havalimanlari.net / Diyarbakır Havalimanı

Diyarbakır Havalimanı (DIY)
Diyarbakır Airport (DIY)

Diyarbakır Havaalanı telefon Numarası

Diyarbakır Havalimanı
Telefon Numarası

+90 412 233 27 19
+90 412 233 23 82


Resmi Web Sitesi

Diyarbakır Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:24.06.2018DİYARBAKIR HAVALİMANI-HAVAALANI ARAÇ/ARABA/OTO KİRALAMA FİRMALARI
DİYARBAKIR AIRPORT RENT A CAR COMPANIES


Diyarbakır Havalimanı Oto Araba Kiralama Firmları


Diyarbakır Havalimanı Araç Kiralama, Diyarbakır Havalimanı Oto Kiralama Şirketleri, Diyarbakır Havaalanı Avis, Hertz Rent A Car Telefon Numarası, Diyarbakır Havalimanı Ulaşım, Diyarbakır Havaalanı Transfer

Diyarbakır Airport Car Rental, Diyarbakir Airport Car Rental Companies, Diyarbakir Airport Avis, Hertz Rent A Car Phone Number, Diyarbakır Airport Transportation, Diyarbakir Airport Transfer


DİYARBAKIR HAVALİMANI ARAÇ KİRALAMA ŞİRKETLERİ VE İLETİŞİM

Diyarbakır Havalimanı'nda İç Hatlar ve Dış Hatlar Gelen Yolcu kısmında bulunan araç kiralama şirketleri diğer ismi ile Rent A Car şirketlerinin telefon, iletişim numaraları ve web adresleri:

Avis rent a car Diyarbakır Havalimanı

AVİS Rent A Car Diyarbakır Havalimanı Telefon Numarası
444 28 47
0412 236 13 24

www.avis.com.tr


enterprise rent a car Diyarbakır havalimanı

Enterprise, Alamo, National Rent A Car Diyarbakır Havalimanı Telefon Numarası
0(412) 251 44 97
0(532) 660 65 08
0(533) 702 95 80

www.enterprise.com.tr


Diyarbakır Havalimanı hetz rent a car

Hertz Rent A Car Diyarbakır Havalimanı Telefon Numarası
0850 811 3 256
444 22 56
0412 236 30 25
0507 929 02 25

www.hertz.com.tr


Emir Otomobil Kiralama, rent a car Diyarbakır Havalimanı

Emir Otomobil Kiralama, Rent A Car Diyarbakır Havalimanı Telefon Numarası
0 412 233 03 72
0 532 769 51 88

www.emirotokiralama.com


Önemli: Burada yayınlananlar bilgilendirme amaçlıdır. Güncel ve ayrıntılı bilgiyi yukarıdaki telefon numaralarından öğrenebilirsiniz.


Diyarbakır Havalimanı'na ulaşım ise oldukça kolaydır. Taksi ve otobüs işletmeleri sayesinde havalimanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sitemizin Ulaşım ve otopark sayfasından ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.

havalimanlari.net olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...

 


WEB SİTEMİZ; Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

Diyarbakır Havalimanı telefon Numarası, Diyarbakır Havaalanı Ulaşım, Diyarbakır Havalimanı IATA kodu, ICAO kodu, Diyarbakır Havalimanı statüsü, Coğrafi koordinatları, Diyarbakır Havalimanı iletişim, Diyarbakır Havalimanı pist uzunluğu, Diyarbakır Havalimanı uçuş bilgileri, Diyarbakır havaalanı uçuş bilgisi, Havayolu Şirketleri, Yer hizmetleri kuruluşları, Diyarbakır Havalimanı Bilgileri....DİYARBAKIR AIRPORT MAP


Diyarbakır Havalimanı Haritası
Diyarbakır Airport map
DİYARBAKIR HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 412 233 27 19DİYARBAKIR HAVALİMANI UÇUŞ BİLGİLERİ

Diyarbakır Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Diyarbakır havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Diyarbakır havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Diyarbakır havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Diyarbakır Havaalanı canlı uçuş bilgileri ekranı. Diyarbakır Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Önemli: havalimanlari.net, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Uçuş Bilgilerine Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya Havalimanı işletmecisinden (DHMİ) veya Havayolu Şirketlerinden öğreneniniz.

Diyarbakır Havalimanı'na İniş yapan uçaklar için "Varışlar", Diyarbakır Havalimanından Kalkış yapan uçaklar için ise "Kalkışlar" tabosundan bakabilrsiniz..


Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Flight Stats" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


Biletbayi.com

Türkiye'nin Online uçak bileti karşılaştırma sitesi
Biletbayi.com
ile güvendesiniz!
www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye