Sivas Havalimanı Havaalanı Airport

Sivas Havalimanı (VAS)
Sivas Airport (VAS)

Sivas  Havaalanı Telefon Numarası

Sivas Havalimanı Telefon Numarası
+90 346 224 86 87


Resmi Web Sitesi
Sivas Havalimanı Başmüdürlüğü

Güncelleme:29.02.2024SİVAS HAVALİMANI-HAVAALANI OTOBÜS, SİVAS HAVAALANI OTOBÜS KALKIŞ NOKTALARI, HAVAŞ SEFER SAATLERİ, İLETİŞİM BİLGİLERİ, GÜZERGAHI, BİLET ÜCRETLERİ
Sivas Airport Public Bus Shuttle, Sivas Airport Public Bus Roote, Price

Sivas  Havalimanı Otobüs Sivas Havaalanı Otobüsü ve Otobüs Güzergahı


Sivas Havalimanı Otobüs, Sivas Havalimanı Otobüs Ücreti, Sivas Havalimanı 2024 Otobüs Ücreti, Sivas Havaalanı Otobüs Telefon Numarası, Sivas Havalimanı'nda Otobüs ücreti ne kadardır? Sivas Nuri Demirağ Havalimanı Otobüs Güzergahı, Otobüs Durakları

Sivas Airport Bus, Sivas Nuri Demirağ Airport Bus Shuttle Sivas Airport Bus Ticket Price, Sivas Airport Public Bus, Sivas Airport Bus Phone Number, How much is the bus fee at Sivas Airport?


Sivas Havalimanı Otobüs; Sivas Havalimanı'nda Havaş servisleri ile birlikte Sivas Belediyesi Havalimanı otobüsleri de hizmet vermektedir.

Sivas Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Sivas Havalimanı'na gidiş ve gelişlerde karşılıklı olarak Havalimanı Belediye Otobüslerini kullanabilirsiniz.

Sivas Havaaalanı otobüsleri Sivas Havalimanına inen her uçak için hizmet vermektedir.

Sivas Havalimanı Otobüsü ile şehrin pek çok yerine kolayca ulaşabilirsiniz. Sivas Havalimanı Otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgiler aşağıda verilmiştir.İyi Yolculuklar.....


Sivas Şehir Merkezinden Havalimanı Otobüsleri Kalkış Saatleri :

Havalimanı Belediye Otobüs Saatleri :Sivas Havalimanı'ndan kalkacak her bir uçak için uçak saatinden 2 saat önce Terminalden hareket etmektedir.

Güncel Harekat Saatleri için lütfen telefonla arayarak bilgi alınız...

Sivas Havalimanı Otobüs sefer saatleri için >>> Lütfen tıklayınız......

Sivas Havalimanı Otobüs Kalkış Noktaları, Otobüs Güzergahı :

Şehir Merkezinde : Üniversite Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünden hareket eden Havalimanı servisi, Sonrasında Terminale uğramaktadır.

Sivas Havaalanı Otobüsleri Servis Güzergahı:

Şehir Merkezinden: Üniversite Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünden hareket eden servis; Sivas Terminalden başlıyarak Yenişehir, Atatürk Caddesi.Hükümet Meydanı, İstasyon caddesinde Polis Lojmanlarına kadar bulunan otobüs duraklarına uğrayarak Sivas Havalimanı'na direk olarak gitmektedir.

Otobüs Yolcu İndirme Noktaları :

Sivas Havalimanı'ndan Sivas Şehir Merkezine kadar gitmektedir,

Yaklaşık olarak yolculuk Süresi :

Yaklaşık 50 dakika olup, Hava Durumuna ve trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir. Lütfen Telefonla Bilgi alınız.

Sivas Havaalanı Otobüs Bilet fiyatı :

Sivas Havaalanı otobüs ücreti : 50 TL (KDV dahil)

Sivas Havalimanı Otobüsü Telefon Numarası:

+90 346 226 12 17

Sivas Belediyesi Ulaşım web adresi:

ulasim.sivas.bel.tr

Sivas Havalimanı
Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, Sivas Nuri Demirağ Airport
Sivas Havalimanı / Airport
Sivas Havaalanı / Sivas Airport Parking


 

Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.


havalimanlari.net, Sizlere İyi Yolculuklar Diler...

Sivas Havalimanı Otobüs telefon numarası, Haaalanı otobüs iletişim, Sivas Havalimanı Ulaşım, Sivas Havalimanı Otobüs, Sivas Havalimanı Servis Saatleri, Sivas Havalimanı otobüs iletişim, Sivas Havalimanı Otobüs Saatleri, Sivas Havalimanı Otobüs sefer saatleri, Sivas Havaalanı Otobüs Saatleri, Sivas havaalanı otobüs ücreti, Havalimanı Servis kalkış Saatleri, Havalimanı Belediye Otobüs saatleri, Havaalanı Belediye otobüs saatleri....Sivas AIRPORT MAP


Sivas Havalimanı Haritası
Sivas Airport map
Sivas HAVAALANI DANIŞMA TELEFON NUMARASI:

+90 346 224 86 87SİVAS HAVALİMANI - HAVAALANI ULAŞIM VE OTOPARK

Sivas Havaalanı Havaş Otobüsleri :

Sivas Havalimanı'ndan Şehir Merkezine ve Tokat'a gitmek için Havaş Otobüslerini kullanabilirsiniz. Havaş Otobüsleri Sivas Havaalanına inen her uçak için hizmet vermektedir.

Sivas Havaliman'ından Havaş Otobüslerini kullanarak, Şehir Merkezine ve Toka'a rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Sivas Havaalanı Havaş Otobüslerinin Hareket Saatleri, Güzergahları, Durakları ve Bilet fiyatları gibi ayrıntılı bilgileri Sitemizin HAVAŞ sayfasında bulabilirsiniz.

Sivas Havaalanı Havaş Belediye Otobüsleri Sivas Havaalanı

Sivas Havalimanı Belediye Otobüsü :

Sivas Havalimanında Belediye otobüsleri hizmet vermektedir. Sivas Şehir Merkezine ve Şehir Merkezinden de Sivas Havalimanı'na karşılıklı olarak Sivas Belediyesi Havaalanı Otobüsleri Hizmet vermektedir. Ayrıca Havaalanından Tokat'a ve Tokat'dan da Havaalanına karşılıklı olarak ta Havaş Otobüs seferleri düzenlemektedir.

Sivas Havalimanı Otobüsleri ile Şehrin pek çok yerine kolayca ulaşabilirsiniz. Sivas Havalimanı Otobüsleri hakkında ayrıntılı bilgiye Web Sitemizin SİVAS HAVALİMANI OTOBÜS sayfasından ulaşabilirsiniz.

Sivas Havaalanı Taksi :

Sivas Havalimanı Taksileri, İç Hatlar Terminali ve Dış Hatlar Terminali yolcu çıkışlarının önünden 24 saat hizmet vermektedir. Sivas Havalimanı'ndan gideceğiniz yere taksi ile ulaşmak istediğinizde yaklaşık km üzerinden taksi şöförlerinden bilgi alabilirsiniz.

Sivas Havalimanı Taksiler Hakkında Ayrıntılı Bilgileri, Taksimetre fiyatlarını, Yaklaşık ücretleri, Telefon Numaralarını Web Sitemizin TAKSİ sayfasından kolayca öğrebilirsiniz.

Sivas Havaalanı Taksi / Sivas Airport Taxi


Sivas Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri :

Sivas Havalimanı'na indiğiniz zaman gelen yolcu çıkışlarında Oto Kiralama Şirketlerinini diğer adıyla Rent A Car firmalarının ofislerini görebilirsiniz.

Sivas Havalimanında bulunan Rent A Car şirketlerininden bütçenize ve zevkine uygun araçları kolayca rezervasyon yaptırabilir veya direk kiralayabilrisiniz. Ayrıntılı bilgi Web sayfamızın KİRALIK ARAÇ Sayfasındadır....

Sivas Havaalanı Otopark :

Sivas Havalimanı'nda araçlar için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara otopark seçenekleri bulunmaktadır.

Sivas Havalimanı yolcu otoparkı olukça geniştir. Sivas Havalimanı Otoparkı Açık Otopark orlaak hizmet vermektedir.

Sivas Havalimanı Otopark ücretleri ve iletişim bilgileri için sitemizin OTOPARK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

" havalimanlari.net " olarak Sizlere İyi Yolculuklar Dileriz...Önemli: Buradaki veriler bilgilendirme amaçlı olup değişiklik göstrebilir kesin bilgileri telefonla arayarak ulaşmanız gerekmektedir. WEB SİTEMİZ, Bu Sitede Yayımlanan ve Yanlış veya Eksik Olduğu Ortaya Çıkan Bilgilere Göre Hareket Edilmesi Sonucu Maruz Kalınan Herhangi Bir Kayıp veya Hasara Yönelik Sorumluluk Kabul Etmemektedir.
www.havalimanlari.net
Copyright © 2018 / Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları İletişim :
facebook havalimanlariInstagram Gizlilik Politikası info@havalimanlari.net
facebook havalimanlarifacebook Site Haritası Antalya / Türkiye