havalimanlari.net / Diyarbakır Havalimanı

Diyarbakır Havalimanı (DIY)
Diyarbakır Airport (DIY)

Diyarbakır Havaalanı telefon Numarası

Diyarbakır Havalimanı
Telefon Numarası

+90 412 233 27 19
+90 412 233 23 82


Resmi Web Sitesi

Diyarbakır Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:17.06.2018DİYARBAKIR HAVALİMANI-HAVAALANI BELEDİYE OTOBÜS SEFERLERİ

DİYARBAKIR AIRPORT PUBLIC BUS SHUTTLE


Diyarbakır Havalimanı Otobüs


Diyarbakır Havalimanı ulaşım, Diyarbakır Havalimanı'na nasıl gidilir? Şehir Merkezinden Diyarbakır Havalimanı'na nasıl gidilir? Diyarbakır Havalimanı'ndan Dicle Ünivesitesine nasıl gidilir?, Dicle Ünivesitesi'tnden Diyarbakır Havalimanı' na nasıl gidilir? Diyarbakır Havaalanı'nından Otogar'a nasıl gidilir?

Diyarbakır Airport Bus Shuttle, Transportation, How to get to Diyarbakir Airport? How to get to Diyarbakir Airport from City Center? How to get to Dicle University from Diyarbakir Airport? How to get to Diyarbakir Airport from Dicle University? How do you get to the bus station from Diyarbakir Airport?


Diyarbakır Havalimanı'ndan Şehir Merkezine gitmek için Diyarbakır Belediyesi Toplu Taşıma otobüslerinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Fiyatlar kamu hizmeti olması nedeniyle uygundur.

Diyarbakır Havalimanı Şehir Merkezine 10 km uzaklıktadır.

Her uçuştan önce ve sonra Diyarbakır Büyükşehir belediyesinin otobüs seferleri ile Diyarbakır Havaalanı'na ulaşım hizmeti verilmektedir.

Diyarbakır Havaalanı Konumu itibari ile Şehir Merkezine çok yakındır. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Havalimanı Otobüsleri İç Hatlar Gelen Yolcu çıkışlarınıın hemen karşısındaki duraktan Hareket etmektedir. Durakta Diyarbakır Havalimanı Otobüslerinin (Z2) Hareket kalkış saatlarini görebilirsiniz.

 

Diyarbakır Havaalanından Diyarbakır Şehir Merkezine Ulaşım rahat bir şekilde sağlanmaktadır.

Diyarbakır Havalimanı'nda Şehir Merkezine Belediye Otobüsü;
(Z2 HAVALİMANI - ÜNİVERSİTE):

Gidis Guzergah Bilgisi;

ÜNIVERSITE, DAĞKAPI, ADLİYE, GEVRAN, KOSUYOLU, BATIKENT, TESİSLER, URFAYOLU, MİGROS, KANTAR, TOPTANCILAR, YENİHAL, GÖLETLİ PARK, BANVİT, ZÜMRÜTKENT, NEWROZ PARKI, DİYARBAKIR HAVAALANI,

Dönüş Guzergah Bilgisi;

DİYARBAKIR HAVAALANI, NEWROZ PARKI, ZUMRUTKENT, BANVİT, GÖLETLİ PARK, YENİHAL, TOPTANCILAR, KANTAR, MİGROS, URFAYOLU, TESİSLER, BATIKENT, KOSUYOLU, GEVRAN, ADLİYE, DAĞKAPI, ÜNİVERSITE,

Diyarbakır Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Belediye Otobüsü (Z2) Hareket Saatleri:

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Havalimanı Otobüsleri; Havaalnından Hareket Saatleri
06:40 10:00 12:40 16:00 19:40
07:00 10:20 13:00 16:20 20:00
07:20 10:40 13:20 16:40 20:20
07:40 10:40 13:40 17:00 20:40
08:00 11:00 14:00 17:20 21:00
08:20 11:20 14:20 17:40 21:20
08:40 11:40 14:40 18:00  
09:00 12:00 15:00 18:20  
09:20 12:20 15:20 18:40  
09:40 12:40 15:40 19:20  

Herhangi bir aksaklık yaşamamak için: Z2 ve Z3 Havaalanı Otobüslerinin Güncel Hareket saatlerini ve Güzerghalarını Aşağıdaki Telefon Numaralarından ve Web Sitesinden Öğreniniz .. İyi Yolculuklar..

Diyarbakır Havalimanı Otobüs Kalkış Saatleri

Z3 Havaalanı Dağkapı Otobüsü:

Havaalanı Dağkapı Gidis Guzergah Bilgisi: DİYARBAKIR HAVAALANI, KAMISLI BULVARI, ZUMRUTKENT, YENIKOY MEZARLIGI, ESKI HAVAALANI CADDESI, KURUCESME, ALAY, ALI PINAR, ISTASYON, EGITIM KOSESI, AYHAN DURAGI, OFIS, EKINCILER CADDESI, VILAYET, AKKOYUNLU CADDESI, DAGKAPI, HASTANE

Dağkapı Havaalanı Dönüş Guzergah Bilgisi; HASTANE, DAGKAPI, AKKOYUNLU CADDESI, VILAYET, EKINCILER CADDESI, OFIS, AYHAN DURAGI, EGITIM KOSESI, ISTASYON, ALI PINAR, ALAY, KURUCESME, ESKI HAVAALANI CADDESI, YENIKOY MEZARLIGI, ZUMRUTKENT, KAMISLI BULVARI, DİYARBAKIRHAVAALANI,

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Telefon no:

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Telefon NoSantral :(0 412 ) 229 48 80 - (81,82,83,84...,97)   

 Ulaştırma Daire Başkanlığı Santral : (0 412) 229 05 41

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Otobüs Güzergahları: Lütfen tıklayınız...
     

Diyarbakır Havaalanı Otobüs
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Havaalanı Otobüsü


Önemli: Burada yayınlananlar bilgilendirme amaçlıdır. Z2 ve Z3 Havaalanı otobüsleri Hakkında güncel sefer saatlerini ve ayrıntılı bilgiyi web adresinden veya yukarıdaki ki telefon numaralarından öğrenebilirsiniz.


 


Diyarbakır Havalimanı'na ulaşım ise oldukça kolaydır. Taksi ve otobüs işletmeleri sayesinde havalimanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sitemizin Ulaşım ve otopark sayfasından ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.

havalimanlari.net olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

 


WEB SİTEMİZ; Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

Diyarbakır Havalimanı telefon no, iletişim, Diyarbakır Havalimanı IATA kodu, ICAO kodu, Diyarbakır Havalimanı statüsü, Coğrafi koordinatları, Diyarbakır Havalimanı iletişim, Diyarbakır Havalimanı pist uzunluğu, Diyarbakır Havalimanı uçuş bilgileri, Diyarbakır havaalanı uçuş bilgisi, Havayolu Şirketleri, Yer hizmetleri kuruluşları, Diyarbakır Havalimanı Bilgileri....DİYARBAKIR AIRPORT MAP


Diyarbakır Havalimanı Haritası
Diyarbakır Airport map
DİYARBAKIR HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 412 233 27 19DİYARBAKIR HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Diyarbakır Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Diyarbakır havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Diyarbakır havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Diyarbakır havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Diyarbakır Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Diyarbakır Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Havayolu Şirketlerinden öğreneniniz.

Diyarbakır Havalimanı'na İniş yapan uçaklar için "Varışlar", Diyarbakır Havalimanından Kalkış yapan uçaklar için ise "Kalkışlar" tabosundan bakabilrsiniz..


Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Flight Stats" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


Biletbayi.com

Türkiye'nin Online uçak bileti karşılaştırma sitesi
Biletbayi.com
ile güvendesiniz!
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye