havalimanlari.net / Diyarbakır Havalimanı

Diyarbakır Havalimanı (DIY)
Diyarbakır Airport (DIY)

Diyarbakır Havaalanı telefon Numarası

Diyarbakır Havalimanı
Telefon Numarası

+90 412 233 27 19
+90 412 233 23 82


Resmi Web Sitesi

Diyarbakır Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:18.06.2018DİYARBAKIR HAVALİMANI-HAVAALANI TAKSİ, TAKSİ ÜCRETİ 2018

DİYARBAKIR AIRPORT TAXI


Diyarbakır Havalimanı Otobüs


Diyarbakır Havalimanı Taksi, Diyarbakır Havalimanı Taksi ücreti, Diyarbakır Havaalanı Şehir Merkezi Taksi Ücreti ne kadar? Diyarbakır Havalimanı Taksi Durağı Telefon Numarası, Diyarbakır Havaalanı ile Üniversite arası Taksi ücreti ne kadar? Diyarbakır Havalimanı Ulaşım, Diyarbakır Havaalanı Transfer

Diyarbakır Airport Taxi, Diyarbakir Airport Taxi Fare, Diyarbakır Airport City Center Taxi Price, Diyarbakır Airport Taxi Phone Number, How much is the taxi fare from Diyarbakir Airport to the University? Diyarbakir Airport Transportation, Diyarbakir Airport Transfer


Diyarbakır Havaalanı Taksiler İç hatlar ve Dış Hatlar terminalinin yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir.

DİYARBAKIR Havalimanı-Havaalanı taksi ücretleri başlangıç fiyatının üzerine km fiyatı eklenmesiyle hesaplanmaktadır.

Diyarbakır Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Diyarbakır Havaalanı taksi ücret tarifeleri ile ilgili bilgileri ücret panolarından da görebilirsiniz.

Diyarbakır Havalimanı taksilerinde günün 24 saati aynı tarife geçerlidir.

Diyarbakır Havalimanı Taksi Ücreti:

Taksimetre Açılış Ücreti: 3.00 TL

Kilometre başına ücret: 2,60 TL

Diyarbakır Havalimanı Taksi Ücretleri / Diyarbakır Airport Taxi

Diyarbakır Havalimanı Dağkapı arası taksi ücreti: 30 TL - 35 TL

Diyarbakır Havalimanı Otogar (Dişti) arası taksi ücreti: 25 TL - 30 TL

Diyarbakır Yeni Havalimanı Dicle Üniversitesi arası taksi ücreti: 35 TL - 45 TL

Diyarbakır Havalimanı İstasyon (Tren Garı) arası taksi ücreti: 20 TL - 35 TL

Diyarbakır Havalimanı Memorial Hastanesi arası taksi ücreti: 20 TL - 30 TL

Burada verilen fiyatlar yaklaşık fiyatlar olup güncel fiyatları ve ayrıntılı bilgileri lütfen aşağıdaki telefon numrasından öğreniniz..Diyarbakır Havalimanı Taksi Telefon Numarası:

+90 412 236 61 61


Önemli: Burada yayınlananlar bilgilendirme amaçlıdır. Taksiler hakkında güncel ve ayrıntılı bilgiyi yukarıdaki telefon numaralarından öğrenebilirsiniz.


Diyarbakır Havalimanı'na ulaşım ise oldukça kolaydır. Taksi ve otobüs işletmeleri sayesinde havalimanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sitemizin Ulaşım ve otopark sayfasından ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.

havalimanlari.net olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

 


WEB SİTEMİZ; Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

Diyarbakır Havalimanı telefon Numarası, Diyarbakır Havaalanı Ulaşım, Diyarbakır Havalimanı IATA kodu, ICAO kodu, Diyarbakır Havalimanı statüsü, Coğrafi koordinatları, Diyarbakır Havalimanı iletişim, Diyarbakır Havalimanı pist uzunluğu, Diyarbakır Havalimanı uçuş bilgileri, Diyarbakır havaalanı uçuş bilgisi, Havayolu Şirketleri, Yer hizmetleri kuruluşları, Diyarbakır Havalimanı Bilgileri....DİYARBAKIR AIRPORT MAP


Diyarbakır Havalimanı Haritası
Diyarbakır Airport map
DİYARBAKIR HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 412 233 27 19DİYARBAKIR HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Diyarbakır Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Diyarbakır havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Diyarbakır havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Diyarbakır havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Diyarbakır Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Diyarbakır Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Havayolu Şirketlerinden öğreneniniz.

Diyarbakır Havalimanı'na İniş yapan uçaklar için "Varışlar", Diyarbakır Havalimanından Kalkış yapan uçaklar için ise "Kalkışlar" tabosundan bakabilrsiniz..


Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Flight Stats" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


Biletbayi.com

Türkiye'nin Online uçak bileti karşılaştırma sitesi
Biletbayi.com
ile güvendesiniz!
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye