TRABZON HAVALİMANI ULAŞIM ve OTOPARK


Trabzon Havalimanı ulaşım, Trabzon Havalimanına nasıl gidilir? Trabzon Havaalanına nasıl gidilir? Trabzon Havalimanı'na ulaşım nasıldır? Trabzon Havaalanı'ndan otogara nasıl gidilir? Trabzon Havalimanı  Otobüs, Trabzon Havalimanında taksi fiyatları, Trabzon Havalimanı taksi telefon, Trabzon Havalimanında Havaş hizmet veriyor mu? Trabzon Havalimanı Havaş, Trabzon havalimanı araç kiralama ( Trabzon havalimanı rent a car) firmaları/şirketleri, Trabzon Havalimanı'nda transfer şirketleri, Trabzon Havalimanında Otopark ve otopark ücretleri. Trabzon Havalimanı şehir merkezine ne kadar uzaktadır? Trabzon Havalimanından Şehir merkezine nasıl gidilir?


Trabzon Havalimanı Otobüs seferleri-saatleri Trabzon havaalanı havaş Trabzon Havaalanı Taksi
OTOBÜS HAVAŞ TAKSİ
Trabzon Havaalanı rant a car şirketleri Trabzon havalimanı transfer şirketleri Trabzon havaalanı otopark
KİRALIK ARAÇ TRANSFER ŞİRKETLERİ OTOPARK

Trabzon Havalimanı'ndan Şehir Merkezine veya Otogara gitmek isterseniz Havalimanı'nın önünden geçen yoldan Meydan Yönüne giden Dolmuşlara binerek isteğiniz yere gidebilirsiniz. Ücret 6,50 TL dir. Sürmene yönüne , Şehir Merkezine, Otogara Meydana rahatça gidebilirsiniz. Trabzon Forum Alışveriş Merkezine tek dolmuşla gidebilirsiniz.

Ayrıca şehri Merkezine gitmek için Taksi ve Havaş otobüslerini kullanabilirsiniz. Trabzon Havalimanı'ndaki Kiralık Araç firmalarından diğer adıyla rent a car şirketlerinden bütçenize ve zevkinize uygun araçları kolaylıkla kiralayarak isteğiniz yere ulaşabilirsiniz.Havaş Otobüslerini Trabzon Havalimanı'na geliş ve gidişlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Havaş Otobüsleri; Trabzon merkez ve Rize arasında çalışmaktadırr. Web sitemizin Havaşsayfasından Otobüslerin; kalkış saatlerini, güzerghalarını, duraklarını ve ücretini öğrenebilirsiniz.

Havaş Otobüsleri İçin: Lütfen Tıklayınız..

Aracınızla Trabzon Havalimanı'na geldiğinizde Otoparka aracınızı park edibilirsiniz. Trabzon Havaliamanı Otopark ücret ve tarifelerini Otopark sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar diler...

 

 

 

 

WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
instagram havaalanlariİnstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlari.netfacebook Site Haritası Antalya / Türkiye