havalimanlari.net / Trabzon Havalimanı

Trabzon Havalimanı

TÜRK bayrağı

Trabzon Havalimanı (TZX)
Trabzon Airport (TZX)

Trabzon Havalimanı telefon no
Trabzon Havalimanı Telefon Numarası
+90 462 328 09 40
+90 462 328 09 49

Resmi Web Sitesi
 Trabzon Havalimanı Müdürlüğü


TRABZON HAVALİMANI-HAVALANI İÇ VE DIŞ HATLAR UÇUŞ BİLGİLERİ:

Güncelleme : 16.07.2024

 

Trabzon Havalimanı Uçuş Bilgileri, sayesinde Trabzon Havalimanı'ndan kalkış ve iniş yapan uçakları izleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Trabzon Havalimanı iç ve dış hat uçuş saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Trabzon Havalimanı Uçuşlar, Uçuş Bilgi Ekranını Yenilemek İçin F5 tuşuna basınız.

Trabzon havaalanı uçuş bilgisi ekranı ile uçuşları takip ederken Kalkışlar seçeneği ile kalkış yapan uçakları, Varışlar seçeneği ile de iniş yapan uçakları takip edebilir varsa rötar ve gecikme bilgilerini görebilirsiniz. Trabzon Havaalanı canlı uçuş bilgi ekranı. Trabzon uçak saatleri, Trabzon istanbul uçaş saati, Trabzon uçuşlar, Trabzon Havalimanı Uçak kalkış ve iniş saatleri.

Trabzon (TZX) Havalimanı'na İniş yapan ve Trabzon (TZX) Havalimanı'ndan Kalkış yapan uçuşları aşağıda görebilirsiniz.

Trabzon (TZX) Havalimanı Geliş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. 

Trabzon (TZX) Havalimanı Gidiş Uçuş Bilgi Ekranı

Not: Yukarıda verilen uçuş bilgileri "Avionio" firması tarafından sağlanmış olup içeriği ve bilgilerin doğruluğu hakkında "havalimanlari.net"in herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.

Burada yayınlananlar bilgilendirme amaçlıdır. Ayrıntılı bilgiyi havayolu şirketlerinin web adresinden veya telefon numaralarından öğreniniz. İyi Yolculuklar...

 


Trabzon Havalimanı Uçuş saatleri, Trabzon Havalimanı Uçak saatleri, Trabzon Havalimanı Uçuş bilgileri ekranı, Trabzon Havalimanı Uçuş saatleri, Trabzon Uçuşlar, Trabzon Havalimanı uçuş bilgi ekranı, Trabzon Havalimanı İç Hatlar Geliş, trabzon uçak saatleri, Trabzon uçuşlar, Trabzon Havalimanı Dış Hatlar Geliş, Trabzon Havalimanı uçuş bilgileri, Havaalanı Uçuşlar, Trabzon Havalimanı Bilgileri....

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir. Bilgilerin doğruluğunu ilgili Havayolu şirketlerinden veya DHMİ'den öğrenmeniz gerekmektedir.

TRABZON AIRPORT MAP


Trabzon Havalimanı Haritası
Trabzon Airport Map
TRABZON HAVALİMANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 462 328 09 40


Trabzon Havalimanı İç Hatlardan direk olarak; İstanbul Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Antalya Havalimanı, Adana ve Kocaeli uçuşları yapılmaktadır.
Dış hatlarda Almanya, Kıbrıs, Kuveyt ve Suudi Arabistana uçuşlar yapılmaktadır. (Uçuşlar sezona göre değişmektedir.)


Trabzon Havalimanı Kalkış Anı Görüntüsü

Trabzon Havalimanı
Trabzon Havalimanı İç/Dış Hatlar Termianali


Trabzon  Havalimanı HAVAŞ servisi
Trabzon Havalimanı İç Hatlar / Dış Hatlar TerminaliÖnemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

www.havalimanlari.net
Copyright © 2016 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
Instagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye