havalimanlari.net / Trabzon Havalimanı

Trabzon Havalimanı

TÜRK bayrağı

Trabzon Havalimanı (TZX)
Trabzon Airport (TZX)

Trabzon Havalimanı telefon no
Trabzon Havalimanı Telefon Numarası
+90 462 328 09 40
+90 462 328 09 49

Resmi Web Sitesi
 Trabzon Havalimanı Müdürlüğü

TRABZON HAVALİMANI ULAŞIM ve TRABZON HAVAALANI OTOPARK:
TRABZON AIRPORT TRANSPORTAION AND PARKING

Güncelleme : 29.02.2024

Trabzon Havalimanı ulaşım, Trabzon Havalimanına nasıl gidilir? Trabzon Havaalanına nasıl gidilir? Trabzon Havalimanı'na ulaşım nasıldır? Trabzon Havaalanı'ndan otogara nasıl gidilir? Trabzon Havalimanı  Otobüs, Trabzon Havalimanında taksi fiyatları, Trabzon Havalimanı taksi telefon, Trabzon Havalimanında Havaş hizmet veriyor mu? Trabzon Havalimanı Havaş, Trabzon havalimanı araç kiralama ( Trabzon havalimanı rent a car) firmaları/şirketleri, Trabzon Havalimanı'nda transfer şirketleri, Trabzon Havalimanında Otopark ve otopark ücretleri. Trabzon Havalimanı şehir merkezine ne kadar uzaktadır? Trabzon Havalimanından Şehir merkezine nasıl gidilir?


Trabzon Havalimanı Ulaşım

Trabzon Havalimanı ile Trabzon merkez (Beşirli) , Sürmene, Of, Rize ve çevre ilçere ulaşım, Havaş otobüsleri ve Taksiler ile kolayca sağlanmaktadır. Trabzon Havalimanı'ndan şehir merkezine ve Rize yönüne rahat bir şekilde Havaş otobüsleri ile gidebilirsiniz.

Trabzon Havalimanına kendi özel araçlarınızla gelmek isterseniz, araçlarınızı güvenli bir şekilde park edebileceğiniz otoparklar mevcuttur. Trabzon Havaalanı otoparkı terminallerin hemen önündedir.

İsterseniz Trabzon Havalimanına geldiğinizde gelen yolcu salonunda veya havalimanı hemen dışında bulunan araç kiralama şirketlerinden bütçenize ve isteğinize uygun araç kirlayabilir yolculuğunuzu keyifli hale getirebilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Ulaşım, Havaş, Taksi, otobüs, rent a car, otopark hakkında ayrıntılı bilgileri aşağıda paylaşmaya çalıştık umarız sizlere faydalı olur.

Trabzon Havaalanı Havaş Otobüs / Trabzon Airport Havas Shuttle transfer

Trabzon Havalimanı HAVAŞ

Havaş Otobüslerini Trabzon Havalimanı'na geliş ve gidişlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Havaş Otobüsleri; Trabzon merkez (beşirli) ve Rize arasında çalışmaktadır.

Web sitemizin Trabzon Havaş sayfasından Otobüslerin; kalkış saatlerini, havaş güzergahlarını, havaş duraklarını ve havaş ücretini öğrenebilirsiniz.

Havaş Otobüsleri İçin: Lütfen Tıklayınız..

Trabzon Havalimanı Otobüs, Trabzon Havalimanı Dolmuş:

Trabzon Havalimanı'ndan Şehir Merkezine veya Otogara gitmek isterseniz Havalimanı ana giriş kapısının önündeki yoldan geçen Meydan yönüne giden dolmuşlara binerek isteğiniz yere gidebilirsiniz.

Trabzon Dolmuş Ücreti: 14,00 TL dir.

Trabzon Havalimanından Sürmene yönüne, Şehir Merkezine, Otogara, Meydana rahatça gidebilirsiniz. Trabzon Forum Alışveriş Merkezine gitmek için tek dolmuşa binmeniz yeterlidir.

Trabzon Havaalanı Taksi :

Trabzon Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünde 24 saat hizmet vermektedir. Trabzon Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Taksileri hakkında ayrıntılı bilgileri, Trabzon taksimetre fiyatlarını, Trabzon taksi ücretleri, Trabzon Havaalanı Taksi telefon numaralarını Web Sitemizin Trabzon Havaalanı TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz


Trabzon Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Trabzon Havalimanı'na indiğiniz zaman gelen yolcu çıkışlarında Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmalarının ofislerini görebilirsiniz.

Trabzon Havalimanında bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın Havaalanı KİRALIK ARAÇ Sayfasındadır....

Trabzon Havaalanı Otopark :

Trabzon Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Trabzon Havalimanı yolcu otoparkı oldukça geniştir. Trabzon Havalimanı Otoparkı Açık Otopark olarak hizmet vermektedir.

Trabzon Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin Trabzon Havaalanı OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...
Trabzon Havalimanı Kalkış Anı Görüntüsü

ÖNEMLİ: Web sitemiz, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

TRABZON AIRPORT MAP


Trabzon Havalimanı Haritası
Trabzon Airport Map
TRABZON HAVALİMANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 462 328 09 40


Trabzon  Havalimanı
Trabzon Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri Rent A Car Firmaları Ofisleri


Trabzon Havalimanı
Trabzon Havalimanı İç/Dış Hatlar


Trabzon  Havalimanı HAVAŞ servisi
Trabzon Havalimanı İç Hatlar / Dış Hatlar TerminaliÖnemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
Instagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye