havalimanlari.net / Antalya Havalimanı

ANTALYA HAVALİMANI HAVAŞ OTOBÜS KALKIŞ NOKTALARI, SEFER SAATLERİ, İLETİŞİM BİLGİLERİ, GÜZERGAHI, BİLET ÜCRETLERİ
ANTALYA AIRPORT HAVAS BUS SHUTTLE ROUTE PRICE

Antalya Havalimanı Havas Bus Shuttle Turkish Antalya Havalimanı flight information English Antalya Flughafen Havas Bus Shuttle Россия Flughafenbus Antalya Deutsch

Güncelleme:15.02.2023


Antalya Havaalanı Havaş Otobüsü

HAVAŞ Servisleri Antalya havalimanında hizmet vermektedir. Havaş Antalya Havalimanı ile şehir merkezi arasında karşılıklı olarak yolcu taşımaktadır.

Antalya Havalimanı'ndan Şehir Merkezine, Kepez Belediyesi'ne, 5M Migros'a (Migros AVM), Akdeniz Üniversitesine, Otogar'a gitmek için Havaş Havaalanı Otobüslerinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Yine aynı şekilde; Şehir Merkezinde birçok noktadan Antalya Havalimanına çok kolay ve rahat bir şekilde gidebilirisiniz. Antalya Havaş Servisleri, Antalya havaş saatleri, Havaş ücreti ile ilgili ayrıntılı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

You can easily take advantage of Havas Airport Buses to go from Antalya Airport to City Center, Kepez Municipality, 5M Migros, Akdeniz University, Bus Station.


Antalya Havalimanı Havaş Otobüs Saatleri ve Havaş Güzergahı

Antalya Şehir Merkezinden >> Antalya Havalimanı yönüne Havaş kalkış saatleri:

ANTALYA ŞEHİR MERKEZİNDEN HAVAŞ SAATLERİ
Antalya Havaş; 5M Migros AVM'den Antalya Havalimanı’na Kalkış Saatleri:
03:00 10:00 17:00
04:00 11:00 18:00
05:00 12:00 19:00
06:00 13:00 20:00
07:00 14:00 21:00
08:00 15:00  
09:00 16:00  

Mağduriyet yaşanmaması için telefonla bilgi alınması gerekmektedir.

Önemli Bilgilendirme: İç hat uçuşlarına göre düzenlenen Havaş otobüs sefer saatlerinde, uçuşlara bağlı olarak değişiklik yaşanabilmektedir. Mağduriyet oluşmaması adına seyahatiniz öncesinde 0850 222 0 487 numaralı Havaş Çağrı Merkezi hattını ulaşarak bilgi almanız gerekmektedir.

Güncel Havaş Hareket Saatleri 2023 için: >>>> Lütfen Tıklayınız..


Sayın HAVAŞ Yolcuları,

HAVAŞ Servisleri Sefer Saatleri iç hat uçuşlarına göre düzenlenmektedir. Antalya Şehir Merkezinden Antalya Havalimanı yönüne Havaş sefer saatleri uçuş saatlerine göre değişiklik gösterebilir,

HAVAŞ Servis saatleri hakkında bilgi almak için uçuşunuza 24 saat kala 0850 222 0 487 numaralı Havaş çağrı merkezini arayabilir veya info@havas.net adresinden e-mail yoluyla bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Antalya Havalimanından >> Şehir Merkezine Havaş kalkış saatleri:

Antalya Havalimanına inen tüm İç Hat uçuşları için HAVAŞ servis düzenlenmektedir. Dış Hat yolcuları, İç Hatlara gelerek HAVAŞ araçlarından faydalana​bilirler.

Antalya Havaş Servis Güzergahı:
Antalya Havalimanı, Serik Caddesi (Çevre Yolu), Gazi Bulvarı, Hal Kavşağı, Kepez Belediyesi, Sanayi Kavşağı, İstikbal Mağazası, Çallı, Dumlupınar Bulvarı, Antalya Otogarı, Akdeniz Üniversitesi, Atatürk Bulvarı, 5M Migros AVM. (5M Migros AVM Otoparkı)

Antalya Havaş Yolcu İndirme Noktaları

Deepo AVM, Mall of Antalya AVM

Hal Kavşağı,

Kepez Belediyesi,

Sanayi Kavşağı,

İstikbal Mağazası Önü,

Çallı,

Erasta AVM,

Otogar,

Antalya Öğretmen Evi,

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi,

Akdeniz Üniversitesi,

Akvaryum,

Arapsuyu Postanesi,

5M Migros AVM.

Antalya Havaş Bilet Fiyatı

Antalya Havaş Üceti: 50,00 TL (KDV dahil)

Antalya Havaş ile Yolculuk Süresi:

Havaş otobüsleri ile yolculuk süresi yaklaşık 35 dakikadır. (Hava ve Yol durumuna göre değişebilmektedir.)

Havaş Antalya Telefon Numarası:

0850 222 0 487
444 0 487
+90 555 985 11 45

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız...www.havas.net

Havaş Antalya Havalimanı Otobüs Servis GüzergahıAntalya Havalimanı Ulaşım, Antalya Havalimanı Havaş Otobüsü, Antalya Havalimanı Havaş Saatleri, Antalya Havaş ücreti 2023, Antatya Havaş sefer saatleri, Antalya havaş saatleri, Antalya Havaş Güzergahı, Antalya Havalimanı'na nasıl gidilir? ANTALYA Şehir Merkezinden Antalya Havalimanı'na nasıl gidilir? Antalya Havalimanı'ndan Otogar'a nasıl gidilir? Antalya Havaalanı'nından Kemer'e nasıl gidilir? Antalya Havaş, Antalya Havas

Antalya Airport Transportation, Antalya Airport Havas Bus, Antalya Airport Havaş Bus Timetable, Antalya Havaş Route, How to get to Antalya Airport ?, ANTALYA How to get to Antalya Airport from City Center? How do you get to Otogar from Antalya Airport? How do you get to Kemer from Antalya Airport?

Аэропорт Антальи, аэропорт Анталии, автобус Хаваш, аэропорт Анталии, часы Хаваш, маршрут Анталия Хаваш, как добраться до аэропорта Анталии?, АНТАЛИЯ Как добраться до аэропорта Антальи от центра города? Как добраться до Отогара из аэропорта Антальи? Как добраться до Кемера из аэропорта Антальи?


Antalya Havalimanı Ulaşım, Antalya Havalimanına Nasıl Gidilir?,

>>> Antalya Havalimanı Ulaşım (Antalya Havaalanı Ulaşım) Seçenekleri..

>>> Antalya Havalimanından Şehir Merkezine Nasıl Gidilir? Antalya Havalimanı Şehir Merkezi Ulaşım

>>> Antalya Havalimanından Otogara Nasıl Gidilir? Antalya Havalimanı Otogar Ulaşım

>>> Antalya Havalimanından Laraya Nasıl Gidilir? Antalya Havalimanı Lara Ulaşım

>>> Şehir Merkezinden Antalya Havalimanına Nasıl Gididlir? Merkez - Antalya Havaalanı Ulaşım

>>> Laradan Antalya Havalimanına Nasıl Gididlir? Lara - Antalya Havaalanı Ulaşım

>>> Otogardan Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminalinden Antalya Havalimanına Nasıl Gidilir? Antalya Otogar - Antalya Havaalanı Ulaşım

Antalya Havalimanından Kemer'e nasıl gidilir? Antalya Havalimanı Kemer Ulaşım.

Antalya Havalimanından Kemer'e Nasıl gidilir? Antalya Havalimanı Kemer Ulaşım, Antalya Havalimanı Kemer Ulaşım havaş, Antalya Havalimanı Kemer Transfer, Antalya Havalimanından Kemere Otobüs ile nasıl gidilir? konusunda merak ettiklerinizi aşağıdaki linki takip ederek öğrenebilirsniz.

>>> Antalya Havalimanından Kemer'e nasıl gidilir?: Lütfen Tıklayınız...>>>

Antalya Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar Otopark Ücretleri 2023

Antalya Havalimanı Otopark ücretlerini sitemizin Antalya İç Hatlar ve Dış Hatlar Otopark sayfalarından öğrenebilirsiniz aşağıda linkleri verilmiştir.

>>> Antalya Havalimanı İç Hatlar Otoparkı ve Otopark Ücreti 2023>>

>>> Antalya Havalimanı Dış Hatlar (T1 ve T2) Otoparkı ve Otopark Ücretleri >>


Antalya Havaş Otobüsleri 5M Migros Durağı Antalya Havaş, 5M Migros Durağı

Antalya Havalimanı Airport HavaşAntalya Havalimanı Havaş Servis

Antalya Havalimanı Airport Havaş Antalya Havalimanı Havaş


Önemli: Buradaki yayınlan veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir güncel sefer saatleri vekesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız veya web adresinden öğrenmeniz gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.Bu web sitesinde kullanılan görseller ve bilgiler, DHMİ ve TAV Havalimanları, Havaş sitelerinden alınmıştır.

havalimanlari.net ekibi olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

 

Antalya Havalimanı Havaş Telefon Numarası, Havaş iletişim, Antalya Havalimanı Havaş ücreti, Havaş Telefon, Antalya Havalimanı Havaş Servis, Antalya Havalimanı Otobüs Servis, Antalya Havalimanı Ulaşım, havaş otobüs saatleri, Antalya Havalimanı Servis iletişim, Antalya Havalimanı Havaş, Antalya Havalimanı uçuş bilgileri, Antalya Havaalanı Havaş Saatleri, antalya havalimanı havaş kalkış saatleri, Havaş Sefer saatleri, Antalya Havalimanı Bilgileri....


ANTALYA AIRPORT MAP


Antalya Havalimanı Haritası
Antalya Airport map
ANTALYA HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

444 7 423
+90 242 330 36 00


ANTALYA HAVALİMANI-HAVAALANI (AYT) -ANTALYA AIRPORT (AYT)

Antalya Havalimanı (Antalya International Airport) (IATA Kodu:AYT, ICAO kodu: LTAI) ; Türkiye’nin turizm başkenti olan Antalya şehrinde olup şehir merkezinin 13 km doğusundadır. Diğer bilinen Turizm merkezlerine olan uzaklığı ise: Alanya 125 km, Serik 30 km, Manavgat 65 km, Side 65 km, Gazipaşa 165 km, Kemer  57 km, Finike 125 km, Kaş 200 km,  Kalkan 230 km’dir. Bu merkezlere ulaşım tur otobüsleri , Taksi ve Şehirlerarası otobüsler  ile sağlanmaktadır. Diğer sayfalarımzda bu bilgileri kolayca ulaşabilirsiniz.

1960 yılında açılan Antalya Havalimanı bugün Türkiye’nin İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan sonraki en büyük havalimanıdır. Yolcu trafiğine göre değerlendirildiğinde ise Avrupa’nın 15’nci yoğun havalimanıdır (2015 yılı toplam yolcu sayılarına göre). 2015 yılı sonu itibari ile İç hatlar Toplam Yolcu sayısı (gelen-giden): 6.906.364 ve Dış Hatlar Toplam Yolcu sayısı (gelen-giden): 20.863.040 olmak üzere Toplam  Yolcu Sayısı: 27.769.404 olarak gerçekleşmiştir. 2014 yılına göre %11 artış sağlanmıştır.

Antalya Havalimanı (Antalya Airport) yaklaşık olarak 13.000 m2 alan üzerine kuruludur.  Antalya Havalimanı’nda; 3 adet pist bulunmaktadır. 2 adet pistin uzunluğu 3400 metre olup diğer pistin uzunluğu da  2990 metredir.

Antalya Havalimanı nda İç Hatlar Terminali, 2 adet Dış Hatlar Terminali (T1, T2), VIP ve CIP terminalleri bulunmaktadır ve bu terminallerden yolculara hizmet verilmektedir.


Antalya Havalimanı'nın giriş noktalarında uygulanan güvenlik önlemleri nedeniyle terminallere ulaşmak zaman almaktadır. Yolcuların bu durumu dikkate alarak, havalimanına daha erken gelmeleri gerektiğinin bilinmesini isteriz.

Antalya Havalimanı'ndan yapılmakta olan tüm Yurtdışı uçuşları 1. (T1) Terminalinden yapılmaktadır.

Antalya Havalimanı 2. Dış Hatlar (T2) Terminali kış sezonu nedeniyle hizmet vermemektedir.

Antalya Havalimanı'na ulaşım ise Havaş otobüsleri, 600 ve 800 numaralı Belediye Havaalanı Otobüs seferleri, Antalya Tramvay ve taksi ile sağlanmaktadır. Antalya Havaalanının ulaşım imkanları geniş ve kolaydır.

Ayrıca, Antalya Havaalanı'nda ve yakın çevresinde bulunan Antalya Kiralık Araç diğer adıyla Antalya Rent a Car şirketlerinin hizmetinden de yararlanarak havalimanına ulaşabilir veya havalimanından istediğini yere çok daha hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. 

Antalya Havaalanı Ulaşım ve Antalya Havaalanı Otopark ücretleri hakkındaki bilgileri sitemizin Antalya Havalimanı Ulaşım ve Antalya Havalimanı Otopark sayfasından öğrenebilirsiniz.

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye