklardan yolcu almakta ve Havalimanına ulaşmaktadır. Yine aynı şekilde Batman havalimanından yolcuları alıp şehir merkezine dönmektedir. Ayrıntıları Batman Havalimanı Otobüs safamızdan öğrenebilirsiniz.

Batman Havaalanı Taksi :

Batman Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden uçuş trafiğine göre hizmet vermektedir. Batman Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Ticari Taksi Hizmetini Havalanı Ticari Taksi Koparetifi tarafından verilmekte olup, tarifeli uçak saatlerine göre hizmet verilmektedir. Ayrıntıları Batman Havalimanı Taksi safamızdan öğrenebilirsiniz.

Batman Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Batman Havalimanı'na Gelen yolcu Salonlarında Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmaları bulunmaktadır.

Batman Havalimanında ve yakın çevresinde bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın Batman KİRALIK ARAÇ sayfasındadır....

Batman Havaalanı Otopark :

Batman Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Batman Havalimanı yolcu otoparkı olukça geniştir. Batman Havalimanı Otoparkı Açık Otopark olarak hizmet vermektedir.

Batman Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye