Diyarbakır Havalimanı Uçak İniş Kalkış Bilgileri

Diyarbakır Havalimanı Uçuş Bilgileri

Biletbayi.com

Türkiye'nin Online uçak bileti karşılaştırma sitesi Biletbayi.com
ile güvendesiniz!


Diyarbakır Havaalanı Ulaşım ve Otopark


Diyarbakır Havalimanı ulaşım ve Otopark, Diyarbakır Havalimanına nasıl gidilir? Diyarbakır Havaalanına nasıl gidilir? Diyarbakır Havalimanı'na ulaşım nasıldır? Diyarbakır Havaalanı'ndan otogara nasıl gidilir? Diyarbakır Havalimanı Otobüs, Diyarbakır Havalimanında taksi fiyatları-ücreti, Diyarbakır Havalimanı taksi telefon-no, Diyarbakır Havalimanında Havaş hizmet veriyor mu? Diyarbakır havalimanı araç kiralama ( Diyarbakır havalimanı rent a car) firmaları-şirketleri, Diyarbakır Havalimanı'nda transfer şirketleri, Diyarbakır Havalimanında Otopark ve otopark ücretleri. Diyarbakır Havalimanı şehir merkezine ne kadar uzaktadır? Diyarbakır Havalimanından Şehir merkezine nasıl gidilir?


Diyarbakir-havalimani-havaalani-belediye-otobus
OTOBÜS HAVAŞ TAKSİ
KİRALIK ARAÇ TRANSFER ŞİRKETLERİ OTOPARK

Diyarbakır Havalimanı'ndan Şehir merkezine, Şehir Merkezinden Diyarbakır Havalimanı'na rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Uçuş saatlerine göre ayarlanmış önceden kalkış saatleri belli olan Diyarbakır Belediyesi otobüsleri yolculara hizmet vermektedir. Diyarbakır Havalimanı gelen yolcu salonunun hemen dışında Havalimanı Otobüsünün durağı bulunmaktadır. Otobüsle kolaylıkla şehir merkezine ulaşabilirisniz.

Diyarbakır Havalimanı'nda bulunan 24 saat hizmet veren taksiler sayesinde istediğiniz yere kolay birşekilde ulaşabilirisniz. Taksilerin gelen yolcu salonun önünde durakları bulunmakatdır.

İsterseniz bunların dışında gelen yolcu salonlarında bulunan araç kiralama diğer adıyla rent a car şirketlerinden isteğinize ve bütçenize uygun araç kiralayabilir ve yolculuğunuza devam edebilirsiniz..

Eğer aracınızla geldiyseniz, aracınızı uygun şartlarda Otoparka bırakabilir ve istediğiniz yere uçabilirsiniz. Otopark sayfamızdan her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ulaşım ve Otopark konusundaki bilgilere sitemizin ilgili sayfalarından kolayca öğrenebilirsiniz.

 

havalimanlari.net olarak Sizlere İyi Yolculuklar dileriz...

 

 

 

 

 


WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
instagram havaalanlariİnstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlari.netfacebook Site Haritası Antalya / Türkiye